Samsung Galaxy Ace S5830

poruka: 546
|
čitano: 313.394
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung Galaxy Ace S5830".
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

ja sam svoj telefon rootao stavio gore custom rom...dali ja mogu sad spojit preko KIES-a i vratit ga na sluzbeni rom? Ili ga moram flashat "nesluzbenim" putem

 

no da bi ga otkljucao moram stavit nazad taj stock a lako ja vratim backup custom rom-a

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.11.2012 23:40 (borism25).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830
Kies ne vraća stock rom nego samo Odin v. 4.38 imaš par stranixa nazad kako raditi povratak na stock.
Stisni Hvala ili Palac gore ako sam pomogao.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

samo jos jedna stvar...telefon je kupljen u VIP-u dakle vip kartice rade na njemu. Posto vidim da nema direktno vip firmware-a dali mogu stavit tele2 / t-mobile Firmware?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830
Trebalo bi raditi. Registriraj se na samfirmware.com ili samobilefirmware.com i tamo te traži koju verziju firmwara imaš basic verziju, pda verziju i baseband to moraš znati da bi ti ponudili firmware za orginalni vipov. Drugi bi trebali raditi ali bi mogli stvarati problem u nekim postavkama.
Stisni Hvala ili Palac gore ako sam pomogao.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

Ajmo ispocetka...

 

Nabavih ODIN v4.38

 

Dakle Trebma za VIP Firmware, njega nema. Tko mi moze iz prve ruke reci dali mu nece smetat   niki racku ako stavim od drugog operatera firmware, jel ako spalim telefon nece mi nitko lovu refundirat.

Druga stvar dali mogu otic u VIP da ga vrate na stock? Napravit se malo lud?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830
borism25 kaže...

Ajmo ispocetka...

 

Nabavih ODIN v4.38

 

Dakle Trebma za VIP Firmware, njega nema. Tko mi moze iz prve ruke reci dali mu nece smetat   niki racku ako stavim od drugog operatera firmware, jel ako spalim telefon nece mi nitko lovu refundirat.

Druga stvar dali mogu otic u VIP da ga vrate na stock? Napravit se malo lud?

 Ako misliš da neće ići drugi firmware odi u vip i oni će te poslati u servis i staviti firmware i naplatiti.

Stisni Hvala ili Palac gore ako sam pomogao.
13 godina
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

zasto nebi pokusali staviti custom rom 
stvarno nije toliko komplikovano i opasno kako se cini

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1034145

"najtezi" dio posla je odraditi pripremu mobitela a to je root i custom recovery(ovo radite samo jednom)

a custom rom stavljate po vasem izboru koji vam pase i svidja vam se
zasto bi stojali na stock romu kada mozete iskoristiti povlastice androida 

 
Pare nisu problem,para nema
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

znam ja stavit custom rom i trenutno ga koristim...no nemogu otkljucat telefon u custom rom-u...jednostavno mi neprolazi...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830
borism25 kaže...

znam ja stavit custom rom i trenutno ga koristim...no nemogu otkljucat telefon u custom rom-u...jednostavno mi neprolazi...

sad trenutno testiram http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1775257
koristim ga najvise zbog ext particije (napravis ext particiju na memorijskoj i prepozna je kao interal memoriju)
nema vise low on space {#} 

Pare nisu problem,para nema
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830

ajde javi kakav će bit rom kaj se tiče preformansi :)

prvenstveno mislim na bateriju, da li ju jako troši i još bitnije, da stabilno radi, da ne dolazi do force close

 

 

13 godina
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

ajde baš javi kakav je taj cm9.

ja koristim neki cm7 i prezadovoljan sam. trajanje baterije isti k, ali telefon je masu brži nego prije.

Its no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

u ova dva dana koliko koristim ta rom nisam primjetio neke bugove
trajanje baterije i nije nesto uz mali overclock igranje igrica i koristenje wifija
baterija izdrzi jedan dan(mozda je i do baterije mob sam kupio polovan)

rom fluidno radi i lijepo izgleda, a i ext particija dosta znaci

a najbolje je da ga skinete i probate 
nije ga problem zamjenuti ako vam se nesvidi  

Pare nisu problem,para nema
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830
Koristio sam CM 7.2 Democracy sa BlackHawk kernelom brz je i dosta scripti ali baterija banana.
Stisni Hvala ili Palac gore ako sam pomogao.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Samsung Galaxy Ace S5830

Pozdrav svima!

 

Dali se isplati za 550kn uščuvani takav mob? 

 

Starija 800mhz edicija,dakle ne Broadcom SoC.

 

Koji custom rom preporučate,kakav je battery life?

 

Dali postoje koje naznake o službenom JB-u?

 

I dali facebook aplikacija šteka,kao što je to uobičajeno na androidu :/

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

nevjerujem da mozes naci bolji mobitel za mizerni 550kn

Pare nisu problem,para nema
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

Imam problem sa Samsung Galaxy Ace S5830i  kod igrice brothers in arms 2 kada udjem u igricu sve mi je bijelo jel zna netko u cemu bi moga biti problem

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

je li ima neko za preporučiti neki dobar i isproban ICS rom za Ace 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830
immo kaže...

je li ima neko za preporučiti neki dobar i isproban ICS rom za Ace 

 http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1537913 evo to ti je finalna verzija i mislim da je dobra.

Stisni Hvala ili Palac gore ako sam pomogao.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830
Fero kaže...
immo kaže...

je li ima neko za preporučiti neki dobar i isproban ICS rom za Ace 

 http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1537913 evo to ti je finalna verzija i mislim da je dobra.

ne bi se reklo da je loš, ali već nekoliko dana  gledam ovaj rom   http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1951086   i mislim od svega pročitanoga da nije loš ali bi volio neko mišljenje jer stvarno ne mislim mjenjati svako malo i isprobavati nekakve romove

12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830
Taj rom sad imam na mobu i sve je ok.
Stisni Hvala ili Palac gore ako sam pomogao.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830
Fero kaže...
Taj rom sad imam na mobu i sve je ok.

a kako stoji sa baterijom može li barem 1 dan nekog normalnog korištenja

12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830
Pa gledaj kada si na wi-fi spojen iskljući data, smanji svjetlinu ekrana, iskljući sinhronizacuju gmaila i drugih računa uvijek možeš na trenutak upaliti sinhronizaciju.
Kada si na internetu baterija curi brže..ali za pozive, sms i muzika ne guta tako jako, video troši. A gledaj baterija je i na official firmware isto tako. To je problem androida.
Stisni Hvala ili Palac gore ako sam pomogao.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830
Fero kaže...
Pa gledaj kada si na wi-fi spojen iskljući data, smanji svjetlinu ekrana, iskljući sinhronizacuju gmaila i drugih računa uvijek možeš na trenutak upaliti sinhronizaciju.
Kada si na internetu baterija curi brže..ali za pozive, sms i muzika ne guta tako jako, video troši. A gledaj baterija je i na official firmware isto tako. To je problem androida.

ma znam, kažu nemožeš sve imati, ali mislim ako može barem  1 dan jer meni data uvijek radi zbog viber-a i eventualno skypa onda to nije loše. Na stock romu izdrži skoro uvijek dan.

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.12.2012 23:25 (immo).
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830
ma može data biti ukljućen ali ako puno ide promet preko njega baterija curi brže i nećeš izdržati cijeli dan ako puno koristiš viber i skyp ne znam ali ja svoj mob punim dva puta dnevno ali zato što sam puno na netu i ne pazim, a nekad i izdrži cijeli dan.
Stisni Hvala ili Palac gore ako sam pomogao.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830
Fero kaže...
ma može data biti ukljućen ali ako puno ide promet preko njega baterija curi brže i nećeš izdržati cijeli dan ako puno koristiš viber i skyp ne znam ali ja svoj mob punim dva puta dnevno ali zato što sam puno na netu i ne pazim, a nekad i izdrži cijeli dan.

ma nisam ja neki zahtjevni korisnik osim što bi  

  da mi baterija traje par dana, da je tel. brz ko raketa i da sve moguće potrebne i nepotrebne stvarčice podržaje i softverski i hardverski   --      šalim se naravno 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.12.2012 23:42 (immo).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830
immo kaže...
Fero kaže...
ma može data biti ukljućen ali ako puno ide promet preko njega baterija curi brže i nećeš izdržati cijeli dan ako puno koristiš viber i skyp ne znam ali ja svoj mob punim dva puta dnevno ali zato što sam puno na netu i ne pazim, a nekad i izdrži cijeli dan.

ma nisam ja neki zahtjevni korisnik osim što bi  

  da mi baterija traje par dana, da je tel. brz ko raketa i da sve moguće potrebne i nepotrebne stvarčice podržaje i softverski i hardverski   --      šalim se naravno 

 

reci mi je li fluidan i brz rom kao što ga hvale na xda 

12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830
brz je i fluidan i podržava script koje nisu ugrađene jer ima init.d script. Ja recimo imam ext particiju koja se koristi kao interna memorija ali sam chronomod D2EXT+ scriptu paste in init.d mapu i napravio dozvolu rwx-rwx-rwx i radi.
Stisni Hvala ili Palac gore ako sam pomogao.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830

je li to znači da bez ext particije ne ide jer mu ostane premalo interne memorije 

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.12.2012 0:41 (immo).
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830
ma ide, rom troši nešto oko 70 mb i sad ako stavljaš druge apk puni se. Ovisi o tebi.
Stisni Hvala ili Palac gore ako sam pomogao.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

hvala ti na informacijama a što se tiče roota jesi li radio kao u svom postu od ranije ili si preko superoneclick-a

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice