Spajanje HDMI kabla Iz 2 u 1

poruka: 6
|
čitano: 2.109
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Spajanje HDMI kabla Iz 2 u 1

Evo otvorio sam ovu temu jer me zanima dali ja mogu spojiti HDMI kabal mislim onako da ga razrežem i spojim sa lemilicmo žice i to sve izoliram jer cu izgubiti kakvu kvalitetu slike ili zvuka.Jer sam kupio kabal od 5m a fali mi još 10-20cm

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Spajanje HDMI kabla Iz 2 u 1

http://www.nabava.net/search.php?tp=0&q=HDMI+10m

 

Jednostavno kupi duži kabel.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
online
Re: Spajanje HDMI kabla Iz 2 u 1

Ne.

 

Kupi duži kabel.

With the first link, the chain is forged. The first speech censured, the first thought forbidden, the first freedom denied, chains us all irrevocably.
15 godina
offline
Re: Spajanje HDMI kabla Iz 2 u 1

teoretski može, u praksi zbog nekvalitete kabla i pada napona-signala može biti problema pa i nakon nekog vremena kvar .. znaš tek kad probaš, nije preporučljivo.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
12 godina
neaktivan
offline
Re: Spajanje HDMI kabla Iz 2 u 1
dinix4978 kaže...

Evo otvorio sam ovu temu jer me zanima dali ja mogu spojiti HDMI kabal mislim onako da ga razrežem i spojim sa lemilicmo žice i to sve izoliram jer cu izgubiti kakvu kvalitetu slike ili zvuka.Jer sam kupio kabal od 5m a fali mi još 10-20cm

 
ne ,to nevalja,kupi drugi,tralalal

ja sam spojio lemljenjem takav kabel nema razlike .... ili ima ali je okom i uhom ne osijetim ... 

NA OVOM FORUMU SVAKI PUT KAD OTVORIM NOVU TEMU ILI NESTO PITAM MORAM DVA PUTA PITATI TJ PONOVITI DA BI MI NETKO ODGOVORIO...PA PITAM SE PITAM ZAŠTO :/
8 godina
neaktivan
offline
Spajanje HDMI kabla Iz 2 u 1

A hvala probat cu onda

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice