Sony Ericsson XPERIA X1

poruka: 23
|
čitano: 12.643
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony Ericsson XPERIA X1".
15 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson XPERIA X1

......ovaj mob je fantastican.......sam sam procitao u novom bugu...da se windowsi...mobile nisu bas najbolje snasli s touchscreenom.....ali oni "paneli" su zakonnn..;)

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson XPERIA X1

nije los mob ali ipak 3.000kn je puno =)

Kada se kunem majkom možda lažem, ali kada se kunem ocem govorim istinu, majke mi!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson XPERIA X1
Logitech Gaming kaže...

nije los mob ali ipak 3.000kn je puno =)

 Da ga bar ima za 3000kn
Prodajem kravu, crna metalik boja, HI-FI mukanje, sportski rep i alu kopita.
16 godina
offline
Sony Ericsson XPERIA X1

si ti cuo za black market ? Za tarifne modele...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson XPERIA X1
ivan_1995 kaže...

......ovaj mob je fantastican.......sam sam procitao u novom bugu...da se windowsi...mobile nisu bas najbolje snasli s touchscreenom.....ali oni "paneli" su zakonnn..;)

 mob je odličan ali još uvijek preskup za me.

p.s. cut out with the DOTS ...................... Namigiva
C'est la vie
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.5.2009 22:07 (leo_819).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson XPERIA X1
Batista kaže...

si ti cuo za black market ? Za tarifne modele...

 Jesam, ali ja govorim za otključan mobitel u trgovini
Prodajem kravu, crna metalik boja, HI-FI mukanje, sportski rep i alu kopita.
15 godina
offline
RE: Sony Ericsson XPERIA X1

pa nije 3000 puno za takav mob. k850 je bio 4000 kad sam ga ja kupovao

16 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson XPERIA X1

Ja sam svojeg nabavio za 2800kn novog, t-com garancija. Za one koji se nisu igrali WM-om, nisu windowsi spori na X1, ali kad se usporede s lakocom tipkanja i upravljanja na recimo iphone-u onda win gube. Kad se stavi shell poput recimo SPB mobile shell onda se xperiom moze radit jednako lako kao i na iphone-u.

 

Bug-ovci su totalno u krivu. Uredaj jest tezi i krupniji, nije za klince, ali njima nije ni namijenjen. Uredaj nije spor, ni malo, samo je malo nezgodniji za upravljanje prstima. 90% aplikacije na iphone-u se pokrece jednako sporo ili sporije nego aplikacije na X1. Paneli koje hvale, nisu vrijedni spomena. Dobra ideja, ali se slabo razvijaju, premalo programa za panele. Jedan SPM Mobile Shell u lifestlye izgledu izbornika moze zamijenit 90% postojecih panela. A i pokretanje aplikacija je brze i lakse preko njega.

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson XPERIA X1
Rain Man kaže...

Jedan SPM Mobile Shell u lifestlye izgledu izbornika...

 Meni nikako nije legao lifestyle, ali professional mi je predobar... jos sam ugasio taj lifestyle da ga uopce ni ne vidim :) i dodao task manager u spb mobile shell...
16 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson XPERIA X1

Ja sam nakon iskustva s iphone-om ostao u zelji sucelja slicnog iphone-u. Profesional mi ima previse koraka za pokrenut pokoju aplikaciju, no i dalje je puno bolji nego napikavanje prstom ili stylusom na defaultnom WM sucelju. Nadam se da ce nadolazece verzije mobilnih windowsa to promijenit.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson XPERIA X1

Ne voli "aplikacije na divlje vode",zna prilicno usporiti.

Ne znam sta im je trebala ova "tipkovnica" ali ajd..koristio sam ga jedno 3 nedelje i jos nisam siguran kakva osjecanja imam prema njemu. Neko ko je koristio iPhone prije ovoga ce imati osjecaj da "nesto nedostaje" a kad se vratite na iPhone imate osjecaj "ovde puno toga nedostaje" :))

 

Wi-fi radi odlicno,OS je brz,baterija...hmm..ko ce to izmjeriti :) Cijena na crno/sivo krece se oko 300-400 eur. a na "belo" kod operatora je

500 eur. za prepaid i 150 eur. za ugovor na 2 godine uz debelu pretplatu za post paid

All your carefully picked arguments can easiliy be ignored! There are no real rules about posting. There are no real rules about moderating either - enjoy your ban
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson XPERIA X1

Hmm, isprobao sam ovaj telefon malo detaljnije i sve se više dvoumim oko njega. Do nedavno sam čak razmišljao o kupnji, ali moram priznati da sam ga kupio da nebi baš bio previše zadovoljan. Ima puno opcija, mogućnosti su velike, ali prilično mi je spor, a ovi paneli mi i nisu nešto, dok na tipkovnicu uglavnom zaboravim. Telefon djeluje robusno i moćno, no zbog WM-a i nejake kamere bolje je pričekati X10

There's no business like showbusiness
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson XPERIA X1
southy kaže...

Hmm, isprobao sam ovaj telefon malo detaljnije i sve se više dvoumim oko njega. Do nedavno sam čak razmišljao o kupnji, ali moram priznati da sam ga kupio da nebi baš bio previše zadovoljan. Ima puno opcija, mogućnosti su velike, ali prilično mi je spor, a ovi paneli mi i nisu nešto, dok na tipkovnicu uglavnom zaboravim. Telefon djeluje robusno i moćno, no zbog WM-a i nejake kamere bolje je pričekati X10

 Ovako, to što kažeš sporost to je totalna glupost, na mobu sve leti. Kamera u unutarnjim uvjetima teže napravi dobru sliku ali vani me očarao mob, neka te ne zavarava 3,2mpx to je samo rezolucija i to se neodnosi samo na X1 nego ima puno mobitela sa 5mpx koji naprave lošiju sliku od K750i

16 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson XPERIA X1

Neznam na koje standarde si ti navikao, ali na X1 stvari definitivno ne lete, bar ne za moj pojam. Što se tiče kamere, ok, imao sam i ja K750i, no ovo je slabije od recimo K800...

There's no business like showbusiness
15 godina
offline
Sony Ericsson XPERIA X1

Pa nemožeš uspoređivat cybershot model sa običnim, on ima i xenon i puno bolji softver ,dok je ovaj "namjerno oslabljeniji" to što piše 3,2 ili 10000mpx-a ti niš ne znači...i moj w995 ima 8mpx-a pa u tamnijim uvjetima radi dosta loše slike sa dosta šuma, a nekad su zbilja odlične,al on nije cybershot model kao c905 tako da on iako ima isto 8mpx kameru,sigurno radi bolje slike od mog, ali zato ima slabiji walkman player di je moj bolji. Dok x1 ima sve ono što i cybershot i walkman modeli nemaju:snagu. X1 može vrtit puno više toga jer ima 500mhz proc sa 256MB rama i win mobile, pa možeš puno toga radit(od intenzivnog surfanja sa više tabova do gledanja dokumenata i sl) Moj w995 ima samo 1MB RAM-a pa mi je korištenje tabova u surfanju nemoguće jer nema memorije da spremi nekoliko stranica sa obiljem sadržaja, osim ako je čisti tekst na njima. Svaki mob ima prednosti i mane, pa si svako uzme ono što najviše koristiNamigiva

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson XPERIA X1

Zanimljivo je da koristim mob mjesecima i nisam primjetio da ima multitouchSmijeh

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.6.2010 23:04 (BORN).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony Ericsson XPERIA X1

dali ima ko srebrnu verziju i ako ima jel se i na njoj jako brzo izlize poklopac baterije ? jel se ikako moze chatat na facebooku s x1 ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson XPERIA X1
gamer xt kaže...

dali ima ko srebrnu verziju i ako ima jel se i na njoj jako brzo izlize poklopac baterije ? jel se ikako moze chatat na facebooku s x1 ?

 Može se chatat ako otvoriš stranicu preko opere mobile, onda imaš chat ali je malo nespretan ili instaliraš ebudy

14 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson XPERIA X1
BORN kaže...

Zanimljivo je da koristim mob mjesecima i nisam primjetio da ima multitouchSmijeh

i jesi sada zadovoljan sa multitochem?

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson XPERIA X1
stevan94 kaže...

i jesi sada zadovoljan sa multitochem?

 Nadam se da je ovo sarkazam

14 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson XPERIA X1
BORN kaže...
stevan94 kaže...

i jesi sada zadovoljan sa multitochem?

 Nadam se da je ovo sarkazam

Smijeh

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
14 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson XPERIA X1

Dali se isplati sada kupiti ovaj mobitel?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson XPERIA X1
titan kaže...

Dali se isplati sada kupiti ovaj mobitel?

Isplati,tele 2 ponuda 3100kn,ja sam uzeo X2,mob sam po sebi nije loš(OS savršen,kamera vrhunska /8.1Mpx/,rezolucija isto,boja nedostaje zvuk čist,tach osrednji,tipkovnica pomogne i to dosta,a pomeni najbolja querti tipkovnica i još dosta dobrih stvari),nedostatci malo ih je al znaju toliko iživirati da vam dođe da uzmete macu i zatučete ga dok ostane samo žica od njega (OS nestabilan često dolazi do problema/errora/,blokira OS,klizni mehanizam se brzo rasklima,cijena od 4400kn zbog nepoznatih razloga,jer jedna X10 koja je za 3klase bolja od njega košta 3600kn).

 

Evo i kvalitete slike:

 

Edit:imam neke greške kod uplouda slika,pokušat ču riješit.

BMW
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.11.2010 22:30 (cappy).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice