HTC 8S

poruka: 882
|
čitano: 443.398
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HTC 8S".
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 8S
AMM kaže...

Kada bi trebao stici sluzbeni GDR3? Ili kako skinuti nesluzbeni {#}

Ne zna se kad ce sluzbeno, al evo preview 

http://pocketnow.com/2013/10/14/install-windows-phone-8-gdr3-for-free

11 godina
neaktivan
offline
HTC 8S

Hvala {#}

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
HTC 8S

GDR3 se već neko vrijeme može neslužbeno instalirati na HTC 8S. Osobno još nisam to radio jer nemam vremena, ali tko želi može probati. Uglavnom ovaj update riješava probleme sa other storageom - što je za nas, korisnike HTC 8S telefona, ipak najbitnije. Upute možete vidjeti ovdje i sasvim su jednostavne http://forums.wpcentral.com/htc-8s/248606-fix-low-memory-problem-wp-8s.html

When power leads men towards arrogance, poetry reminds him of his limitations...
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
HTC 8S

Evo stigao je i sluzbeni :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC 8S

kakve su konkretne promjene sa novim updateom od vas koji ste ga probali?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 8S
gamer xt kaže...

kakve su konkretne promjene sa novim updateom od vas koji ste ga probali?

http://www.wpcentral.com/windows-phone-8-update-3

11 godina
neaktivan
offline
HTC 8S

Radi li ona fora za instalaciju appova sa sd kartice? Ne pojavljuje mi se ta mogucnost. Pokusavam to na mom HTC 8S zbog nedostatka memorije..

Piše da se skinu aplikacije u .XAP na komp, prebace na microSD karticu i ode u Market gdje bi se trebala pojaviti opcija instalacije sa SD memorije, no nema je..

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 8S
NeoOS kaže...

Radi li ona fora za instalaciju appova sa sd kartice? Ne pojavljuje mi se ta mogucnost. Pokusavam to na mom HTC 8S zbog nedostatka memorije..

Piše da se skinu aplikacije u .XAP na komp, prebace na microSD karticu i ode u Market gdje bi se trebala pojaviti opcija instalacije sa SD memorije, no nema je..

Meni je trebalo neko vrijeme da se pojavi to instalacija sa sd memorije

16 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 8S
NeoOS kaže...

Radi li ona fora za instalaciju appova sa sd kartice? Ne pojavljuje mi se ta mogucnost. Pokusavam to na mom HTC 8S zbog nedostatka memorije..

Piše da se skinu aplikacije u .XAP na komp, prebace na microSD karticu i ode u Market gdje bi se trebala pojaviti opcija instalacije sa SD memorije, no nema je..

Pojavi se nakon nekog vremena - u pravilu najčešće nakon restarta mobitela.

 

Iako, upitno je hoće li to biti potrebno sada kada imamo GDR3.

When power leads men towards arrogance, poetry reminds him of his limitations...
11 godina
neaktivan
offline
HTC 8S

jel kome došao automatski GDR3 za skinut ili treba rucno ?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 8S
scorpion667 kaže...

 

Pojavi se nakon nekog vremena - u pravilu najčešće nakon restarta mobitela.

 

Iako, upitno je hoće li to biti potrebno sada kada imamo GDR3.

 nista, restartat cu mob onda..cekam od jucer da se pojavi ta mogucnost, jos nije..valjda onda hoce sada nakon restarta.

neznam, sto se tice gdr3 updatea, instalirao sam ga (rucno), nemam osjecaj kao da imam nesto vise memorije.. Nakon reseta i svih appova obrisanih imao sam 1,37gb slobodno..onda sam instalirao preko marketa neke appove i ostalo mi 300-350mb slobodno.. Nisam zadovoljan s tim..

inace, ostale promjene su odlicne i mob za malo jos brzi.. Pogotovo primjetno jer mi je onaj develper preview skoro usrao mob (stekao mi je ko nikad), tako da sam jedva docekao ovaj sluzbeni..

rucno ga trazite i skidajte..

inace, mob je iz bonbona, sa tmobile karticom, s njihove strane otkljucan na sve otpocetka

15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 8S
Mark302 kaže...

jel kome došao automatski GDR3 za skinut ili treba rucno ?

Meni je došao automatski

10 godina
neaktivan
offline
HTC 8S

jel netko zna kako prebaciti kontakte s mobitela na sim?? ja sam tražila (ili sam smotana ili šta) ali našla sam samo kako prebaciti sa sima na mobitel...htjela bi resetirati mobitel, ali ne želim izgubiti kontakte iz mobitela, jer mi nisu svi na simu
hvala 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 8S

evo našla preko windowsphone.com :D

11 godina
neaktivan
offline
HTC 8S

jel nekom uspjelo obrisat privremene datoteke ?

ja stavim brisat al mob nikako da obrise {#}

 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 8S
Mark302 kaže...

jel nekom uspjelo obrisat privremene datoteke ?

ja stavim brisat al mob nikako da obrise {#}

 ja sam isto pokusavao, ali nisam uspio..

nula bodova...

- HTC 8S -
11 godina
neaktivan
offline
HTC 8S

Pozdrav,

 

dali mi netko moze pomoc oko facebook chata!  znaci u integriranom chatu na htc 8s mi nema niti jednog facebook prijatelja a kad mi netko posalje poruku na chat onda mi pise umjesto imena i prezimena Korisnik facebooka! sta da radim,neznam kako to promjeniti?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HTC 8S

Jel moguce imati hrvatsku tipkovnicu ali da su slova Č,Ć i Đ integrirani u C i D? Jer kada stavim na hrvatsku onda se tipkovnica smanji i postaje neupotrebljiva.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HTC 8S

Mislim da ne

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
HTC 8S

Ima netko info da li će 8S dobit update na WP 8.1? Za 8X je bila HTC ova potvrda.. Za ovaj nisam nista procito. Osim da nece dobit update.

 

A opet,rekoše da će svi WP8 uređaji dobit taj update...

- HTC 8S -
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 8S
NeoOS kaže...

Ima netko info da li će 8S dobit update na WP 8.1? Za 8X je bila HTC ova potvrda.. Za ovaj nisam nista procito. Osim da nece dobit update.

 

A opet,rekoše da će svi WP8 uređaji dobit taj update...

Ma ne trebaš se sekirat {#}. Microsoft je rekao da svi WP8 uređaji dobivaju update. Ja se osbno najviše radujem mogućnosti spremanja podataka iz aplikacija na SD karticu.

When power leads men towards arrogance, poetry reminds him of his limitations...
11 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 8S
scorpion667 kaže...
NeoOS kaže...

Ima netko info da li će 8S dobit update na WP 8.1? Za 8X je bila HTC ova potvrda.. Za ovaj nisam nista procito. Osim da nece dobit update.

 

A opet,rekoše da će svi WP8 uređaji dobit taj update...

Ma ne trebaš se sekirat {#}. Microsoft je rekao da svi WP8 uređaji dobivaju update. Ja se osbno najviše radujem mogućnosti spremanja podataka iz aplikacija na SD karticu.

 Ja se stvarno nadam. Također, jer evo unazad tjedan dva mi dnevno bar po pet puta vrišti Low memory, tap to more (disk) space.

Ne sekiram se ja što Microsoft kaže, nego što HTC ništa ne kaže za ovaj model, to mene brine. A još više iskustvo drugih oko podrške HTC uređaja od strane HTCa

Ako ne bude dobio WP 8.1 nadogradnju, mjenjam mob.

- HTC 8S -
11 godina
neaktivan
offline
HTC 8S

ja vec 4-5 puta resetirao mob zbog tog low memory,jednostavno memorija samo nestaje,a kamo to samo dragi bog zna {#}

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
HTC 8S

Pozdrav svima.

Jel ima neki program za ciscenje interne memorije ili neki fix za ovo gubljenje interne memorije, jednostavno nestaje, bar jednom na tjedan mi izbaci poruku da je memorija skoro puna.

 

Novi sam u svijetu WP-a, ovo mi je prvi smartphone sa Windowsom, pa mi nemojte zamjerit ako sam naporan :)

Keep it moddin' !
 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: HTC 8S

Za par mjeseci će izaći WP 8.1 pa ćeš moći instalirati aplikacije na memorijsku. Do tad, pokušaj sa ovime.

HTC 8X :)
10 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 8S
kratos091 kaže...

Za par mjeseci će izaći WP 8.1 pa ćeš moći instalirati aplikacije na memorijsku. Do tad, pokušaj sa ovime.

Hvala, instalirao sam.

Zanima me, koje novosti i prednosti donosi WP 8.1 ?

Keep it moddin' !
14 godina
online
Re: HTC 8S

Puno novosti, manjih i većih. Evo lista. 

 

I da, za zahvalu možeš stisnuti "Hvala". ;)

HTC 8X :)
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.4.2014 20:50 (kratos091).
14 godina
offline
HTC 8S

Može netko napisati kako funkcionira prebacivanje appova i ostaloga na sd karticu kad stigne 8.1 developer preview i koliko ostane memorije nakon prebacivanja svih appova jer se mislim vratiti na ovaj mob?

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: HTC 8S
Psych0 kaže...

Pozdrav svima.

Jel ima neki program za ciscenje interne memorije ili neki fix za ovo gubljenje interne memorije, jednostavno nestaje, bar jednom na tjedan mi izbaci poruku da je memorija skoro puna.

 

Novi sam u svijetu WP-a, ovo mi je prvi smartphone sa Windowsom, pa mi nemojte zamjerit ako sam naporan :)

Storage Cleaner

 

http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/storage-cleaner/7112c24b-3e72-4dd2-8105-606e9d04b58f

 

---------

 

-pokreni aplikaciju

-klikni "begin"

-čekaj da se buffer napuni

-kad dođe do kraja nemoj odmah stisnut "delete", čekaj da sustav sam počne brisat temp fajlove (to ćeš s kužiti tako što će free space postajat sve veći)

-stisni "delete"

-ovo gore ponoviti više puta

----------------------

ja sam na 8S uspio smanjit temp folder sa 8xxMB na manje od 20..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
11 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 8S
EZY-E kaže...

Može netko napisati kako funkcionira prebacivanje appova i ostaloga na sd karticu kad stigne 8.1 developer preview i koliko ostane memorije nakon prebacivanja svih appova jer se mislim vratiti na ovaj mob?

 Vjerujem da neće biti problem napisati to, kada developer preview izađe.

- HTC 8S -
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice