Wordpress Page Navi greska

poruka: 11
|
čitano: 2.997
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Wordpress Page Navi greska

Dobro vece, molim ako mi mozete pomoci, napravio sam web stranicu koja je jos u razvoju a zove se movie trailers, http://www.movietrailers.4ove.com. Problem je sljedeci da mi page navigacija ne radi, kada prebacim na sljedecu stranicu, pise mi:

Not Found

The page you are looking is not here.

 

Mislio sam da je problem mozda sa hosting stranicom, jer je besplatna, pa sam probao znaci i u xamp serveru, ali mi isto pokazuje, probao sam i druge plug-inove za page navigaciju ali mi isto pokazuju. Znam da je greska negdje u temi, ali ne mogu skuziti gdje.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Wordpress Page Navi greska

Sad sam probao sa drugom temom i isto je

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Wordpress Page Navi greska

Linkovi ti nikud ne vode... Umjesto ?pageid= ti baci nekakvu glupost a kad ručno upišem broj stranice vraća me na prvu...

http://nighthawk-software.blogspot.com/
15 godina
neaktivan
offline
Re: Wordpress Page Navi greska

e pa to i je problem kada stavim vise klipova i kada kliknem na dalje, znaci na broj 2, vodi me na praznu stranicu, tema nije moja nego sam je skinuo i instalirao.

 

12 godina
offline
Wordpress Page Navi greska

Kupi neku premium temu ili nađi temu na wordpress.org, ova koju imaš je baš amaterski napravljena pa me niti ne čudi da paginacija ne radi.

WordPress ❤
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Wordpress Page Navi greska

za kupiti temu, e to nije trenutno moguce, a da li itko zna neke dobre teme koje podrzavaju trailere ili slicno, jer sam 3 promijenio i sve mi se isto dogadja sa sve tri teme.

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Wordpress Page Navi greska

Koristi paginaciju za postove. Ako sam te dobro shvatio, želiš kada klikneš na broj 2 da te prebaci na druga 3 filma, ili? Možda bi ti bilo lakše da si sam radio temu, ako imaš nekog iskustva u developmentu.

15 godina
neaktivan
offline
Wordpress Page Navi greska

Da želio bih da me kada se određeni broj klipova primjer 12, pa da me uvijek kada otvorim dalje na 13,14 itd, da me prebaci na drugi page, pa treci itd. A to moram traziti plugin pod imenom post navigation ili nekako drugacije. Nemam iskustva u developmentu da napravim drugu neku temu, pa zato koristim gotove.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Wordpress Page Navi greska

Probaj pod 'post pagination' ili slično. U teoriji nije teško ni da sam napraviš, malo googlaj post pagination i trebao bi se snaći.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Wordpress Page Navi greska

jesam probao, ali kada ogranicim u settings-redaer pod postovima na 2 onda funkcionira i page navigation i post navigation, ali ako stavim 3 ili vise e onda ne funkcionira, gore navedeni link vise ne funcionira, jednostavno se samo izbrisalo, pa sada sam otvorio drugu stranicu, ali kod drugih tema kada objavim pod postom, sve funkcionira, dok pojedine teme koje imaju i mogucnost objave video postova ili movies postova navigacija ne funkcionira, znam da je sto posto nesto vezano za temu, ali kada nisam web developer, pa onda bas i ne kuzim u kojoj je liniji greska, pa da ispravim.

Poruka je uređivana zadnji put pet 31.5.2013 12:06 (ctodorov).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Wordpress Page Navi greska

pogledaj u functions.php koliko je postova definirano, nemoj preko admin.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice