Nokia N85

poruka: 5
|
čitano: 7.153
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nokia N85".
15 godina
neaktivan
offline
[Recenzija] Nadprosječni: Nokia N85
Nokia N85 je elegantan zaobljen slider. Na njemu dominira 2,6- inčni ekran. Ovaj mobitel svrstavaju u multimedjalne uređaje koji ima: 5mpx kameru sa duall LED-om te geopozicijoniranje fotografija. kamera snima brzinom 30fps-a te naravno tu su N-gage, GPS, A-GPS i OVI. Povezuje se preko WiFi od 3,5 HSDPA mreža te mini USB utor. Nokia svoju memoriju širi sa 8GB karticom koja se dobije u paketu.Baterija je vrlo snažna te ima 3,5 mm utor za slušalice i preslušavanje FM radia.
ukupna ocjena
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nokia N85

Vrlo moćan aparat i jeftin za svoju klasu.

Evidentiran je problem sa slajderom, osjetno je klimav.

 

 

Vanjske poveznice:

1. opisani evidentiran problem -

 

2. Improvizacija rješenja problema -

 

Ne osuđuj me ako me ne poznaješ!
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.4.2009 14:16 (Krzno).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nokia N85
Pozdrav!oprostite sto ovako upadam ali zamolio bih vas za pomoc!
imam nokiu n85 koji me muci vec duuuuze vrijeme...kad upalim mobitel treba mu jedno dobrih dva-tri sata da dode k sebi...kada stisnem bilo koju tipku treba mu jedno 10-ak sekundi da ju prihvati(ako ju prihvati)tako se zna desiti da stisnem desetak puta tipku za gore(cuje se bip kad tipkam)a nista se ne dogada ili se pomakne samo za jedno polje....probao sam stavit novi softvare,napravio sam hard reset,sto kombinacija sam radio ali nista...zamolio bih sve da mi pomognu rijesit taj problem!!!puno hvala
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia N85
neno7 kaže...
Pozdrav!oprostite sto ovako upadam ali zamolio bih vas za pomoc!
imam nokiu n85 koji me muci vec duuuuze vrijeme...kad upalim mobitel treba mu jedno dobrih dva-tri sata da dode k sebi...kada stisnem bilo koju tipku treba mu jedno 10-ak sekundi da ju prihvati(ako ju prihvati)tako se zna desiti da stisnem desetak puta tipku za gore(cuje se bip kad tipkam)a nista se ne dogada ili se pomakne samo za jedno polje....probao sam stavit novi softvare,napravio sam hard reset,sto kombinacija sam radio ali nista...zamolio bih sve da mi pomognu rijesit taj problem!!!puno hvala

Kupi novi...

Ustanite kao lavovi iz drijemeža, stresite lance ko rosu sa vas, vas je mnogo a njih je - malo.
13 godina
neaktivan
offline
Nokia N85
da,to je najbolje rjesenje....ali ipak..
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice