Sony Ericsson Xperia X8

poruka: 3.109
|
čitano: 1.098.103
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony Ericsson Xperia X8".
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
TheDarkDefender kaže...
99Mile99 kaže...

probaj preko update services ili pcc ja uvjek uspijem unbrickat koliko god ga tesko bricko

Pa da mogu upalit mob bi ga ja vratio 10000000%, nisam bas takov njub:P

Sigurno sam zeznuo maticnu-_-

pa mob kada je brickan ne pali se nego ga moras spojit na kom i pratit upute

Gaming 4ever.
10 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
99Mile99 kaže...
TheDarkDefender kaže...
99Mile99 kaže...

probaj preko update services ili pcc ja uvjek uspijem unbrickat koliko god ga tesko bricko

Pa da mogu upalit mob bi ga ja vratio 10000000%, nisam bas takov njub:P

Sigurno sam zeznuo maticnu-_-

pa mob kada je brickan ne pali se nego ga moras spojit na kom i pratit upute

Pa ne radi nikako, to ti ocu reci :P

Budy
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
TheDarkDefender kaže...
99Mile99 kaže...
TheDarkDefender kaže...
99Mile99 kaže...

probaj preko update services ili pcc ja uvjek uspijem unbrickat koliko god ga tesko bricko

Pa da mogu upalit mob bi ga ja vratio 10000000%, nisam bas takov njub:P

Sigurno sam zeznuo maticnu-_-

pa mob kada je brickan ne pali se nego ga moras spojit na kom i pratit upute

Pa ne radi nikako, to ti ocu reci :P

a onda ga jebi xD

Gaming 4ever.
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Pa ljepo svugdje pise i to velikim slovima,skoro uvjek crveno oznaceno da se na  mobitelima od 11w29 na dalje ne moze unlock bootloader.

 

Softbrick je kad software ode u mamine kolače.

Hardbrick je kad hardware ode u mamine kolače.

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
WrongType kaže...

Pa ljepo svugdje pise i to velikim slovima,skoro uvjek crveno oznaceno da se na  mobitelima od 11w29 na dalje ne moze unlock bootloader.

 

Softbrick je kad software ode u mamine kolače.

Hardbrick je kad hardware ode u mamine kolače.

I ljepo sam ja to u crveni boji procitao, al reko valjda se nema kaj izgubit:D

I eto ti k :D

Budy
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
NeoOS kaže...

Imam pitanje.. Na X8 sam stavio Froyo Pro rom, prije toga sam ga otključao za sve sim kartice kodom koji je dobiven od strane operatera.. Dogodi mi se to da ako stavim recimo VIP karticu u uređaj sve bude ok dok je koristim, ako je izvadim iz SIM utora i ponovno vratim, kada uključim mobitel traži me ponovno kod za otključavanje mreže (uređaja). 

 

Zna li netko o čemu se radi i kako riješit to?

 

zna netko?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
NeoOS kaže...
NeoOS kaže...

Imam pitanje.. Na X8 sam stavio Froyo Pro rom, prije toga sam ga otključao za sve sim kartice kodom koji je dobiven od strane operatera.. Dogodi mi se to da ako stavim recimo VIP karticu u uređaj sve bude ok dok je koristim, ako je izvadim iz SIM utora i ponovno vratim, kada uključim mobitel traži me ponovno kod za otključavanje mreže (uređaja). 

 

Zna li netko o čemu se radi i kako riješit to?

 

zna netko?

A si probao da ne upises taj kod ? jer meni se je tako znalo pojavljivati bzvz.

11 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Mislim cak da jesam i da nece bez njega..ali nisam siguran, budem probao ponovno..

- HTC 8S -
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2034121 imam ovaj rom i neznam sta ga zeza kod dodavanja kontakata stisnem add i on pise saved a nije nis spremio sta da radim?

Gaming 4ever.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
WrongType kaže...
NeoOS kaže...
NeoOS kaže...

Imam pitanje.. Na X8 sam stavio Froyo Pro rom, prije toga sam ga otključao za sve sim kartice kodom koji je dobiven od strane operatera.. Dogodi mi se to da ako stavim recimo VIP karticu u uređaj sve bude ok dok je koristim, ako je izvadim iz SIM utora i ponovno vratim, kada uključim mobitel traži me ponovno kod za otključavanje mreže (uređaja). 

 

Zna li netko o čemu se radi i kako riješit to?

 

zna netko?

A si probao da ne upises taj kod ? jer meni se je tako znalo pojavljivati bzvz.

To nije nikakav problem, vjerojatno imas opciju dismiss kada pita za taj kod.

 

Evo ja cu nazalost svoju xperiu x8 morati na bubanj, nakon sto sam otkodirao 11W50, root i ostalo i dotjerao u red, dolazi mi novi mob. A ne želim ga u ladicu stavit da propadne, šteta dobrog mobitela...

12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Meni zao moju xperi-u bacit posto imam sad Samsung Galaxy Tab 3 7.0 T211 al iskoristit ce se msm nisam ga vec palio ima 2 tjedna.

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.12.2013 16:52 (WrongType).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8
pozdrav svima

kupio sam sony ericsson xperiu x8 koja je bila zaključana na t-mobile
pošto sam več imao taj mob znao sam da ako otključam bootloader da ču moči neku drugu mrežu koristiti
e sad na ovom mobu nemogu nikako otključat bootloader a ni fastboot mi ne radi, probao sam preko flashtoola ali mi veli "this phone cannot be officially unlocked" pa sam tražio po netu i naišao na to da mob koji ima ispod baterije oznaku do 11w20 i nešto da se može otključat boot loader a na onima iznat toga broja nemože
našao sam na netu program x unlock tool registrirao se na site i kupio za unlock sim mog mobitela i uspjelo ali pošto piše da taj program otključava i bootloader što se u mom slučaju nije desilo mene zanima dali ima neki nečin da ga ja sam otključam, inače moj mob ima oznaku 11w48(poslao sam mail na site od kojeg sam kupio program ali bih htio riješiti to što prije pa ako netko zna...)

hvala
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
marioxxxspeed kaže...
pozdrav svima

kupio sam sony ericsson xperiu x8 koja je bila zaključana na t-mobile
pošto sam več imao taj mob znao sam da ako otključam bootloader da ču moči neku drugu mrežu koristiti
e sad na ovom mobu nemogu nikako otključat bootloader a ni fastboot mi ne radi, probao sam preko flashtoola ali mi veli "this phone cannot be officially unlocked" pa sam tražio po netu i naišao na to da mob koji ima ispod baterije oznaku do 11w20 i nešto da se može otključat boot loader a na onima iznat toga broja nemože
našao sam na netu program x unlock tool registrirao se na site i kupio za unlock sim mog mobitela i uspjelo ali pošto piše da taj program otključava i bootloader što se u mom slučaju nije desilo mene zanima dali ima neki nečin da ga ja sam otključam, inače moj mob ima oznaku 11w48(poslao sam mail na site od kojeg sam kupio program ali bih htio riješiti to što prije pa ako netko zna...)

hvala

 dakle, ti imas 11w48 a do 11w20 se moze otkljucat bootloader.. Znaci, ne mozes ga otkljucat..ili mozes napravit hardbrick ukoliko bas budes pokusavo.

 

 

 

btw zenina xperia x8 prodana jucer sa svom opremom i papirima za 330kn.

- HTC 8S -
13 godina
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Evo moja preporuka za X8

 

Kernel

Rom

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Otključao bih i ja "bootloader", stavio "kernel" i neki bolji ROM da mi (bratu) nije oznake 11w29...

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.12.2013 21:16 (Izzy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Moj je 11w50 i platio sam otkljucavanje bootloadera i ostalog jer je samo tako moguce otkljucati iznad 11W28 bez brickanja.

Gore je Gdx v029 i kernel 2.6.29.6-nAa-14. Nisam radio nikakve nadogradnje otada jer mi mobitel savrseno radi. 

Nevjerojatno je koliko se dobije tim kernelom na samom radu mobitela, trajanju baterije i ostalim sitnicama

Mozda se pozabavim sa nadogradnjom koju je predlozio David87 ako budem imao volje.

 

Samo, moja X8 ici ce na bubanj pocetkom 1. mjeseca jer mi dolazi novi mob, pa ako je netko od vas ovdje zainteresiran za kupiti unlockan X8 11w50 potpuno ispravan neka se javi, jer nema skoro nista X8-ica novijeg datuma kao sto je moja na trzistu, a da ima unlockano sve, ovi svi su dosta stariji.

Radije bih ga prodao nekome tko zna sto i kako moze s tim mobom nego random likovima na njuskalu koji nece iskoristiti ni 5% mogucnosti koje ima

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.12.2013 17:58 (cyclone).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

jel,kome NEradi jubito aplikacija na x8ci? jel zna netko riješenje nekako? izbacuje mi no  internet connections i aplikacija  i 2 različita preglednika.

M
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
Igor150 kaže...

jel,kome NEradi jubito aplikacija na x8ci? jel zna netko riješenje nekako? izbacuje mi no  internet connections i aplikacija  i 2 različita preglednika.

 daj malo vise podataka.. Jel mob rootan, nije rootan, koja ver OSa.. Jesi sigurno spojen na net

- HTC 8S -
11 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

imam i ja takav problem moj je rootan spojen na internet i koristim jelly bread 4.5

Gaming 4ever.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
Igor150 kaže...

jel,kome NEradi jubito aplikacija na x8ci? jel zna netko riješenje nekako? izbacuje mi no  internet connections i aplikacija  i 2 različita preglednika.

Baš sam htio pitati ima li netko takav problem. Evo, meni teta na svojoj Xperiji X8 ima taj problem već otprilike 5-6 dana. Ima tvornički 2.1 Android, a na bratovoj Xperiji X8 je sve u redu, ali njemu sam stavio JellyBread 4.5.

 

I ovaj tetin sam danas vratio na tvorničke postavke i nije pomoglo. Jedino bih još mogao probati ponovno instalirati ovaj tvornički Eclair preko PCC-a. Ali nekako sam mišljenja da će problem sam od sebe nestati kako se i pojavio, samo treba pričekati. Neka to ispravi Sony, Youtube, Google, Tele 2 ili tko god.{#}

 

Samo da još napomenem da ne radi niti preko 3G-a i niti preko WiFi-a. I mobitel ima Tele 2 SIM karticu, ako to išta znači jer brat i ja smo isto na Tele 2 i sve nam uredno radi.

 

Što vi mislite?

 

EDIT: To mora da Google i Sony nastoje natjerati korisnike da prijeđu na nove uređaje sa novijim Android OS-om.{#}

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.1.2014 17:46 (Izzy).
15 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
Igor150 kaže...

jel,kome NEradi jubito aplikacija na x8ci? jel zna netko riješenje nekako? izbacuje mi no  internet connections i aplikacija  i 2 različita preglednika.

 

99Mile99 kaže...

imam i ja takav problem moj je rootan spojen na internet i koristim jelly bread 4.5

Je li vam proradio Youtube? Mojoj teti još nije.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
Izzy kaže...
Igor150 kaže...

jel,kome NEradi jubito aplikacija na x8ci? jel zna netko riješenje nekako? izbacuje mi no  internet connections i aplikacija  i 2 različita preglednika.

 

99Mile99 kaže...

imam i ja takav problem moj je rootan spojen na internet i koristim jelly bread 4.5

Je li vam proradio Youtube? Mojoj teti još nije.

jos uvik mi pisedoslo je do greske ali nekada mi i ucita

Gaming 4ever.
15 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8

Meni na tetinoj Xperiji ne radi uopće. I sada od kada sam ga vratio na tvorničke postavke neće da radi OfficeSuite. Kao treba se ažurirati, ali ne može. Pa se iz tog razloga ne može ni koristiti. No instalirao sam joj neki PDF reader, pa je to donekle riješeno.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
Izzy kaže...

Meni na tetinoj Xperiji ne radi uopće. I sada od kada sam ga vratio na tvorničke postavke neće da radi OfficeSuite. Kao treba se ažurirati, ali ne može. Pa se iz tog razloga ne može ni koristiti. No instalirao sam joj neki PDF reader, pa je to donekle riješeno.

neka proba obrisat yt pa ponovno skinut najnoviju verziju

Gaming 4ever.
15 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8

To sam joj prvo htio napraviti, ali se ne može obrisati, a na Marketu se ne može naći Youtube aplikacija.

 

Jedino ću ga možda još spojiti na PC i PCC-om instalirati ponovno Android OS.

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.1.2014 21:13 (Izzy).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
Izzy kaže...

To sam joj prvo htio napraviti, ali se ne može obrisati, a na Marketu se ne može naći Youtube aplikacija.

 

Jedino ću ga možda još spojiti na PC i PCC-om instalirati ponovno Android OS.

i ja sam pcc-om stavio novi rom 

Gaming 4ever.
15 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8

Misliš tvornički 2.1 tzv. Eclair?

11 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

ne ja sam stavio jelly bread 4.5 manje mi trosi bateriju od tvornickog

Gaming 4ever.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8

Pa nisam znao da se može staviti PC Companionom? Ili se nismo razumjeli?

11 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

prvo sam sve vratio na tvornicki obrisao sve s pcc i onda sam stavio novi 4.5 za sada nema nekih problema osim tog s yt ali to nije do mene

 

 

i malo mi je glupo sta s tim tvornickim nemogu pokrenut pola aplikacija s google trg pa je i to jedan razlog zasto sam stavio jelly bread 4.5

Gaming 4ever.
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice