HTC 8S

poruka: 882
|
čitano: 443.119
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HTC 8S".
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 8S

Treba bit samo jasno da ga nema i da je rezerviran trenutno samo za Nokiu.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
offline
HTC 8S

Gdje se mobitel može probati prije kupnje? Bio u Vipu danas i frajer je jedino dao da pogledamo kak izgleda ovak, bez paljenja. Ne kužim ja to, očekuju da pljuneš hrpu love a da proizvod nisi ni probao. Jel bio tko u Smartsonu? Ako im je ponuda u prodavaoni jednako bijedna kao u webshopu ne znam zašto su se uopće trudili otvarati dućan.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
HTC 8S

meni stize u srijedu,,domino ...hehe,adio xperia adion android adio t-com..vidit cemo kakav je htc

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC 8S

HTC 8S i HTC 8X stigli u T-Mobile, ali cijene su bolesne, naspram VIP-a (koji ima akciju za HTC 8S).

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.12.2012 8:03 (MasterOfDisaster).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 8S

Cijene nisu bolesne, cijene su i manje.

 

Za pretplatu od 175 kn u T-Mobilea 8X - 2200kn, 8S - 600kn

 

Za pretplatu od 222 kn u Vipu 8X - 2100kn, 8S - 600kn

 

Sad jedino što je akcija kroz 12., a vjerojatno i kroz 1. mjesec na 8S od 50% pa bude 300kn.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
offline
Re: HTC 8S
Mitsuoka kaže...

Cijene nisu bolesne, cijene su i manje.

 

Za pretplatu od 175 kn u T-Mobilea 8X - 2200kn, 8S - 600kn

 

Za pretplatu od 222 kn u Vipu 8X - 2100kn, 8S - 600kn

 

Sad jedino što je akcija kroz 12., a vjerojatno i kroz 1. mjesec na 8S od 50% pa bude 300kn.

Da 8S je 300 kn u tarifi Bez linita 222 koju plaćaš 111 kn idućih 12 mjeseci, pa mislim da je Vip po tom pitanju debelo povoljniji od T-Mobile i tarife Extra total +M od 175 kn na 2 godine i cijenom uređaja od 798 kn ako kupuješ u T-Centru.

 

A došao je i u Tele 2 HTC 8S i po meni opet jeftiniji nego u T-Mobileu.

 

Da ne bi mislili da pljujem po T-Mobileu, ne pljujem jer sam i sam njihov korisnik, ali uređaji su im preskupi.

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.12.2012 9:59 (MasterOfDisaster).
15 godina
odjavljen
offline
Re: HTC 8S
Mitsuoka kaže...

 

Za pretplatu od 222 kn u Vipu 8X - 2100kn, 8S - 600kn

 

Sad jedino što je akcija kroz 12., a vjerojatno i kroz 1. mjesec na 8S od 50% pa bude 300kn.

ili ako si novi korisnik 50% dole na pretplatu prvu godinu, pa te ta od 222kn izađe 111 a ako uzmeš 444kn a plačaš 222, uređaj te dođe 1300kn....

a ako preneseš broj 50% dole imaš sljedeće dvije godine

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
13 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 8S
MasterOfDisaster kaže...
Mitsuoka kaže...

Cijene nisu bolesne, cijene su i manje.

 

Za pretplatu od 175 kn u T-Mobilea 8X - 2200kn, 8S - 600kn

 

Za pretplatu od 222 kn u Vipu 8X - 2100kn, 8S - 600kn

 

Sad jedino što je akcija kroz 12., a vjerojatno i kroz 1. mjesec na 8S od 50% pa bude 300kn.

Da 8S je 300 kn u tarifi Bez linita 222 koju plaćaš 111 kn idućih 12 mjeseci, pa mislim da je Vip po tom pitanju debelo povoljniji od T-Mobile i tarife Extra total +M od 175 kn na 2 godine i cijenom uređaja od 798 kn ako kupuješ u T-Centru.

da,to je to sta sam ja uzeo 299 kn i tarifa 222 koju placam svih 24 miseca 111 kn jer sam presao iz t-mobile ,a njima platio  penale 500 kn i prodao xperiu 900 (ispravka )kn,i ostalo mi 100 kn za zene lakog morala..samo cekanje do srijede..:)

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.12.2012 10:02 (vedranST).
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 8S

Izgleda ti, al nije. Jedino ti ovaj popust znači, al samo dok je on tu. Za koji mjesec toga neće bit i onda će ti bit potpuno isto. Pretplata od 222 sa 12 mjeseci 50% manje = 4000kn, Pretplata 175 = 4200kn. Znači razlika je 200kn, al kad se ta akcija 50% prekine to je preko 5000kn. Obe akcije su trenutno do 31.12., jedino na 8S možda bude još kroz 1. mjesec.

 

A u Tele2 uređaj ne bi nikad uzeo... Uređaj 1200kn za pretplatu od 150kn.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.12.2012 10:02 (Mitsuoka).
15 godina
offline
HTC 8S

Što je sa onom akcijom i tvrdnjom VIP-a od prije dvije godine da je popust od 50% zauvijek?

Znači li to da ako nastavim koristiti istu tarifu i dalje imam popust ili su seronje koji će se izvlačiti da te tarife više nema (sad je 444) i da potpisivanjem novog ugovora počinje teći NOVA tarifa?

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC 8S

uzeo i ja 8s, ali vjerovatno ce ic na prodaju.koristio sam ga sat dva mozda mob je brz i fluidan, ali nikako se nemogu priviknuti na os- ne paše mi nikako(prije sam bio na androidu). boja je domino, radi na sve mreže a garancija je 2god vip. ako je tko zainteresiran pm me

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 8S
wyks kaže...

Što je sa onom akcijom i tvrdnjom VIP-a od prije dvije godine da je popust od 50% zauvijek?

Znači li to da ako nastavim koristiti istu tarifu i dalje imam popust ili su seronje koji će se izvlačiti da te tarife više nema (sad je 444) i da potpisivanjem novog ugovora počinje teći NOVA tarifa?

Ja sam produžio tu tarifu, to vrijedi i dalje, po istim uvjetima po kojima si je uzeo.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
offline
Re: HTC 8S
Mitsuoka kaže...

Izgleda ti, al nije. Jedino ti ovaj popust znači, al samo dok je on tu. Za koji mjesec toga neće bit i onda će ti bit potpuno isto. Pretplata od 222 sa 12 mjeseci 50% manje = 4000kn, Pretplata 175 = 4200kn. Znači razlika je 200kn, al kad se ta akcija 50% prekine to je preko 5000kn. Obe akcije su trenutno do 31.12., jedino na 8S možda bude još kroz 1. mjesec.

 

A u Tele2 uređaj ne bi nikad uzeo... Uređaj 1200kn za pretplatu od 150kn.

Da li mi možeš pokazati ili reći gdje si ti u Tele 2 vidio da HTC 8S košta 1200 kn na pretplati od 150 ?????

13 godina
neaktivan
offline
HTC 8S
EXTRA total+ S 2.298,00 kn 2.298,00 kn
htc 8 s
xperia 899 kn u 6 misecu..
e sad,to su slicni uredjaji iste kategorije..ovaj t mobile postaje preskup zar ne??
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HTC 8S
vedranST kaže...
EXTRA total+ S 2.298,00 kn 2.298,00 kn
htc 8 s
xperia 899 kn u 6 misecu..
e sad,to su slicni uredjaji iste kategorije..ovaj t mobile postaje preskup zar ne??

T-Mobile je već odavno postao preskup što se uređaja tiče, jer moraš uzimat minimalno u tarifi Total+ M od 175kn, inače sve ispod te tarife, cijene uređaja su bolesno skupe spram drugih operatera.

13 godina
offline
HTC 8S

Uzeo danas i moram reć da je i uređaj i os fenomenalan i pravo osvježenje. Uglavnom, jednu stvar su stvarno mogli više olakšati - prijenos kontakata. Imam vcf file na sd kartici, no izgleda da ne podržava uvođenje s sd kartice. Piše u priručniku da je moguće preko bluetootha s drugog telefona, ali nisam našao da piše kako. Također, probao sam prek outlook.com-a i tu mi javlja grešku. Pomoć?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
HTC 8S

Kakav je touch?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 8S

Može li se znati gdje si uzeo? Kod nas u T-Mobile centru nema :/

15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 8S
daja203 kaže...

Može li se znati gdje si uzeo? Kod nas u T-Mobile centru nema :/

Vjerojatno u vip-u

12 godina
offline
Re: HTC 8S
daja203 kaže...

Kakav je touch?

Odličan, nije ovo više vrijeme kad je touch dobar samo na iPhoneu.

Why so serious?
13 godina
offline
Re: HTC 8S
daja203 kaže...

Može li se znati gdje si uzeo? Kod nas u T-Mobile centru nema :/

 

Ak se odnosi na mene, u Vipu. Uzeo na 111 tarifi za 800kn, od čega mi se oduzelo još 270kn za stari mob (Xperia X8). Dakle za 530kn predobar dil. Za sad ima samo bijelih, sljedeći tjedan dolaze i zeleni a za crvene i plave se ne zna kad i ak će doć. Tehnički je sve super, nisam vidio responzivniji i glađi ui. Jedini relativni nedostatak je ipak manjak aplikacija, što se osjeti kad se prelazi s Androida. Valjda će sad s ovakvom prodajom Nokia to krenut na bolje. 

Iskreno, da imam za top model (il tu negdje), vjerojatno bi uzeo Android jer mi ipak odgovara više sučelje no u ovom cijenovnom rangu (2500kn kolko je otključan) mislim da nema androida koji bi mu konkurirao. Fantastičan ekran, sve glatko radi... Što se tiče baterije - jučer sam ga napunio do kraja, poslije se nekih pol sata-sat konstantno igrao s njim, cijelo vrijeme spojen na wifi i potrošio je 22% nakon 15 sati. Vidjet ćemo kak će ić kad se intenzivnije počne koristiti.

Što se tiče kontakata uspio sam rješiti uvozom file-a na kompu u gmail pa mi je automatski povukao na mob. Retardirano da nemreš jednostavno .vcf povuć sa sd kartice ili prek bluetootha. Čak mi ni na outlook.com people nije htio importat vcf.

13 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 8S
super,to mi treba ,da je brz i da nema cekanja ..a igrice ionako ne igram..nisam ga jos vido uzivo ni dobio,tek u srijedu,al eto mislim jedino to radio je nedostatak za mene barem,..
11 godina
neaktivan
offline
HTC 8S

pozdrav svima,

kupio jucer mob ali nikako nemogu povezati mobitel sa kompom, instalirao na kompu windows phone za stolna računala i nikako ne

radi, ocita telefon ali nema nikakvih foldera niti ista u sto bih mogao vidjeti, također da li tko zna kamo sprema stvari poslane preko bloototha, te kako staviti neki mp3 kao ringtone ??

 

hvala

 

lp

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: HTC 8S
Kant kaže...

Nista meni nije jasno...

 

http://conversations.nokia.com/2012/06/20/nokia-drive-for-all-windows-phone-8-smartphones/

 

 

Today, we are making Nokia Drive available to other Windows Phone 8 partners to offer a turn-by-turn navigation experience for people in over 110 countries.

u pravu si...

http://forums.wpcentral.com/htc-8x/204557-nokia-drive.html

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
16 godina
offline
Re: HTC 8S

Evo odkada sam prodao lumiu 710 nikako se odlucit izmedju Htc-a x ili Htc-a S pa decki sto mi predlazete.

 

http://www.downloadmoreram.com/
14 godina
odjavljen
offline
Re: HTC 8S
SPLICO212 kaže...

Evo odkada sam prodao lumiu 710 nikako se odlucit izmedju Htc-a x ili Htc-a S pa decki sto mi predlazete.

 

Pretpostavljam da pričaš o uređajima sa Windows Phone 8, onda definitivno 8x, to je uređaj iz više klase, i ako financije problem, uzimaj. Ukoliko zatrebaš kupon za dodatni popust od 500 kn, koj je bio u BUG-u, šibni adresu u PP pa ti pošaljem.

14 godina
neaktivan
offline
HTC 8S

Ja bi mu rekao da se strpi dok ne dođe nešto bolje sa microSD ili 8S. Neće toliko primjetit nedostatak 0,3'' ili nedostatak nekog featurea, ali nedostatak microSD-a je, po meni nepremostiv problem osim ako uređaj ima 32, a poprilično poželjno i više interne memorije.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: HTC 8S
Mitsuoka kaže...

Ja bi mu rekao da se strpi dok ne dođe nešto bolje sa microSD ili 8S. Neće toliko primjetit nedostatak 0,3'' ili nedostatak nekog featurea, ali nedostatak microSD-a je, po meni nepremostiv problem osim ako uređaj ima 32, a poprilično poželjno i više interne memorije.

To za memoriju je stvar korisnika, meni je recimo i sasvim dosta 4GB, 1GB muizka, jos toliko za slike i vide-e i ostalo za office/pdf/ostale fileove. Kazem, stvar korisnika, jer znam ljude kojima nije dosta ni 64GB (makar pola toga nikada ni ne otvori/poslusa/pogleda, ali to je druga tema..)

Trust Me, I'm an Engineer :)
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 8S

Pa ja samo kažem svoje mišljenje jer je pitao nas što predlažemo, na njemu je da odluči. Uz igre od 1+GB data, to je sad malo problem, još ako je tu nešto muzike, pogotovo FLAC ili za FullHD video. Na S III sam u roku nešto više od sata napunio 32GB interne memorije, te nešto što mi je ostalo prazno na 32GB microSD i još sam morao birat što ću izbrisat od videa kako bi mogao dalje snimat.

 

EDIT: Usporedba slika - S III mini vs. 8S

 

5MP vs. 5MP

 

Evo i slike za usporedbu. Na vama je da prosudite, jedino ću reć da na prvoj 8S ima realniju boju, iako se nije baš iskazao po mraku.

 

Uskoro i 720p video. 

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.12.2012 0:02 (Mitsuoka).
13 godina
neaktivan
offline
HTC 8S

Danas sam kupio 8s i prezadovoljan sam. Samo me nesto muci :)

Postoji li kakva mogucnost da se aplikacije spreme na SD karticu?

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice