Sony Ericsson Xperia X8

poruka: 3.109
|
čitano: 1.097.986
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony Ericsson Xperia X8".
11 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

pa nekuzim kako ih odvojit imam posebno mapu slike a mapu glazba nemam nego preko mp3

Gaming 4ever.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8

Pa meni npr. kada u istoj mapi imam i sliku/e i glazbu, onda mi prikaže određenu sliku kada pustim pjesmu. To govorim za svoju Xperiu Mini.

11 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

nez al moja nema mape muzika nego samo slike a muzika mi se nalazi u mp3 

Gaming 4ever.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8

Ne znam onda...

11 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

ajde neka mi se javi neko ko ima iskustva sa stavljanjem jelly bean

Gaming 4ever.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony Ericsson Xperia X8

ljudi koji sustav da stavim da ima odlicne performanse ali da je i dobro optimiziran a da nije 2.3.7 nego noviji?

I Love Milka
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
99Mile99 kaže...

ajde neka mi se javi neko ko ima iskustva sa stavljanjem jelly bean

Nemoj ga uopce stavljat,jer je spor.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
WrongType kaže...
99Mile99 kaže...

ajde neka mi se javi neko ko ima iskustva sa stavljanjem jelly bean

Nemoj ga uopce stavljat,jer je spor.

koji da stavim osim 2.1.1.

Gaming 4ever.
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Pa 2.3.7 .

Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

ljudi pomagajte iso sam instalirat 4.1.2 i pisalo je da je uspjenso insalirano i mobitel se pali i samo stoji sony ericson i dalje se ne pali sta napravit jel moguce kako preko kompa ili slicno vratiti sve na pocetno

Gaming 4ever.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
99Mile99 kaže...

ljudi pomagajte iso sam instalirat 4.1.2 i pisalo je da je uspjenso insalirano i mobitel se pali i samo stoji sony ericson i dalje se ne pali sta napravit jel moguce kako preko kompa ili slicno vratiti sve na pocetno

Pa ti je otkljucan bootloader ? treba ti drugi kernel.Vrati ga preko SEUS-a jer je softbrick.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
99Mile99 kaže...

ljudi pomagajte iso sam instalirat 4.1.2 i pisalo je da je uspjenso insalirano i mobitel se pali i samo stoji sony ericson i dalje se ne pali sta napravit jel moguce kako preko kompa ili slicno vratiti sve na pocetno

Tako je meni bilo pa sam ga resetirao s nekim programom i onda bez otključavanja bootloadera stavio ovaj rom koji radi super...http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2034121

http://adf.ly/YW58m
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
BloOm3R! kaže...
99Mile99 kaže...

ljudi pomagajte iso sam instalirat 4.1.2 i pisalo je da je uspjenso insalirano i mobitel se pali i samo stoji sony ericson i dalje se ne pali sta napravit jel moguce kako preko kompa ili slicno vratiti sve na pocetno

Tako je meni bilo pa sam ga resetirao s nekim programom i onda bez otključavanja bootloadera stavio ovaj rom koji radi super...http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2034121

daj probaj se sjetit programa kupio mo prije 2 dana i vec neradi pa ubit cu se :(((

Gaming 4ever.
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Preko SEUS-a -- Sony Ericsson Update Service

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
99Mile99 kaže...

ljudi pomagajte iso sam instalirat 4.1.2 i pisalo je da je uspjenso insalirano i mobitel se pali i samo stoji sony ericson i dalje se ne pali sta napravit jel moguce kako preko kompa ili slicno vratiti sve na pocetno

Možda pomogne brisanje "cache-a" u CWM-u.  Pokušaj tako.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
Izzy kaže...
99Mile99 kaže...

ljudi pomagajte iso sam instalirat 4.1.2 i pisalo je da je uspjenso insalirano i mobitel se pali i samo stoji sony ericson i dalje se ne pali sta napravit jel moguce kako preko kompa ili slicno vratiti sve na pocetno

Možda pomogne brisanje "cache-a" u CWM-u.  Pokušaj tako.

spojim kabal i sve ali kada stiskam tipku wol down nist se ne događa kako da ujdem u cwm

Gaming 4ever.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
99Mile99 kaže...
Izzy kaže...
99Mile99 kaže...

ljudi pomagajte iso sam instalirat 4.1.2 i pisalo je da je uspjenso insalirano i mobitel se pali i samo stoji sony ericson i dalje se ne pali sta napravit jel moguce kako preko kompa ili slicno vratiti sve na pocetno

Možda pomogne brisanje "cache-a" u CWM-u.  Pokušaj tako.

spojim kabal i sve ali kada stiskam tipku wol down nist se ne događa kako da ujdem u cwm

Nemozes uc u cwm niti da se mobitel upali kao sto sam rekao trebas s tim programom (kolega iznad je rekao kako se zove) i sa njim ga resetiras proguglaj ostatak.:)

http://adf.ly/YW58m
11 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

evo evo uspio sam sve sam vratio na staro :DDDD e sada me zanima koji mi predlazete sustav da stavim 

Gaming 4ever.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

sry za dp

 

 

install sam 2.3.7 i sada mi stoji samo slika nAa ona crna i dalje se mobitel ne pali sta da radim?

Gaming 4ever.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
99Mile99 kaže...

sry za dp

 

 

install sam 2.3.7 i sada mi stoji samo slika nAa ona crna i dalje se mobitel ne pali sta da radim?

Stavio sam ti link roma koji stavi gore i bit ce ti dobar verzija je 4.2.2

http://adf.ly/YW58m
10 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8

Ja se jos mucim s j* mobom, nikako da ga vratim, a neznam di su papiri, ima koga iz medimurske da mi posudi garanciju? J* IME-i ovi i tak nebudu skuzili:D

Budy
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.12.2013 14:23 (TheDarkDefender).
10 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
99Mile99 kaže...

sry za dp

 

 

install sam 2.3.7 i sada mi stoji samo slika nAa ona crna i dalje se mobitel ne pali sta da radim?

Mile, koji model x8-ice imas ti?

Budy
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
TheDarkDefender kaže...
99Mile99 kaže...

sry za dp

 

 

install sam 2.3.7 i sada mi stoji samo slika nAa ona crna i dalje se mobitel ne pali sta da radim?

Mile, koji model x8-ice imas ti?

e15i .... al kada sam instaliro http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2034121 pise mi e16i bice neki bug

Gaming 4ever.
10 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
99Mile99 kaže...
TheDarkDefender kaže...
99Mile99 kaže...

sry za dp

 

 

install sam 2.3.7 i sada mi stoji samo slika nAa ona crna i dalje se mobitel ne pali sta da radim?

Mile, koji model x8-ice imas ti?

e15i .... al kada sam instaliro http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2034121 pise mi e16i bice neki bug

A koja godina i mjesec?, moj je 11W38!

Budy
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
TheDarkDefender kaže...
99Mile99 kaže...
TheDarkDefender kaže...
99Mile99 kaže...

sry za dp

 

 

install sam 2.3.7 i sada mi stoji samo slika nAa ona crna i dalje se mobitel ne pali sta da radim?

Mile, koji model x8-ice imas ti?

e15i .... al kada sam instaliro http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2034121 pise mi e16i bice neki bug

A koja godina i mjesec?, moj je 11W38!

11w36

Gaming 4ever.
10 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8

I otkljucal si bootloader?

Budy
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
TheDarkDefender kaže...

I otkljucal si bootloader?

da samo sto sam par puta hardbricko al preko update services sam vracao na stock

Gaming 4ever.
10 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8

A daj-_- 

I ja sam brickal par puta dok ga nisam ozbiljno zbrickal tako da je crko:P
Mamu mu maminu! Bilo bi jos dobro da mogu nac papire da ga odnesem na popravak-_- 

Budy
11 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

probaj preko update services ili pcc ja uvjek uspijem unbrickat koliko god ga tesko bricko

Gaming 4ever.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
99Mile99 kaže...

probaj preko update services ili pcc ja uvjek uspijem unbrickat koliko god ga tesko bricko

Pa da mogu upalit mob bi ga ja vratio 10000000%, nisam bas takov njub:P

Sigurno sam zeznuo maticnu-_-

Budy
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice