Samsung Galaxy Fit S5670

poruka: 41
|
čitano: 42.858
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung Galaxy Fit S5670".
15 godina
neaktivan
offline
[Recenzija] medo32: Samsung Galaxy Fit S5670
SAMSUNG GALAXY FIT S5670

Samsung Galaxy Fit je mobilni telefon koji za svoju pristupačnu cijenu nudi puno mogućnosti. Ima jako lijep dizajn, odličnu kvalitetu izrade i lijepo leži u ruci. Njegov zaslon ima dijagonalu od 3.3 inča i prikazuje 16 milijuna boja. Ono što je nedostatak zaslona na ovom uređaju je njegova mala rezolucija 240 x 320 piksela jer je to najmanja rezolucija koja se može naći na uređajima s Androidom. No, bez obzira na to, zaslon je dovoljno velik i ima dobro osvjetljenje i boje pa se bez problema informacije mogu pročitati i na suncu. Zaslon dosta dobro reagira na dodir, jer se radi o kapacitivnom zaslonu. Kamera koja je ugrađena u ovaj uređaj je 5 megapiksela i snima fotografije u rezoluciji 2560 x 1920 piksela. Kamera ima puno zanimljivih opcija, a fotografije su odlične kvalitete. Boje su jako lijepe i slike su oštre. Nedostatak je što nema bljeskalicu, pa fotografije snimljene po noći ili slabijem osvjetljenju neće biti savršene. Kamera snima i video zapise u rezoluciji 320 x 240 piksela. Video zapisi su prosječne kvalitete. Uređaj ima ugrađen fm radio i mp3 player sa odličnom kvalitetom zvuka jer ima razna podešavanja. Treba pohvaliti i 3.5 mm ulaz za slušalice. Zvuk na uređaju ja glasan. Softver je Android 2.2. Na zaslonu se nalaze tri stranice radne površine na koje se mogu smjestiti widgeti i prečaci ikona, a može se dodati i više stranica. Izbornik je također lijep i pregledan i također ima 3 stranice. Softver je kvalitetan i radi odlično. Prijenos podataka je moguć pomoću USB-a koji se nalazi u paketu i bluetootha. WI-FI bežični internet radi odlično, a uređaj ima i odličan preglednik interneta.

PREDNOSTI:
-lijep dizajn i odlična kvaliteta izrade
-kvalitetna kamera
-zaslon koji odlično reagira na dodir
-brzina uređaja
-odlična kvaliteta zvuka
-cijena

NEDOSTACI:
-mala rezolucija zaslona
-nema bljeskalicu

ZAKLJUČAK: Samsung Galaxy Fit je izvrstan mobitel za sve one koji žele za pristupačnu cijenu uređaj sa odličnim funkcijama i lijepim dizajnom. Nekima će možda smetati mala rezolucija zaslona i nedostatak bljeskalice, ali s obzirom na cijenu, sve je oprošteno.

ukupna ocjena
 
0 0 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Fit S5670

Ovaj mobitel je izvrstan. Prešao sam na njega sa Alcatela OT-990 iz sljedećih razloga:

-Samsung je ljepši i ima bolju kameru, odnosno pravih 5 megapiksela. Alcatel OT-990 također ima solidnu kameru sa bljeskalicom i slike nisu loše, ali je njegova 5 megapiksela kao Samsungovih 2 ili 3 megapiksela. Alcatel jedino ima bljeskalicu, ali baš ne pomaže jer je slaba.

-Samsung ima bolju kvalitetu zvuka i bolji mp3 player sa raznim podešavanjima dok kod Alcatela nedostaje samo ekvilajzer

-Samsung bez obzira na nižu rezoluciju i manju dijagonalu, ima svjetliju sliku i više boja, dok Alcatel ima 262,000 boja.

-Samsung ima bateriju koja duže traje i za puno manje vremena bude puna.

 

Kod Alcatela OT-990 su prednosti to što je ekran veći, ima 3.5 inča i ima rezoluciju 320 x 480 piksela i slika je oštrija.

Alcatel ima noviju verziju Androida i ima mogućnost odabira tema (ima 3 instalirane u sebi), dok Samsung ne podržava teme.

Alcatel u sebi ima puno instaliranih aplikacija u sebi koje se dobiju sa uređajem, a Samsung ima malo.

 

Znači, za one kojima je važnije da je slika na zaslonu svjetlija i ima više boja bolji je izbor Samsung Galaxy Fit, a za one kojima je važnije da je zaslon veći sa većom rezolucijom i oštrijom slikom je bolji izbor Alcatel OT990.

Za one kojima je kamera jako važna bolji je izbor Samsung Galaxy Fit i za one kojima je važan mp3 player jer Alcatelu nedostaje samo ekvilajzer.

Za one kojima je važno mogućnost odabira tema, bolji je izbor Alcatel OT990.

 

UGLAVNOM, IZ ISKUSTVA MOGU REĆI DA SU I JEDAN I DRUGI UREĐAJ ODLIČNI I PRODAJU SE PO SLIČNOJ CIJENI I NI S JEDNIM OD TA DVA SIGURNO NITKO NEĆE POGRIJEŠITI.

 

 

ALCATEL OT 990 I SAMSUNG GALAXY FIT ALCATEL OT 990 I SAMSUNG GALAXY FIT
medo
 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Samsung Galaxy Fit S5670

Imam ovaj Samsung Galaxy Fit S5670 i jako sam zaddovoljan s obzirom na uloženi novac. Prije sam imao Samsung Galaxy 3 GT-I5800 i s njim sam bio zaovoljan, ali ovaj mi je bolji. Na njemu je došao Android Gingerbread 2.3.5. Sve ide glatko do sada i još se nije dogodilo da mi je zaštekao.

 

Zanima me gdje pronaći iGO za njega s obzirom da mu je rezolucija 240x320. Znači, trebaju mi i program i mape za Hrvatsku i B i H. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy Fit S5670

Riješio problem.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Fit S5670

Imam samsung galaxy fit i zanima me kako mogu pustati video clipove na mobitelu. Skinio sam s racunala mp3 pjesme koje rade bez problema i neke video spotove koje ne mogu ukljuciti. Zanima me da li oni moraju biti u nekom posebnom formatu ili moram skinuti neki program.hvala

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Fit S5670

E da li mi možeš samo reći koliko dugo traje samsungova baterija (u danima)

Ja isto planiram kupiti ovaj mobitel, a dvoumim se još i između alcatela i huaweia. Tako da su mi ta tri opcije, a vijek baterije mi je bitan :D

15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Fit S5670

Ja sam radio puno i sa Alcatelom OT 990 i Samsung Galaxy Fit i mogu reći da su i jedan i drugi odlični uređaji sa odličnim funkcijama i ako se za bilo koji od ta dva odlučiš nećeš pogriješiti.

 

 

EVO TI RAZLIKA:

Oba uređaja imaju istu verziju androida i istu brzinu.

Oba imaju kameru od 5 megapiksela sa autofokusom, a alcatel ima još i bljeskalicu, a samsung nema

Ekran je velik i kod jednog i kod drugog, e sad zavisi šta je tebi važnije. ako ti je važnija oštrina ekrana i visoka rezolucija uzmi Alcatel OT 990 jer on ima zaslon velilčine 3.5 inča, rezolucija 320 x 480 piksela i 262 tisuće boja. Ako ti je ipak bitnije koliko su žive boje na ekranu onda uzmi Samsung Galaxy Fit koji ima 16 milijuna boja, ali nema tu oštrinu slike i slova kao alcatel zato što ima duplo manju rezoluciju, odnosno 240 x 320 piksela. Znači Alcatel OT 990 ima oštriju sliku, a samsung življu zbog 16 milijuna boja.

 

Na oba uređaja baterija traje jednako dugo, odnosno 2.5 do 3 dana uz normalno korištenje.

Alcatelova prednost je što se mogu mijenjati teme, a kod samsunga ne mogu.

Alcatel ima u sebi više aplikacija zanimljivih instalirano koje se dobiju s uređajem.

Preglednik slika i videa je isti u oba uređaja i imaju isti video player.

 

Kvaliteta izrade odlična na oba uređaja.

medo
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.12.2011 17:48 (medo32).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Fit S5670

Video spotovi koji su na mobitelu su smješteni u galeriji koja se nalazi u izborniku. To je galerija u kojoj se nalaze slike i video zapisi.

medo
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Fit S5670
Mandak kaže...

Riješio problem.

daj neki link kako si to rješio ako ti nije problem, uskoro kupujem taj  uređaj pa me zanima ista stvar...

365 dana za kompom :)
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Fit S5670

Evo citam po forumima i gledam ta tri mobitela (huawei u8650, samsung s5670 i alcatel ot-990) i uz sve sto znam jos se nikako nemogu odluciti koji je najbolji!!!!

Mobiteli su jednostavno mrak za tu cijenu!!!

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Fit S5670

Mislim ne mog use odluciti kojeg da kupim :))))

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Fit S5670
joza kaže...

Mislim ne mog use odluciti kojeg da kupim :))))

meni se samsung najviše sviđa vizualno, alcatel navodno ima najbolji displey i bljeskalicu...a huwey sam imao u ruci i nije me se ništa posebno dojmio...mat plastike je dosta ružna...

365 dana za kompom :)
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Fit S5670

Gledao sam ih u tele 2 centru u zgu!!! oba upaljena i ono sve 5!! Svaki ima nesto bolje i nesto losije!!!

A vidjeti cu!!!! Uglavnom kako je rekao medo!!! jkoji god da kupim necu pogrijeisti :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Fit S5670
joza kaže...

Gledao sam ih u tele 2 centru u zgu!!! oba upaljena i ono sve 5!! Svaki ima nesto bolje i nesto losije!!!

A vidjeti cu!!!! Uglavnom kako je rekao medo!!! jkoji god da kupim necu pogrijeisti :)

tako je!

 

stvarno nemoš pogriješiti za koji se got odlučiš, kod takvih odluka kod mene odlučuje izgled pa još jednom da ponovim samsung će vjerojatno biti moj odabir ;)

365 dana za kompom :)
15 godina
offline
Samsung Galaxy Fit S5670

Kako ne možeš mijenjati teme? Ja na Samsung Galaxy Fit koristim Launcher Pro plus temu. Što se tiče iGO-a, u Google treba upisati iGO android za rezoluciju 240x320. Ovaj iGO koji sam instalirao je po meni bolji, nego li iGO koji sam imao na Samsung Galaxy 3.

 

Za iGO traži verziju: 8.4.3.179971.

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.12.2011 0:13 (Mandak).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Fit S5670

Evo pao galaxy :D

 

aj pošto mi je prelaz sa blackberry-a na android još "novina" dajte linkiće ili preporuke aplikacija koje smatrate da su naj naj za android...tipa koji weather, vidim da ih ima stotine??

365 dana za kompom :)
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Fit S5670

I moram reć da sam danas se dvoumio dali alcatel ili samsung...alcatel je stvarno za nijansu bolji, dosta teži i robusniji mobitel sa navodno boljom kamerom i rezolucijom, a cijena im je u ovome trenu ista u kunu...nisam neki rob brandova ali alcatel i nije baš neka marka za koju bi dao ruku u vatru, to je jedino što me odvratilo od kupnje baš njega...kažem još jednom odličan mobitel i da sam zdravog razuma bi ga uzeo, al eto...zapikiro sam samsunga pa kud puklo da puklo ;)

365 dana za kompom :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Fit S5670
Phobocaster kaže...

I moram reć da sam danas se dvoumio dali alcatel ili samsung...alcatel je stvarno za nijansu bolji, dosta teži i robusniji mobitel sa navodno boljom kamerom i rezolucijom, a cijena im je u ovome trenu ista u kunu...nisam neki rob brandova ali alcatel i nije baš neka marka za koju bi dao ruku u vatru, to je jedino što me odvratilo od kupnje baš njega...kažem još jednom odličan mobitel i da sam zdravog razuma bi ga uzeo, al eto...zapikiro sam samsunga pa kud puklo da puklo ;)

Na mnogim forumima piše da je Alcatel što se tiče kamere lošiji od Samsunga. Da je kamera kod Alcatela od 5 MP u rangu Samsungove kamere od nekih 3 MP. Nisam ga imao, ali sam se i ja dvojio koji da kupim, Alcatel ili Samsung, odabrao sam Samsung i nisam se pokajao.

14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Fit S5670

Samsung it is!!!! Evo upravo mi ga je brat kupio :)

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Fit S5670

Evo baš jučer sam ga kupio nećakinji na poklon. Ja inače imam S2. Moj problem je taj da sa ovin galaxyjem fit ne idu slušalice u paketu.S obzirom da kod kuće imam još jednog galaxyja 3 kojeg više ne koristim i koji ima neloše slušalice koje su nove......i sad da ne dužimo... sluše su 3,5 mm i ne vidim razlog da ne funkcioniraju..,ali muzika se čuje onako u pozadini, a glasovi su na nuli tako da čujem samo instrumental. I mob i sluše su provjereni i sigurno rade (sve novo). Znači molio bih da mi neko preporuči neke sluše do 200kn, a da su bar u rangu uređaja. Pozz i hvala na strpljenju !{#}

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Fit S5670

Vidim da vas je vec tu vas par na ovoj temi imalo alcatel ot.990 pa me zanima gdje mogu nablvjati maske za njega jer sam ovisnik o tim maskama 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Fit S5670
H7x0R kaže...

Vidim da vas je vec tu vas par na ovoj temi imalo alcatel ot.990 pa me zanima gdje mogu nablvjati maske za njega jer sam ovisnik o tim maskama 

njuškalo ili u najgorem slučaju ebay...ako tamo nema onda si kupi samsung lol

365 dana za kompom :)
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Fit S5670

kUPIA  sam alcatel ot-990 i naskido se svakvih stvari i noramlno popunio internu memoriju a memroijska zjapi prazna i sad odlucio ja skinut igru i kaze nema dovljno mjesta a neznam kak dazopvijedim da se aplikacija skida na sd meorijsku karticu ..pomoc brzo 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Fit S5670

bok,imam jedan problem pa ako neko moze pomoc nekim savjetom hvala unaprijed :) kupio sam ovaj samsung galaxy fit,i htio bi prebacit neke pjesme i slike s kompa na mob ali usb kabel koji sam dobio u paketu kad spojim na komp ne prepoznaje ga a na mobu mi se pokazuje kao da se baterija puni..jel ima ko slican problem pa da ga je rijesio i da moze pomoc savjetom nekim

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Fit S5670
konobar kaže...

bok,imam jedan problem pa ako neko moze pomoc nekim savjetom hvala unaprijed :) kupio sam ovaj samsung galaxy fit,i htio bi prebacit neke pjesme i slike s kompa na mob ali usb kabel koji sam dobio u paketu kad spojim na komp ne prepoznaje ga a na mobu mi se pokazuje kao da se baterija puni..jel ima ko slican problem pa da ga je rijesio i da moze pomoc savjetom nekim

ja ga imam i evo vako kada spojiš mobitel on ti javi punjenje, tada si spusti onaj "padajući izbornik"(ono gdje ti je ukljucivanje za wi-fi,bluetooth i ostalo), tamo ce ti pisati spoji sa racunalom ili tako nešto vidit ceš trenutno usb-kabl nije kod mene pa ti nemogu reci tocno kako ali eto nadam se da sam pomogao 

12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Fit S5670

bOK! Imam ovaj mobitel nekih 10-ak dana vec i zadovoljan sam...Jedino imo sma dva slucaja koja su me "zabrinula". Wi-fi ne korisitm ako mi ne treba pa je uglavnom ugasen ( imam smiley tarifu di imam 300 kn interneta koje i ne potrosim tak da sma uvijek on :).. ) kad sam iso ukljucir wi-fi u onoj padajucoj traci kad bi pristisnuo da se uklj nis se nebi dogodilo...Kad bi otiso u postavke , pa mreze i doso do dijela za wi-fi da ga na taj nacin uklj, pislao bi Greska...tek kad sam u oba slucaja iskljucio mob wi-fi je proradio...jel zna netko o cem se radi?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Fit S5670

Imam telefon par dana, svidja mi se na prvi pogled. Posto isprobavam sta sve moze, pojavila su se dva problema. Prvi je neprepozavanje pc kada se poveze sa mobom usb kablom vec trazi instalaciju. Drugi je sto neke aplikacije nece da sacuva uz obavestenje da je usb ili sd kartica nedostupna, a ne znam kako se to desilo kad mob vidi sd karticu i cuva slike na njoj. Hvala unapred!

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Fit S5670

prije par dana sam ga kupio u tele2...poželio sam malo slušati glazbu pa sam prebacio staru memorijsku karticu, našao stare slušalice kad ono uopće mi ne želi prepoznati slušalice...koliko ja znan trebao bi prepoznati bilo koje 3,5mm slušalice, no postoji li možda iznimka što se ovog mobitela tiče???

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Fit S5670

Imam jedan problem sa ovim telefonom, zanima me da li je to samo kod mene... Na postpaid-u sam, cifra racuna za prvi mesec koriscenja telefona je dosta velika. Prema listingu, prenos podataka iznosi vise od 6.000 dinara. Izbegavam da koristim net kada mi nije ukljucen wifi, to se desava bas bas retko. Da li je moguce da sam telefon ima automatska azuriranja (kao sto je azuriranje sistema ili sl), pa da mi tu toliko naplacuje prenos podataka?!

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Fit S5670
R.Kris kaže...

Imam jedan problem sa ovim telefonom, zanima me da li je to samo kod mene... Na postpaid-u sam, cifra racuna za prvi mesec koriscenja telefona je dosta velika. Prema listingu, prenos podataka iznosi vise od 6.000 dinara. Izbegavam da koristim net kada mi nije ukljucen wifi, to se desava bas bas retko. Da li je moguce da sam telefon ima automatska azuriranja (kao sto je azuriranje sistema ili sl), pa da mi tu toliko naplacuje prenos podataka?!

 isti problem imam i ja, pozdere mi sto chuna u par dana a idem na net samo kada imam WiFi....skuzila da automatski azurira i kad nije aktivan, kad je u mirovanju.....vec sam luda jer mi ode lova u vjetar a ne mogu pronaci kak da namjestim da se azurira-ide na net- samo kad je dostupan WiFi ..... please ko zna kak da to namjestim??????????? veliko hvala unaprijed!!!!!!!!!!!

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice