Sony Ericsson Xperia X8

poruka: 3.109
|
čitano: 1.097.601
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony Ericsson Xperia X8".
14 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Kakva su vaša mišljena o ovom mobitelu? Jel ga tko ima?

 
4 3 hvala 0
14 godina
offline
Sony Ericsson Xperia X8

sestra ga želi, gledao sam po internetu i nije mi jasno u čemu je kvaka, 1000kn za super mob(optimus je sličan, ali ima rezistivni ekran i nešto je skuplji)

Volim jabuke :)
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.11.2010 15:03 (power_user).
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Kupio sam mobitel,naravno, u bonbon ponudi i super je.Za 100 KN dobiješ bonbon karticu sa 20 kuna na računu,3 maske(tj.poklopaca),m sd od 4 gb,punjač koji ide preko usb kabela,auto punjač,slušalice.Odaziv ekrana je super za sada nemam primjedbi.

Za zahvaliti postoji gumb HVALA!
Moj PC  
7 0 hvala 3
14 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

I ja isto, u bonbon-u, ali sam na Simpi i dalje. Mobas predobar! Već montirala par aplikacija i sve radi savršeno! Jedino bi bilo super da nađem neke slušalice koje bi imale kontrole na sebi i da nisu preglomazne. Oriđiđi SE su mi malo preskupe, a ove koje se dobiju su mi prevelike, pa tražim alternativu...

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Tek sam isprobao ovu prelepu stvarčicu. Veoma mi se sviđa.

 

Disajn joj je sasvim u redu, prijatan dodir i lako rukovanje.

 

Ima različite aplikacije za Facebook, Youtube, Gmail itd...

 

Kamera pravi lepe snimke, znači i ovaj dio je skroz ok. Samo mogu preporučit ovu lepoticu... :-)

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Sony Ericsson Xperia X8
Jel ko probao stavit t-mobile karticu dal radi? Bonbon mreza mi se uopce nesvidja.
inox
15 godina
offline
RE: Sony Ericsson Xperia X8

Mob je ok super ako je to prvi smarthphone.

 

Međutim, imao sam ga u ruci i nakon Symbiana (koji je kakti uber spor OS), X8 mi se činila ko puž.

Iskreno, ne znam, jel to SE zafrknuo sa svojim UIom ili što, ali recimo, Android na Optimusu ide jako fluidno. x8 sasvim neka druga priča...

Every hole is a goal!
13 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

@Bukva: X8 stvarno nije najbrži telefon koju sam ikad držio u ruci, ali nije ni najsporiji. Da vidimo naprimer Nokiu 5530 ili neke Samsungove modele...

Meni X8-ova brzina uopšte nije smetala, mislim da je skroz ok. Da li si siguran da X8 koju si isprobao bila 100 posto ispravna?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson Xperia X8
x18x05x kaže...
Jel ko probao stavit t-mobile karticu dal radi? Bonbon mreza mi se uopce nesvidja.

Da, ja imam X8 od bonbona i koristim svoju t-mobile karticu.

14 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Konacno jedan pristupacan, a kvalitetan smartphone...

Ima sve sto je potrebno za jednog korisnika, po danasnjim standardima.

A ova cijena na bonbonu je prosto dzabe :)

A kak to da moze funkcionirati sa T-mobile karticom?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Mislim da BonBon mreža koristi infrastrukturu T-Mobilea, tako se može koristiti sa T-Mobileovom SIM karticom. Pametna ideja inače... :-) Dobro nama T-Mobile korisnicima.

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Sony Ericsson Xperia X8

BonBon je od t-mobila sestrinska mreza :-)

My Life Is A Very Serious Game...
14 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Pa mislim onda je vrlo povoljno, 1000 kuna za smartphone ovoga znanja je stvarno mala para.

Vidio sam da je i dostava do kuce na cijelom podruciju Hrvatske besplatna. Konacno dobre vijesti. :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Sony Ericsson Xperia X8
krile kaže...

Pa mislim onda je vrlo povoljno, 1000 kuna za smartphone ovoga znanja je stvarno mala para.

Vidio sam da je i dostava do kuce na cijelom podruciju Hrvatske besplatna. Konacno dobre vijesti. :)

Cijena je odlicna kao i mobitel a cuo sam da ce do kraja godine doci novi android update stoga bonbon i x8 FTW!

My Life Is A Very Serious Game...
14 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Cuo sam i ja za te mnoge stvari..samo nikako ne mogu skuzit kako je mogucno da se besplatno zove unutar mreze do 2020e!!!Ako mi to netko objasni kako je mogucno...

A i te ponude sasvim lepo zvuce u ovom slucaju za X8..{#}

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Besplatno telefoniranje unutar mreže je veoma atraktivna ponuda i najvjerojatnije puno će ljudi izabrati i koristiti bonbon. Čista je to politika usluga i proizvodnje. Ako postižu tržišnu dominaciju onda im će biti poslije lakše da manipulišu cijenama. Tržišno natjecanje uvijek pomaže nama, potrošačima da pronađemo najbolje... :-)

 

Da li planiraš kupovati neki telefon? Ili baš X8?

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson Xperia X8
evo ja ga baš kupio danas pa navečer javljam dojmove..
13 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Jedva čekam i tvoju recenziju. :-)

 

Naročito me zanima tvoje mišljenje o brzini mobitela i o baterije.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Sony Ericsson Xperia X8

Ponuda za mobitel Xperija X8 je stvarno vrhunska , ali što se tice besplatnog pricanja do 2020-e tu s stvari vec malo kompliciraju , to je samo jedan od marketiških trikova kojim se koriste operateri ,i cudno mi je da ima naivnih ljudi koji u to vjeruju (10 godina 4 free , ipak ne) , caka je u tome da svaki mjesec obnovite bon s određenim iznosom i onda ostvarujete određene pogodnost tipa pričaj 4 "free "  ,sigurno nekima dobro dođe ali jadno , ofucano ,  vec viđeno kod ostalih operatera {#} .

 

evo link s detaljima bon bon ponude ...4 fre do 2020

14 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson Xperia X8
Bubabug kaže...

Ponuda za mobitel Xperija X8 je stvarno vrhunska , ali što se tice besplatnog pricanja do 2020-e tu s stvari vec malo kompliciraju , to je samo jedan od marketiških trikova kojim se koriste operateri ,i cudno mi je da ima naivnih ljudi koji u to vjeruju (10 godina 4 free , ipak ne) , caka je u tome da svaki mjesec obnovite bon s određenim iznosom i onda ostvarujete određene pogodnost tipa pričaj 4 "free "  ,sigurno nekima dobro dođe ali jadno , ofucano ,  vec viđeno kod ostalih operatera {#} .

 

evo link s detaljima bon bon ponude ...4 fre do 2020

Ahahha..baš lukava caka, nema šta..mnogi bi na ovo nasjeli :D I hvala ti što si mi potvrdio moju uvjeru da ipak to tako ne može da funkcionira. Samo me zanima onda jedna stvar, da li su doplate za mobitel te mreže iste kao i kod T-mobile-a?Jer u tom slučaju bi možda i razmislio dal kupit ga

14 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Pripejd je u pitanju ako sam ja dobro skuzio. Meni nije jasno kako su samo uspjeli da ovaj mobitel dobiju od sony ericssona za tako male pare... :S

Uopce mi nije jasno, jer na primjer u regionu i u cijeloj Evropi najniza cijena se krece od 160 eura...ima gdi drzi cijenu i od 200...

Inace dobar smartphone mobitel.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson Xperia X8
krile kaže...

Pripejd je u pitanju ako sam ja dobro skuzio. Meni nije jasno kako su samo uspjeli da ovaj mobitel dobiju od sony ericssona za tako male pare... :S

Uopce mi nije jasno, jer na primjer u regionu i u cijeloj Evropi najniza cijena se krece od 160 eura...ima gdi drzi cijenu i od 200...

Inace dobar smartphone mobitel.

Pa sigurno imaju potpisan ugovor o suradnji..ne vjerujem da je to jednostrano :)

Nešto za nešto.. :D

 

Za cijenu x8 u ostalim zemljama ne znam, ali malo ću pogledat sad na netu :)

Jel zna možda netko kad stiže 2.1 upgrade na njega?

14 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Pa mozda ce bonbon imati malo manju zaradu, ali kao za pocetak milim da je X8 velikiiii bum, pogotovo po ovoj cijeni.

Kako je mogu tipkati poruke na ovom mobitelu, koliko je funkcionalan softverski qwerty?

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Ja ga imam već dva tjedna i nemam primjedbi na njega, touch se brzo odaziva jedino je malo osjetljiv na vlagu ali ništa ekstra šta se ne može riješiti s maramicom.

Preporučam odmah instalirati Astro file manager i Advanced task killer ili slične aplikacije, memorija telefona nije nekog kapaciteta pa treba instalirati na sd, nekoliko aplikacija ima uključeno automatsko ažuriranje pa su se ljudi žalili da im x8 'papi lovu', tako da ih treba spriječiti da žive svoj život.

Slika mi je odlična. Vrlo jednostavno se spaja na wi-fi tako da sam sve aplikacije skinula 'mukte'. Inače sam se skroz prebacila na bonbon i tu mogu komentirati da svi biraju tarife prema svojim potrebama a ja sam svoje organizirala tako da mi je povoljno, no to je već tema koja ne spada ovdje.

Još jedan savjet : dobro je napraviti widget za uključivanje i isključivanje prometa podataka pa ga isključiti kada se ne koristi internet, da baterija duže traje.

 
0 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson Xperia X8
doriana gray kaže...

 

Još jedan savjet : dobro je napraviti widget za uključivanje i isključivanje prometa podataka pa ga isključiti kada se ne koristi internet, da baterija duže traje.

Zašto widget kad samo potegneš onaj padajući meni od gore i isključiš promet?

 

Btw. jedva čekam update na 2.1 koji su najavili za jedno 3 tjedna :)

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.11.2010 15:18 (Zvjezdica).
13 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Ma dobro to je već stvar organizacije {#}, (smeta mi višak simbola) poanta je na štednji baterije, primjetila sam da kad je uključen promet podataka mobitel stalno nešto 'traži' a time sigurno i troši bateriju.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

naravno da mnogo više mobitel troši bateriju kad je uključena WiFi konekcija :)

 

Evo našao sam jedan dobar link za konekciju na internet, prilično je jednostavno koristiti:

 

http://droidfreeapps.com/2010/01/android-apps-for-wifi/

 

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Navodno da 3G mreža (za koju mora biti uključen prijenos podataka) troši manje baterije od 2G. I čini mi se da je istina, ali je problem što kod nas ni u ZG-u 3G nije baš uvijek i svugdje dostupna, pa je istina ovo da traženje vrste mreže više troši bateriju...:(

 

I još uvijek nemrem vjerovati da nisu smislili nešto kaj se tiče paljenja alarma dok je mob zgašen! Pa to i oni najstariji mobiteli čak imaju...

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.11.2010 23:25 (Zvjezdica).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson Xperia X8
Zvjezdica kaže...

Navodno da 3G mreža (za koju mora biti uključen prijenos podataka) troši manje baterije od 2G. I čini mi se da je istina, ali je problem što kod nas ni u ZG-u 3G nije baš uvijek i svugdje dostupna, pa je istina ovo da traženje vrste mreže više troši bateriju...:(

 

I još uvijek nemrem vjerovati da nisu smislili nešto kaj se tiče paljenja alarma dok je mob zgašen! Pa to i oni najstariji mobiteli čak imaju...

Pa to je kod mnogih problem, sva sreća pa se meni to ne dešava..mada ja obično nii ne gasim mobitel preko noći.

Pogledaj u topicima gdje je tema vezana za mobitele koji koriste 2G ili 3G.

14 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Što se tiče nadogradnje 2.1 andorida, ona se kako sam čuo može uradit i preko računala.

Na sony ericssonovoj fun stranici na facebooku pak kažu da će stić i ranije nego što je najavljeno.

Jel još netko kupio mobitel? Želim čuti još po neka mišljenja... :))))))))

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice