Olympus SP-590UZ

poruka: 8
|
čitano: 8.322
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Olympus SP-590UZ".
15 godina
neaktivan
offline
[Recenzija] mamcy: Olympus SP-590UZ
Devetka je zato što je aparat kao grom jedino što još nitko na njemu nije uspio pronaći RAW format koji se navodi u svim katalozima a kada se aparat pretraži uzduž i popreko barem je moj pretražen što od mene što od nekoliko profića nema RAW-a ni za lijek. Ostale karakteristike su mu više nego dobre a za dobru fotku, a bože moj pa to je digitalac treba se malo poigrati s njime barem sada ne treba plaćati razvijanje.
ukupna ocjena
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: [Recenzija] mamcy: Olympus SP-590UZ

RAW potražiš u meniu gdje namještaš kvalitetu/veličinu slike, moga ga biti

http://fotoforum.forumotion.net/
15 godina
neaktivan
offline
RE: [Recenzija] mamcy: Olympus SP-590UZ

Ima svega ali RAW-a ni za lijek

Prob'o ja  !!?!

 

15 godina
neaktivan
offline
Olympus SP-590UZ

Probaj prebaciti u P, A, S, M i onda potražiti u postavkama slika

 

Sada se i ja uvjerih, stvarno nema RAW (baš glupo)

 

http://www.olympus.hr/consumer/29_digital_camera_sp-590_uz_specifikacije_20572.htm

http://fotoforum.forumotion.net/
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.7.2009 23:01 (Oly_E3).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: [Recenzija] mamcy: Olympus SP-590UZ
mamcy kaže...
Devetka je zato što je aparat kao grom jedino što još nitko na njemu nije uspio pronaći RAW format koji se navodi u svim katalozima a kada se aparat pretraži uzduž i popreko barem je moj pretražen što od mene što od nekoliko profića nema RAW-a ni za lijek. Ostale karakteristike su mu više nego dobre a za dobru fotku, a bože moj pa to je digitalac treba se malo poigrati s njime barem sada ne treba plaćati razvijanje.

Nema RAW potvrđeno. Informacije na nekim stranicama i recenzijama nisu točne.Inače aparat je super .

14 godina
neaktivan
offline
RE: [Recenzija] mamcy: Olympus SP-590UZ
mamcy kaže...
Devetka je zato što je aparat kao grom jedino što još nitko na njemu nije uspio pronaći RAW format koji se navodi u svim katalozima a kada se aparat pretraži uzduž i popreko barem je moj pretražen što od mene što od nekoliko profića nema RAW-a ni za lijek. Ostale karakteristike su mu više nego dobre a za dobru fotku, a bože moj pa to je digitalac treba se malo poigrati s njime barem sada ne treba plaćati razvijanje.

Ovaj fotoaparat nema RAW format, niti se na službenim stranicama navodi da ga ima.

15 godina
offline
Olympus SP-590UZ

Malo osvjezenje teme, ako netko zna gdje se moze nabaviti ovaj fotic  i po kojoj cijeni (osim onoga sto pise na nabavi.net)...

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Olympus SP-590UZ

Preporučena Olympusova cijena je oko 3100 kuna. Ako nećeš one trgovine s nabave.net, probaj nazvati bratulića (ili postali ponudu).

And even in the darkest nights, I'm a Thug for Life
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice