Logitech X530 5.1 zvučnici

poruka: 21
|
čitano: 7.393
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Logitech X530 5.1 zvučnici

Poštovani

zanima me sljedeče:

1) pošto urežujem sobu i raspoređujem zvučnike po njoj i sad mi se dogodilo da su mi kablovi od zvučnika prekratki dali mogu kupiti produžetke na ebayu i da mi to šljaka normalno da imam thru 5.1 ozvučenje jer sam rasporedio zuvćnike po sobi prema tome

2) kako da te iste zvučnike spojim na tv i na pc ( i dali je to uopče moguče ) te da ih prilikom gledanja filmova na tvu prebacim da mi rade s njime a kad sam na kompu da mi tamo rade da ne moram svaki put kad gledam tv ili komp igram ištekat iz jednog i uštekati u drugi

3) i jel se uopče ti zvučnici mogu spojiti sa samsung  3d tv-om

You can´t buy happiness, but you can drive BMW it´s kind of the same thing
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Logitech X530 5.1 zvučnici

prvo mozes kupit produzetke ili precvikat kabel i sam produzit kabel.
drugo mozes spojit oboje na zvucnike. s tim da imas vise alternativa.
prva da imas sklopku pa preko switcha biras audio surce.
trece ako je komp blizu tv-a mozes iz tv-a odvuc u input signal u kompu i onda u kompu prebacivat dali zelis slusat aplikaciju ili audio in.
trece moze se spojit danasnje sve televizije imaju audio out vecinom su nacrtane slusalice 3,5mm jack je

Moj PC  
0 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech X530 5.1 zvučnici

1) a hocu li izgubiti kvalitetu i jačinu zvuka sa produžetkom kabela??

2) komp i tv su mi dosta blizu al problem je kako sada spojiti zvučnike na oboje pa da odlućujem kad cu na njih slušati a kad neću 
a pošto zvučnici tj glavni subwofer ima ovih 5 ulaza i ova tri izlaza koji idu u zvučnu karticu a koliko znam tv ima samo jedan utikač pa neznam način kako ili sta da uzmem da zvučnici budu uštekani cijelo vrijeme u tv i komp zajedno pa da sam preko kompa biram ili preko switch kad če imati signal sa tv-om a kada sa kompom al volio bih da to uredno izgleda jer sam sredio i slozio sobu kao mali gamerski kutak

You can´t buy happiness, but you can drive BMW it´s kind of the same thing
14 godina
neaktivan
offline
Logitech X530 5.1 zvučnici

neces izgubit kvailitetu zvuka.
sta se tice da logitech ima 3 ulaza to je za 5.1 audio input. ali inace dobijes i malu kutijicu u koju ustekas ta 3 i ide ti jedan 3.5mm out. kao adapter od logitecha.
a imas plavi ulaz na kompu i iz tv.a spojis u komp a ova tri onda u komp mozes ako imas 5.1 zvucnu. i softwerski u windosima prebacujes sta ces da slusas

znaci ajmo ovako princip sowterskog prebacivanja:
iz televizije 3.5mm out (slusalice) u komp u plavi ulaz 3.5mm
ova tri kao i do sada u kompu i onda imas u control panelu da mozes slusat input device i prebacujes preko windowsa sta ces slusat

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.6.2015 12:46 (Lacko).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech X530 5.1 zvučnici

znaci treba mi samo onda 3,5 mm kabel sa oba dva muška adapter koji ide u plavi na kompu i koji ide u plavi na tv-u jel sam u pravu?

You can´t buy happiness, but you can drive BMW it´s kind of the same thing
14 godina
neaktivan
offline
Logitech X530 5.1 zvučnici

molim te ako nije problem slikaj na telci sta imas od ulaza nije plavi sumljam plavi je za ypbrg  pogledaj dali imas 3.5mm jack na televiziji i da su ti nacrtane slusalice

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech X530 5.1 zvučnici

uslikam u petak jer sam trenutno na putu može?

You can´t buy happiness, but you can drive BMW it´s kind of the same thing
14 godina
neaktivan
offline
Logitech X530 5.1 zvučnici

no problemo

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech X530 5.1 zvučnici
You can´t buy happiness, but you can drive BMW it´s kind of the same thing
8 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech X530 5.1 zvučnici

Molim Vas pomoć

You can´t buy happiness, but you can drive BMW it´s kind of the same thing
12 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech X530 5.1 zvučnici

Imas ovaj crveni i bjeli ...pise ti povise njega lr audio... ugl kupis kabel koji ide sa ta dva činča -tj muški muški s obe strane isti (20 kn chipoteka,ja ga imam od 10m duzine) ...

Ja imam iste zvucnike i s njima sam dobio kao mali adapter tj kutijicu koja sa jedne strane ima ista dva činča kao na tvojoj telki a s druge strane 3 konektora od 3,5 mm u koje ustekas ona tri konektora od zvucnika ....

mislim da je sve jasno ako nije poslikam ti 

NA OVOM FORUMU SVAKI PUT KAD OTVORIM NOVU TEMU ILI NESTO PITAM MORAM DVA PUTA PITATI TJ PONOVITI DA BI MI NETKO ODGOVORIO...PA PITAM SE PITAM ZAŠTO :/
8 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech X530 5.1 zvučnici

Probat ću pa javim jel uspijelo

 

 

You can´t buy happiness, but you can drive BMW it´s kind of the same thing
8 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech X530 5.1 zvučnici

ajde poslikaš za svaki slučaj plizz

al nije proble to spojiti zvučnike na tv nego kako spojiti ih i na tv i na komp odjednom da sam softverski mjenjaš prek čega čes slušati

You can´t buy happiness, but you can drive BMW it´s kind of the same thing
12 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech X530 5.1 zvučnici
SILICIUM kaže...

ajde poslikaš za svaki slučaj plizz

al nije proble to spojiti zvučnike na tv nego kako spojiti ih i na tv i na komp odjednom da sam softverski mjenjaš prek čega čes slušati

 E to sad neznam tj ovo sljedece ti govorim napamet

 

Smatram da to nece bit savrseno tj bit ce šumova ...

 

Paralelno spojit pa softverski namještat mislim da je to nemoguce ..msm moguce je uz dodatni uzradu nekog prekdiača na mozda nekakva releje ili preko tranzistora...

 

Mozes jedino paralelno spojit  pa jedino na kompjtueru mozes smanjit pa ti onda ide zvuk tva i/ili obrnuto

 

samo neznam kako ce to skupa raditi ..oce li se signali mješati i sl ... 

 

 

NA OVOM FORUMU SVAKI PUT KAD OTVORIM NOVU TEMU ILI NESTO PITAM MORAM DVA PUTA PITATI TJ PONOVITI DA BI MI NETKO ODGOVORIO...PA PITAM SE PITAM ZAŠTO :/
14 godina
moderator
offline
Re: Logitech X530 5.1 zvučnici
ante5656 kaže...

Imas ovaj crveni i bjeli ...pise ti povise njega lr audio... ugl kupis kabel koji ide sa ta dva činča -tj muški muški s obe strane isti (20 kn chipoteka,ja ga imam od 10m duzine) ...

 Ne, ne i ne.

 

To je ULAZ audio signala u TV, ne izlaz.

 

Za izlaz se može koristiti 3.5mm izlaz za slušalice.

TROLLBUSTER!!! Izrada naljepnica za aute, stickerbomba, naljepnica za zidove i majica s tiskom. Banggood kodovi na PP.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech X530 5.1 zvučnici
XXX-Man kaže...
ante5656 kaže...

Imas ovaj crveni i bjeli ...pise ti povise njega lr audio... ugl kupis kabel koji ide sa ta dva činča -tj muški muški s obe strane isti (20 kn chipoteka,ja ga imam od 10m duzine) ...

 Ne, ne i ne.

 

To je ULAZ audio signala u TV, ne izlaz.

 

Za izlaz se može koristiti 3.5mm izlaz za slušalice.

 Mislim da si gadno u krivu ..vecian televizija imaju crveno-bijelo-žuti  izlaz ... ja svoju pnasonic televiziju spajam preko lr bilog i crvenog i to mi je izlaz .... 

ali enznam sto posto en mogu tvrditi

NA OVOM FORUMU SVAKI PUT KAD OTVORIM NOVU TEMU ILI NESTO PITAM MORAM DVA PUTA PITATI TJ PONOVITI DA BI MI NETKO ODGOVORIO...PA PITAM SE PITAM ZAŠTO :/
14 godina
moderator
offline
Re: Logitech X530 5.1 zvučnici

A za što bi točno slušio taj izlaz da bi ga svi imali? Možeš jedino imati audio izlaz, video ne.

 

Ti si taj koji je u krviu, pogledaj manual od PANASONIC TX-P42X60E koji kolega ima pa će ti (nadam se) biti jasno.

TROLLBUSTER!!! Izrada naljepnica za aute, stickerbomba, naljepnica za zidove i majica s tiskom. Banggood kodovi na PP.
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.7.2015 17:12 (XXX-Man).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech X530 5.1 zvučnici

Da u pravu si video izlaz nepostoji tj pomiaso sam kuske i jabuke ...

 

Ali sam siguran da postoji audio izlaz ..jer sam ga bas i ja koristio sa istim zvucnicima

 

Edit kolega u pravu si ..evo kad sam provjerio stvarn osan pomisa kruske i jabuke ..ugl .. kao izlez moze se koristi 3,5 mm izlaz za sluse ..a s nejga nazvucniek ide tako da kupis kabel 3,5 mm na činč tj na onaj bijlo crveni ... 

NA OVOM FORUMU SVAKI PUT KAD OTVORIM NOVU TEMU ILI NESTO PITAM MORAM DVA PUTA PITATI TJ PONOVITI DA BI MI NETKO ODGOVORIO...PA PITAM SE PITAM ZAŠTO :/
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.7.2015 17:35 (ante5656).
14 godina
moderator
offline
Re: Logitech X530 5.1 zvučnici

Postoji, ali na jako malo tv-a.

 

Kao što sam rekao, pogledaj manual njegovog tv-a. On ima samo ulaze.

TROLLBUSTER!!! Izrada naljepnica za aute, stickerbomba, naljepnica za zidove i majica s tiskom. Banggood kodovi na PP.
14 godina
neaktivan
offline
Logitech X530 5.1 zvučnici

jao ante nisam mislio da ces tako zabrijat :P
nego da se vratim na temu bio na godisnjem bez neta i tako pa eto me.
znaci onaj 3.5mm dek di su ti nacrtane slusalice. iz nejga u komp u plavi ulaz. to ti je inace audio IN u kompu
na kompu zvucnike normalno postekas
i u softweru imas da slusas audio ulaz. i ljepo funkcionira imo ja tako jedno vrijeme napravljeno

Moj PC  
3 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech X530 5.1 zvučnici

hvala

You can´t buy happiness, but you can drive BMW it´s kind of the same thing
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice