LG Optimus 2X

poruka: 44
|
čitano: 17.361
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "LG Optimus 2X".
15 godina
offline
LG Optimus 2X

Ovo ce bit iphone killer definitivno.. jedino sto me zanima je trajanje baterije.. hardver je za mobitel brutalan ali bojim se da baterije opcenito nisu na razini u zadnje vrijeme..

jokaCRO ingame
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: LG Optimus 2X
red_bull kaže...

Ovo ce bit iphone killer definitivno.. jedino sto me zanima je trajanje baterije.. hardver je za mobitel brutalan ali bojim se da baterije opcenito nisu na razini u zadnje vrijeme..

zato je atrix tu, tegra 2 (gotovo sve šta ima optimus 2x) i 1900 mah

14 godina
protjeran
offline
RE: LG Optimus 2X
red_bull kaže...

Ovo ce bit iphone killer definitivno.. jedino sto me zanima je trajanje baterije.. hardver je za mobitel brutalan ali bojim se da baterije opcenito nisu na razini u zadnje vrijeme..

Iphone4 killer ce biti iphone5. Ovo ce vjerovatno biti killer mobitel medju android mobitelima, a nekome kome android ne pase i zeli iOS sve njegove specifikacije nece puno pomoci.

Drugo, cemo ta snaga ako se svi android appovi vrte glatko i na jednom galaxyju koji ima puno slabiji cpu i gpu? Kako je iskoristiti? A pogotovo kako iskoristiti u hr a da se usput ne bavimo ilegalnim aktivnostima (citaj ogranicen pristup marketu)? 

 

I jos nesto vrlo bitno - software updatei, bojim se da LG puca na dobru prodaju na racun tehnickih specifikacija, a kad i drugi izbace mobove s istim hardwareom ode optimus 2X u debeli zaborav.

15 godina
neaktivan
offline
LG Optimus 2X

Samo hrdware vrijedi, Android je ionako za ništa! Čemu onda jaka mašina.

Kada je software za k....!!!!!!

Stjepan Jenduka
 
0 13 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
LG Optimus 2X

A zaboravio sam spomenuti da nema ni radio.

Pljuga!

 

Stjepan Jenduka
 
0 2 hvala 0
15 godina
offline
RE: LG Optimus 2X
Shai kaže...

Samo hrdware vrijedi, Android je ionako za ništa! Čemu onda jaka mašina.

Kada je software za k....!!!!!!

probaj pogledat malo dalje od iphonea. i iznenadit ces se sto sve android moze. i zamisli se malo koliko si vjerni fanboy jednoj firmi..i mozda shvatis koju si glupost napisao..

jokaCRO ingame
14 godina
offline
LG Optimus 2X

šta se svađate... kad svi znamo da je ajfon skupa plastika punjena shranjem !!!!

Turbo is my heart, nos is my blood, and cars are my life !!!
 
4 1 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: LG Optimus 2X
Genoxxx kaže...

šta se svađate... kad svi znamo da je ajfon skupa plastika punjena shranjem !!!!

{#}Kako je to moguce kad je od metala/stakla???

13 godina
offline
LG Optimus 2X
moj avatar sve govori
 
7 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: LG Optimus 2X
Pri3s7 kaže...
moj avatar sve govori

Da, govori mi da znas postavit avatar. Cestitam!

14 godina
offline
RE: LG Optimus 2X
ansha kaže...
Genoxxx kaže...

šta se svađate... kad svi znamo da je ajfon skupa plastika punjena shranjem !!!!

{#}Kako je to moguce kad je od metala/stakla???

jbg to je za primjer {#}.... mislim da android uvelike gazi ajfon, što se tiče broja korisnika, aplikacija, razvija itd... {#}

Turbo is my heart, nos is my blood, and cars are my life !!!
14 godina
protjeran
offline
RE: LG Optimus 2X
Genoxxx kaže...
ansha kaže...
Genoxxx kaže...

šta se svađate... kad svi znamo da je ajfon skupa plastika punjena shranjem !!!!

{#}Kako je to moguce kad je od metala/stakla???

jbg to je za primjer {#}.... mislim da android uvelike gazi ajfon, što se tiče broja korisnika, aplikacija, razvija itd... {#}

Opet bulaznis, iphone je mobitel a android os, usporedjujes kruske i jabuke. Po broju korisnika, broju aplikacija i developera iphone je najjaci smartphone.

14 godina
offline
RE: LG Optimus 2X
ansha kaže...
Genoxxx kaže...

jbg to je za primjer {#}.... mislim da android uvelike gazi ajfon, što se tiče broja korisnika, aplikacija, razvija itd... {#}

Opet bulaznis, iphone je mobitel a android os, usporedjujes kruske i jabuke. Po broju korisnika, broju aplikacija i developera iphone je najjaci smartphone.

dude... napisao sam da gazi a ne da je jači od IOS-a

Turbo is my heart, nos is my blood, and cars are my life !!!
15 godina
neaktivan
offline
RE: LG Optimus 2X
red_bull kaže...
Shai kaže...

Samo hrdware vrijedi, Android je ionako za ništa! Čemu onda jaka mašina.

Kada je software za k....!!!!!!

probaj pogledat malo dalje od iphonea. i iznenadit ces se sto sve android moze. i zamisli se malo koliko si vjerni fanboy jednoj firmi..i mozda shvatis koju si glupost napisao..

Imam Optimus Gt 540 i tvrdim da je pljuga od operativnog  i nisam izvalio glupost. i nisam vjeran jednoj firmi. Imao sam i Siemens i SE  i Sada OPtimus.  ima 60% aplikacija  koje su nepotrebne a nema dobar uređivać kontakata i player!

Pomalo kopam po Nokia X6 od prijatelja(Ima Symbian - -koma). U principu, dosta mi je pametnih telefona! Molim te nemoj ti pričati gluposti. Svi viću kako je dobro ovo ili ono  a nitko neće priznati da se zeznuo kada je kupio neki određeni uređaj. ja barem priznam. naravno, ima ljudi kojima se to sviđa, u redu, to je njihova stvar. Ali za mene su pametni telefoni kaj Vista  za komp. Radi i ne radi!

Ah, da, da ti velim da uopće nisam ljubitelj Iphone-a, niti ga želim imati,  mogao bih si ga priuštiti.

Stjepan Jenduka
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.1.2011 3:40 (Shai).
15 godina
neaktivan
offline
LG Optimus 2X

izgleda kao super mobitel, ali NEMA RADIO! nije neki veliki minus, ali meni dosta znači...

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% kopiraj ovo u potpis.
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
RE: LG Optimus 2X
max1919 kaže...

izgleda kao super mobitel, ali NEMA RADIO! nije neki veliki minus, ali meni dosta znači...

  Šta će ti kad imaš internet radio koji je još bolji

14 godina
protjeran
offline
RE: LG Optimus 2X
Mitch kaže...
max1919 kaže...

izgleda kao super mobitel, ali NEMA RADIO! nije neki veliki minus, ali meni dosta znači...

 Šta će ti kad imaš internet radio koji je još bolji

 

Iskreno, imam mobitel i nikako da uhvatim niti jedan Internet radio, a da se nista ne placa.

Polako, ali sigurno, BUG postaje trash. (uzdah)
15 godina
offline
RE: LG Optimus 2X
Mentalist kaže...
Mitch kaže...
max1919 kaže...

izgleda kao super mobitel, ali NEMA RADIO! nije neki veliki minus, ali meni dosta znači...

  Šta će ti kad imaš internet radio koji je još bolji

 

Iskreno, imam mobitel i nikako da uhvatim niti jedan Internet radio, a da se nista ne placa.

  govorimo o androidu, makar ima dobrih besplatnih i na ovi storeu, samo treba gledat

15 godina
neaktivan
offline
RE: LG Optimus 2X
Mitch kaže...
Mentalist kaže...
Mitch kaže...
max1919 kaže...

izgleda kao super mobitel, ali NEMA RADIO! nije neki veliki minus, ali meni dosta znači...

 Šta će ti kad imaš internet radio koji je još bolji

 

Iskreno, imam mobitel i nikako da uhvatim niti jedan Internet radio, a da se nista ne placa.

  govorimo o androidu, makar ima dobrih besplatnih i na ovi storeu, samo treba gledat

internet radio? kaj mi to ne troši ptomet?!

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% kopiraj ovo u potpis.
15 godina
offline
RE: LG Optimus 2X
max1919 kaže...
Mitch kaže...
Mentalist kaže...
Mitch kaže...
max1919 kaže...

izgleda kao super mobitel, ali NEMA RADIO! nije neki veliki minus, ali meni dosta znači...

  Šta će ti kad imaš internet radio koji je još bolji

 

Iskreno, imam mobitel i nikako da uhvatim niti jedan Internet radio, a da se nista ne placa.

  govorimo o androidu, makar ima dobrih besplatnih i na ovi storeu, samo treba gledat

internet radio? kaj mi to ne troši ptomet?!

  Troši, ali ako se uzima smartphone onda bi i glupan uzeo veći internet tarifni paket.

15 godina
neaktivan
offline
RE: LG Optimus 2X
Mitch kaže...

  Troši, ali ako se uzima smartphone onda bi i glupan uzeo veći internet tarifni paket.

ma gle, lako je tako reči, ali da dam 50kn mjesečno zato što lg nije želio staviti radio?! radio je standardna mogućnost i trebao bi biti na svim mobitelima.

možda je to tebi čudno, no imam smartphone i ne pada mi na pamet da uzimam veći internet paket da bi slušao radio...

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% kopiraj ovo u potpis.
13 godina
neaktivan
offline
RE: LG Optimus 2X
max1919 kaže...
Mitch kaže...

  Troši, ali ako se uzima smartphone onda bi i glupan uzeo veći internet tarifni paket.

ma gle, lako je tako reči, ali da dam 50kn mjesečno zato što lg nije želio staviti radio?! radio je standardna mogućnost i trebao bi biti na svim mobitelima.

možda je to tebi čudno, no imam smartphone i ne pada mi na pamet da uzimam veći internet paket da bi slušao radio...

Gotovo svi noviji smartphonovi nemaju radio.

13 godina
neaktivan
offline
LG Optimus 2X

Radio ima cak i DHD..Ali dajte, niti jedan iphone nema ni flash..mislim da je to puno bitnije od radija!

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: LG Optimus 2X
brane47 kaže...

Radio ima cak i DHD..Ali dajte, niti jedan iphone nema ni flash..mislim da je to puno bitnije od radija!

IPhone 4 ima flash.. :D

http://www.bug.hr/bugtv/iphone-4-vs-htc-desire/672.aspx

Zeppe :D
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.2.2011 18:20 (Zeppe).
13 godina
neaktivan
offline
RE: LG Optimus 2X
Zeppe kaže...

  Mislio sam na flash player..na netu..ne bljesku..{#}

13 godina
neaktivan
offline
LG Optimus 2X

Sta mislite o ovom mobitelu ?

Meni je super samo sta je LG.Nadam se da ce biti kvalitetniji od ostalih LG modela.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG Optimus 2X
nema veze kaj je lg, ja sam pljuvo po lgu dok nisam dobio gt540 i savsen je mobitel
15 godina
offline
Re: LG Optimus 2X
Mob je trenutno jeftiniji u Švedskoj od DHDa
Obavezno posjeti : www.l2-semper-fidelis.com/catchem.php?id=38769
14 godina
offline
Re: LG Optimus 2X
max1919 kaže...

izgleda kao super mobitel, ali NEMA RADIO! nije neki veliki minus, ali meni dosta znači...

Kakve su to gluposti..pa ima FM Radio..

http://www.gsmarena.com/lg_optimus_2x-3598.php

15 godina
offline
LG Optimus 2X

evo prešao sa desire-a na lg :-)

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice