Sony Ericsson XPERIA X10

poruka: 1.007
|
čitano: 352.332
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony Ericsson XPERIA X10".
15 godina
offline
Re: Sony Ericsson XPERIA X10
dreadmoore kaže...

aha ali ovaj tip telefona ne podrzava update preko 2.1 jel se to moze rijesiti kako sa custom romovima

Kako ne, službena zadnja verzija za SE X10i (i - eu , a - usa) je 2.3.3.

'Genius might be the ability to say a profound thing in a simple way' Charles Bukowski
16 godina
offline
Re: Sony Ericsson XPERIA X10
dado2202 kaže...
dreadmoore kaže...

aha ali ovaj tip telefona ne podrzava update preko 2.1 jel se to moze rijesiti kako sa custom romovima

Kako ne, službena zadnja verzija za SE X10i (i - eu , a - usa) je 2.3.3.

covjek pita za xperiu x10 mini. ona ima os 2.1

15 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson XPERIA X10

Ej bok ljudi vidim da je tema malo zamrla no nadam se da ima još par ljudi sa ovim mobitelom koji mi mogu pomoći :)

 

Nego da krenem. Frend je kupio ovaj mob i na njemu je trenutno 2.3.3. ali to baš i nije nešto super pošto moja x8(2.3.4) je u nekim slučajevima brža.

Zanima me koji je zasad najbržiji i najstabilniji rom koji bi mu mogao staviti na mobitel? Tražio sam malo po xda-developers ali sve mi se nešto čini loše organizirano i nema baš guideova kako što i zašto.

 

Dali postoji neki ICS rom na kojem radi sve a da je brz i stabilan? Nadam se da će netko ovo vidjeti. Hvala.

 

Da nije bilo Nikole Tesle sada bi ste spamali po forumu u mraku!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson XPERIA X10

Ljudi pomozite,,,ovo mi je prvi forum .pa mi se nemojte smijati ako ispalim glupost.Imam problem , a mozda nije problem. Probam bluetoot.prebaciti neki sadrzaj na xperi-u 10 ali neće traži da umetnem SD card, trenutno je nemam.No zanima me što neće da prebaci na memoriju uređaja jer mob.ima dosta memorije? Može li mi neko pomoći?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony Ericsson XPERIA X10

Nema ti pomoći, moraš imati sd karticu. Unutarnja memorija je samo za aplikacije. 

11 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson XPERIA X10

..ljudi imam problem s ovim telefonom ...uradio sam update na 2.3.3 verziju i poslije nece da mi ocita memory karticu od 8 giga a na staroj je verziji radila...pomozite ...

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson XPERIA X10

pozdrav

zanima me kako ću na xperiji x10 mini isključiti sve vezano uz internet,osim fejsa

jer pojavljuje se problem, skida mi se lova s računa,sluzba ka korisnike kaze da je to tehničko pitanje

znači isključiti sve aplikacije osim fejsa

nije za mene ovo,ne korisitim nove mob :) mžnemam pojma kako rade

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony Ericsson XPERIA X10

pozdrav

 

frend mi ima ovaj mobitel s androidom 2.3.3 i planiram mu stavit ics...malo sam trazio po xda forumu al nista tamo nije pregledno, sve neki MIUI romovi sto necemo...

jel postoji stabilan ics rom za ovaj mobitel i koji je to?

Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson XPERIA X10

moze li mi iko rec kako da otkljucan xperiu x10 prijavljen sam bio preko gogole racuna,,al posto ga nisam koristio vec god dana,,zab sam i lozinku i ime,,a sad mi trazi preko mob materino djevojacko ime,,a ti to nezz zna li iko kako se moze jos otkljucat preko neceg drugog preko sifra ili nest tako

asdmaskd
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony Ericsson XPERIA X10
jednostavno si napravi novi Gmail račun
Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson XPERIA X10

napravio sam al nemoze,,upalim mob samo mi se pojavi gooole racun i nista drugo nemogu

asdmaskd
13 godina
offline
Sony Ericsson XPERIA X10
onda odes u postavke, racuni i sinkronizacija i tamo uklonis taj stari gmail tako da ti potpuno prihvati novi
Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson XPERIA X10

I meni je isto tako. Jesi li dobio/dobila odgovor za tu poruku? 

11 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson XPERIA X10

imam problem neče mi učitati sim karticu niti sd karticu mjenjan je čitać kartica i opet ništa molio bih pomoć ako itko zna riješenje

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Sony Ericsson XPERIA X10

Treba mi preporuka nekog dobrog custom ROMa za ovu Xperiu (x10i, "velika").

http://nighthawk-software.blogspot.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony Ericsson XPERIA X10

Imam pitanje. Dakle, prijatelj ima Xperiu X10 (vide se tragovi korištenja), a sada je za uber male novce nabavio jednu koja ne radi, ali izgleda kao nova. Dali je ikako moguće matičnu iz njegove stare premjestiti u ovu "novu" i ako da, kako?

Eh šta volim ovaj režim... Sunce sija, a ja ležim...
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice