Daljinski upravljač bez baterija

poruka: 6
|
čitano: 2.952
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Daljinski upravljač bez baterija

Lep pozdrav!

 

Oprostite ker pišem slovensko samo jaz ne znam dobro hrvaško. 10 dni sem letoval pri vas na hrvaškem in sem si kupil revijo BUG 188-189. V njem sem zasledil zanimivo SAMOGRADNJO. Sedaj pa me zanima če jo je mogoče že kdo izdelal. Po internetu sem iskal magnete pa me zanima če je mogoče tu na tem forumu tudi avtor članka da bi mogoče povedal kakšnih velikosti so ti magnetki seveda o inch-ih namesto v milimetrih.

 

Lep sončen pozdrav Danilo

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
RE: Daljinski upravljač bez baterija

Nisam vidio kaj pise u Bugu, ali sam vidio svjetiljku koja tako radi..

Pretpostavljam da je na istu foru..

Evo ti link: http://74.125.39.104/search?q=cache:IG35wJoE5u4J:www.poslovni-pokloni.net/lampa/index.php+svjetiljka+bez+baterija&hl=hr&ct=clnk&cd=1&gl=hr

16 godina
neaktivan
offline
RE: Daljinski upravljač bez baterija
u bugu pise da je kupio na http://amazon.com
15 godina
neaktivan
offline
RE: Daljinski upravljač bez baterija

To sem tudi sam videl. Samo je treba vedeti koliko so ti magnetki inch-ni po tistem kar je gospod napisal in sem mere spremenil v inch bi to zgledalo nekako 1/2 x 1/8 inch teh pa se ne da dobiti. Nasel sem pa 1/2 x 1/16 inch Kar pa ni isto po ogledu slike v BUG-u. Ker te ki sem jih jaz gledal bi bili potem takem malo tanjši.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Daljinski upravljač bez baterija

Promjer je 12,7 mm (0,500 in),

debljina je 3,2 mm (0,125 in),

 

Inch je 25,4 mm - 1/2 inch - 12,7mm

                          -  1/8 inch - 3,175 mm

 

pozdrav,

vljubic

15 godina
neaktivan
offline
Daljinski upravljač bez baterija

Našel sem take magnete na linku. Ferma pa je iz anglije. Sedaj pa cakam da jih dobim in ko jih dobim se bom lotil izdelave :D:D in upam, da mi bo uspelo, če mi pa kaj ne bo jasno pa se se kaj oglasim.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice