Nokia 5800 XpressMusic

poruka: 1.570
|
čitano: 467.891
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nokia 5800 XpressMusic".
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nokia 5800 XpressMusic, Mišljenja o 5800 Xpress Music
15 godina
offline
Re: Nokia 5800 XpressMusic
Mitsuoka kaže...

Ma Desire... ali nista nije ono sto ja trazim.. nigdje ne mogu nac koznu futrolu za mobitel, a koja se moze objesit o kajiš. samo one za u dzep a to mi nema smisla nikakvoga...

http://www.dealextreme.com/p/protective-pu-leather-case-with-belt-clip-for-htc-desire-hd-54436

 

http://www.dealextreme.com/p/protective-leather-case-with-belt-clip-for-htc-desire-hd-hd2-80381

x264 - High Profile 10 | FLAC | MKV
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.10.2011 20:07 (Hyperion).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia 5800 XpressMusic
Hyperion kaže...
Mitsuoka kaže...

Ma Desire... ali nista nije ono sto ja trazim.. nigdje ne mogu nac koznu futrolu za mobitel, a koja se moze objesit o kajiš. samo one za u dzep a to mi nema smisla nikakvoga...

http://www.dealextreme.com/p/protective-pu-leather-case-with-belt-clip-for-htc-desire-hd-54436

 

http://www.dealextreme.com/p/protective-leather-case-with-belt-clip-for-htc-desire-hd-hd2-80381

hvala, ali opet nije to to - desire hd/hd2.. a i okomito se stavlja, a ne vodoravno... sada bar znam da trebam trazit belt clip

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
offline
Re: Nokia 5800 XpressMusic
Mitsuoka kaže...

hvala, ali opet nije to to - desire hd/hd2.. a i okomito se stavlja, a ne vodoravno... sada bar znam da trebam trazit belt clip

Da nije praktično baš kada stoji okomito, to sam odmah primjetio no ajd pomislio sam možda ti neće smetat.

x264 - High Profile 10 | FLAC | MKV
12 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic

imam 5800 nokiu i sve spojim preko pc suite ali kako pokren  update????

14 godina
offline
Nokia 5800 XpressMusic

Sa tim pc suite nećeš ništa napravit, to je za starije nokie, tako da njega možeš izbrisati i skini nokia ovi suite i sa njim napravi update...

Na ovi suite stisni tools i software updates... Na ovi suite stisni tools i software updates...
 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia 5800 XpressMusic

kazes dobre ove slusalice,,,ja si trazim neke sl.ali ne mogu se odlucit koje...

12 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia 5800 XpressMusic

kazes dobre ove slusalice sennheiser cx 150

,,,ja si trazim neke sl.ali ne mogu se odlucit koje...

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.10.2011 1:15 (jamaica).
12 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic
elvis kaže...

To je moj sljedeći mobitel ;)

telefon je dobar,,,neces se pokajat.ja ga imam vec godinu i radi besprijekorno...

 

14 godina
offline
Nokia 5800 XpressMusic

Hm, na wikipediji sam našao kako piše da je zadnji podržani firmware za 5800 v60.0.003, ali ga navifirm ne pronalazi, sijećam se da se prije nagađalo hoće li v60.0.003 biti zadnji firmware, a sad gdje je tu istina {#}

"On October 20, 2011, firmware version 60.0.003 was released. This new major update brought the new Symbian Anna browser 7.3.1.33."

EDIT:

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.10.2011 1:25 (1BIT).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nokia 5800 XpressMusic
1BIT kaže...

Hm, na wikipediji sam našao kako piše da je zadnji podržani firmware za 5800 v60.0.003, ali ga navifirm ne pronalazi, sijećam se da se prije nagađalo hoće li v60.0.003 biti zadnji firmware, a sad gdje je tu istina {#}

"On October 20, 2011, firmware version 60.0.003 was released. This new major update brought the new Symbian Anna browser 7.3.1.33."

EDIT:

Možeš samo preko OTA uploadat. Upišeš *#0000# i onda potraži nove nadopune ili kak već.


Moraš imati također i drugi product code koji podržava taj update i navodno jezik postavljen na engleski no za to nisam siguran.

There is no emotion, there is peace. There is no ignorance, there is knowledge. There is no passion, there is serenity. There is no chaos, there is harmony. There is no death, there is the force.
14 godina
offline
Re: Nokia 5800 XpressMusic
Hyperion kaže...

Tako isto piše i na ovoj stranici, baš ću se sutra malo pozabavit sa tim, ćisto iz znatiželje...

14 godina
offline
Nokia 5800 XpressMusic

Izašla je nova verzija SW na Navifirmu.

They got money for wars, but can’t feed the poor
 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Nokia 5800 XpressMusic

Ja imam problem. Prebacio sam na karticu oko 2,5 GB pjesama, i u music playeru ih ne očitava uopče.... Kako da to riješim ? I btw, da li se isplati stavljati Symbian Anna custom software ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nokia 5800 XpressMusic
Phantom_RI kaže...

Ja imam problem. Prebacio sam na karticu oko 2,5 GB pjesama, i u music playeru ih ne očitava uopče.... Kako da to riješim ? I btw, da li se isplati stavljati Symbian Anna custom software ?

Dali su pjesme formata kojeg player podržava? Dali si ih stavio u Music folder ako imaš cooked firmware?

 

Dali si kliknuo na opciju "osvježi"?

There is no emotion, there is peace. There is no ignorance, there is knowledge. There is no passion, there is serenity. There is no chaos, there is harmony. There is no death, there is the force.
12 godina
odjavljen
offline
Re: Nokia 5800 XpressMusic
Hyperion kaže...
Phantom_RI kaže...

Ja imam problem. Prebacio sam na karticu oko 2,5 GB pjesama, i u music playeru ih ne očitava uopče.... Kako da to riješim ? I btw, da li se isplati stavljati Symbian Anna custom software ?

Dali su pjesme formata kojeg player podržava? Dali si ih stavio u Music folder ako imaš cooked firmware?

 

Dali si kliknuo na opciju "osvježi"?

Sve u .mp3 formatu. Nemam cooked firmware, ali ga sad idem stavljat jer nemogu spavat. Probao i zagasiti mob i upaliti i sve, ali ništa.

13 godina
offline
Nokia 5800 XpressMusic

odi u music player, pa options, refresh library i onda ce ti neko vrijeme traziti nove pjesme na kartici i onda ce ti napisat koliko fajlova je add-ao i to je to...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Nokia 5800 XpressMusic

I ako može preporuka nekih slušalica za nju ? Da nisu preskupe. Hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Nokia 5800 XpressMusic

ja sam si uzeo sennheiser cx150 za 150kn, savrsenstvo...ako ti nije previse, uzmi si njih

 

vidi tu: http://www.bug.hr/forum/post/recenzije-komentari-mobitela/nokia-5800-xpressmusic/2242687.aspx

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Nokia 5800 XpressMusic

Može mi netko pomoći kako da nadogradim software na Annu ?

I btw, ne bi in ear slušalice nego klasične,.... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Nokia 5800 XpressMusic

jel se isplati dati 180 KM (720kn) za mob sa ovog oglasa : http://www.pik.ba/artikal/1722084/nokia-5800-xpressmusic/

Pare nisu problem,para nema
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nokia 5800 XpressMusic

Ako netko ima volje kratki tut za updeatanje na v.60 i sve ove nove ludosti?

 

Rado bih probao, samo da je sigurno.

 

 

 

Bring out your dead!
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Nokia 5800 XpressMusic
forzzuk kaže...

Ako netko ima volje kratki tut za updeatanje na v.60 i sve ove nove ludosti?

 

Rado bih probao, samo da je sigurno.

 

 

 

To i mene zanima. Ja sam postavio od Nokie C6 software, imaš na forumu detaljno opisan svaki korak, ali ja bi da je npr Symbian Anna, ali i ovaj  software od C6 je bolji nego onaj što je inače na 5800-ici.

14 godina
offline
Nokia 5800 XpressMusic

Ja sam flashao po ovom tutorijalu.Prvo sam sa Navifirma skinuo v.60 i sve je prošlo u redu.Browser je novi ali je i dalje loš (tako da opet koristim Operu, verzija 11.50).Mob je brži,OVI maps su 3.04.Dobio sam i swipe to unlock.Eto,to je to,uglavnom.

They got money for wars, but can’t feed the poor
 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Nokia 5800 XpressMusic
forzzuk kaže...

Ako netko ima volje kratki tut za updeatanje na v.60 i sve ove nove ludosti?

 

Rado bih probao, samo da je sigurno.

 

 

 

Pa ima već tutorial na bug-u, Klik ,ja sam preko tog tutoriala update-ao sve od v40 pa do v60 verzije originalnog firmware (znači ne cfw), nisam nikada imao nekih problema...

14 godina
neaktivan
offline
Nokia 5800 XpressMusic

Momci hvala na linkovima, baš ću isprobati kad uhvatim vremena.

Inače, mobitel mi je i danas prva liga pored svih novih.

 

Bring out your dead!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nokia 5800 XpressMusic
forzzuk kaže...

Momci hvala na linkovima, baš ću isprobati kad uhvatim vremena.

Inače, mobitel mi je i danas prva liga pored svih novih.

 

Nakon Sensationa kada primim XM5800 u ruku nekako je sitna kao da držim olovku :D

There is no emotion, there is peace. There is no ignorance, there is knowledge. There is no passion, there is serenity. There is no chaos, there is harmony. There is no death, there is the force.
12 godina
neaktivan
offline
Nokia 5800 XpressMusic

Imam jedan problem, stavljao sa novi software 51. .. i nakon sto sam ga stavio uopce nece da se upali, a skinio sam je s nokiine orginal stranice .. jel moze tko pomoci sta trebam da uradim .. ni usb kabal mi vise ne ucitava ..

Ivicadzambo
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Nokia 5800 XpressMusic
Zamjenio sam touch screen na Nokia 5800 XM, samo sada imam mali problem funkcije koje se nalaze u kutovima malo su pomaknute.
Odnosno moraš pritisnuti malo dalje od ikonice.
A sve ostale funcije su OK.
Postoji li kakvo rješenje za to,reset, kalibracija ili nešto slično?
Ako netko zna bio bi zahvalan na pomoći.
Sisak
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nokia 5800 XpressMusic

Probaj ovo:

 

Menu-Settings-Phone-Touch Input-Touch screen Calibration

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia 5800 XpressMusic
5220 kaže...

Probaj ovo:

 

Menu-Settings-Phone-Touch Input-Touch screen Calibration

 probao sam to ali to mi ništa ne znaći, samo mi pokazuje koliko moram dotaknuti daleko na ekranu od točkice....

Znaći ne mogu popraviti taj pomak. A pomak mi je samo u kutevima mobitela. sve ikone i slova koja su na sredini to je OK.

Sisak
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nokia 5800 XpressMusic, Mišljenja o 5800 Xpress Music
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice