Sony Ericsson Xperia X8

poruka: 3.109
|
čitano: 1.097.885
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony Ericsson Xperia X8".
14 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
dzelo kaže...

Neznam gdje drugo da pitam, ovo je mescini najaktivnija tema sto se tice Xperia . 

 

Dvoumim se izmedju uzimanja Xperia X8 i X10 mini (pro), X8 ima vise rama i veci displej, dok X10 mini imaju bolju kameru  i qwerty tastaturu. Pa da vidim sta vi kazete :D

 

 

Xperia X8 ili X10 mini (pro):

 

 

X8, i ona ima premali ekran, a X10 ima još manji.

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
power_user kaže...

X8, i ona ima premali ekran, a X10 ima još manji.

 

kako kome odgovara,možda neko nevoli 4' ekrane i tako pa mu je i ovo dovoljno -.-'''

XPERIA X8 - MiniCM9-3.0.0 ICS 4.0.4/CM9 * nAa-ics-01 kernel *
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Koji je bolji Custom ROM od ova dva ili imate prijedlog za neki bolji ako postoji.Da li da stavim Froyo 2.2 ili Gingerbread 2.3 ? Koji je bolji i zasto ? Da li zastaju igre i da li lijepo i glatko radi na ovim Romovima jer je 2.1 "bullshit"  HVALA .D

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
DarioFil_91 kaže...

Koji je bolji Custom ROM od ova dva ili imate prijedlog za neki bolji ako postoji.Da li da stavim Froyo 2.2 ili Gingerbread 2.3 ? Koji je bolji i zasto ? Da li zastaju igre i da li lijepo i glatko radi na ovim Romovima jer je 2.1 "bullshit"  HVALA .D

Nisam ih puno probavao, ali sam sestri stavio GingerDX i ona je veoma zadovoljna, a i meni se čini puno boljim od stocka koliko sam probavao

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
DarioFil_91 kaže...

Koji je bolji Custom ROM od ova dva ili imate prijedlog za neki bolji ako postoji.Da li da stavim Froyo 2.2 ili Gingerbread 2.3 ? Koji je bolji i zasto ? Da li zastaju igre i da li lijepo i glatko radi na ovim Romovima jer je 2.1 "bullshit"  HVALA .D

Ajde vise :D koliko puta "smo" vec rekli koji je ROM najbolji i zasto vec mi se bljuje od toga.

Smejem se a plače mi se,tražim lepu minu,minu da odletim u p**** materinu
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
WrongType kaže...
DarioFil_91 kaže...

Koji je bolji Custom ROM od ova dva ili imate prijedlog za neki bolji ako postoji.Da li da stavim Froyo 2.2 ili Gingerbread 2.3 ? Koji je bolji i zasto ? Da li zastaju igre i da li lijepo i glatko radi na ovim Romovima jer je 2.1 "bullshit"  HVALA .D

Ajde vise :D koliko puta "smo" vec rekli koji je ROM najbolji i zasto vec mi se bljuje od toga.

WrongType ti je dobro rekao... Dosadan si više sa tim koji je rom najbolji..

Evo još jedan put...

Za igre ti je bolji GDX, dok je za bateriju i brzinu bolji froyo...

Tako je bar kod mene...

14 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
Emcho kaže...
dzelo kaže...

Neznam gdje drugo da pitam, ovo je mescini najaktivnija tema sto se tice Xperia . 

 

Dvoumim se izmedju uzimanja Xperia X8 i X10 mini (pro), X8 ima vise rama i veci displej, dok X10 mini imaju bolju kameru  i qwerty tastaturu. Pa da vidim sta vi kazete :D

 

 

Xperia X8 ili X10 mini (pro):

 

 

 

malo si se zabunio,X8 i X10m/mp imaju kompletno isti hardware osim kamere , displaya i naravno querty tipkovnice. Da se mene pita uzeo bi X8 zbog većeg ekrana i nekako mi je ljepši od X10mp ;)

Aha tako znaci, hvala onda.

Pitam ovo jer negdje procitam da X8 ima 256 MB RAM-a, a da i X10 mini/mini pro imaju 256 MB RAM-a, dok na drugom mjestu procitam da X10 mini (pro) imaju 128 MB RAM-a, a cak sam proctiao da X10 mini pro ima 512 RAM-a ? sta je sad tacno ?

dzix
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.4.2012 17:55 (dzelo).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8

gsm arena..

Prodajem original CoD: World at War key
12 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
dzelo kaže...
Emcho kaže...
dzelo kaže...

Neznam gdje drugo da pitam, ovo je mescini najaktivnija tema sto se tice Xperia . 

 

Dvoumim se izmedju uzimanja Xperia X8 i X10 mini (pro), X8 ima vise rama i veci displej, dok X10 mini imaju bolju kameru  i qwerty tastaturu. Pa da vidim sta vi kazete :D

 

 

Xperia X8 ili X10 mini (pro):

 

 

 

malo si se zabunio,X8 i X10m/mp imaju kompletno isti hardware osim kamere , displaya i naravno querty tipkovnice. Da se mene pita uzeo bi X8 zbog većeg ekrana i nekako mi je ljepši od X10mp ;)

Aha tako znaci, hvala onda.

Pitam ovo jer negdje procitam da X8 ima 256 MB RAM-a, a da i X10 mini/mini pro imaju 256 MB RAM-a, dok na drugom mjestu procitam da X10 mini (pro) imaju 128 MB RAM-a, a cak sam proctiao da X10 mini pro ima 512 RAM-a ? sta je sad tacno ?

x8 ima 168 MB rama, ne znam za x10

13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8

X8 i X10m/mp imaju sveukupno 256mb rama ali na kernel ode dosta tako da se prikazuje manje...eto ja imam custom kernel i prikazuje mi 184 mb rama :P ali taj ram uopce nije toliko bitan ;)

XPERIA X8 - MiniCM9-3.0.0 ICS 4.0.4/CM9 * nAa-ics-01 kernel *
13 godina
online
Re: Sony Ericsson Xperia X8
Emcho kaže...

@pandza94

 

može se preko kodova svakako otključat,ako imaš kod mreže otljučaš  i sve je u redu..

bojim se da na ostale načine oštećuješ bootoader(otključani)..

Kakvih kodova?

WoT: BlackRainCRO
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
pandza94 kaže...

Kakvih kodova?

 

kodova za otključavanje mreže ... kad staviš npr. T-Mobile karticu u Vip-ov telefon pita te za kod mreže..nabaviš taj kod,ukucaš ga i otljučao si uređaj trajno na sve mreže

XPERIA X8 - MiniCM9-3.0.0 ICS 4.0.4/CM9 * nAa-ics-01 kernel *
14 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Jeli uspio ko pokrenuti tigernds i neku igru, tipa pokemon white , da mu radi? ako je nek mi javi u pm!

[url=http://profile.xfire.com/lux21][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/lux21.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8
Smejem se a plače mi se,tražim lepu minu,minu da odletim u p**** materinu
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
WrongType kaže...

Idem ga taman isprobat, samo da ga skinem. :)

12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Stiago je PrimeHD 8.0 svaka čast HAKA-i brzo popravlja stvari.

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=25399324#post25399324

Smejem se a plače mi se,tražim lepu minu,minu da odletim u p**** materinu
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
WrongType kaže...

Stiago je PrimeHD 8.0 svaka čast HAKA-i brzo popravlja stvari.

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=25399324#post25399324

A omg, jučer san tek instalira 7.0. xD

12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Probaj ga samo nadograditi možda netreba full wipe.

Smejem se a plače mi se,tražim lepu minu,minu da odletim u p**** materinu
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8
" Full Wipe required, don't ask why, just do it! "


Ne može. :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

A hebiga onda je koristim onaj GingerZaraki V03 jer nema nikakva sranje gore(ionako što mi netreba obiršem) super je jedino je battery drain ogroman.

Smejem se a plače mi se,tražim lepu minu,minu da odletim u p**** materinu
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
WrongType kaže...

A hebiga onda je koristim onaj GingerZaraki V03 jer nema nikakva sranje gore(ionako što mi netreba obiršem) super je jedino je battery drain ogroman.

A to je za costum kernel, zar ne? :D

12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Da

Smejem se a plače mi se,tražim lepu minu,minu da odletim u p**** materinu
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8
Vidim vidim... Vidit ću, pričekat ću par dana za ovo govno i ako mi sve bude radilo ostat ću na 7.0
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Jel vam se vrti temple run normalno?

LoL NordicEU : Heineken01
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8
Nisam probavao.

OFF:
Jeli itko uspio postat koji meme na memedroid? :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Zna li netko neki dobru app za cameru mora podržavati največu rezu i mora imati burst(ono što slika par slika za redom)

Smejem se a plače mi se,tražim lepu minu,minu da odletim u p**** materinu
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8
Smejem se a plače mi se,tražim lepu minu,minu da odletim u p**** materinu
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8

instalirao sam tu verziju i nisam bas nesto odusevljen, jos uvijek zna biti dosta spor u otvaranju nekih stvari i dosta brzo mi istrosi bateriju..

Prodajem original CoD: World at War key
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
Vesperian kaže...

instalirao sam tu verziju i nisam bas nesto odusevljen, jos uvijek zna biti dosta spor u otvaranju nekih stvari i dosta brzo mi istrosi bateriju..

To minor bug  to če biti popravljeno u novom kernelu jer je to više do kernela nego do ROM-a.

 

 

Zboravih evo ics v02 http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1576002

Smejem se a plače mi se,tražim lepu minu,minu da odletim u p**** materinu
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.5.2012 14:38 (WrongType).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
Evo da se pohvalim upravo sa rootao svoju xperiju x8 moze li mi tko savjetovat sto dalje?dali da ostanem na android 2.1 ili da idem sta pkusavat dalje btw koje su po vama aplikacije najbolje za rootani ovaj mob ?

Samobor je lepa varoš :))
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice