Sony Ericsson Xperia X8

poruka: 3.109
|
čitano: 1.097.687
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony Ericsson Xperia X8".
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Napravi ovako:

Skini toolbox imaš na xda i instaliraj CWM preko njega i onda si skini GingerDX ili PrimeHD ili neš treče samo je bježi od 2.1 ko od vraga,

Smejem se a plače mi se,tražim lepu minu,minu da odletim u p**** materinu
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.5.2012 23:52 (WrongType).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
Da li je sigurno maknut tj deinstalirat defaultni browser? naime skinul sam dolphin hd i odusevljen sam njime a ovaj bi maknul da ustedim prostor na mobu .i da kak se stavljaju custom teme?
Samobor je lepa varoš :))
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8

mozes ga maknuti..a teme mozes skinuti s marketa, ovisno o tome koji launcher koristis..

Prodajem original CoD: World at War key
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
geek_boy1 kaže...
Da li je sigurno maknut tj deinstalirat defaultni browser? naime skinul sam dolphin hd i odusevljen sam njime a ovaj bi maknul da ustedim prostor na mobu .i da kak se stavljaju custom teme?

Pa nije li ti bolje stavit novi rom pa tek onda brisat browser?
Prvo, biti će ti brži mobitel, i imat ćeš theme chooser, tako da nećeš trebat stavljat nikakve launchere...

15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
duma.ivan kaže...
geek_boy1 kaže...
Da li je sigurno maknut tj deinstalirat defaultni browser? naime skinul sam dolphin hd i odusevljen sam njime a ovaj bi maknul da ustedim prostor na mobu .i da kak se stavljaju custom teme?

Pa nije li ti bolje stavit novi rom pa tek onda brisat browser?
Prvo, biti će ti brži mobitel, i imat ćeš theme chooser, tako da nećeš trebat stavljat nikakve launchere...

 

jel ti znas sto je uopce launcher?

Prodajem original CoD: World at War key
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
Vesperian kaže...
duma.ivan kaže...
geek_boy1 kaže...
Da li je sigurno maknut tj deinstalirat defaultni browser? naime skinul sam dolphin hd i odusevljen sam njime a ovaj bi maknul da ustedim prostor na mobu .i da kak se stavljaju custom teme?

Pa nije li ti bolje stavit novi rom pa tek onda brisat browser?
Prvo, biti će ti brži mobitel, i imat ćeš theme chooser, tako da nećeš trebat stavljat nikakve launchere...

 

jel ti znas sto je uopce launcher?

Naravno da znam... Al govorim, on dobije sa rom-om već instaliran launcher, i može stavljat preko theme chooser-a teme... Krivo sam se izrazio... Ja sa GDX-om sam dobio Zeam Launcher 3.1.10 i imam ICS temu...

14 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

ja rom ne znam kak da stavim jedva sam se snaso da rootam x8 tako da sam maknul defaultni browser i stavio dolphin hd umjesto njega ako ko ima kakav tutorijal na hrvatskom  kak se stavlja rom rado cu stavit drugi rom ali do tada ne diram nista vise :)

Samobor je lepa varoš :))
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

naso ovaj tutorijal  pozabavit cu se time kad mi bude dosadno :)

 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=685447

Samobor je lepa varoš :))
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Evo ovako.

Kada si ga root-ao, onda skineš sa xdadevelopers stranice rom koji ti se sviđa (npr. meni je najbolji PrimeHD v7.0).

Skini ga, stavi na sd al ga ostavi u .rar jer se tako instalirava.

Onda pokreni xRecovery tako da kada ti se pojavi logo od Sony Ericsson-a stisćeš back tipku.

Kada si pokrenuo xRecovery prvo napraviš backup tog rom-a (ja ga ne radim, već napravim total restore preko PC Compannion programa), onda full wipe, i onda ideš na install zip from sdcard->choose zip from sdcard->nađeš zip od rom-a i onda yes.

Kada ti instalira rom, tada ideš na advanced (bar je tako meni na cwm, ne koristim više xRecovery),  i "Wipe Dalvik Cache" te "Wipe Battery Stats"

I onda reboot system now.

I to bi trebalo biti to.

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Imam pitanje,prijateljici narucujem koznu futrolicu za njezin x8,naso sam ovu http://www.ebay.com/itm/PU-Leather-Cover-Case-Pouch-for-Sony-Ericsson-XPERIA-X8-/190549329479?pt=PDA_Accessories&hash=item2c5da00647&fb_source=message#ht_3484wt_1185

Mislim da je dobra,i nadam se da se nece odma shebat,i zeli screen protector da joj narucim,pa vas pitam dali da joj narucim taj protector,bojim se da joj touch nece raditi vise dobro?Ne razumijem se bas na touch mobitele,ja sam jos na 3310 ;)

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.5.2012 10:31 (Dolu).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8

futrolica je oke ,funkcionalna a ovaj screen protector sam ja imao i od užasa sam ga skinio za 4 dana..em se više muljao nego ekran em ga nisam dobro stavio jer uvijek neka prašina mi ostane :/  a sad zavisi od vas .. :)

XPERIA X8 - MiniCM9-3.0.0 ICS 4.0.4/CM9 * nAa-ics-01 kernel *
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
Dolu kaže...

Imam pitanje,prijateljici narucujem koznu futrolicu za njezin x8,naso sam ovu http://www.ebay.com/itm/PU-Leather-Cover-Case-Pouch-for-Sony-Ericsson-XPERIA-X8-/190549329479?pt=PDA_Accessories&hash=item2c5da00647&fb_source=message#ht_3484wt_1185

Mislim da je dobra,i nadam se da se nece odma shebat,i zeli screen protector da joj narucim,pa vas pitam dali da joj narucim taj protector,bojim se da joj touch nece raditi vise dobro?Ne razumijem se bas na touch mobitele,ja sam jos na 3310 ;)

Imam na svojoj x8-ici screen protector, nikakvih problema, sve 5. :)

Možda je nekad malo teže skrolat na mobu, al to je rijetko.

14 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8

Ja bih ti preporučio ovu futrolu, dobiješ s njom i screen protector, meni oba dvoje drži već 5 mjeseci.

13 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Znam da je malo {#} ali nekako mi je tu najbolje pitat. Pa me samo zanima, nabavio sam si xperiu neo v i sad bi na njega stavio custom rom, kako sam več imao x8 zanima me da li je postupak isti? :) hvala na odgovorima :) 

"Who are you to judge the life I live? I know I'm not perfect -and I don't live to be- but before you start pointing fingers... make sure you hands are
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8
Smejem se a plače mi se,tražim lepu minu,minu da odletim u p**** materinu
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

primjetio sam jedan problem na minicm 7.2.2.0 + nAa 11 kernel..

 

ne prepoznaje mi slusalice..

 

zna netko u cemu je problem i kako to popraviti?

Prodajem original CoD: World at War key
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Nezz meni rade uredno slušalice si probao spojiti neš drugo zvučnike ili neš ? dali rade slušalice na PC-u.

Smejem se a plače mi se,tražim lepu minu,minu da odletim u p**** materinu
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8

na laptopu mi rade..dal mozda moze biti do toga sto sam sa titaniumom brisao neke stavke pa mi zbog toga ne radi?

Prodajem original CoD: World at War key
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Mozda nisam siguran.

 

 

Ima ko kakvu preporuku za igru ili soft (must have)

Smejem se a plače mi se,tražim lepu minu,minu da odletim u p**** materinu
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.5.2012 13:25 (WrongType).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony Ericsson Xperia X8

da li FM radio aplikacija radi ispravno na PrimeHD ROMu?

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Trenutno imam na mobu Ginger DX 2.3.7... i mislio sam staviti PrimeHD 8.0 ali kada vidim da treba imati otključan bootloader odmah mi je...

Uglavnom može li netko objasniti na Hrv. lijepo i čitko korak po korak kako otključato bootloader i sve to da mogu staviti PrimeHD 8.0. I kolike su šanse da se nešto pokvari, može li se ikako vratiti garancija iza toga ako bude potrebno i jeli uopće isplativo prelaziti sa 2.3.7 na 8.0 ... Hvala! :)

Aut vincere, aut mori!
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.5.2012 17:04 (Et_Tu_Brute?).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

 Prime HD 8.0(to je verzija ROM-a) a on je 2.3.7.Daj napiši  broj koji ti je ispod baterije ovako izgleda xWx

Smejem se a plače mi se,tražim lepu minu,minu da odletim u p**** materinu
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.5.2012 17:24 (WrongType).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
WrongType kaže...

 Prime HD 8.0(to je verzija ROM-a) a on je 2.3.7.Daj napiši  broj koji ti je ispod baterije ovako izgleda xWx

11W42

Aut vincere, aut mori!
14 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
Sve iznad 11W29 se ne moze otkljucat. :S
14 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8

Za PrimeHD 8.0 netreba imati otključan bootloader, možeš ga imati i na Stock kernelu.

Daria
15 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8

da li radi FM radio u prime HD 8.0

15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
BoTiA kaže...

da li radi FM radio u prime HD 8.0

Ne radi, ali meni to nije niti bitno jer ga ne koristim.

15 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8

hvala na odgovoru ... meni je bitno :)

14 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

da li android mobitel poput xperia x8 treba imat antivirusni program ??

Samobor je lepa varoš :))
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Ne .

Smejem se a plače mi se,tražim lepu minu,minu da odletim u p**** materinu
Moj PC  
0 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice