Pojačalo DVD PLAYER

poruka: 10
|
čitano: 5.441
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Pojačalo DVD PLAYER

da li ja mogu da spojim dvd player sa satelitima i wooferom, a da mi služi kao pojacalo

 

i koristio bi ovo crno malo pojacalo od prijašnjeg woofera za kom a ovo sivo bi sad stavio, taj sivi sam nedavno dobio a on je od kučnog kina, a nema svoj reciver

vidite po slikama kakvi su i koja je jačina i ostalo

 

dvd player je moj al on se nekoristi pa bi ga iskoristio, ako mogu ima sve prikljucke koje treba i možda vidite koje sve ima, i što je naajvažnije radi, samo što nema danjiski

 

dvd player ima normalno ulaze za satelite i za sub

0 naravno
2 nikako
 
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Pojačalo DVD PLAYER
ti bi zvucnike od kucnoga kina spojia na pojacalo od zvucnika od kompa?
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pojačalo DVD PLAYER
dabar_solta kaže...
ti bi zvucnike od kucnoga kina spojia na pojacalo od zvucnika od kompa?

da pojednostavimo, ja bi htijeo neko pojačalo za te zvučnike i onda da se spaja na komp, bez pojačala normalno nemože, a pojačalo bi neko kj mogu da imam doma, stari radio itd kj ima pojačalo u sebi al da sad kupujem pojačalo od 1000 kn, e toliko ne dam...........

 

pa mi vi reci te šta bi mogao da napravim

a da bude cijena cca 300-400 kn

11 godina
neaktivan
offline
Re: Pojačalo DVD PLAYER
reniko kaže...
dabar_solta kaže...
ti bi zvucnike od kucnoga kina spojia na pojacalo od zvucnika od kompa?

da pojednostavimo, ja bi htijeo neko pojačalo za te zvučnike i onda da se spaja na komp, bez pojačala normalno nemože, a pojačalo bi neko kj mogu da imam doma, stari radio itd kj ima pojačalo u sebi al da sad kupujem pojačalo od 1000 kn, e toliko ne dam...........

 

pa mi vi reci te šta bi mogao da napravim

a da bude cijena cca 300-400 kn

Evo ti za 40 eur i besple dostava ...

 

http://www.dx.com/p/line5-black-and-gold-a920-50w-mp3-digital-power-amplifier-hifi-power-amplifier-power-amplifier-267904

 

Imas na istoj stranici i modele bez MP3 playera ... za te novce ... poklonjeno

battlelog: b4stardo_CRO
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pojačalo DVD PLAYER
Bastardo kaže...
reniko kaže...
dabar_solta kaže...
ti bi zvucnike od kucnoga kina spojia na pojacalo od zvucnika od kompa?

da pojednostavimo, ja bi htijeo neko pojačalo za te zvučnike i onda da se spaja na komp, bez pojačala normalno nemože, a pojačalo bi neko kj mogu da imam doma, stari radio itd kj ima pojačalo u sebi al da sad kupujem pojačalo od 1000 kn, e toliko ne dam...........

 

pa mi vi reci te šta bi mogao da napravim

a da bude cijena cca 300-400 kn

Evo ti za 40 eur i besple dostava ...

 

http://www.dx.com/p/line5-black-and-gold-a920-50w-mp3-digital-power-amplifier-hifi-power-amplifier-power-amplifier-267904

 

Imas na istoj stranici i modele bez MP3 playera ... za te novce ... poklonjeno

sve to super, ali imam 5 zvučnika od 50w rms i subwoofer od 160w rms, zar bi to išlo, možda bi al nebi bilo takve jačine koju trebaju imat

i daj molim te nađi nešto što ima u zg-u, neželim nešto uzimat izvana, nisam baš siguran u internetske trgovine........

11 godina
neaktivan
offline
Pojačalo DVD PLAYER

5.1 surround receiver za 300-400 kuna neces naci ...

battlelog: b4stardo_CRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Pojačalo DVD PLAYER

ok 

 

to sam i pomislio da ne, jer su oni od 1000 kn pa na dalje

 

može i 2.1 nije bitno može da budu i dva zvučnika samo da lupa woofer i bit će dobro

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pojačalo DVD PLAYER
reniko kaže...

ok 

 

to sam i pomislio da ne, jer su oni od 1000 kn pa na dalje

 

može i 2.1 nije bitno može da budu i dva zvučnika samo da lupa woofer i bit će dobro

imas 5.1 receivera na njuskalu za 700-800 kuna a za malo manje dobijes kompletno kucno kino sa zvucnicim,a pojacalom i dvd playerom ...

battlelog: b4stardo_CRO
12 godina
online
Pojačalo DVD PLAYER

A da si uzme ovo i spoji dva zvucnika na ljevi i dva zvucnika na desni kanal i bass, i da negdje trafo namotat.

This cat Is cat A cat Good cat Way cat To cat Keep cat An cat Idiot Cat Busy cat For cat 20 cat Seconds cat Sad pročitaj rieči bez cat
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pojačalo DVD PLAYER
Tony1999 kaže...

A da si uzme ovo i spoji dva zvucnika na ljevi i dva zvucnika na desni kanal i bass, i da negdje trafo namotat.

sve to lijepo al ja bi nešto šta mogu kupit u hr-zg 

klonite mi se od internet trgovine izvana

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice