Nokia 5530 XpressMusic

poruka: 13
|
čitano: 10.228
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nokia 5530 XpressMusic".
15 godina
neaktivan
offline
Nokia 5530 XpressMusic

Da nisam kupio 5800xm, kupio bih ovaj mob, izgleda poput lg arene, a najbolje od svega je što se dobiju in-ear slušalice.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5530 XpressMusic

ALi nema GPS. Posto je mene 5800 izasao 180 EUra ne vidim razloga kupiti ovaj pored 5800.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5530 XpressMusic
logic kaže...

ALi nema GPS. Posto je mene 5800 izasao 180 EUra ne vidim razloga kupiti ovaj pored 5800.

ma bitno je da je 5800 prvi touch screen od nokie,i ima drama puno bugova,imam problem sa zvucnikom,koji je rijesiv ima problem sa memory karticom od 8 gb koja se pokvari nakon mjesec dana koristenja,i on je rijesiv,jer karticu mozes vjerovatno jeftino kupiti,ali najveci bug je to sto ima problem sa displeyom,kada mu stavish novi frimeware,onda tek dolaze problemi,on je nerijesiv,jer se mora mjenjati displey,(neisplati se)jbg,ja sa nazalost te srece pa me sve to potrefilo,i imo sam svaki problem od ovih,a za nokiu 5530 mislism da je dobra,jer mislim da je nokia ipak najbolja fabrika za mobitele pa da su uklonili sve bugove,sto se tice ovakih,

a ovo vam je provlem sa ekranom kada instalirate novi frimeware

 

 

 a ovo su komentari za to(niko nije nashao rijesenje osim da promjeni displey)

http://discussions.europe.nokia.com/discussions/board/message?message.uid=426558

14 godina
neaktivan
offline
Nokia 5530 XpressMusic

nema ni GPS i "malen ekren"

a 5800 košta skoro isto

 
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nokia 5530 XpressMusic

mob je pre dobar.Svi kojga zele kupiti kupite ga.

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Nokia 5530 XpressMusic

Ove in-ear slušalice su jako loše!! Ali mob je sasvim ok!!

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nokia 5530 XpressMusic

Ima li ovaj mobitel za kupiti u simpa ili tele2 paketu? Ako da, koliko košta? Stvarno sam se zapalio za njega i nadam se uskršnjim akcijama Cool

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Nokia 5530 XpressMusic

*****

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=970113 http://www.techpowerup.com/gpuz/6p8v4/
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.3.2010 11:08 (Don Kihoty).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5530 XpressMusic
llom kaže...

mob je pre dobar.Svi kojga zele kupiti kupite ga.

 znaš možda kak se koristi wi-fi na 5630..?

jasa
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5530 XpressMusic

Mislis 5530? Kako mislis kako se koristi? Kao i svaki drugi wlan. Daj konkretno pitanje.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5530 XpressMusic

imam jedan problem ...spojim se sa nokiom 5530 xm wlan na svoj ruter...znaci upisem kod i sve to..i na mobu mi pise da sam spojen...a kada hocu preko mobitela otvoriti internet...bilo sta ...pise mi internet preglednik ne odgovara! ?!?! jeli zna netko u cemu je problem...hvala puuunooo

a kada se spojim preko tele2 radi najnormalnije internet

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.5.2010 21:21 (daggy12).
15 godina
offline
RE: Nokia 5530 XpressMusic
daggy12 kaže...

imam jedan problem ...spojim se sa nokiom 5530 xm wlan na svoj ruter...znaci upisem kod i sve to..i na mobu mi pise da sam spojen...a kada hocu preko mobitela otvoriti internet...bilo sta ...pise mi internet preglednik ne odgovara! ?!?! jeli zna netko u cemu je problem...hvala puuunooo

a kada se spojim preko tele2 radi najnormalnije internet

Kada se spojiš onda ti pokrene onu stvar "provjera povezivosti na internet", ak ti nejavi da je u redu, onda nešto nije u redu. To se meni znalo događat na XM5800, ali ne na mom routeru.

 

Rješenje neznam.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
Poruka je uređivana zadnji put ned 30.5.2010 21:24 (Hyperion).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5530 XpressMusic

Tamo gdje imas pristupne tacke u opcjama imas da te pita preko cega ces na net. U browseru takodje isto to imas. Njavjerovatnije ti router ne dodijeli postavke ispravno ap ih unesi rucno za tu vezu. Znaci kad ti napise da je povezan idi u postavke te pristupne tacke i u IPv4 podesavanja i dodijeli rucno ip adresu i sve ostalo.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice