Gdje kupiti modding opremu

poruka: 111
|
čitano: 26.274
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Gdje kupiti modding opremu

gle, stranicu mozes izrezat fleksom s malom tankom plocom (to ti ja mogu napravit ako iams fleksu )

rubove samo potegnemo s biaxom da budu glatki  i s silikonom(preporucam silikon jer on bolje ''dihta'' )

ili ak oces mozemo to proc s tekucim metalom pa napravimo i kuciste za vent pa metnemo

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Gdje kupiti modding opremu

Nemam fleksu xD Ovo za tekući metal nisam skužio..

a.k.a. T R 1 P L 3 X ✖✖✖ Prava internet zarada (0.02 $ po kliku) - http://bux.ratovi.net/?r=tripleks667 ✖✖✖ // odesk.com //
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Gdje kupiti modding opremu

a nema veze onda;)

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje kupiti modding opremu

ovo znam da se na engleskom zove u-channel a kod nas neznam

 

a trake imaš u bauhausu iako je poprilično skupa dosta je jaka

Ovo je moj potpis...
15 godina
neaktivan
offline
Gdje kupiti modding opremu

Ček, to je ova obostrana traka? Jesi siguran da je ima u Bauhausu i da je malo deblja a ne kao obični selotejp?

a.k.a. T R 1 P L 3 X ✖✖✖ Prava internet zarada (0.02 $ po kliku) - http://bux.ratovi.net/?r=tripleks667 ✖✖✖ // odesk.com //
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gdje kupiti modding opremu
Fićo_CoD 5 kaže...

Ček, to je ova obostrana traka? Jesi siguran da je ima u Bauhausu i da je malo deblja a ne kao obični selotejp?

  Da, radi se o obostranoj traci. Imas je 100% u Bauhausu, i to koliko god zelis. Osjetno je deblja od obicnog selotejpa.

15 godina
offline
Gdje kupiti modding opremu

I jedan hint, ja imam doma tu traku i ona je ŽUTE boje, dakle kad budeš tražio traži žute stvari ili pitaj nekog :-D

Sve ima svoju cijenu! Pa tako i stvari pod "moj PC". volim često mjenjati stvari pa imajte i to na umu xĐ
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Gdje kupiti modding opremu

Hvala, a jel znaš gdje ima kupit ove u-channel gume?


EDIT: Ova na 7:25

a.k.a. T R 1 P L 3 X ✖✖✖ Prava internet zarada (0.02 $ po kliku) - http://bux.ratovi.net/?r=tripleks667 ✖✖✖ // odesk.com //
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.6.2011 20:40 (Fićo_CoD 5).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Gdje kupiti modding opremu

Ljudi imam jednu jaaako zanimljivu vjest, našao sam čovjeka koji zna jednog poštenog slovenca, i preko koga ćemo moći naručiti sa xoxide-a, tako da vam je bolje da počenete skupljati lovu{#}

 

ovo je samo mali nagovještaj,još nije 100% sigurno, ali blizu smo dogovora :-D

Sve ima svoju cijenu! Pa tako i stvari pod "moj PC". volim često mjenjati stvari pa imajte i to na umu xĐ
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje kupiti modding opremu
rooswelt1991 kaže...

Ljudi imam jednu jaaako zanimljivu vjest, našao sam čovjeka koji zna jednog poštenog slovenca, i preko koga ćemo moći naručiti sa xoxide-a, tako da vam je bolje da počenete skupljati lovu{#}

 

ovo je samo mali nagovještaj,još nije 100% sigurno, ali blizu smo dogovora :-D

opaa :-D,  kolki bi ono bio shipping do Slovenije? :D

 

BTW kontaktirao sam modding store http://www.mnpctech.com/casemodstore.html i na e-mail zbog shippinga {#} i rekao sam im da želim uzeti nekoliko 120 mm ventova, sleeving kit i još neke sitnice i rekli su mi da je shipping samo 12 $ što je super :-D

 

 

a.k.a. T R 1 P L 3 X ✖✖✖ Prava internet zarada (0.02 $ po kliku) - http://bux.ratovi.net/?r=tripleks667 ✖✖✖ // odesk.com //
15 godina
offline
Re: Gdje kupiti modding opremu
Fićo_CoD 5 kaže...
rooswelt1991 kaže...

Ljudi imam jednu jaaako zanimljivu vjest, našao sam čovjeka koji zna jednog poštenog slovenca, i preko koga ćemo moći naručiti sa xoxide-a, tako da vam je bolje da počenete skupljati lovu{#}

 

ovo je samo mali nagovještaj,još nije 100% sigurno, ali blizu smo dogovora :-D

opaa :-D,  kolki bi ono bio shipping do Slovenije? :D

 

BTW kontaktirao sam modding store http://www.mnpctech.com/casemodstore.html i na e-mail zbog shippinga {#} i rekao sam im da želim uzeti nekoliko 120 mm ventova, sleeving kit i još neke sitnice i rekli su mi da je shipping samo 12 $ što je super :-D

 

 

Računajte na sve što kupujete da će cijena u konačnici biti 25% skuplja....

Sve ima svoju cijenu! Pa tako i stvari pod "moj PC". volim često mjenjati stvari pa imajte i to na umu xĐ
14 godina
offline
Re: Gdje kupiti modding opremu
Monopol kaže...

Stranica sa staklom, više nego super izgleda.

Moram te malo razočarati,ali pogledaj šta se sve može plexyglass-om napraviti...Ne želim sada prićati šta je bolje(staklo/plexy),ali činjenica je da kučišta sa tvornički prozirnom stranicom imaju plexy npr - KLIK

Evo moj case (isto rađen u novoj formi)

Staklo nikada nemi mogao dobiti da mi viri malo van Staklo nikada nemi mogao dobiti da mi viri malo van
Po staklu se baš nebi usudio gravirati i bušiti rupe Po staklu se baš nebi usudio gravirati i bušiti rupe
 
 
  

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.6.2011 21:30 (1BIT).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje kupiti modding opremu
1BIT kaže...
Monopol kaže...

Stranica sa staklom, više nego super izgleda.

Moram te malo razočarati,ali pogledaj šta se sve može plexyglass-om napraviti...Ne želim sada prićati šta je bolje(staklo/plexy),ali činjenica je da kučišta sa tvornički prozirnom stranicom imaju plexy npr - KLIK

Evo moj case (isto rađen u novoj formi)  

pa plexi je bolji ako se po njemu gravira, buši ili reže, ali staklo je bolje kada je cijlo u komadu tj. dok se po njemu niš ne buši. imao sam dilemu uzeti staklo ili plexi, imao sam plexi doma i sva kučišta koja sam moddao (i prijateljima) sam radio sa plexiem, ali sam uzeo staklo, malo ga bolje pogledao i na kraju sam odlučio uzet staklo :)

Ako imate kakvo pitanje za modding ili sprejanje kejsa; za neke ventilatore (koji su bolji koji lošiji, kako maknut oštrice), za neonke itd. slobodno pitajte :)
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje kupiti modding opremu
1BIT kaže...
Monopol kaže...

Stranica sa staklom, više nego super izgleda.

Moram te malo razočarati,ali pogledaj šta se sve može plexyglass-om napraviti...Ne želim sada prićati šta je bolje(staklo/plexy),ali činjenica je da kučišta sa tvornički prozirnom stranicom imaju plexy npr - KLIK

Evo moj case (isto rađen u novoj formi)

    

 predobar moding, sto sa staklom nikako nebi mogao izvest{#}

14 godina
neaktivan
offline
Gdje kupiti modding opremu

dobro staklo ima svoje prednosti plexy ima svoje prednosti , mislim da autor teme to vec zna pa je odluka na njemu , po meni je staklo bolje  , btw ovaj gore mod solidno izgleda , jedna velika greska po meni je sto je plex trebao ic s unutarnje strane stranice , to je npr jedina stvar koja mi  se ne svida na silverstone ravenu

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje kupiti modding opremu

na staklo možete pjeskariti

Što napraviti gluhonjemoj djevojčici nakon što je siluješ?Odsjeći joj ruke da te nekaže mami.
15 godina
neaktivan
offline
Gdje kupiti modding opremu

Ajdete brzo nabacite neki prijedlog pls, koji logo da posprejam, ovaj nVidijin ili Hitman logo, ili neki treci predlozite :)

 

EDIT: na kraju sam se odlucio na Wolfensteinov logo :D

Ispricati cu vam istinitu pricu. Dok su mi bile sve petice, nikad nisam dobio nista, a kad sam ispravio biologiju sa 1 na 5 dobio sam 200Kn. To je valjda neki poremecaj u mozgu. - Mentalist
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.6.2011 0:29 (Fićo_CoD 5).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Gdje kupiti modding opremu

Staklo na stranici? koje debljine?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gdje kupiti modding opremu
QChris kaže...

Staklo na stranici? koje debljine?

3mm minimalno, 4 optimalno :-D

Sve ima svoju cijenu! Pa tako i stvari pod "moj PC". volim često mjenjati stvari pa imajte i to na umu xĐ
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje kupiti modding opremu
QChris kaže...

Staklo na stranici? koje debljine?

 na mom cm 690 2 je 3mm , savršeno je ;) , nemoj deblje

13 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje kupiti modding opremu
QChris kaže...

Staklo na stranici? koje debljine?

najbolje ti je uzet 4mm debljine {#} (tak svi preporučaju) 

Ako imate kakvo pitanje za modding ili sprejanje kejsa; za neke ventilatore (koji su bolji koji lošiji, kako maknut oštrice), za neonke itd. slobodno pitajte :)
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.6.2011 16:17 (timmyzg).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice