Samsung Galaxy Ace S5830

poruka: 546
|
čitano: 313.355
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung Galaxy Ace S5830".
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830
blagva kaže...

Prvi put sam rotao mobitel Samsung Galaxy Ace S5830 ali na kraju neuspješno.Slijedio sam upute te skinuo  prvi fajl upd 1.zip,te na kraju  dobio aplikaciju Superuser.Zatim sam skinuo CWM 5.0.2.6 u zip fajlu. Instalacija je prošla uredu te sam napravio backup orginalnog roma sa ClockWorkModom. Onda sam skinuo Standard Edition S4 JB 4.2.2 Prebacio skinuti zip file sa PC-a na SD card mobitela ali ne ni u jednu mapu nego da kad uđete u SD card da  vidite taj .zip file. Po završetku instalacija i reboota mobitel se podigne do Samsung Galaxy S4 te

tako stoji netražeči me pin te se ugasi.Pokušao sam više puta iz CWM-based Rekovery ali bezuspješno.

Molim za pomoč i unaprijed zahvaljujem.

 

 Evo ovako prvo provjeri da li si skinuo cijeli Rom, drugo da li si radio Full Wipe ( wipe data/factory reset, wipe cache, wipe dalvic chache ) , imaš li možda sd card u mobu i koji class sd kartice.

Napiši koji Rom točno da li Belkota RTM Standard Edition S4 ili neki drugi.

 

Ako ne ide onda traži noviji Rom ili sa Odinom vrati oficielni.

Poželjno je stisnuti HVALA
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

Neznam dali sam skinuo cijeli Rom,u fajlu se nalaze sljedeći fajlovi META-INF,sdcard,system,boot.img  drugo nisam radio Full Wipe ( wipe data/factory reset, wipe cache, wipe dalvic chache ) , to sam uradio kasnije te sam pokušao  ponovo instalirati Rom Belkota RTM Standard Edition S4 bezuspješno, sd card je Samsung micro 2gb. Skinuo sam Belkota RTM Standard Edition S4.MOlim te da mi ti predložiš šta 

dalje učiniti.

 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830
blagva kaže...

Neznam dali sam skinuo cijeli Rom,u fajlu se nalaze sljedeći fajlovi META-INF,sdcard,system,boot.img  drugo nisam radio Full Wipe ( wipe data/factory reset, wipe cache, wipe dalvic chache ) , to sam uradio kasnije te sam pokušao  ponovo instalirati Rom Belkota RTM Standard Edition S4 bezuspješno, sd card je Samsung micro 2gb. Skinuo sam Belkota RTM Standard Edition S4.MOlim te da mi ti predložiš šta 

dalje učiniti.

 

 

 Ovako sa Odinom pokušaj vratiti oficelni software pa onda opet root, pa cwm recovery, pa ako želiš taj belkota s4 kad uđeš u cwm recovery prvo wipe kako sam ti napisao pa onda install zip s4 belkota rom.

Obavezno wipe prije instaliranja novog roma, a bug sim cod ti nije ništa strašno ako se pojavi, samo nekoliko puta restart moba i gubi se problem. Ako nemaš mreže svog operatera provijeri Apn postavke za mms+internet, ja nisam imao problema s tim.

Poželjno je stisnuti HVALA
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.8.2013 1:28 (Fero).
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

Ne mogu preko Usb kabla dobiti konekciu Odina 4.38 i moba,jer mi Pci ne prepoznaje mob spojene Usb kablom.Jedino mogu preko CWM

recvery pa mounts and storage pa mount USB storage-unmount da mi Pci prepoznaje mobitel.Kad pokrenem Odin a na mobu pritisnem sve tri tipke zajedno  na mobu dobijem poruku  RAMDUP Mode (ARM9 mode) i tako stoji u nedogled.U Odin stavim Cooper pa softver i poslje

 starta  na Odinu ispiše poruku not conektet,na mobu se ništa ne mjenja nego stoji gore navedena poruka.Neznam gdje griješim?

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830
blagva kaže...

Ne mogu preko Usb kabla dobiti konekciu Odina 4.38 i moba,jer mi Pci ne prepoznaje mob spojene Usb kablom.Jedino mogu preko CWM

recvery pa mounts and storage pa mount USB storage-unmount da mi Pci prepoznaje mobitel.Kad pokrenem Odin a na mobu pritisnem sve tri tipke zajedno  na mobu dobijem poruku  RAMDUP Mode (ARM9 mode) i tako stoji u nedogled.U Odin stavim Cooper pa softver i poslje

 starta  na Odinu ispiše poruku not conektet,na mobu se ništa ne mjenja nego stoji gore navedena poruka.Neznam gdje griješim?

 

 Prvo mob ne spajaš na komp prije nego ga staviš u Downloading mod i to tipkama Power+Volumen down+Home tipka(crna tipka u sredini) i onda pokrećeš Odin, odabireš sve što je potrebno. Da li imaš instalirane drivere za mobitel. A ono iz Cwm-a ti ništa ne znaći, mora ti biti ukljućen USB Debugging u mobitelu zato ti nije konektiran.

 

. ili odi na 8. stranicu teme i pogledaj toćno kako raditi sa Odinom ili Cwm recovery-om ako imaš backup prijašnjeg roma.

 

Evo ti ovdje pa si skini Firmware Europa http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1411043 samo to.

Poželjno je stisnuti HVALA
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.8.2013 16:59 (Fero).
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

Za @blagva ovaj Rom skini i pazi da si ga skinuo do kraja i onda u Cwm recovery i instaliraj :

 

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1951086 skini  Jelly Bean Revolution V3 *New* i stavi na SD karticu i onda uđi u CWM Recovery i napravi slijedeće

 

wipe data/factori reset

wipe cache partition

wipe dalvic cache

format sistem- ulaziš pod mount and storage

Install zip from SD card / odaberi taj Revolution i potvrdi Home tipkom.

 

Kada bude gotova instalacija vidjet ćeš to pisat će ti Install finish ili tako nešto, rebotaj mobitel i ćekaj da se podigne sistem i nemoj odmah panićariti može ti trajati i do 10 min.

Ako ti se smrzne boot ekran da stoji logo nakon tih 10 minuta i ništa se ne događa nakon toga izvadi bateriju i ponovo ga upali.

Poželjno je stisnuti HVALA
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.8.2013 17:39 (Fero).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

Fero zahvaljujem ti se na tvojoj velikoj pomoči,jer bez nje ja bi još dugo tapkao u mjestu bez pravog riješenja.Za sada  za ovo kratko

vrijeme sve mi radi u najboljem redu.

lijep pozdrav!!

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy Ace S5830
Pozz svima imam jedno pitanje za ovaj mobitel sa oznakom s5830i.Jel ima neki nacin da se prosiri interna memorija.
Na mob je instaliran jely blast 4.1.1 android rootan je ima mogucnost prebacivanja na sd ali opet 4-5 aplikacija kad ima
pojavi se malo memorije uredjaj ima.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830
dreadmo Edit:  prebaćen link na zadnji post.
Poželjno je stisnuti HVALA
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.8.2013 15:36 (Fero).
14 godina
offline
Samsung Galaxy Ace S5830
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830
dreadmoore kaže...

 Gle link mi ne radi koji si stavio i daj se odlući da li imaš 5830i ili samo 5830 jer nemam pojma.

Poželjno je stisnuti HVALA
14 godina
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

http://rootlord.blogspot.com/2013/04/update-samsung-galaxy-ace-s5830i.html evo novi link a vec sam reko da je samsung galaxy ace s5830i

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830
dreadmoore kaže...

http://rootlord.blogspot.com/2013/04/update-samsung-galaxy-ace-s5830i.html evo novi link a vec sam reko da je samsung galaxy ace s5830i

 Ok, ali prvi link ti je bio krivi pogledaj da stoji za Ace 5830. ali nema veze stavio sam ti link sa xda developer foruma pa si to napravi.

 

 Prvo nedovoljno informacija, drugo stavi link roma da vidim, treće da li rom ima RAFAEL.BAUGIS KERNEL i mora biti zadnja verzija , četvrto da li imaš ext particiju na sd kartici ili ti drugu particiju, ako imaš to sve evo ti link sa xda foruma http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2082465, napravi backup kartice na Pc, napravi backup roma, particioniraj karticu po tutorijalu sa linka i metni skriptu koju developer strogo navodi i samo ta radi na tvom mobu. Ovo je samo da vidiš kako bi trebalo raditi ako se odlućiš i ne znam da li radi jer nemam taj model mobitela i nisam isprobao.

 

Ovo radiš na svoju odgovornost i u slućaju pogreške ili problema ne odgovaram.

Poželjno je stisnuti HVALA
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.8.2013 15:37 (Fero).
14 godina
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

Odradio sam preko tog tutoriala mislim da sljaka a evo ti i slika koji je mob. Jedino ovaj kernel to nisam ali danas sam instalirao brdo aplikacija prije to nisam mogao  i ako je telefon bio rootovan.Link2sd sam koristio prebacivao ali da sam mogao imati na mobu viber, skype, facebook msnger i recimo 2 neke igre kao npr zynga poker i angrybirds i jos nekih par aplikacija to nisam.

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.8.2013 17:16 (dreadmoore).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830
dreadmoore kaže...

odradio sam preko tog tutoriala mislim da sljaka a evo ti i slika koji je mob

 vidiš ako ti se povećala interna memorija za onoliko koliko si napravio ext particiju. A vidim model ali malo si me zbunio sa prvim linkom.

Slikaj i gdje vidiš da ti se povečala da vidim.

 

A jesi metao onu drugu skriptu. Google maps, gmail, hangotu, street view,trgovima play možeš linkati na sd ili ext particiju. 

Poželjno je stisnuti HVALA
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.8.2013 17:23 (Fero).
14 godina
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

E da i jos me zanima jel ovdje isto treba pisati za koliko si povecao ili se gleda samo preko link2sd aplikacije evo slika

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

evo to upravo radimi kaze mi da je linkano na sd karticu

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

E jos kad sam uspio ovo rijesiti vidio sam danas neke linkve da ko postoji mogucnost prosirenja ram memorije jel tko to pokusavao na ovim modelim i koliko je to pametno raditi

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830
dreadmoore kaže...

E da i jos me zanima jel ovdje isto treba pisati za koliko si povecao ili se gleda samo preko link2sd aplikacije evo slika

 Tu nemožeš vidjeti ext particiju

dreadmoore kaže...

evo to upravo radimi kaze mi da je linkano na sd karticu

 

 ali nisi povećao internu memoriju trebao si onom skriptom povećati i pridružiti ext particiju internoj tako da ti bude veća a sa link2sd staviti da ti linka neke na sd jer neke apk jednostavno nesmiju na sd karticu  ali može na ext particiju jer povećavaš internu memoriju mobitela.

Kernel sada nemoj mijenjati jer si trebao biti na njemu prije nego si to poćeo raditi, a ako bude problema onda sve iz poćetka sa tim linkom koji ti je pomogao.

Ali dobro ako radi.

Poželjno je stisnuti HVALA
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

Želite li bolji Sound zvuk na svom Galaxy Ace GT-S5830 sa slušalicama ili bez njih?

 

Samo za one koji znaju kako i što raditi, te ako se odlučite na ovaj zahvat na svom Ace-u i dođe do problema ne snosim odgovornost jer ovaj tutorijal je samo preveden sa Xda developer foruma.

 

Ovo bi trebalo raditi na bilo kojem Gingerbread Romu kao i CM 7. Baziranom Custom Romu.

 

Odgovor je ovdje: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2372695

 

1. Mobitel mora biti Rootan i imati Custom Recovery( CWM Recovery, Px Recovery itd.)

2. Sa gornjeg linka skinite Reincardio_ Engine_Build.prop.zip i stavite na svoju SD Card u mobitelu.

3. Uđite u Cwm Recovery i odaberite Install zip from sd card.

4. Odaberite gore navedenu script i instalirajte.

5. Kad završi instalacija Reboot sistem now.

 

_________________________________________________________________________________________________________________________________ 

 

Želite li veću sliku koju imate dodanu uz vaš omiljeni broj u Kontaktima na vašem Ace-u kada vas netko od njih zove ?

 

Odgovor je ovdje: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2328193.

 

Nadopuna slijedi i tutorijal kasnije ali ako želite odite na taj link iznad i pogledajte što se traži ali za moguće probleme ne odgovaram.

 

1. Rootani mobitel i Cwm Recovery

2. Sa gornjeg linka skinite ViperTheRipper_Big_Photo-when-Calling 280px.zip ili odmah ispod nje 320px.zip ( Attached Files).

3. Uđite u Cwm Recovery i odaberete Install zip from sd card.

4. Odaberete navedeni zip file koji ste skinuli i predhodno i instalirajte.

5. Kad Instalacija završi Reboot sistem now.

 

I to bi bilo to.

Samo za Gingerbread romove i CM7 romove kao i romove bazirani na njima. 

 

 

Poželjno je stisnuti HVALA
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.9.2013 13:33 (Fero).
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

Rezervirano za budući tutorijal :

Poželjno je stisnuti HVALA
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

Ima itko iskustva sa sledjećim ROM-ovima, i koji bi preporučili?

 

1.ROM

2.ROM

 

ili možda neki od ovih sa ICS/JB liste.

 

I kad skinem ROM, skopiram sve na karticu, montiram s CWM recoveryjem, i kako naprijed?

GET TO DA CHOPPAAA!!!!!!!!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830
Regular John 19 kaže...

Ima itko iskustva sa sledjećim ROM-ovima, i koji bi preporučili?

 

1.ROM

2.ROM

 

ili možda neki od ovih sa ICS/JB liste.

 

I kad skinem ROM, skopiram sve na karticu, montiram s CWM recoveryjem, i kako naprijed?

 Ove romove koje si linkao ili su WIP( samo za Developere) ili je prestala podrška i ispravljanje grešaka

 

Evo ti jedan pa si ga pogledaj . Developer je stalno prisutan i sa drugim Romovima, te ih updata i poboljšava novijim verzijama

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2053642, http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2202251 ili CM10.1 http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2363309

 

 

 Za prelaz sa oficielnog software-a potrebno je slijedeće:

 

1. Rootani mobitel i Cwm Recovery.

 

2. Skinuti željeni Rom koji želite instalirati i staviti ga na SD Card, te paziti da je skinut potpuno , može se desiti da nije do kraja skinut ili su zamijenjeni fajlovi od developera greškom ili link ne odradi do kraja itd... Negdje stoji uz Rom md5 Checksum pa to provjerite da li je to ispravno.

 

3. Paziti da je SD Card ispravna da nije (corrupt files) što postoji mogućnost zbog oštećene Sd card.

 

4. Ući u CWM Recovery tipkama nikako iz Rom Managera ( Power i tipka Home) držati istovremeno dok ne uđete u recovery, te otpustiti tipke.

  Kretanje tipkama volumen up ili volumen down za gore ili dolje, tipka Home potvrđivanje i otvaranje slijedećeg, a tipka Back vas vraća na prethodni prozor.

 

 

Slijedi instalacija roma:

 

Prve tri stavke su obavezne kod svih instalacija roma, dok pod 3.1 samo ako developer navodi da i to treba, a to vidite i kod njihovog Roma na linkovima. 

1. Wipe data/factory reset

2. Wipe partition cache

3. Wipe dalvic cache (nalazi se pod Advanced ). 

3.1  Neki romovi traže da se i Format sistem, kao i Format SD-ext particiju ako je imate ( pod mount and storage imate te stavke).Pazite samo da kod ovoga nikada ne napravite Format SD Card.

4. Install zip from SD card.

5. Chose zip from a sd card i potvrdite kad ga odaberete na sd kartici sa tipkom Home.

6. Sačekate da se instalacija završi i kad budete vidjeli da je uspješno installan to je to.

7. Odaberete Reboot sistem now i čekate dok se sistem ne podigne ( može trajati i do 10 min ali rijetko, 3-5 min je optimalno i dobivate novi rom te ga još samo treba postaviti).

 

Sada slijedi upisivanje i odabir gmail-a i Google računa kojeg već imate i to je to.

Poželjno je stisnuti HVALA
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.9.2013 13:34 (Fero).
14 godina
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

Evo, mobitel je flashan sa PAC- ROMom i još uvijek  radi. Treba se malo naviknuti na novi izgled.

Jedino me zanima ako sam trebao stavit ovu skriptu za povećanje memorije prije flashanja ili je još uvijek mogu stavit?

I sad na ovom romu nemam google play, pretpostavljam da moram skinut .apk file i instalirati ga.

GET TO DA CHOPPAAA!!!!!!!!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830
Regular John 19 kaže...

Evo, mobitel je flashan sa PAC- ROMom i još uvijek  radi. Treba se malo naviknuti na novi izgled.

Jedino me zanima ako sam trebao stavit ovu skriptu za povećanje memorije prije flashanja ili je još uvijek mogu stavit?

I sad na ovom romu nemam google play, pretpostavljam da moram skinut .apk file i instalirati ga.

 Nisam koristio ovaj Rom, znam da radi ali što se tiće update mislim da ne bude tako skoro.

 Skriptu možeš staviti ako imaš SD-ext particiju u ext4 formatu. Mini Partition tool wizard Home Edition skini na komp i SD Card u SD Card čitać stavi i upikni u komp pa sa navedenim programom radi Particije. Paziti, prva particija Primarna Fat  i druga Primarna ext4 ako je SD manja od 4gb, a ako je veća od 4gb onda prva particija Fat32 Primarna i druga particija ext4 također primarna.

 

Ext4 particija neka ti ne bude veća od 1024MB i u jednom ili drugom slućaju isto tako za ext4 particiju. Poželjno ili obavezno sd Card da bude Class 10.

 

Za Google Play si dobro rekao, ali potraži možda gapps za taj Rom tu ti je sve i gmail , Hangaut, Google maps itd: Slim Gapps http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2221831 skini i iz CWM recovery instaliraj, ali prije napravi mount sistem u Recovery-u pod mount and storage. Skini attached files za 4.2.2 ako želiš.

 

Ovo radiš na svoju odgovornost i ne snosim krivicu ako što pođe po zlu.

Poželjno je stisnuti HVALA
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.9.2013 16:05 (Fero).
14 godina
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

Napravio sve kako mi je Fero rekao i sve je išlo ko po loju. 

Evo i slikice.

GET TO DA CHOPPAAA!!!!!!!!!!
Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

Pozdrav

 

Imam problem sa Galaxy Ace GT-S5830i La'Fleur

Sve je Stock na njemu, 2.3.6 bila su neka azuriranja firmwarea za skinut

isao sam to skidati sa moba, skinuo je prvo nekih 8 Mb i resetirao se i intalirao bez problema,

nakon toga je rekao da ima jos 1,5 Mb, opet reset i insatl bez problema, treci put nekih 11 Mb,

opet reset i instalira ali je stao na nekih 43% i tu se blokirao i nace vise naprijed...

 

Sumnjam da je ostao bez mjesta, jer ako se ne varam bilo je slobodno nekih 25-30 Mb...

 

Pustio sam ga par sati tako ali nije isao dalje...

 

Resetirao sam ga i sada se nece upaliti, dodje samo logo samsung le'fleur i tako stoji...

 

Probao sam ga na kies spojit i nista, po serial number kaze da je:

inicijalizirana verzija: PDA:MC1 / PHONE:MB2 / CSC:MD1 (VIP)

 

 

Ima li mu kakvoga spasa?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830
Mouse-RI kaže...

Pozdrav

 

Imam problem sa Galaxy Ace GT-S5830i La'Fleur

Sve je Stock na njemu, 2.3.6 bila su neka azuriranja firmwarea za skinut

isao sam to skidati sa moba, skinuo je prvo nekih 8 Mb i resetirao se i intalirao bez problema,

nakon toga je rekao da ima jos 1,5 Mb, opet reset i insatl bez problema, treci put nekih 11 Mb,

opet reset i instalira ali je stao na nekih 43% i tu se blokirao i nace vise naprijed...

 

Sumnjam da je ostao bez mjesta, jer ako se ne varam bilo je slobodno nekih 25-30 Mb...

 

Pustio sam ga par sati tako ali nije isao dalje...

 

Resetirao sam ga i sada se nece upaliti, dodje samo logo samsung le'fleur i tako stoji...

 

Probao sam ga na kies spojit i nista, po serial number kaze da je:

inicijalizirana verzija: PDA:MC1 / PHONE:MB2 / CSC:MD1 (VIP)

 

 

Ima li mu kakvoga spasa?

 Izvadi bateriju i vrati te uđi u Recovery tipkama, Power+Volumen up+Home istovremeno držeći i kad uđe u Recovery napravi Wipe data/factory reset i Wipe partition cache.

Probaj to napraviti i restartaj mobitel ali mislim da ti je baterija bila pri kraju kad je to radio i zato je blokirao. Ako neće ići onda moraš sa programom Odin v1.85 preko kompa instalirati novi Firmware za svoj model mobitela i moraš biti u download modu na mobitelu a ulaziš sa tipkama: Volumen up+Volumen down+Power i spajaš na komp usb-om te pokrećeš program Odin i flash-aš svoj Firmware za svoj mobitel.

Sve skini na samfirmware.com ali se moraš registrirati na stranici da bi mogao skinuti Firmware, Odin v1.85 program i ostalo što ti treba.

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1552792 evo ti link pa si malo pogledaj kako i što treba raditi iako nisam siguran da li taj le`fleur igra ulogu za Galaxy Ace 5830i. Za sve što radiš je  na svoju odgovornost i ne odgovaram za moguće probleme jer ovo je link sa xda developer foruma i služi za pomoć, te ne znam da li će ti pomoći jer nisam isprobavao niti pisao tutorijal.

"Just A Dream ".
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.9.2013 14:13 (Fero).
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830i

Pozdrav E ovako imam problem sa galaxy ace s5830i kada krenem upaliti telefon dode do samsung galaxy ace gt s5830i i zakoci nece dalje sta trebam jeli imao ko ovakav problem pliz help

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830i
sekiz kaže...

Pozdrav E ovako imam problem sa galaxy ace s5830i kada krenem upaliti telefon dode do samsung galaxy ace gt s5830i i zakoci nece dalje sta trebam jeli imao ko ovakav problem pliz help

Izgleda da ne citas temu imalo jer da citas vidio bi post iznad tvoga sto treba napraviti zato pogledaj .

"Just A Dream ".
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice