Samsung Galaxy Ace S5830

poruka: 546
|
čitano: 313.407
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung Galaxy Ace S5830".
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

pozdrav imam jedno pitanje. imam taj samsung galaxy ace i skinula sam preko neta(na laptopu) teme i aplikacije za mobitel,prebacila sam na mobitel preko usb kabla i nece mi nijednu temu instalirat i podesiti,a aplikaciju mi je naplatio 20kn instalaciju.... kako da instaliram teme i aplikacije??? hvala

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830
Pa teme i aplikacije možeš instalirati samo ako ih vidiš gdje su stavljene i pokrečeš ih na mobitelu i tako i instaliraš. Može postojati problem ako nemaš dovoljno unutarnje memorije pa ih ne možeš instalirati. Za teme možda trebaš launcher ali određeni koji može prihvatiti temu.
Stisni Hvala ili Palac gore ako sam pomogao.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

imam dovoljno memorije,al kad instaliram temu pise da je neuspjesno i da stisnem prisilno zatvaranje tak nest...i stoji u instaliranim stvarima a nemogu je koristiti onda mi pise kad udjem da stisnem go download i to stisnem i uvijek bude fail :/ jel to zato sto nisam preko wi fi-ja skinula temu ili zasto? a aplikaciju i igricu kad sam instalirala oduzelo mi novac s racuna,ne razumijem

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830
hello kitty kaže...

imam dovoljno memorije,al kad instaliram temu pise da je neuspjesno i da stisnem prisilno zatvaranje tak nest...i stoji u instaliranim stvarima a nemogu je koristiti onda mi pise kad udjem da stisnem go download i to stisnem i uvijek bude fail :/ jel to zato sto nisam preko wi fi-ja skinula temu ili zasto? a aplikaciju i igricu kad sam instalirala oduzelo mi novac s racuna,ne razumijem

 Možda nije tema za tvoj mobitel kompatibilna i moraš prvo instalirati Launcher pa onda temu da bi je prihvatio samo trebaš gledati postupak kako se prihvaća tema na mobitelu, a igricu i aplikaciju koju ti je naplatio je zato što nije free znači plaća se.

Skidanje preko wi-fi ili 3g ili h nema nikakve veza sa instaliranjem svih ovih stvari.

Stisni Hvala ili Palac gore ako sam pomogao.
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830

Hej ljudi,ovako imam jedan problem sa mobitelom. Svaki put kada ja pokrenem samsung kies,želim update-at software, piše mi da mi uređaj nije kompatibilan sa nadogradnjom pomoću programa samsung kies. Probao sam već jednom staviti cyanogen mod i noviju verziju androida,ali mi je mobitel izbacivao grešku,tako da sam ga odnio na servis. Znate li možda jel postoji neki official update sa samsungovih stranica za update galaxy ace-a?

hvala svima..

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Steve Jobs: 1955 - 2011
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830
alen4430 kaže...

Hej ljudi,ovako imam jedan problem sa mobitelom. Svaki put kada ja pokrenem samsung kies,želim update-at software, piše mi da mi uređaj nije kompatibilan sa nadogradnjom pomoću programa samsung kies. Probao sam već jednom staviti cyanogen mod i noviju verziju androida,ali mi je mobitel izbacivao grešku,tako da sam ga odnio na servis. Znate li možda jel postoji neki official update sa samsungovih stranica za update galaxy ace-a?

hvala svima..

 Pa normalno da Kies neće prepoznati mobitel ako si stavljao Cyano mod ili nisi instalirao drivere za svoj mobitel na Pc. Ne radi se ništa osim ako hočeš da ti Kies prepozna uređaj a ako hočeš stavljati druge romove onda ga morašprvo Rootati i staviti CWM Recovery ili neki drugi baziran na CWM Recoveryu i onda iz tog recoverya stavljati Custom romove i kernele u zip formatu, a orginalni Firmware sa Odinom ne update nego Upgrade ako preko Kiesa ne ide jer nema službenog updatea roma.

Za stavljanje putem Odina 4.38 moraš se registrirati na samfirmware stranici i tamo za svoj mobitel skinuti orginalni rom.

Stisni Hvala ili Palac gore ako sam pomogao.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830

aha,ok tnx.  bratic mi je rekao da moram preko wi fi-ja sve skidat i onda mi se nece nista naplacivat ni instalacija. ja sam skinula par aplikacija i igrica preko wi fi-ja al sad je problem sto ne mogu naci gdje mi je to sve spremio -.- pregledala sam cijeli mobitel i nigdje nema tog sto sam skinula preko wi fi-ja :/ gdje bi to moglo biti?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830
hello kitty kaže...

aha,ok tnx.  bratic mi je rekao da moram preko wi fi-ja sve skidat i onda mi se nece nista naplacivat ni instalacija. ja sam skinula par aplikacija i igrica preko wi fi-ja al sad je problem sto ne mogu naci gdje mi je to sve spremio -.- pregledala sam cijeli mobitel i nigdje nema tog sto sam skinula preko wi fi-ja :/ gdje bi to moglo biti?

 Skini ES file Explorer sa Google play i instalirati će ti se i putem njega pogledaj sd card/ download i ako je na sd kartici to stoji u mapi "download".

Stisni Hvala ili Palac gore ako sam pomogao.
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.10.2012 17:03 (Fero).
12 godina
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

Iman priliku uzeti ovaj mobitel za 100 eura, odmah iz kutije, nov i nekorišten. Trenutno imam xperiu x8(rootan, stavljen 2.3.7), jeli isplativo?

 

Nomen est omen.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830
Isplativo je. Možeš ga lako rootati, staviti CWM Recovery te brdo custom romova. CM 7.x i CM 9 kao i CM 10 romove. Ekran 3.7 i kamera 5 mpx procesor 800mhz turbo koji se oca do 924 mhz stable. Ja ga imam i zadovoljan sam.
Stisni Hvala ili Palac gore ako sam pomogao.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830

koji je najbolji software za galaxy ace gts 5830 ??

12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830
Ako misliš na rom onda Tunderbolt V3 sa od battery extended kernel kojeg moraš posebno instalirati. To ti je deodex stock rom sa dužim trajanjem baterije i zadnja verzija Gingerbreda 2.3.7 mislim. Evo to je rom na xda developer forumu i planiram ga instalirati kad izbace V4 izdanje uskoro za naš mobitel. A drugi romovi su dobri ali većina ih troši bateriju i bugoviti su .
Stisni Hvala ili Palac gore ako sam pomogao.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830
marijan1234 kaže...

koji je najbolji software za galaxy ace gts 5830 ??

ja koristim cm7 apocalypse custom rom sa fire oc kernelom
dosta bolji od stock roma
evo link imas slike upustva za instalaciju i dl na njemu
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1700749 

Pare nisu problem,para nema
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830
prototype sony kaže...
marijan1234 kaže...

koji je najbolji software za galaxy ace gts 5830 ??

ja koristim cm7 apocalypse custom rom sa fire oc kernelom
dosta bolji od stock roma
evo link imas slike upustva za instalaciju i dl na njemu
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1700749 

pozz, molim te reci mi kako ovaj rom radi bez diranja procesora samo root i rom 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830
immo kaže...
prototype sony kaže...
marijan1234 kaže...

koji je najbolji software za galaxy ace gts 5830 ??

ja koristim cm7 apocalypse custom rom sa fire oc kernelom
dosta bolji od stock roma
evo link imas slike upustva za instalaciju i dl na njemu
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1700749 

pozz, molim te reci mi kako ovaj rom radi bez diranja procesora samo root i rom 

 Ma radi dobro, ali ovisi koliko ga dnevno koristiš jer ako ga koristiš više od sat vremena u komadu baterija curi i brzo ćeš ga morati puniti, ali je što se tiče brzine, twekova i skripti te modanje izvrstan. Baterija je boljka kod CM7.x.

Stisni Hvala ili Palac gore ako sam pomogao.
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

Trebam full stabilan rom...neigraju mi neki benchevi ulogu (volio bih samo da baterija sto duze traje) spajam se tu i tamo Wifi-em, 2G, ugasene su sve "ljepote" animacija i ta njesra...vidim da na xda ima pun klinac romova pa da bas neidem od jednog do drugog...

 

TIA

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830
Gdje ti stoji stable ili final kod romova te instaliraj ali za galaxy ace S5830 i sa batery extender kernelom ili nims kernelom.
Stisni Hvala ili Palac gore ako sam pomogao.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830

cm-7-20121007-NIGHTLY-cooper sad trenutno vozim ovaj rom, no nemam google play ili ti ga google market kak da instlairam vidio jesam na webu ali vise nema da selektiram po verzijama

12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

Pa odi na apps and theme i nađi od Moz@ik forumaša black themed apk. Tamo imaš i google play.

Stisni Hvala ili Palac gore ako sam pomogao.
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.11.2012 15:02 (Fero).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

Večeras spojim bezveze mob na komp, pokrenem Kies kad ono nadogradnja Kiesa. Nakon nadogradnje Kiesa nudi nadogradnju softvera moba.

Dakle došao je novi softver (Android 2.3.6) za Galaxy Ace i kod nas u T-mobile. Nadogradio sam bez problema.

Nema više klasičnog slide to unlock, sad je ono "slide anywhere on the screen to unlock" i mob malo brže boota.

 

Ponavljam:


Dostupan je novi službeni update/softver za SAMSUNG Galaxy ACE GT-S5830 kupljen u T-Mobile Hrvatska.
 

 

Početni je bio 2.2.1 pa 2.3.5 na koji se dugo čekalo i sada potpuno neočekivano 2.3.6.

To je vjerojatno posljednja verzija službeno dostupna za navedeni uređaj.

Twitter @191x7 za pomoc oko racunala i preporuke hardvera...
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

Mi može netko napisati koja verzija je najnovija za telefon, jer mi se čini da mi je došlo do greške kod update preko Kiesa, koji mi stalno javlja da imam najnoviju verziju.

Piše mi da imam 2.3.3  verziju androida, S5830XWKP8 baseband,kernel verziju 2.6.35.7-perf-CL561786root@DELL128#1. Bulid number je gingerbread.XWKPY.

Kao što sam rekao, radio sam update preko kiesa i telefon je izgledao mrtav pa sam ga restartao, i tu mi se čini da je nešto išlo krivo.

GET TO DA CHOPPAAA!!!!!!!!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830
Regular John 19 kaže...

Mi može netko napisati koja verzija je najnovija za telefon, jer mi se čini da mi je došlo do greške kod update preko Kiesa, koji mi stalno javlja da imam najnoviju verziju.

Piše mi da imam 2.3.3  verziju androida, S5830XWKP8 baseband,kernel verziju 2.6.35.7-perf-CL561786root@DELL128#1. Bulid number je gingerbread.XWKPY.

Kao što sam rekao, radio sam update preko kiesa i telefon je izgledao mrtav pa sam ga restartao, i tu mi se čini da je nešto išlo krivo.

 Ti si sigurno na tele2 i kod nih si kupio mob, a ako je tako kako sam naveo onda još nemaš update jer je kod svakog operatera malo drugačija verzija.

Ja sam prije nekoliko dana provjeravao preko Kiesa i stajalo mi je isto kao i kod tebe tj. 2.3.3 Gingerbread XWKPY.

Znaći još nema updatea.

Stisni Hvala ili Palac gore ako sam pomogao.
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830
Fero kaže...
Regular John 19 kaže...

 Ti si sigurno na tele2 i kod nih si kupio mob, a ako je tako kako sam naveo onda još nemaš update jer je kod svakog operatera malo drugačija verzija.

Ja sam prije nekoliko dana provjeravao preko Kiesa i stajalo mi je isto kao i kod tebe tj. 2.3.3 Gingerbread XWKPY.

Znaći još nema updatea.

Ne nisam na tele2, ja sam u sloveniji, na simobilu Samo kakav je onda bio onaj update ako nije bio na 2.3.6., jer to je bilo prije pola godine.

Jer radio sam dva updatea, sa 2.2 na 2.3.3. i taj s kojim ne vidim nikakve promjene.

GET TO DA CHOPPAAA!!!!!!!!!!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830
Regular John 19 kaže...
Fero kaže...
Regular John 19 kaže...

 Ti si sigurno na tele2 i kod nih si kupio mob, a ako je tako kako sam naveo onda još nemaš update jer je kod svakog operatera malo drugačija verzija.

Ja sam prije nekoliko dana provjeravao preko Kiesa i stajalo mi je isto kao i kod tebe tj. 2.3.3 Gingerbread XWKPY.

Znaći još nema updatea.

Ne nisam na tele2, ja sam u sloveniji, na simobilu Samo kakav je onda bio onaj update ako nije bio na 2.3.6., jer to je bilo prije pola godine.

Jer radio sam dva updatea, sa 2.2 na 2.3.3. i taj s kojim ne vidim nikakve promjene.

 Oprosti na mom uvjerenju da si na tele2 ali ja sam u Hrvatskoj i imam isti rom i baseband i nije mi dao nikakav update. Možda ti je samo Kies ponudio svoj update, ali ne i za  mobitel. Probaj prvo pokrenuti Kies bez mobitela pa vidi nudi li ti update za sebe pa ga pusti da se updata i probaj onda spojiti mob pa možda ti povuće i nove drivere za mobitel.

Tako ćeš biti siguran. Firmware XWKPY je neovisan i namijenjen je za dosta država u Europi.

Stisni Hvala ili Palac gore ako sam pomogao.
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830
Fero kaže...
Regular John 19 kaže...
Fero kaže...
Regular John 19 kaže...

 

 Oprosti na mom uvjerenju da si na tele2 ali ja sam u Hrvatskoj i imam isti rom i baseband i nije mi dao nikakav update. Možda ti je samo Kies ponudio svoj update, ali ne i za  mobitel. Probaj prvo pokrenuti Kies bez mobitela pa vidi nudi li ti update za sebe pa ga pusti da se updata i probaj onda spojiti mob pa možda ti povuće i nove drivere za mobitel.

Tako ćeš biti siguran. Firmware XWKPY je neovisan i namijenjen je za dosta država u Europi.

Zadnja verzija Kiesa je gore. Probat ću negdje iskopat  da li je uopće operater dao 2.3.6. update van ili ne.

GET TO DA CHOPPAAA!!!!!!!!!!
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

jel zna i tko  ima li ovaj update za bih 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830
immo kaže...

jel zna i tko  ima li ovaj update za bih 

Pa provjeri sa Samsung Kiesom.Spoji mob na PC i pokreni Kies i ako ima onda će ti izbaciti da postoji nova verzija i napraviti update. To je oficielni naćin nadogradnje, a sve ostalo je neslužbeno. 

Stisni Hvala ili Palac gore ako sam pomogao.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830
Fero kaže...
immo kaže...

jel zna i tko  ima li ovaj update za bih 

Pa provjeri sa Samsung Kiesom.Spoji mob na PC i pokreni Kies i ako ima onda će ti izbaciti da postoji nova verzija i napraviti update. To je oficielni naćin nadogradnje, a sve ostalo je neslužbeno. 

Dobro malo sam pogrešno postavio pitanje, mislio sam kad će doći do ove nedođije update

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830
immo kaže...
Fero kaže...
immo kaže...

jel zna i tko  ima li ovaj update za bih 

Pa provjeri sa Samsung Kiesom.Spoji mob na PC i pokreni Kies i ako ima onda će ti izbaciti da postoji nova verzija i napraviti update. To je oficielni naćin nadogradnje, a sve ostalo je neslužbeno. 

Dobro malo sam pogrešno postavio pitanje, mislio sam kad će doći do ove nedođije update

 To ti sve ovisi o Samsungu i tvom operateru, ali probaj kontaktirati njih i tako ćeš najbolje saznati, ali mislim da neće uskoro.

Stisni Hvala ili Palac gore ako sam pomogao.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830
Fero kaže...
immo kaže...
Fero kaže...
immo kaže...

jel zna i tko  ima li ovaj update za bih 

Pa provjeri sa Samsung Kiesom.Spoji mob na PC i pokreni Kies i ako ima onda će ti izbaciti da postoji nova verzija i napraviti update. To je oficielni naćin nadogradnje, a sve ostalo je neslužbeno. 

Dobro malo sam pogrešno postavio pitanje, mislio sam kad će doći do ove nedođije update

 To ti sve ovisi o Samsungu i tvom operateru, ali probaj kontaktirati njih i tako ćeš najbolje saznati, ali mislim da neće uskoro.

ma i ja mislim ali ću provjeriti svakako

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice