Samsung Galaxy Ace S5830

poruka: 546
|
čitano: 313.404
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung Galaxy Ace S5830".
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

ko ima ovaj mob da li preporucuje da se kupi??

ado
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830
ggalaxy kaže...

ko ima ovaj mob da li preporucuje da se kupi??

Imam i preporučam.

213.202.106.145:28960 TDM PROMOD 211 Tarrget Rush Team server
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830

Cura ga ima pa da pitam, ima li kakvih dobrih custom romova za njega?

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830
dreammaker kaže...

Cura ga ima pa da pitam, ima li kakvih dobrih custom romova za njega?

Navodno ima, no nisam probao nijedan.

213.202.106.145:28960 TDM PROMOD 211 Tarrget Rush Team server
12 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

Samsung pravi dobre mikrovalne i pokoji monitor...i, to je to.

Moj PC  
0 8 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

Izašla je službena nadogradnja za Samsung Galaxy Ace za korisnike T-Mobilea i dostupna je putem Kiesa. :D


Napokon, jedva sam dočekao. Sad samo napuniti mobitel, napraviti backup, ažurirati softver, instalirati ponovo sve dobre aplikacije i onda biti sretan kao kod kupovine novog puno boljeg mobitela. :D

Nadogradnja dostupna Nadogradnja dostupna
213.202.106.145:28960 TDM PROMOD 211 Tarrget Rush Team server
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.11.2011 12:16 (191x7).
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830
191x7 kaže...

Izašla je službena nadogradnja za Samsung Galaxy Ace za korisnike T-Mobilea i dostupna je putem Kiesa. :D


Napokon, jedva sam dočekao. Sad samo napuniti mobitel, napraviti backup, ažurirati softver, instalirati ponovo sve dobre aplikacije i onda biti sretan kao kod kupovine novog puno boljeg mobitela. :D

Također potvrđujem.. Jučer curi stavio 2.3.5 verziju Gingerbread-a.
S malim poteškoćama, no uspješno. 

Ako se slažeš, ne košta te ništa TU. Ako sam ti uz to pomogao, neka ti ne bude mrsko stisnuti i HVALA! ;)
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830

Pozdrav svima,

 

koja je točno verzija firmwarea za tmobile (Cro) gingerbread 2.3.5 ? 

Naime , ovo interesira više ljudi koji nisu mogli dočekati tmobile update i prijevremeno prešli na druge verzije, pa bi se sad vratili na domaće izdanje . :).

Hvala!

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830
symbol kaže...

Pozdrav svima,

 

koja je točno verzija firmwarea za tmobile (Cro) gingerbread 2.3.5 ? 

Naime , ovo interesira više ljudi koji nisu mogli dočekati tmobile update i prijevremeno prešli na druge verzije, pa bi se sad vratili na domaće izdanje . :).

Hvala!

Je li toliko teško čitati?

Ne bih riječi rekao da je na prošlih par stranica napisano, ali samo 2x iznad sve govori i ti ideš pitati!!!!


ČITAJTE! 

Ako se slažeš, ne košta te ništa TU. Ako sam ti uz to pomogao, neka ti ne bude mrsko stisnuti i HVALA! ;)
16 godina
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

PDA:KS3/PHONE:KS2/CSC:KS1(CRO) ako na to misli.

213.202.106.145:28960 TDM PROMOD 211 Tarrget Rush Team server
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830

Mislio sam na ovako nešto ( primjer ) :

 

S5380xxxKPO 

 

Sa ovom tvojom slikom si ne možemo puno pomoći.

16 godina
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

S5830XWKS2 je to što tražiš.

213.202.106.145:28960 TDM PROMOD 211 Tarrget Rush Team server
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

može li se update-tati firmware ako je mobitel kupljen preko njuškala dekodiran?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

Trazim mob za sestru pa mi upao u oko Ace, znaci sestra ide 8. razred, pa joj nije sad vazno jeli ima romova, jeli ultra brz nego ono neki pristojan mobitel za svakodnevnu uporabu, a zelim za cijenu od 1200kn izvuci best buy. Pa me zanima jeli mob prevelik za zensku osobu koja ide 8. razred i jeli mobitel kvalitetan jer ipak ide 8. razred pa znamo kako "djeca" cuvaju mobitele...?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

nije prevelik, ali iskreno sto ce curi takav mob koja ide u 8 razred, vjerojatno bi ga koristila za face i slanje poruka, a za tu lovu ti bi bio najbolji huawei u8650 koji kosta nekih 700 kn u tele 2, jer u tih 500 kn razlika ona nebi osjetila neku pretjeranu razliku, a sto se crvstoce tice i jedan i drugi su dosta plasticni pa se moze potrgati, ali opet to je cura a one bolje paze na stvari od nas muskih :D.

Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830
MSN kaže...

nije prevelik, ali iskreno sto ce curi takav mob koja ide u 8 razred, vjerojatno bi ga koristila za face i slanje poruka, a za tu lovu ti bi bio najbolji huawei u8650 koji kosta nekih 700 kn u tele 2, jer u tih 500 kn razlika ona nebi osjetila neku pretjeranu razliku, a sto se crvstoce tice i jedan i drugi su dosta plasticni pa se moze potrgati, ali opet to je cura a one bolje paze na stvari od nas muskih :D.

Evo sestra mi upravo strgala ekran od HTC Desire HD, a ja svoj Samsung Wave cuvam ko bebu.

 

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830
MSN kaže...

nije prevelik, ali iskreno sto ce curi takav mob koja ide u 8 razred, vjerojatno bi ga koristila za face i slanje poruka, a za tu lovu ti bi bio najbolji huawei u8650 koji kosta nekih 700 kn u tele 2, jer u tih 500 kn razlika ona nebi osjetila neku pretjeranu razliku, a sto se crvstoce tice i jedan i drugi su dosta plasticni pa se moze potrgati, ali opet to je cura a one bolje paze na stvari od nas muskih :D.

Potpuno se slazem s tobom, i ja sam mislio huawei ali kamera je kako ona kaze slaba...Sad jedino neznam Vivaz kakav je al kako sam cuo slab mu je touch..

Hvala na odgovorima...

12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

pozz. imam problem - ponekad mi mobitel sam od sebe neće poslat sms. i onda nakon pola sata - sat pošalje. updateo sam ga na 2.3.3. jel ima neko sličan problem i kakva rješenja predlažete? hvala

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830
Lennon007 kaže...

pozz. imam problem - ponekad mi mobitel sam od sebe neće poslat sms. i onda nakon pola sata - sat pošalje. updateo sam ga na 2.3.3. jel ima neko sličan problem i kakva rješenja predlažete? hvala

jel to official nadogradnja ili? ako je costum mozda je tu problem.. ja imam 2.3.4. i radi odlicno ...

xfact
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830

ne, updateo sam ga preko kiesa. i da, kak da ja stavim 2.3.4? kad dok ga spojim mi samo za ovu verziju javlja za update?

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830
Lennon007 kaže...

ne, updateo sam ga preko kiesa. i da, kak da ja stavim 2.3.4? kad dok ga spojim mi samo za ovu verziju javlja za update?

Od kojeg operatera imaš?

Prodajem RAGE za PS3: http://www.bug.hr/forum/topic/igre-accounti-igrama/prodaja-igra-rage-playstation-3/129629.aspx?page=0&jumpto=2529211&sort=asc&view=flat
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830

t-mobile. shvatio sam da jedino kad se uključi 3G bilo gdje, onda ja ne mogu poslat sms. a na wirelesu i običnom internetu kad je, onda mogu. i onda kad je na 3G isključim mobilni internet i mogu poslat sms. mislim stvarno je to malo debilno... kak da ga nadogradim onda na 2.3.4?

16 godina
offline
Samsung Galaxy Ace S5830
Nešto je tu sumnjivo, t-mobile je s 2.2 direktno prešao na 2.3.5., službene nadogradnje na 2.3.3. ili 2.3.4 nije ni bilo.
Prodajem RAGE za PS3: http://www.bug.hr/forum/topic/igre-accounti-igrama/prodaja-igra-rage-playstation-3/129629.aspx?page=0&jumpto=2529211&sort=asc&view=flat
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830

pa da..a meni preko kiesa kad spojim javlja da nema novije verzije i da je ta zadnja. 2.3.3. koju imam. hmm?!

12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

ja stavio costum posto je uredjaj na tele 2 i neda upgrade preko kiesa

xfact
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

Skini ponovo Kies s:

http://www.samsung.com/hr/support/model/GT-S5830OKACRG-downloads?isManualDownload=true

ažuriraj ga

spoji mob

 

E kad to uradiš, javi što ispisuje Kies i koja je verzija softvera gore (što Kies ispisuje).

 

Sigurno nisi na mob stavljao nekakav drugi rom, nekakavu neslužbenu nadogradnju?

Mob si kupio baš u T-centru ili već rabljeni?

Prodajem RAGE za PS3: http://www.bug.hr/forum/topic/igre-accounti-igrama/prodaja-igra-rage-playstation-3/129629.aspx?page=0&jumpto=2529211&sort=asc&view=flat
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830

mob sam kupio u moby shopu, novi. na njemu je bio android 2.2.1. i nakon kaj sam ga prije tjedan dana nadogradio preko kiesa na 2.3.3. svaki put kad ga spojim piše da je to zadnja verzija. probat ću to sad pa ti napišem kaj mi točno piše. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830

e ovako. instalirao sam taj kies. spojio i opet piše :

This is the latest firmware.

Current firmware version : PDA:KPY / PHONE:KP8 / CSC:KPA (XEH)

The latest firmware version : PDA:KPY / PHONE:KP8 / CSC:KPA (XEH)

 

i to je to.

16 godina
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

Da, to nije od T-mobile uređaj i nema njihov softver. Za taj softver što imaš još nije izašla nadogradnja i pitanje je hoće li uopće.

 

Prodajem RAGE za PS3: http://www.bug.hr/forum/topic/igre-accounti-igrama/prodaja-igra-rage-playstation-3/129629.aspx?page=0&jumpto=2529211&sort=asc&view=flat
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830
Sinoc sam skinuo Kies s ovog gore linka , instalirao ga i ustekao mobitel i nece se nikako povezat !!
Cijelo vrijeme pise ono povezivanje i vrti se onaj krug ali nikako da se poveze.
Pokusao sam s onim Otklanjanjem gresaka i opet isto.
Reinstalirao program i opet isto.
Pokusao s mobitelovom opcijom ispravljanja gresaka usb-a i opet isto.
Onda mi je dosadilo i samo sam ga ostavio tako na tom povezivanju (rekoh mozda samo treba malo duze pricekat ) ali ni nakon pola sata se nije povezao .
Kad ga ustekam bez koristenja Kiesa sve je normalno , znaci nije greska u usb-u !!

Jel zna netko sto bi mogao napravit
Da li uopce treba znati sve odgovore na sva pitanja,da li uopce postoji pravi odgovor? Da li smo se mi spremni suociti sa istinom? Hocemo istinu,a da li ju mozemo podnijeti?
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice