Sony Cyber-shot DSC-RX1R II

poruka: 3
|
čitano: 8.581
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony Cyber-shot DSC-RX1R II".
15 godina
offline
Sony Cyber-shot DSC-RX1R II

skoro 28.000 ćn?! a nema zaslon pomičan u svim smjerovima. ma da ih ne bi mali medo ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony Cyber-shot DSC-RX1R II
Ajar kaže...

skoro 28.000 ćn?! a nema zaslon pomičan u svim smjerovima. ma da ih ne bi mali medo ... 

 Placas fullframe senzor
Ak gledas odnos izmađu velicine fotoaparata i kvalitete slike ovo ti je daleko najbolji fotoaparat

E sad kome treba 42mpix i full frame senzor u kompaktu ? Ne znam. Meni pogotovo ne.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Cyber-shot DSC-RX1R II
Santana kaže...
Ajar kaže...

skoro 28.000 ćn?! a nema zaslon pomičan u svim smjerovima. ma da ih ne bi mali medo ... 

 Placas fullframe senzor
Ak gledas odnos izmađu velicine fotoaparata i kvalitete slike ovo ti je daleko najbolji fotoaparat

E sad kome treba 42mpix i full frame senzor u kompaktu ? Ne znam. Meni pogotovo ne.

Velikoj većine NE, ali kada skužiš što FF može u uvjetima smanjenog (lošeg) svjetla, onda ćeš ga (vjerojatno) poželjeti.

Probaj negdje u trgovini (?) gdje postoji FF aparat okinuti par fotki (na svoju karticu !), zatim tu istu scenu ponovi sa svojim fotićem (mobitel, fotić sa 1" senzorom, APS-C, ....), pa doma na kompu pogledaj razliku.

Razlika izmedju mobitela i FF je kao razlika izmedju automobila i rakete, a fotić sa APS-C senzorom i FF, kao izmedju klasičnog mlaznog aviona i borbenog lovca (recimo F-16).

Neznam dali sam baš pogodio komparacije, ali to je otprilike to.

Vrijednost toga aparata najviše će cijeniti turisti koji posjećuju muzeje (obično loše osvijetljeni), a zabranjena je upotreba bljeskalice. Dodatni plus mu je kompaktnost i mala težina.

Da ima malo previše pixela (za današnje vrijeme !), tu se u potpunosti slažem. Osobno smatram da je za aparat takove kategorije 20-25mpixa "uvrh glave".

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.1.2016 11:22 (Old_Boy).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice