Sony Ericsson Xperia Arc S

poruka: 14
|
čitano: 9.364
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony Ericsson Xperia Arc S".
14 godina
offline
Sony Ericsson Xperia Arc S

Ne vidim smisao ovog modela..mogu jednostavno sam arc kloknut na 1.4 ghz...

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia Arc S

Clockani Arc sa 1 na 1.4 ghz, lol.

 

Sve što trebam napraviti je loadati novi kernel na svoj Arc i imati "novi" model mobitela, ovo je gadljivo kakav fail su napravili.

 
0 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Sony Ericsson Xperia Arc S

Meni je dizajn woohoo! 

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia Arc S
ormar kaže...

Clockani Arc sa 1 na 1.4 ghz, lol.

 

Sve što trebam napraviti je loadati novi kernel na svoj Arc i imati "novi" model mobitela, ovo je gadljivo kakav fail su napravili.

 

S time da ti na svojem time kršiš garanciju, procesor se više grije i mobitel je nestabilniji.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia Arc S
Lisac1606 kaže...
ormar kaže...

Clockani Arc sa 1 na 1.4 ghz, lol.

 

Sve što trebam napraviti je loadati novi kernel na svoj Arc i imati "novi" model mobitela, ovo je gadljivo kakav fail su napravili.

 

S time da ti na svojem time kršiš garanciju, procesor se više grije i mobitel je nestabilniji.

  Samo ovo prvo je bitno, ako i to uopće...

 

Grije se više, ali ne puno. Nije nestabilniji...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia Arc S

{#} najbolji mobitel

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.10.2011 15:47 (ivan147).
Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia Arc S

Na koliko si tema postavio to pitanje?

Isto tako, cistim gledanjem specifikacija se vidi koji je od ta dva mobitela bolji. I ne radi se o malim razlikama.

15 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia Arc S
Nema razlike izmedu Arc običnog i Arc S...tvornički je na clockan na 1.4 GHZ...tako da se općenito više grije
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
15 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia Arc S
evo, kupio sam danas arc s i zanimaju me par stvari.
1. vidio sam na nekim videima kako postoji opcija u meniju kamere za sweep multi angle, a ja to nemam.
2. takoder sam vidio kako ljudi ustekaju mis, tipkovnicu, usb, gamepad i rad, ali ja sam probao i ne radi.
hvala
Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia Arc S

Ima tko opce ovdje arc s?

Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia Arc S

Evo ja ga prekjucer nabavio!

Mogu vam reci da je mobitel nevjerovatan, za moje pojmove, obzirom da mi je ovo prvi smartphone u zivotu. Tek ga pomalo istrazujem pa cu javiti dojmove kad ga malo bolje upoznam. Zasada... Z A K O N!

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia Arc S

Pozdrav,

 

Evo i ja sam ga skoro nabavio,odlican telefon,brzina vrhunska,stim da imam malu zamjerku za bateriju 1500 mAh,jeste da ga silujem svaki dan ali ne traje bas pretjerano puno,preporucujem instalaciju aplikacije

https://market.android.com/details?id=com.easy.battery.saver

stedi potrosnju i do 1,7x puta .S obzirom da Galaxy S II kosta skoro 1200 kuna vise ,mislim da je ovo best buy smartphone za ove novce,procesor od 1.4Ghz rastura.

Plus preporuka,na xda developers se moze pronaci ROM sa oznakom "CyanogenMod9" .

 

Ono sto sam primetio jeste da je glavni potrosac baterije veliki ekran,tako da koliko je to moguce treba ga sto cesce drzati u rezimo slabijeg osvetljenja iako je to na suncevom svjetlu prakticno nemoguca misija.

 

Ocjena tel-a

 

9.9 :)

ARC S ARC S
Ako je A uspjeh u životu, onda je A = x + y + z. X je rad, y je igra, z je držanje jezika za zubima. Albert Einstein
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.3.2012 18:38 (QualityPro).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia Arc S

Luka,

 

Sweep Multi Angle se nalazi samo u modelu Sony Xperia S, a to je poboljsan model od ovoga koji ti imas.Ne znam da li ti je poznato da su se Sony i Ericsson odvojili.

Ovo drugo ne razumijem,gde ustekaju? Jedino pored steka za punjac postoji stek za HDMI izlaz.....ako na to mislis.

 

Poz

Ako je A uspjeh u životu, onda je A = x + y + z. X je rad, y je igra, z je držanje jezika za zubima. Albert Einstein
14 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia Arc S

Evo u tele2 dosla odlicna ponuda za ovaj smartphone:
Sony Xperia Arc S - na bonove 2445kn (http://www.tele2.hr/privatni-korisnici/mobiteli/sony-xperia-arc-s-midnight-blue/d313/

Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice