Samsung Galaxy Ace S5830

poruka: 546
|
čitano: 313.145
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung Galaxy Ace S5830".
16 godina
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

A jesi probao ugasiti mobitel, upaliti pa pokušati ponovo?

Prodajem RAGE za PS3: http://www.bug.hr/forum/topic/igre-accounti-igrama/prodaja-igra-rage-playstation-3/129629.aspx?page=0&jumpto=2529211&sort=asc&view=flat
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830
E vidis ... to nisam ...
Probat cu veceras , mozda je samo neki glitch ...

Btw procitah da neki kazu da se ne Tele 2 mrezi ne moze update-at a neki kazu da moze !!
Tko je tu u pravu ??
Da li uopce treba znati sve odgovore na sva pitanja,da li uopce postoji pravi odgovor? Da li smo se mi spremni suociti sa istinom? Hocemo istinu,a da li ju mozemo podnijeti?
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830
Evo uhvatih vremena za napisat rezultate :)

Drugi pokusaj update-a je prosao sasvim uredno uz malo duze trajanje (vjerovatno zbog slabosti laptopa) ali nije bilo nikakvih problema .
Update je na Gingerbread 2.3.3. i radi puno bolje bez štekanja kad se koristi vise aplikacija u isto vrijeme ili igraju igrice.
Da li uopce treba znati sve odgovore na sva pitanja,da li uopce postoji pravi odgovor? Da li smo se mi spremni suociti sa istinom? Hocemo istinu,a da li ju mozemo podnijeti?
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
[Recenzija] Kuv: Samsung Galaxy Ace S5830
Samo ukratko. Moj je došao s Androidom 2.3.3. (veljača 2011). Iako je zadnja verzija 2.3.7 (a od 2.3.5. postoje pobošljanja kod potrošnje baterije i performansi), Kies mi tvrdi da je ovo zadnja verzija. Guglanjem sam otkrio da je tako za naše područje. -.- U nekim drugim zemljama nadogradnja prolazi najnormalnije.

Najveća zamjerka su gore navedena nemogućnost nadogradnje i baterija. Intenzivnim korištenjem (kakvo i je u početku) ju ispraznim 2 puta dnevno. Normalnim korištenjem izdrži jedan dan.

Nema flash, ali postoje aplikacije za YouTube i Vimeo, tako da mi niti ne treba.

Ekran nije tako loš kako se na nekim mjestim navodi. Nije SGS2 AMOLED, ali je sasvim u redu za jedan mid-range telefon. Preporučam 8gb Class10 karticu ili više.
ukupna ocjena
 
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: [Recenzija] Kuv: Samsung Galaxy Ace S5830
Kuv kaže...
Samo ukratko. Moj je došao s Androidom 2.3.3. (veljača 2011). Iako je zadnja verzija 2.3.7 (a od 2.3.5. postoje pobošljanja kod potrošnje baterije i performansi), Kies mi tvrdi da je ovo zadnja verzija. Guglanjem sam otkrio da je tako za naše područje. -.- U nekim drugim zemljama nadogradnja prolazi najnormalnije.

Najveća zamjerka su gore navedena nemogućnost nadogradnje i baterija. Intenzivnim korištenjem (kakvo i je u početku) ju ispraznim 2 puta dnevno. Normalnim korištenjem izdrži jedan dan.

Nema flash, ali postoje aplikacije za YouTube i Vimeo, tako da mi niti ne treba.

Ekran nije tako loš kako se na nekim mjestim navodi. Nije SGS2 AMOLED, ali je sasvim u redu za jedan mid-range telefon. Preporučam 8gb Class10 karticu ili više.

ja ju bas ubo mislim da je oko 100kn u adm-u sto je stvarno jeftino i isplativo.. i tel zivne definitivnno!! imam ga odkad je izasao i mob je za svaku pohvalu!!zavrsio je cak i u juhi i prezivio..

xfact
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

bok...imam problem sa tel..ne umijem nastelovat vibraciju da dok kucam por,slova vibriraju,ili sto god da radim po displeyu da mi vibrira prilikom dodira..upomoc,i hvala unaprijed..;)

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830
Koliko ja vidim , na mobitelu ne postoji opcija da vibrira na dodir !!
Mozes jedino ukljucit zvuk odabira na zaslonu da cujes onaj klik svaki put kad pipnes ekran ali mene osobno to samo zivcira !!
Da li uopce treba znati sve odgovore na sva pitanja,da li uopce postoji pravi odgovor? Da li smo se mi spremni suociti sa istinom? Hocemo istinu,a da li ju mozemo podnijeti?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830

sto sad cinjeti..?ali kad se prst zadrzi duze na display-u zavibrira...postoji li sansa ubacit neki program za podesavanje vibracije..?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830
coka4444 kaže...

sto sad cinjeti..?ali kad se prst zadrzi duze na display-u zavibrira...postoji li sansa ubacit neki program za podesavanje vibracije..?

neam pojma , možda ... ali zašto ti je to uopće bitno ??

Da li uopce treba znati sve odgovore na sva pitanja,da li uopce postoji pravi odgovor? Da li smo se mi spremni suociti sa istinom? Hocemo istinu,a da li ju mozemo podnijeti?
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830

zato sto nemam osjecaja prilikom dodira,tj kucanja por. a onaj zvuk me strasno nervira{#} navika sam na tel sa tipkama,pa se ucim na ovaj...

12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

Može li mi tko napisati kakav utor ima ovaj smartphone i podržava li većinu kvalitetnijih slušalica?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830
akiv9999 kaže...

Može li mi tko napisati kakav utor ima ovaj smartphone i podržava li većinu kvalitetnijih slušalica?

Klasični 3.5mm jack tako da sve standardne slušalice bi ti trebale raditi.

GET TO DA CHOPPAAA!!!!!!!!!!
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

 

Imam par pitanja kao novi korisnik OS Androida i samog Samsung Ace mobitela.

 

Mobitel je rootan i imam OS Android 2.3.4.

 

1. Mobitel je počeo "štekati". Izbrisao sam neke aplikacije, al svejedno se zna kroy dan 1-2 izblesirati ili jako sporo radi. Korisitm "Advanced tasks killer". Moje mišljenje je, možda sam preopteretio internu memoriju (slobodno 25 MB). E sad, htio bih prebaciti sve na externu memoriju gdje bih oslobdio znantni dio interne memorije, a samim time sve aplikacije pokretao s externe.

Kako to napraviti? Može li se s "Titanim Backup"?

 

2. Dali se može da mi odmah instalira aplikaciju na externu memoriju?

 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: [Recenzija] Kuv: Samsung Galaxy Ace S5830

@Kuv

 

Mislim da sa class 10 sd karticom mobitel ne zivne.. mislim da ti je to nesto ko kad je*** sa durex extra safe kondomima pa si mislis da si zasticeniji..

 

kako bi osigurali vecu brzinu citanja i pisanja proizvodjaci micro sd kartica zrtvuju 4k random brzine i zbog toga aplikacije na njima sporije lete nego na jednoj sandiskovoj class 4 kartici..

 

bio je clanak o tome na xda ne da mi se sad trazit, googlaj pa vidi!!

Support the software developers. If you like their products buy them !
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830
Kinfa8 kaže...

 

Imam par pitanja kao novi korisnik OS Androida i samog Samsung Ace mobitela.

 

Mobitel je rootan i imam OS Android 2.3.4.

 

1. ... E sad, htio bih prebaciti sve na externu memoriju gdje bih oslobdio znantni dio interne memorije, a samim time sve aplikacije pokretao s externe.

Kako to napraviti? Može li se s "Titanim Backup"?

 

2. Dali se može da mi odmah instalira aplikaciju na externu memoriju?

Treba ti aplikacija App2SD. App 2 SD radi točno to što tebi treba (aplikacije koje ne moraju biti u memoriji telefona prebaci na karticu a nove također instalira na karticu).

Što se tiče štekanja, kada si zadnji put ugasio pa ponovo upalio uređaj?

 

 

Prodajem RAGE za PS3: http://www.bug.hr/forum/topic/igre-accounti-igrama/prodaja-igra-rage-playstation-3/129629.aspx?page=0&jumpto=2529211&sort=asc&view=flat
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830

Hvala!

 

Da, mobitel ugasim kada počne sporo raditi.

 

Evo još par pitanja.

 

1. Dali ima koja provjerena verzija Androida 2.3.5.? 

 

2. Htio bih staviti novi Android 2.3.5. i formatirat sd karticu. Dali je mogćue napraviti cijelokupni back-up, tak da folder back-up ponovno prebacim na formatiranu karticu.

 

3. Postoji li koja aplikacija za svejtlosnu signalizaciju (SMS, pozivi) tipaka ispod zaslona?

 

4. Dali postoji aplikacija za "rename" samog naziva instalirane aplikacije?

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830

T-mobile ima službeni 2.3.5, to je verzija na mom mobitelu. 

Prodajem RAGE za PS3: http://www.bug.hr/forum/topic/igre-accounti-igrama/prodaja-igra-rage-playstation-3/129629.aspx?page=0&jumpto=2529211&sort=asc&view=flat
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

Znam kako je ovo{#} ali znate li neke kvalitetnije marke udobnih slušalica ispod 300 kn?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830

@akiv9999

 

Naravno da ima, evo ti dole link to ti ja stranica sa reviewima puno kvalitetnih slusalica, scrollaj dole do sektora sa 60$ i vidit ces koje su najbolje (one koje imaj visok audio i build quality).

 

http://www.head-fi.org/t/478568/multi-iem-review-218-iems-compared-fischer-audio-paradigm-v-3-fa-977-jazz-added-1-29-12

 

ako uspijes narucit za 300kn mislim da bi ViSang R03 bile dobar izbor!

Support the software developers. If you like their products buy them !
12 godina
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

Kupujem novi mobitel. Razmišljam  između ova tri :Galaxy ace, Sony Ericsson Live, Wildfire S. Koji je od ovih mobitela je najbolji po karak. 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy Ace S5830
Između Wildfire S i Galaxy Ace moj izbor je Ace. Imaš par tema s tom dvojbom, iskoristi trazilicu. Kakav je taj SE nemam pojma.
Prodajem RAGE za PS3: http://www.bug.hr/forum/topic/igre-accounti-igrama/prodaja-igra-rage-playstation-3/129629.aspx?page=0&jumpto=2529211&sort=asc&view=flat
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830

ace ti ima 3.5" display ova 2 3.2".

 

sony live ima najbolji hardwer u sebi i najbolju kameru sa hd snimanjem..

 

slicni su mobiteli stvar je ukusa sta ti vise pase. pogledaj sam reviewe po netu i vidi sta ti se najbolje sviđa

Support the software developers. If you like their products buy them !
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830
goran022 kaže...

Kupujem novi mobitel. Razmišljam  između ova tri :Galaxy ace, Sony Ericsson Live, Wildfire S. Koji je od ovih mobitela je najbolji po karak. 

Hardverski je najbolji Live, a i softverski ICS dolazi službeno za njega u 4/5 mjesecu.

Bolje imati pravog neprijatelja nego lažnog prijatelja
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

Moze li mi neko reci koji je najbolji custom rom na Ace-u,(ne znam da li se tako kaze) sta sa njim dobijem ako se stavi?i kako ga staviti?

hvala!

Networking Admin,nemam 15 godina takav mi je nick :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

Može li mi tko objasniti kako zaključati mobitel? Stavio sam ono kad palim ekran moram nacrtati znak i onda mi se otvori, ali kako mogu staviti još neke dodatne opcije kao kada želim ući u poruke moram ukucati pin... Može bilo kakva zaštita nije važno... Meni mi je na hrvatskom tako molim uputstva na hrvatskom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

evo vam momci beats audio engine za galaxy 3 i5800. Ako je neko od vas aktivan na xda nek rece vasim developerima da ga ubace u svoje romove. Odlican napredak za sluske i zvucnike. Moze se koristi samo sa 2.3 android i navise.  U zadnjem postu mozete vidjeti da ga lik koristi na galaxy ace-u:

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1525754

Support the software developers. If you like their products buy them !
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

pozz. nakon niza mijenjanja softwera, i nakon servisa mogu samo zaključiti da jedino dolazi u obzir update preko kiesa. sad imam službeni android 2.3.6 i radi odlično, najbolje od svih. prije sam imao svakakva mišljenja o mobitelu, al sad stvarno mogu potvrditi - mobitel je super i ako ga ko namjerava kupovat - neće pogriješit. mislim da je za te novce najbolji izbor. lp

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

e da umalo zaboravih - jedna možda mala zamjerka je da baterija traje samo 1 dan i brzo se prazni. jel moguće da zato jer imam GPS uključen stalno? neki savjet da baterija duže izdrži..........?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830
igstromar kaže...

e da umalo zaboravih - jedna možda mala zamjerka je da baterija traje samo 1 dan i brzo se prazni. jel moguće da zato jer imam GPS uključen stalno? neki savjet da baterija duže izdrži..........?

Da, GPS ti ždere bateriju. To trebaš koristiti samo po potrebi.

A kako smanjiti potrošnju baterije - koristiti samo 2G mreže, isključiti paketne podatke kada ne treba, smanjiti brightness ekrana, uključiti da mobitel što prije gasi ekran i slično.

Meni npr baterija traje po nekoliko dana, nekakav prosjek bi bilo 2 ili čak i 3 dana. Naravno, nekad i manje od 2 dana.

Prodajem RAGE za PS3: http://www.bug.hr/forum/topic/igre-accounti-igrama/prodaja-igra-rage-playstation-3/129629.aspx?page=0&jumpto=2529211&sort=asc&view=flat
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830

budem probal to sve isključit pa ćemo vidjet. hvala! inače o mobitelu sve najbolje ;) stvarno za te novce najbolji smartphone! sad je navodno i ace plus izašao, jel ga tko vidio/ima? kakvi su dojmovi?

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice