Potreban konektor.

poruka: 5
|
čitano: 2.303
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Potreban konektor.

Pozdrav, planiram početi raditi na jednom motociklu (2006 Kawasaki ER6F) i prikupio sam sve potrebne komponente, ali mi nedostaje jedna stvar. To je konektor za spajanje "sata" (brzinomjera) i samog motocikla. Naime, radi se o 16-pinskom konektoru, i ispravite me ako griješim, baš ih i nema u mojoj okolici (Osijek). Znači, zanima me gdje bih ga mogao pronaći, s tim da sam konektor ne mora biti potpuno jednak originalnom (kako mi se čini), te se može i nešto improvizirati.

 

 

Schema spajanja konektora. Schema spajanja konektora.
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.2.2015 11:31 (WhiteB).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Potreban konektor.
Dolazi li u obzir da odrežeš konektor i jednostavno zalemiš žice? Jesi li tražio na auto otpadima ima li išta slično?
Ako si stisnuo TU, stisni i HVALA da znam tko si
9 godina
neaktivan
offline
Re: Potreban konektor.
Ivan_hacker kaže...
Dolazi li u obzir da odrežeš konektor i jednostavno zalemiš žice? Jesi li tražio na auto otpadima ima li išta slično?

 

Postoji mogućnost, da se odreže na potreban broj pinova/dimenziju. Ne znam baš, po meni bi bilo najbolje kad bi se pronašao konektor takvih ili sličnih dimenzija.

11 godina
neaktivan
offline
Potreban konektor.

pogledaj na webu u Chipoteci i Elamtisu. tamo ima svakakvih điđa-miđa konektora pa možda nađeš 16> pin i muški i ženski

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.2.2015 11:54 (zlatkor).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Potreban konektor.
zlatkor kaže...

pogledaj na webu u Chipoteci i Elamtisu. tamo ima svakakvih điđa-miđa konektora pa možda nađeš 16> pin i muški i ženski

 

Eh, napokon sam pronašao u Elmatisu što si preporučio. Hvala, iskreno 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice