LG Optimus 4X

poruka: 1.296
|
čitano: 265.035
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "LG Optimus 4X".
10 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus 4X

 

 

opet mi ne pokrece videa. pokusao sam instalirati ovu tvoju aplikaciju ali mi napise "nije instalirano". zatim sam nasao na internetu flash player, skinuo (mislim da je cak ista aplikacija koju si mi ti poslao), i uspio instalirati. pokrenuo sam dolphin, ali i dalje mi ne radi video. dodje mi poruka ovo sto je na prvoj slici.

13 godina
offline
Re: LG Optimus 4X
Cartman93 kaže...

 

 

opet mi ne pokrece videa. pokusao sam instalirati ovu tvoju aplikaciju ali mi napise "nije instalirano". zatim sam nasao na internetu flash player, skinuo (mislim da je cak ista aplikacija koju si mi ti poslao), i uspio instalirati. pokrenuo sam dolphin, ali i dalje mi ne radi video. dodje mi poruka ovo sto je na prvoj slici.

Skini ZenMate sa Google Playa i spoji se na United States server pa probaj onda. Vjerojatno su ograničili gledanje samo onima iz SAD-a.

10 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus 4X

zenmate mi ipak nije potreban. stavio sam na dolphinu da mi prikaze stranicu kao za racunalo, a ne za mobitel, pa sad radi.

 

ovaj greenify mi nije bas pomogao. facebook mi se i dalje pali sam (vidim na cleanmasteru), kao i ostale aplikacije. usluge za google play ne zeli niti hibernirati u greenifyju vec se odmah pokrene. dao sam root ovlasti, ali i dalje ne pomaze.

13 godina
offline
Re: LG Optimus 4X
Cartman93 kaže...

zenmate mi ipak nije potreban. stavio sam na dolphinu da mi prikaze stranicu kao za racunalo, a ne za mobitel, pa sad radi.

 

ovaj greenify mi nije bas pomogao. facebook mi se i dalje pali sam (vidim na cleanmasteru), kao i ostale aplikacije. usluge za google play ne zeli niti hibernirati u greenifyju vec se odmah pokrene. dao sam root ovlasti, ali i dalje ne pomaze.

Odi Postavke -> Aplikacije -> Dodirni "Facebook" i prisilni prekid i to napravi na svim aplikacijama. Drugi način je da koristiš Upravitelj zadataka. Znači uđi u Upravitelj zadataka, stisni tipku meni i dodirni postavke. Zatim dodirni Prekini proces i označi sve aplikacije koje želiš do kraja zaustaviti (da ne moraš klikati prisilni prekid na svakoj aplikaciji). Kada budeš završio s radom na mobitelu, klikni na Home tipku, odi u Upravitelj zadataka i dodirni gumb "Zaustavi sve". To će prisilno prekinuti sve aplikacije koje si označio u postavkama tako da ne moraš ti ići jednu po jednu aplikaciju i stiskati prisilni prekid.

 

Aplikacije se nakon prekida neće same paliti dok ih ti ne upališ. Kada ih upališ, a ne želiš da rade u pozadini ponovi proces, znači Home tipka -> Upravitelj zadataka -> Zaustavi sve.

10 godina
neaktivan
offline
LG Optimus 4X

Pozdrav

Mislim kupit preko njuskala polovni lg optimus 4x HD

Dali je taj mobitel jos uvijek okej za zahtijevnije igre i dali laga u radu s njim?

Mislio sam staviti andorid 5.1 na njega pa dali je to pametno

 

LP

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: LG Optimus 4X
karlo125 kaže...

Pozdrav

Mislim kupit preko njuskala polovni lg optimus 4x HD

Dali je taj mobitel jos uvijek okej za zahtijevnije igre i dali laga u radu s njim?

Mislio sam staviti andorid 5.1 na njega pa dali je to pametno

 

LP

 Osobno ga koristim već par godina ali tek u zadnje vrijeme sam počeo igrati neke igrice na njemu. Igram uglavnom trke i još nisam naletio ni na jednu igricu da ne laga, za ostale nisam siguran. Mislim da nemaju podršku više (ako ju je i bilo uopće) i kao što je objašnjeno u prethodnoj stranici, stock rom je najbolji (ICS). 

Ja sam probao JB i ono poslije toga , brži je i pregledniji ali ima mane, aplikacije se ruše, izbacuje iz igrica, laga sve živo... Osobno ga za igrice ne bih preporučio, zbog lagova i baterija je dosta slaba, znam ga puniti 4 puta na dan kad gejmam.  

Po meni je solidan mob, možda bi se uz malo tweak-anje poboljšale performanse. Ako je cijena ok i strpljiv si, preporučam ti ga, ali ako možeš uzeti nešto novije...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice