Asus Padfone 2

poruka: 3
|
čitano: 3.533
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Asus Padfone 2".
12 godina
neaktivan
offline
[Recenzija] B0J4N_99: Asus Padfone 2
Ovaj pametni mobitel ima zadovoljavajuce karakteristike i zahtevniji korisnici ce biti odusevljeni njegovom brzinom i snagom. Pokrece ga Quad core procesor,a tu su u 2 GB radne memorije,tako da je pogodan i za gaming i bez problema cete uzivati u igranju zahtevnijih igrica. Baterija od 2140 mAh ce zadovoljiti danasnje standarde koristenja uredjaja. Prikaz boje je dobar, kao i razlucivost i gustoca piksela.
Asus se ovoga puta dosta potrudio sto se tice dizajna mobitela,sto u prethodnim modelima nije bio slucaj.
Proizvodjac se najvise bazirao na kameru, straznja ima 13 MP, takodje tu je i autofokus, LED bljeskalica (poprilicno dobra). Ako se ne nalazite u idealnim uvjetima za slikanje, s ovom mrcinom nece biti problem odraditi posao i biti cete veoma zadovoljni fotografijama. Straznja kamera snima 1080p videozapisa pri 30 fps i 720p pri 60 fps. Prednja kamera na mobitelu je 1.2 MP i snima 720p videozapise,solidno za selfije.
Takodje kamera mobitela ima razne opcije, funkcije, koriste i zanimljive.
Surfanje internetom, dopisivanje, drustvene mreze, citanje novina i koristenje aplikacija ce ovaj mobitel odraditi bez problema.
Mana ovoga uredjaja je sto nema microSD, ali kome to ne smeta, uzivat ce u ovom uredjaju.
ukupna ocjena
 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: [Recenzija] B0J4N_99: Asus Padfone 2

I ne treba SD karticu jer ima 32 GB ugradjene.

Imam ga dvije godine i tek sad mi pocinje praviti male probleme.

Previse se zagrijava i trosi bateriju ali to moze biti  i problem s nekom od aplikacija.

Par puta mi je pao na plocice i nista nije osteceno.

Izgled mu je super i dobro izgleda u ruci.

 

Rijetko ga tko ima i bas zbog toga sam ga kupio.

克罗地亚电源
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.7.2015 12:20 (CroPower76).
12 godina
offline
Re: [Recenzija] B0J4N_99: Asus Padfone 2
CroPower76 kaže...

Imam ga dvije godine i tek sad mi pocinje praviti male probleme.

Previse se zagrijava i trosi bateriju ali to moze biti  i problem s nekom od aplikacija.

 Potpuno ista stvar!

 

Valjda neki od updatea da nas natjeraju na novi model

 

http://www.bug.hr/vijesti/asus-padfone-s2-snapdragon-820-soc-om/144972.aspx

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice