HTC Hero

poruka: 164
|
čitano: 70.148
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HTC Hero".
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: HTC Hero
13 godina
neaktivan
offline
HTC Hero

evo bas sinoc sam dobila update putem zraka. Super je,sasvim novi mobitel. Doduse,nov mi je pa ga nisam sasvim istrazila ali ovo sto sam vidjela je puuuuno ljepse.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Hero
zidarica kaže...

evo bas sinoc sam dobila update putem zraka. Super je,sasvim novi mobitel. Doduse,nov mi je pa ga nisam sasvim istrazila ali ovo sto sam vidjela je puuuuno ljepse.

Ma kako ti dobiješ taj OTA update??

Gdje si kupila taj mob? Ja sam ga kupio u T-Mobile-u pod nazivom T-Mobile G2 Touch, i čekam taj update, ali nikakav notifications još nisam dobio...

Znaci, sad si na Androidu 2.1?

Intel Core i7,Zotac GeForce GTX 295 ,6 GB of RAM,WD Caviar Black 1TB
16 godina
offline
RE: HTC Hero

Također stavio godinu unaprijed i odmah mi je našao pudate za 2.1

 

Skidam...

"Mene je cura odje**** jer me pitala koliko si clockao proc, a ja sam reko radi na defaultu" Oly_E3
15 godina
neaktivan
offline
HTC Hero

Mislio sam nabaviti HTC hero ili tattoo ali imam jednu nedoumicu, da li obojica mogu pokretati iste aplikacije. Tj, da li su sve aplikacije za android kompatibilne sa svim telefonima.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% kopiraj ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: HTC Hero
max1919 kaže...

Mislio sam nabaviti HTC hero ili tattoo ali imam jednu nedoumicu, da li obojica mogu pokretati iste aplikacije. Tj, da li su sve aplikacije za android kompatibilne sa svim telefonima.

 

Jesu i nisu!

 

Naime imas dosta aplikacija koje nece raditi na telefonima sa manjom rezolucijom.

Cak stovise market na tetovazi prikazuje manje aplikacija nego onaj od heroja.

 

Na kraju krajeva, tatoo je i hardverski inferirorniji od Heroa tako da neznam kakve nedoumice mozes uopce imati.

Who the fuck is General Failure? And why is he reading my harddisk?
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.7.2010 16:03 (syncmaster245b).
15 godina
neaktivan
offline
HTC Hero

Imam finacijske nedoumice  Belji se.

Stvar je u tome što obojica imaju isti procesor, a hero ima samo 30mb više memorije od tattoo-a.

OK, puno hvala na odgovoru.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% kopiraj ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: HTC Hero
max1919 kaže...

 

Stvar je u tome što obojica imaju isti procesor, a hero ima samo 30mb više memorije od tattoo-a.

 

i vecu rezoluciju, veci ekran, kapacitivni touch screen...

Who the fuck is General Failure? And why is he reading my harddisk?
14 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Hero
syncmaster245b kaže...
max1919 kaže...

 

Stvar je u tome što obojica imaju isti procesor, a hero ima samo 30mb više memorije od tattoo-a.

 

i vecu rezoluciju, veci ekran, kapacitivni touch screen...

zna on sve to,ali ga ocito muci  i cinjenica sto Hero pored svega toga ima i vcu cijenu Smijeh

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
15 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Hero
stevan94 kaže...
syncmaster245b kaže...
max1919 kaže...

 

Stvar je u tome što obojica imaju isti procesor, a hero ima samo 30mb više memorije od tattoo-a.

 

i vecu rezoluciju, veci ekran, kapacitivni touch screen...

zna on sve to,ali ga ocito muci  i cinjenica sto Hero pored svega toga ima i vcu cijenu Smijeh

  tak je, ma kupio sam mob preko oglasnika (SE P1i) i na kraju mi ga je policija uzela jer se ispostavilo da je mob ukraden. :( sada više nemam povjerenja u oglasnik, a Hero je ovako skuuuuuup

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% kopiraj ovo u potpis.
14 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Hero
max1919 kaže...

 tak je, ma kupio sam mob preko oglasnika (SE P1i) i na kraju mi ga je policija uzela jer se ispostavilo da je mob ukraden. :( sada više nemam povjerenja u oglasnik, a Hero je ovako skuuuuuup

nece ti nista hvaliti ni ako uzmes tatoo :)

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
15 godina
neaktivan
offline
HTC Hero

nadam se.

jel to vlastito iskustvo?

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% kopiraj ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Hero
max1919 kaže...

nadam se.

jel to vlastito iskustvo?

nazalost,nije... Smijeh

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
13 godina
neaktivan
offline
HTC Hero

Može li se dekodirati?Recimo kupljen je u T-mobile-u i da prima tele 2 karticu.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
HTC Hero

Zanima me kako na njemu rade 3d igre? Da li ima nekih koje nerade ili štekaju na njemu?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Hero
Ne znam 3D igara mnogo, samo Winds of Steel i radi izvrsno.
:D
16 godina
offline
HTC Hero

a ostale igre? nema problema s njima? da li ima možda programa koji na njemu ne funcioniraju? Znam da sam malo dosadan i naporan, ali nisam našao odgovor na ova pitanja u nijednoj temi o htc heroeu na ovom forumu, a sve sam ih pročitao :D

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Hero

Hehe kazem ti, ne znam druge igre :) Aj napisi neke naslove pa cu ih isprobat, i mene interesira :)

:D
16 godina
offline
RE: HTC Hero
Proz0r kaže...

Hehe kazem ti, ne znam druge igre :) Aj napisi neke naslove pa cu ih isprobat, i mene interesira :)

Eh, ni neznam kakvih ima... :D, jer nemam taj mobitel, pa se raspitivam kakav je, da ga nebi kupio i onda- pa neće mi ovo, ono...

 

16 godina
offline
HTC Hero

Ako imaš volje, probaj Quake :D

 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
RE: HTC Hero
denix kaže...

Zanima me kako na njemu rade 3d igre? Da li ima nekih koje nerade ili štekaju na njemu?

  Ja sam na svom probao wings of steel koja glatko ide i igru mystique koja uopce ne steka.

How yes no.
15 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Hero
denix kaže...

Ako imaš volje, probaj Quake :D

A di tog ima? :)

Op, nasao. Bit ce veselo ;)

Javim kako se vrti kad isprobam.

LINK

:D
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.9.2010 18:31 (Proz0r).
14 godina
offline
HTC Hero
e ima li neki program za podoljsavanje zvuka na sluskama?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Hero

Mozes koristiti neki player s ekvilizatorom, cujem da je KISS dosta dobar, premda ne znam jel ima tu funkciju. Trebao bi imati.

:D
14 godina
offline
HTC Hero

A moze li se zaobici koristenje citaca memorijskih kartica kod rootanja(nemam ga)? Mislio sam raditi prema ovim uputama: http://crodroid.wordpress.com/2010/02/27/g2-touch-root/

How yes no.
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.9.2010 22:38 (EZY-E).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Hero
3D igre?
Hero of Sparta (super je)
NFS Shift
Asphalt 5
Raging Thunder 2
Fifa 10
Real Football 10

Te su neke od 3D što imam na Desireu, pa probaj kako se izvode na Heroju
[=XII=] (_.:BRUNO:._) /////// Don't argue with trolls - it means that they win.
15 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Hero

@EZY-E

Jasno da moze. Procedura je identicna, samo umjesto da vadis/stavljas karticu iz/u mobitel(a), mount-unmountas i umjesto da stavljas karticu u citac, samo preko USB kabela spojis mob s kompom, mountas karticu na komp i to je to. Onaj VillainROM guide je opisivao proceduru bez koristenja citaca kartica, sad su nesto poizmjenjivali i izbacili dio za radjenje GoldCarda.. I onaj korak u kojem radis GoldCard i gdje trebas izvuci onaj opako bolesni broj, imas ovdje generator u kojeg samo pejstas pocetni broj i on ti automatski sve to sredi. Evo ga!

 

@Šef

Probat ću.

:D
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.9.2010 22:40 (Proz0r).
16 godina
offline
RE: HTC Hero
Šef kaže...
3D igre?
Hero of Sparta (super je)
NFS Shift
Asphalt 5
Raging Thunder 2
Fifa 10
Real Football 10

Te su neke od 3D što imam na Desireu, pa probaj kako se izvode na Heroju

I sve rade bez štekanja??

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ako si među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu rock i metal glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Hero

Na njegovom Desireu sam uvjeren da nimalo ne trzaju, a na Herou cu ih isprobati u narednih par dana ili ranije.

:D
15 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Hero
Ezy, 2 playera koja imaju Equalizer su ti Astro Player beta i MixZing, pa probaj s njima podesit zvuk. Meni su podjednako dobri.
[=XII=] (_.:BRUNO:._) /////// Don't argue with trolls - it means that they win.
14 godina
offline
RE: HTC Hero
Proz0r kaže...

@EZY-E

Jasno da moze. Procedura je identicna, samo umjesto da vadis/stavljas karticu iz/u mobitel(a), mount-unmountas i umjesto da stavljas karticu u citac, samo preko USB kabela spojis mob s kompom, mountas karticu na komp i to je to. Onaj VillainROM guide je opisivao proceduru bez koristenja citaca kartica, sad su nesto poizmjenjivali i izbacili dio za radjenje GoldCarda.. I onaj korak u kojem radis GoldCard i gdje trebas izvuci onaj opako bolesni broj, imas ovdje generator u kojeg samo pejstas pocetni broj i on ti automatski sve to sredi. Evo ga!

 

@Šef

Probat ću.

  A jeli to sigurno? Tj, postoji li sansa da nesto zahebem?

How yes no.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: HTC Hero
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice