Sony Ericsson Xperia X8

poruka: 3.109
|
čitano: 1.098.157
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony Ericsson Xperia X8".
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Ima netko kakvu preporuku za ROM+ Stock Kernel.

Smejem se a plače mi se,tražim lepu minu,minu da odletim u p**** materinu
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
WrongType kaže...

Ima netko kakvu preporuku za ROM+ Stock Kernel.

Gingerdx

[url=http://profile.xfire.com/lux21][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/lux21.png[/img][/url]
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Pozdrav svima.Molim vas da mi pomognete o izboru mobitela.Uzeo bih mobitel do 1100 Kuna(250 KM;125€).Mislio sam izabrati jedan od ovih(XPERIA X8,SAMSUNG GALAXY MINI,SAMSUNG GALAXY 3,SONY ERICSSON LIVE WITH WALKMAN) a ako imate jos neki bolji za te pare(novce) a da je android preporucite.Najvjerovatnije cu uzeti XPERIU X8 ali bih zelio znati jos par stvari : Ako ga kupim doci ce mi sa 2.1 androidom a posto se ja nebi zajebavo i stavljao neke ROMOVE i nove verzije androida jer to neznam volio bih da mi kazete Koliko traje baterija pri ovakvom koristenju otprilike(pola sata ili manje igranja igrica;pola sata muzike;par minuta razgovora i par slika) i ako kratko traje  mozete mi reci kako se to i moze li se to opce popraviti nekako.....Mogu li se na toj verziji androida prebacivat aplikacije,igre,muzika,slike,video.... prebaciti na Memorijsku karticu ? Molim vas da pišete iskustva koja vi imate i u vezi s brzinom,baterijom itd....

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8

skini aplikaciju Zoom Camera sa marketa i treba ti android 2.1   

 

DarioFil_91 - android 2.1 je loš do bola pun  je bagova svakakvih, spor, zapinje, aplikacije nemogu ići na sd karticu bez rootanja uređaja i aplikacije link2sd ali sa rootom i npr. romom gingerDx je sasvim neki drugi uređaj - bolja grafika, stabilan, sve aplikacije idu na sd karticu i puno drugih mogućnosti

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.4.2012 23:44 (immo).
13 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8
DarioFil_91- sve podatke o bateriji i opcenito mobu mos na www.gsmarena.com mos i usporefit mobitele, pa odaberi sta ti pase ;) ave ovisi o stilu koristenja i kolko ga forsiras ;)
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

E ljudi zna neko di mogu skinut drivere za moju X8-icu, treba mi da bi roota. Posto superoneclick mi nesto ne radi ocu rootat pomocu flashtoola koji zahtjeva drivere za mob. Hvala!

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8

soc radi, ali ti radis nesto krivo..ja sam 3 puta rootao s njim i uvijek je uspjelo..

 

http://androidforums.com/x8-all-things-root/296251-new-superoneclick-root-install-use-xrecovery-xperia-x8.html

13 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Zna netko neki flash player za ovaj mob? Gledao sam na mobile9 i ništa Astro mi ga nemre pokrenut... Ak' neko zna neka proslijedi link...

Fala unaprijed :)

Ko pita ne skita
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8
Smejem se a plače mi se,tražim lepu minu,minu da odletim u p**** materinu
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.4.2012 17:09 (WrongType).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

daj mi molim vas pomozite jer ja nekuzim bas nista oko tih mobilnih programa.jel ima koji od tih romova ili kako se zovu da na njemu radi sve.znaci i kamera i wifi i da se smije isprazniti baterija i slicne stvari koje sam citao da mogu biti problem.¸trenutno sam an androidu 2.1 i totalno je sranje.spor je i tesko je surfati s njim.uspio sam rootat mob i instlairao sam gemini app manager ali neznam namjestiti da mi aplikacije snimaju na sd karticu.neka netko pomogne ako zna.ipak je uskrs ,budite dobrodusni:)))

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8

za stavljanje app na sd kod 2.1 fw ti treba link2sd ili app2sd program kojeg skines s marketa..jedan od custom romova na kojem sve radi ti je GingerDX..

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1188486

 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.4.2012 16:19 (Vesperian).
13 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

a dali ginger dx ima neke verzije ili postoji samo jedan.jer sam nasao na jednoj stranici tutorial kako staviti ginger dx,ali je tutorial malo stariji pa da nebi enku stariju verziju instalirao.vjerojatno nekome tko se kuzi ovo moje pisanje zvuci smijesno ,ali sta ces kad me mobiteli nisu nikada zanimali:)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8
Smejem se a plače mi se,tražim lepu minu,minu da odletim u p**** materinu
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

da li je nekako moguce provjeriti da li je otkljucan bootloader vec?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8

moguce, al ak ti je mob iz ducana onda nije otkljucan..

 

procitaj ovu temu..

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1254225

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.4.2012 17:24 (Vesperian).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
Barba007 kaže...

da li je nekako moguce provjeriti da li je otkljucan bootloader vec?

Ako je iz dučana nije.

Smejem se a plače mi se,tražim lepu minu,minu da odletim u p**** materinu
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8

Pa na stranici piše da se preporučuje Android 3.1

Ko pita ne skita
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
Cirko33 kaže...

Pa na stranici piše da se preporučuje Android 3.1

omg, a da instaliras pa vidis? ja recimo na svom imam 4.0.4.

a ovaj radi i na 2.3.7.

 

 

12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8
Smejem se a plače mi se,tražim lepu minu,minu da odletim u p**** materinu
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Nisam znao da je moguće na X8 staviti Flash. Mislio sam da ga uređaj ili ima ili nema.

Najbolji broj je 73.73 je 21. prosti broj.Njegov zrcalni par, 37, je 12.,a njegov zrcalni par, 21,je nastao množenjem brojeva sedam i tri.U binarnom sustavu, 73 je palindrom: 1-0-0-1-0-0-1.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Moguče je al nisam siguran da ide na oficijalni 2.1 nego 2.2+

Smejem se a plače mi se,tražim lepu minu,minu da odletim u p**** materinu
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
WrongType kaže...

Moguče je al nisam siguran da ide na oficijalni 2.1 nego 2.2+

Ok, probat cu na Gingeru sutra

Najbolji broj je 73.73 je 21. prosti broj.Njegov zrcalni par, 37, je 12.,a njegov zrcalni par, 21,je nastao množenjem brojeva sedam i tri.U binarnom sustavu, 73 je palindrom: 1-0-0-1-0-0-1.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8

A da li bi mi mogao objasniti sve korak po korak kako da instaliram taj ginger Dx  ili da mi das tacan i direktan link gdje se to nalazi jer sam stvarno pocetnik sto se androida i opcenito smartphona tice a bio bih i jako zahvalan kada bi mi rekao koliko traje baterija ako nisam na internetu nego sam malo muziku slusam i igre igram.Hvaaaaalaaaaa :)))

12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
DarioFil_91 kaže...

A da li bi mi mogao objasniti sve korak po korak kako da instaliram taj ginger Dx  ili da mi das tacan i direktan link gdje se to nalazi jer sam stvarno pocetnik sto se androida i opcenito smartphona tice a bio bih i jako zahvalan kada bi mi rekao koliko traje baterija ako nisam na internetu nego sam malo muziku slusam i igre igram.Hvaaaaalaaaaa :)))

Nebih znao koliko baterija traje.Mogu ti pomoči kako da staviš gingerDx al neam sad vremena tek oko 9 sati.

Smejem se a plače mi se,tražim lepu minu,minu da odletim u p**** materinu
15 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

baterija - ovisno o koristenju 2-3 dana..

 
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8

Pa mozes mi onda pomoc oko tog ginger  Dx-a  ali ja ustvari jos ni nisam kupio mob jer necu dat 100Kuna(250Maraka) za nesto sto ne valja.Tako da se jos raspitivam kakav je zvucnik,dal je spor itd... A da li mogu zeznut nesto kad to budem instaliro tako da razvalim mobitel :// al u svakom slucaju Hvaaalllaaa :))) 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8

moze pomoc?htio bih instalirati gingerdx  ali na stock kernel i isao sam po tutorialu ovdje na ovoj temi decka dx88 mislim da mu je to nick i napisao je ovo" ako nemas custom kernel, koristi addons and modules for stock kernel".e tu sam zapeo jer neznam kako koristiti addons and moduls for stock kernel(neznam ni sto je to) ostalo sve valjda kuzim.uglavnom treba bi sad instalirati gingerdx ali neznam sto trebam sa ovim dodatcima za stock kernel .i jos jedno pitanje jel sigurno instalirati gingerdx sa xrecoveryem jer sam negdje procitao da se ginger dx mora instalirati sa clockworkmodom.molim tza pomoc ,tu sam zapeo i stvarno sam zivcan vec:)

13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8

dupli post.los internet:)

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.4.2012 21:39 (Blue2).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice