CCTV KAMERE- Snimanje na PC- LAPTOP

poruka: 3
|
čitano: 5.352
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
CCTV KAMERE- Snimanje na PC- LAPTOP

Poštovanje svima

 

u narednom perijodu bi htjela kupit kameru za vanjski nadzor ulaznih vrata...e sad koliko sam skontala mogu kupit CCTV Kameru i spojit je direktno na TV....ali nema snimanja...e sad ...dali postoji neka konbinacija da se moze ipak spojit takva kamera na laptop ili stolno računalo i da se nekim programom snima slika----????

 

neznam dali je ovo za takve stvari.... USB 2.0 DVR Video Audio AV Capture Card Adapter Cable for CCTV Camera Laptop PC http://www.ebay.com/itm/USB-2-0-DVR-Video-Audio-AV-Capture-Card-Adapter-Cable-for-CCTV-Camera-Laptop-PC-/271356556690?hash=item3f2e1c7592:g:HmQAAOxyrM5THuOp

 

Ako se moze dakle s ovim dodatkom spojit na laptop i kamera i nekim softwerom SNIMIT..

 

molim vas tko se razumije da mi odgovori,jer mi je zasad skupo kupovat još i uredaj za snimanje

 

Hvala...

 

KAKO BI VI TO POSLOZILI???

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: CCTV KAMERE- Snimanje na PC- LAPTOP

U teoriji, možeš sa time ali ti PC/laptop mora biti stalno upaljen.

 

Bolja opcija je kupiti neki jako jeftini DVR, ali za to moram znati koja je kamera.

 

BTW, kombinacija AHD kamera + neki jeftini snimač nije previše. Neka Hikvision kamera od parsto kuna i isto njihov snimač od 400-500 kn. Alternativno, neka Foscam kamera koja snima drito na SD karticu...

 

Ako si iz Ri ili Zg, javi se na pp

And I looked, and behold a pale horse: and his name that sat on him was Death, and Hell followed with him...
14 godina
offline
CCTV KAMERE- Snimanje na PC- LAPTOP

vidio sam nedavno komplet od 4 kamere sa nocnim snimanjem i jedinicom za pohranjivanje od 500gb za famoznih 1400 kn u metro-u.

kablovi su i više nego dovoljno dugi.

po mojem mišljenju.... isplativa investicija za bilo koji dom.

ja sam prije 2 godine to isto platio 2600kn a što koristim dan danas.

Infarkt... ma kakav god da je... od srca je.
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice