Wordpress

poruka: 8
|
čitano: 1.166
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Wordpress

Kolika je buducnost wordpress-a. ima li smisla uospte uciti ?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Wordpress
Ultrapiksel kaže...

Kolika je buducnost wordpress-a. ima li smisla uospte uciti ?

Ja sam poceo koristiti wordpress prije 2 mjeseca i nisam požalio s tom odlukom.

Kupio sam temu i napravio stranicu da nisam morao znati CSS ili HTML (sada ih polako ucim).

Po meni je buducnost wordpress-a velika jer se stalno nadograđuje i imas veliki izbor pluginova(nije bas pozeljno pretrpati stanicu s njima), tema itd.

Citao sam clanak u Bug-u o wodrpress-u i piše da za sada drzi 40% web stranica.

 

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Wordpress
Ultrapiksel kaže...

Kolika je buducnost wordpress-a. ima li smisla uospte uciti ?

 

Sve ovisi sta zelis postici znanjem WP-a. Ako ti je zelja nauciti napraviti brzo i jednostavno funkcionalne web stranice onda ima smisla. 

Po pitanju neke zarade, to je tesko reci. Danas na trzistu svaka druga IT firma radi stranice u WP ili nekom slicnom CMS-u, a o indijsko/pakistansko/kineskim freelancerima da ne pricam... 

A u drugu ruku imas uvijek i pozitivne primjere koji su postigli jako puno znanjem WP-a, pa su i ostvarili dobre karijere ili podigli firme.

10 godina
offline
Wordpress

Budućnost WordPressa je svijetlija od bilo kojeg drugog CMS-a jer i dalje ide visokom uzlaznom putanjom i svaka verzija donosi poboljšanja i novitete. Ako imaš volje za učiti sigurno se isplati. Tutorijala imaš za svaki stupanj svog razvoja, od onih za početnike pa dalje. Ako pucaš na freelance neka te ne brinu Indijci, Pakistanci i ostali jer više manje ljudi su upoznati sa tim kakvu "kvalitetu" mogu očekivati od njih. Naoružaj se strpljenjem i nemoj očekivati ništa preko noći.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Wordpress

Hvala... znate li neke dobre tutorijale za pocetnike?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Wordpress

www.wpbeginner.com

8 godina
neaktivan
offline
Re: Wordpress
SnakeST kaže...

www.wpbeginner.com

 Hvala :)

11 godina
neaktivan
offline
Wordpress

Htio bih napraviti web strancu preko Wordpressa po mogucnosti naci neku besplatu temu i prilagoditi je i naravno zakupiti domeu i hosting preko neke hrvatske tvrtke koja podrzava Wordpress, pa me zanima koliko je tesko odrzavati stranicu mislim zbog sigurnosti i sve ostalo, cuo sam da wordpress ima neke bessplatne plugin aplikacije za odrzavanje, samo ne znam da li je to dovoljno za sigurnost. Moze li me neko bolje upititi?

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice