Led panel za kameru

poruka: 10
|
čitano: 4.472
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Led panel za kameru

Evo kako vozim po mraku u zadnje vrijeme i nemozemo snimat jer kamera nema ugradeno svijetlo sam se bacio u izradu led panela.

 

ukupno je 136 ledica 17 u duzinu i 8 u visinu ledica. radio sam od 2 popodne do 6popodne.

napajanje sam stavio preko baterije od mobitela 3.7V 

Sve ledice sam spajao paralelno radi toga evo i par slikica. Rezultat je vise nego super na 20m i vise se vidi s kamerom bez problema :D

 

Sve me izaslo nista jedno pivo frendu jer frend je kupio bio 400ledica sa ebaya iz zabave :D

 

Evo i videa:

u sobi

vani:

 

ledice ledice
pocetak pocetak
pocetak pocetak
marljivo se radi marljivo se radi
finish finish
gotovo gotovo
:D :D
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.1.2012 19:51 (Lacko).
Moj PC  
7 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Led panel za kameru

Zanimljivo, o kakvoj je kameri riječ? Treba imati i strpljenja sve to zalemiti. {#}

Usput, zar neće toliko LEDica brzo potrošiti tu bateriju?

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Led panel za kameru

kamera je ona od t-coma Toshiba camileo p10

pa mi smo sad pola sata svijetlili s time da baterija nije puna do kraja i nije izgubilo intezitet.

baterija je 1080mA a ledice sve skupa trose kad sam gledo preko ispravljaca 1A  tako da baterija je malo slaba.

Ali u planu je stavit jos jednu bateriju od moba u paralelu kako imam viska od 3110c tako da ce bit dosta. Tako i onako potrebno je samo dok se snimaju trikovi :)

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.1.2012 19:36 (Lacko).
Moj PC  
3 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Led panel za kameru

Fino, sviđa mi se panel {#}

Nego jel imaš u planu napravit kakvo kućište za to, nezgodno ti je ovako sa golim žicama odpozadi.

Moglo bi se i naprijed napraviti nešto, u nekakvu kutiju to strpati i naprijed bušilicom izbušiti rupe za LEDice.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Led panel za kameru

da u planu je kutija od elektroinstalacija i na prednjem poklopcu cu izrezat kocku i stavit pleksi malo je nezgodno busit 134 rupa na milimetar :P

Stavio test videa u prvoj poruci. smanjio sam kvalitetu jer mi je uplouad katastrofa

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.1.2012 19:51 (Lacko).
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Led panel za kameru

Kolko mCd su ledice?

:D
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Led panel za kameru

ledice su 20 000mcd

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Led panel za kameru
Lacko kaže...

ledice su 20 000mcd

To kinez napiše, da :D

15 godina
neaktivan
offline
Re: Led panel za kameru
Lacko kaže...

kamera je ona od t-coma Toshiba camileo p10

pa mi smo sad pola sata svijetlili s time da baterija nije puna do kraja i nije izgubilo intezitet.

baterija je 1080mA a ledice sve skupa trose kad sam gledo preko ispravljaca 1A  tako da baterija je malo slaba.

Ali u planu je stavit jos jednu bateriju od moba u paralelu kako imam viska od 3110c tako da ce bit dosta. Tako i onako potrebno je samo dok se snimaju trikovi :)

  Nemoj zaboravit stavit diodu jer bu se međusmbno praznile/punile baterije!

14 godina
neaktivan
offline
Led panel za kameru

znam da :))

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice