Samsung S5230

poruka: 892
|
čitano: 571.520
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung S5230".
14 godina
neaktivan
offline
Samsung S5230

...  hvala svima  ...Poljubac

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung S5230

.... da li je netko kupio ovaj mobitel (samsung s5230)... ako je da li moze objaviti nekakve fotke ili mi poslati na moju e-mail adresu... ili ga opisati... zanima me jos jedna mala sitnica... :)) ... da li je rub maske od mobitela srebrni ili crni...  ;)) ... da li se uz mobitel dobije stylus... gdje se mogu kupiti screen protector-i....  koliko filmova stane na mobitel (kolike velicine film mora biti- mislim koliko megabajta ili gigabajta) ... da li se uz mobitel dobije memorijska kartica... gdje se bolje isplati kupiti.. u t-mobile-u (998 kn) ili u tele 2 (??? kn)... unaprijed hvala!!  ...  :)))

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung S5230

A što misliš, kako ljudi koji ga komentiraju i pišu o njemu, znaju što pišu ako ga nemaju i ne koriste?? Sve što si pitala već je odgovoreno, samo se malo trebaš potruditi i pročitati što su ljudi prije tebe napisali, počevši od DaNiTa koji je započeo ovu temu.

Ovo s filmovima ne kužim, jer kako pišeš o gigabajtima očito misliš na "prave" filmove, a ne filmiće/spotove/... skinute s Youtubea i sl. i stvarno moraš bit mazohist ako se odlučiš pogledat cijeli film na mobitelu. Nema smisla, ekran je premali i vjerojatno će pojest dobar dio baterije.

Što se tiče odabira T-mobile/Tele-2, tu ti nitko ne može pomoć bolje od tebe same. I kod jednih i kod drugih ćeš dobit isti mobitel za istu cijenu (u Tele 2 je 3 kn jeftiniji i uključuje 2 GB karticu, u T-mobileu ne znam je li se dobije kartica), a ti vidi čije cijene poziva i poruka ti više odgovaraju, i na kojoj mreži imaš više prijatelja...

15 godina
neaktivan
offline
Samsung S5230

Nemogu nigdje nac kakve slusalice ima tj. jel ima kontrole za muziku na njima, tipa VOL+ VOL-, naprijed, nazad, pauza , play ??

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.12.2009 13:57 (PretaHR).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung S5230

Pozdrav!

 

Evo čitam malo o mobu i čini mi se sasvim oke i izgledom i funckijama, no pošto sam ljubitelj Sony Ericssonova zbog velikih multimedijalnih (i ostalih) mogućnosti koje nude, moram postaviti par pitanja :)

Kamera, u usporedbi sa 3.2mpix-a od Sony Ericssona, kakva je? Da li su mutne slike kada se stave na komp?

Glazba...mp3 player, da li je dobar? Da li se može narihtavati ekvalizator? Kakve su slušalice? Da li se negdje mogu kupiti in-ear slušalice za taj mob?

Igrice.... Da li npr. neke auto utrke štekaju, da li je usporeno sve? Smeta me da je spor mob jer volim nabacit neku igricu u školi dok je dosadno ^^

Da li se može mijenjati software, tj. uređivati, kao kod SE-a (flashanje, otključavanje i slično)?

 

Puno hvala na odgovorima!

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung S5230

E ovako, neću ti odgovorit na svako pitanje posebno nego ću ti reć u globalu: i ja sam prešao sa SE na ovog, (i nisam ni malo požalio, da me ne bi shvatio krivo) ali iz tona tvoje poruke i stvari koje pitaš, mislim da bi ti mogao ostat razočaran. Ako si od onih koji se vole "igrat" sa svojim mobom i svaki čas neš mijenjat, onda bih preskočio ovaj Samsung... jer na kustomizaciju (prava hrvatska) možeš u potpunosti zaboravit...

14 godina
neaktivan
offline
Samsung S5230

Imam par pitanja???????

1.nisam skužio jelse dobije olovka?????

2.koliko može stat slika???

3.kakvi su video clipovi?????

4.koliko internet troši????

5.jel se brzo grebe????

6.jel kompliciran????

7.jel bolja nokija???Namigiva

 
0 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung S5230

Zanima me, dali se moze vidjeti propusteni poziv, kada se ekran ugasi (zakljuca)? Znam, da mogu vidjeti propustene pozive kada otkljucam ekran ali mi je malo glupo, da se to ne vidi odmah. Znam, da se za primljeni SMS moze staviti periodicno zvucno upozorenje.

 

Hvala i pozdrav

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung S5230

Kak uključiti blic i namjesititi da se ne čuje kad taknem tačskrin? ( danas ga kupio, nemam blage )

 

EDIT: issssusss nema blic, sad sam tek u temi vidio Izlanuo se

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.12.2009 18:51 (Diss).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Samsung S5230

Ja ga takoder namjeravam kupit, zanima me dal se moze po ekranu tipkat samo s prstima(kao iphone) ili moze bilo kakvim drugim predmetima?!

One koje zanima nesto vise mogu pogledat recenziju: https://www.youtube.com/v/b0-LWTp2SfQ

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.12.2009 20:06 (Nomad).
15 godina
offline
RE: Samsung S5230

Dal neko zna di skinut aplikacije i igrice za ovaj mob?!

14 godina
neaktivan
offline
Samsung S5230

ovako trebam pomoc imam samsung s5320 znaci taj mob. i kada idem na youtube stalno mi pijesma i video zastajkuje

MB: Intel iQ45 CPU: Intel Core 2 Duo E8200 RAM: 2x2Gb DDR2 800 Corsair HDD: 500 Gb Seagate Baracuda GRAFA: Vga Gainward nVidia 9800GT/1024m SALJEM POZIVNICE ZA LOCKERZ SAMO DAJTE MAIL NA PM
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung S5230

Ja imam sasvim drugi problem (od dosad navedenih): naime, meni ne radi Samsung PC Studio (softver koji se dobiva s ovim mobom); i skoro sam 99% sigurno da je problem što ima Windows 7 64 bitni, jer mi je prilikom instaliranja drivera javljalo nekakvu grešku. Postoji li zakrpa za to?

 

Sada uopće ne mogu preko USB-a. Preko bluetootha sam uspio napraviti connect na mob, ali kad hoću sinkronizirati, javlja neki out-of-time.

Ima li netko slična iskustva (naravno, i rješenje problema)?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung S5230

keva mi je uzela ovaj telefon u t mobile ponudi i usporedbi sa sporim kukijem ovo je i phone za njega.

telefon ima preko 30 ikonica 4 menu dobar zvuk veci zaslon puno bolju kameru(po meni).i sve u svemu je jako dobar zate pare

zato uzmi samsung s5230!!!

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung S5230

Pozdrav

pitanje:

Da li je netko na internetu pronašao free theme za ovaj mob?!

Ako je molim link,

hvala

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung S5230

Koliko ja znam, teme za ovaj mob ne postoje (osim dvije u njemu). Jedino što se može promijeniti je pozadina glavnog izbornika (može se staviti neka druga fotografija ili slika) i to je to.

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.12.2009 21:59 (Videotape).
14 godina
neaktivan
offline
Samsung S5230

Imam još neka pitanjca:

 

1. Ima li načina da iz trake s widgetsima izbacim npr. Igre i Browser?

2. Mogu li widgetse poredati kako meni paše?

3. Muči me ovo scrollanje prstom: uvijek mi se nešto otvori (umjesto da se scrolla). Nešto krivo radim ili ima neka fora koju ne znam?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung S5230

1. U traci s widgetima imaš widget za postavke trake sa widgetima. Ikona je narančasti zupčanik s dva prčka ispred sebe, zeleni i plavi, koji valjda predstavljaju datoteke. Kada uđeš u postvake makni kvačice sa onih widgeta koje ne želiš imati u traci. I to je to. Ali kada ovo napraviš, svi widgeti koje si već izvukao na ekrane vratit će se nazad u alatnu traku pa ćeš ih morat ponovo vuć van i razmještat kako ti paše.

2. Da. Ulovi ga prstom i vuci na mjesto gdje želiš da bude (unutar trake), ali polukružno, kao naopaki C, znači bez da ga puštat izvučeš ga iz trake i nazad vratiš na novo mjesto. Jer da ideš ravno dolje/gore skrolaš traku gore/dolje, jel.

3. Bo. Ja nemam taj problem. Možda da probaš raditi duže poteze prstom, jer ako su prekratki može mobitel shvatiti da želiš neš otvorit... drugo ne znam što da ti kažem.

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.12.2009 21:57 (Videotape).
14 godina
neaktivan
offline
Potvrde o poslanim porukama

Postoji li mogućnost da mi se potvrda da je primatelj dobio poruku ne pokazuje kao novi SMS nego nekako drugačije? I da se (automatski) sprema u neki posebni folder?

Na Nokiji se to zvalo "Obavijest o primitku" i nije se tretiralo kao SMS, tako da sam mogao pregledati obavijesti i provjeriti samo ako mi je to trebalo.

ovako je jako iritantno (da svaki put stiže kao nova poruka) i morat ću to isključiti ako nema drugog načina.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung S5230
Videotape kaže...

1. U traci s widgetima imaš widget za postavke trake sa widgetima. Ikona je narančasti zupčanik s dva prčka ispred sebe, zeleni i plavi, koji valjda predstavljaju datoteke. Kada uđeš u postvake makni kvačice sa onih widgeta koje ne želiš imati u traci. I to je to. Ali kada ovo napraviš, svi widgeti koje si već izvukao na ekrane vratit će se nazad u alatnu traku pa ćeš ih morat ponovo vuć van i razmještat kako ti paše.

2. Da. Ulovi ga prstom i vuci na mjesto gdje želiš da bude (unutar trake), ali polukružno, kao naopaki C, znači bez da ga puštat izvučeš ga iz trake i nazad vratiš na novo mjesto. Jer da ideš ravno dolje/gore skrolaš traku gore/dolje, jel.

3. Bo. Ja nemam taj problem. Možda da probaš raditi duže poteze prstom, jer ako su prekratki može mobitel shvatiti da želiš neš otvorit... drugo ne znam što da ti kažem.

1. To sam skužio, ali Browser, Igre i drugo mi ni ne nudi da ih uključim/isključim

 

2. Je, to mi je uspjelo, ali svaki put kad ga ugasim i ponovo upalim taj redoslijed se resetira

15 godina
offline
RE: Samsung S5230

Dal ko zna di skinut widgete ili neke aplikacije(igre) i kako ih stavit na S5230?!

15 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung S5230
Pocco kaže...

Ja imam sasvim drugi problem (od dosad navedenih): naime, meni ne radi Samsung PC Studio (softver koji se dobiva s ovim mobom); i skoro sam 99% sigurno da je problem što ima Windows 7 64 bitni, jer mi je prilikom instaliranja drivera javljalo nekakvu grešku. Postoji li zakrpa za to?

 

Sada uopće ne mogu preko USB-a. Preko bluetootha sam uspio napraviti connect na mob, ali kad hoću sinkronizirati, javlja neki out-of-time.

Ima li netko slična iskustva (naravno, i rješenje problema)?

sto se tice toga ,sasvim si u pravu , samsung pc studio ne radi ispravno na 64 bitnim sistemima upravo radi tih drivera , a kojih cak i na sluzbenim stranicama nisam uspio naci za 64 bitnu verziju sto im je veliki minus ali uvijek postoji nacin samo treba malo traziti , recimo ja sam ga uspio pokrenuti u virtualnom sistemu i kad mi zatreba uvijek je tamo ali ga ionako jako rijetko koristim tako da meni osobno to nista ne znaci... 

Da si visok koliko si glup, imao bi snijega po glavi .....
14 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung S5230

Ali može se stylus kupiti zasebno, no imate pravo, nema ga se gdje staviti Mršti se

Usto mi je i glupo što SAMA konzola (mobitel) košta, koliko sam vidio: 1200 kn

Nije ni to tako loše koliko to da uz neki ugovor košta: 398 kn

Znači, prava pljačka !!!

 

 

ps. Ja ga možda dobijem za božić

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.12.2009 8:19 (felo).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung S5230

Ja sam vidio LG cookie na njuškalu za 600,650,700,750,800,840 kn Nevinašce.

14 godina
neaktivan
offline
odgovor za gaby_123

1.Ne dobije se olovka

2.Puuuuuuuuno slika na mem. od 2 gb koja se dobije uz mob. (trebala bi se dobiti)

3.Trebali bi biti super, jer moj frend ima isti tip (koji detalj drugačiji) ali video mu je sasvim dobar

4.Ovako: ima jedan dodatak s kojim svaki mjesec dobiješ 124 mb za internet, a tek kada ga prekoračiš, plačaš (nisam siguran)

5.Ja mislim, ako nema zaštitnu i ako ga ne paziš

6.Na početku da, poslje ne

7.Ovisi koji tip, no mislim da je Samsung S5230 bolji !

 

OsmijehOsmijehOsmijehOsmijeh 

15 godina
offline
RE: odgovor za gaby_123

Evo naso sam samsungovu stranicu za skdanje widgeta samo se treba registrirat, ali jednostavno neznam kako prebacit na mob odnosno prebacim al kad ocu pokrenut kaze nepodrzan format!? Widgete neznam instalirat ali sve ostale aplikacije rade!!

 

LINK:   http://innovator.samsungmobile.com/bbs/innovlab/list.do?platformId=12&categoryId=306&searchPlatformId=0&searchAllCategory=N&searchCategoryId=306&btnChecked=on&searchMessageCate=0&sortType=1&sortDirect=1&curPage=1&listLines=

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.12.2009 15:11 (Nomad).
15 godina
offline
RE: odgovor za gaby_123

Dal neko zna kako pomocu new pc studia spojit 3 slike i prebacit ih na mob??!

15 godina
neaktivan
offline
RE: odgovor za gaby_123
Nomad kaže...

Dal neko zna kako pomocu new pc studia spojit 3 slike i prebacit ih na mob??!

zasto preko toga,cini mi se da cak i nemozes ...   probaj ovako ekran ti je velicine 240x400 pa sliku koju zelis resizaj na tu mjeru i onda take tri slike samo zalijepi jednu do druge u bilo kojem grafickom programu i spremi takove i samo prebaci na mob...   jednostavnije nemoze...

Da si visok koliko si glup, imao bi snijega po glavi .....
15 godina
offline
RE: odgovor za gaby_123

a reci mi neki program za to radit?

15 godina
neaktivan
offline
Samsung S5230

paint net,photofiltre,gimp,photoshop......   ima ih koliko hoces.... paint net je jako dobar od besplatnih... 

Da si visok koliko si glup, imao bi snijega po glavi .....
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice