Pomoc pri postavljanju tv na zid

poruka: 3
|
čitano: 1.932
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Pomoc pri postavljanju tv na zid
Dobar dan. Triba mi pomoc u vezi busenja rupa za zidni nosac. Televizija je teska 12 kg i kupija san nosac S BOX PLB-3646 koji ima testiranu nosivost do 40 kg. Posto san podstanar neznan koji je materijal zida u koji busin, al pretpostavljan da je cigla. Jedini zid u koji mogu busit je taj pregradni zid sirok 10 cm. Nosac (televizija) ce vecinu vrimena bit izvucena i rotirana, tako da ce to jos malo komplicirat stvari.
Zanima me triban li nakon busenja rupe za tiple u rupu stavit silikona da ispuni ciglu koliko toliko? Ako da,koliko da izbusin rupu siru od tiple? S nosacen su mi dosli tipli od 4.5 cm,i vide od 6 cm. Bi li bilo pametnije da kupin malo vece tiple i vide? Unaprid Vam fala.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pomoc pri postavljanju tv na zid
Tiple 10cm, malo skrati da ne izbijes van. Ili min 8 cm. Ako je suplja (novija) cigla, imas kemijsku smjesu koja dodje u rupu od tiple (pitaj u ducanu). Mozes i probat sa brzosusecim silikonom. Ako je puna cigla/opeka, probaj sa sto manje udaranja/cekica dok boras rupu, da ne polomi ciglu jako. A mozes i u nju silikona.

To sve skupa, ako hoces da bude po jusu. Ako ne, tipla 8cm za ciglu i bok.
7 godina
offline
Re: Pomoc pri postavljanju tv na zid
Fala lipa.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice