Djelovi za moding računala zaključana tema

poruka: 27
|
čitano: 6.274
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Djelovi za moding kućišta

Pozdrav,

Posto planiram sada uskoro napravit neki ozbiljan i vrlo mocan mod nekog kucista potrebni su mi djelovi (ventovi,neonke,razne druge ukrasne stvari) pa bi vas zamolio da mi predlozite neke artikle i gdje se ih moze kupit.

 

Istotako potrebne su mi dobri sprejevi za farbanje i one plastike koje idu na graficku da pokriju lemove i vodove.

 

Evo ponudite sa ebaya i bilokojeg drugog sajta/trgovine gdje se moze kupiti zanimljivih stvari za sto bolji moding kucista.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Djelovi za moding kućišta
Experz0r kaže...

Pozdrav,

Posto planiram sada uskoro napravit neki ozbiljan i vrlo mocan mod nekog kucista potrebni su mi djelovi (ventovi,neonke,razne druge ukrasne stvari) pa bi vas zamolio da mi predlozite neke artikle i gdje se ih moze kupit.

 

Istotako potrebne su mi dobri sprejevi za farbanje i one plastike koje idu na graficku da pokriju lemove i vodove.

 

Evo ponudite sa ebaya i bilokojeg drugog sajta/trgovine gdje se moze kupiti zanimljivih stvari za sto bolji moding kucista.

Ja ti mogu preporučiti ovaj SLEEVE(dosta kvalitetan), VENT(jako kvalitetan vent, malo glasan bude na 100%), LED TRAKE(puno lijepše rješenje od neonki).
Toliko od mene {#} 

Watercooled CPU. KUPUJEM 120mm VENTOVE-PROZIRNI, PLAVE LED, 3-pin PRIKLJUČAK, 3 KOMADA, ISTE MARKE
12 godina
neaktivan
offline
Re: Djelovi za moding kućišta
dombak1608 kaže...
Experz0r kaže...

Pozdrav,

Posto planiram sada uskoro napravit neki ozbiljan i vrlo mocan mod nekog kucista potrebni su mi djelovi (ventovi,neonke,razne druge ukrasne stvari) pa bi vas zamolio da mi predlozite neke artikle i gdje se ih moze kupit.

 

Istotako potrebne su mi dobri sprejevi za farbanje i one plastike koje idu na graficku da pokriju lemove i vodove.

 

Evo ponudite sa ebaya i bilokojeg drugog sajta/trgovine gdje se moze kupiti zanimljivih stvari za sto bolji moding kucista.

Ja ti mogu preporučiti ovaj SLEEVE(dosta kvalitetan), VENT(jako kvalitetan vent, malo glasan bude na 100%), LED TRAKE(puno lijepše rješenje od neonki).
Toliko od mene {#} 

Mene zanima jesu li te led trake na ovaj fazon kao u ovom videu : 

Dafuq I just read?
12 godina
offline
Re: Djelovi za moding kućišta
SaidSikiraX kaže...

Mene zanima jesu li te led trake na ovaj fazon kao u ovom videu : 

Je to je to!
Imam OVDJE sliku.

Watercooled CPU. KUPUJEM 120mm VENTOVE-PROZIRNI, PLAVE LED, 3-pin PRIKLJUČAK, 3 KOMADA, ISTE MARKE
13 godina
protjeran
offline
Re: Djelovi za moding kućišta

Nemoj da preteras sa modovanjem i led trakama, neuporedivo su bolje neonke a ventilatore uzmi dobre neke nemoj da LED bude prioritet nego performanse, svetlo resi cathodama.

PerformansePCS prodaje dobre stvari.

za grafiku da se pokriju vodovi jedino ako imas neku od serije GTX4xx, GTX5xx pravi eVGA, ostalo samo ako vec kupis uz grafiku.

EK mi nije lep toliko i uglavnom ljudi sa Nvidia kartama iako koriste EK Waterblock stave eVGA backplate. Barem oni mudriji.

Ako nemaju eVGA kartu onda skinu taj natpis. Od gotovih to imaju serija 5800, 6900 AMD ne sve, ASUS je prekopirao od eVGA za DirectCu II serijal da bi mu izgledao sto mocnije i za Matrix i jos neki.

 

http://www.evga.com/articles/00645/
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.3.2012 8:49 (Vlada011).
13 godina
neaktivan
offline
Djelovi za moding računala

Ovdje kupi Sleev.. Dosta kvalitetniji od onog sa ebay-a..

http://www.bug.hr/forum/topic/komponente-razne/prodaja-mdpc-x-sleevsi/142080.aspx

www.key-storm.com
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Djelovi za moding računala

Ako imate za prodat neku mod opremu ili nesto slobodno se javite na Pm.Kupujem puno toga!

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Djelovi za moding računala
Experz0r kaže...

Ako imate za prodat neku mod opremu ili nesto slobodno se javite na Pm.Kupujem puno toga!

Ja imam neonke, jer ću ih zamjeniti led trakama, tako da, ako si zainteresiran. :)

Watercooled CPU. KUPUJEM 120mm VENTOVE-PROZIRNI, PLAVE LED, 3-pin PRIKLJUČAK, 3 KOMADA, ISTE MARKE
13 godina
offline
Djelovi za moding računala

Nekakav ovakav panel bi vjerojatno lijepo pasao kod moddinga !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Djelovi za moding računala
www.key-storm.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Djelovi za moding računala

Koliko vidim, IMA.

Watercooled CPU. KUPUJEM 120mm VENTOVE-PROZIRNI, PLAVE LED, 3-pin PRIKLJUČAK, 3 KOMADA, ISTE MARKE
13 godina
offline
Djelovi za moding računala

Imao ga je @Pr3dat0r !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Djelovi za moding računala

ehh, lako je moddat kad naručuješ s ebaya. btw, sretno s radom {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Djelovi za moding računala

Jel zna netko neku dobru boju za farbanje kucista? Da nije neka made in pekara xD

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Djelovi za moding računala

Ja sam svoje kuciste farbao s RenCo mat crnom i OK je boja!

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Djelovi za moding računala
Experz0r kaže...

Jel zna netko neku dobru boju za farbanje kucista? Da nije neka made in pekara xD

Kupiš najobičnije sprejeve, farbaš u zatvorenom prostoru(da ti ne nalete nekakve bube), farbaš sloj po sloj, nakon svakog čekaš da se suši...
Neće ti se ljuštiti i sl. 

Watercooled CPU. KUPUJEM 120mm VENTOVE-PROZIRNI, PLAVE LED, 3-pin PRIKLJUČAK, 3 KOMADA, ISTE MARKE
12 godina
protjeran
offline
Djelovi za moding računala

Istotako ako ima neko neki Front Panel za prodati moze mi se slobodno javiti.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Djelovi za moding računala

Gdje ima kupiti gume za rupe na kućištu gdje idu kablovi (pogled na sliku). Oblik i dimenzije mi nisu bitne jer ću te rupe ja na svom kućištu izrezati. 

Phenom II x4 955@4,0GHz, HD 6870, 4 GB RAM-a@1600 MHz, Gigabyte GA-990XA-UD3 XFX 550W Maxtor 160GB-
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Djelovi za moding kućišta
Experz0r kaže...

Pozdrav,

Posto planiram sada uskoro napravit neki ozbiljan i vrlo mocan mod nekog kucista potrebni su mi djelovi (ventovi,neonke,razne druge ukrasne stvari) pa bi vas zamolio da mi predlozite neke artikle i gdje se ih moze kupit.

 

Istotako potrebne su mi dobri sprejevi za farbanje i one plastike koje idu na graficku da pokriju lemove i vodove.

 

Evo ponudite sa ebaya i bilokojeg drugog sajta/trgovine gdje se moze kupiti zanimljivih stvari za sto bolji moding kucista.

 

AFAIK najbolji izbor takvih stvari ima na FrozenCPU, pročitaj ovdje :

http://www.bug.hr/forum/topic/ostalo/preporucite-dobar-webshop/146022.aspx

13 godina
offline
Re: Djelovi za moding računala
crazywarrior kaže...

Gdje ima kupiti gume za rupe na kućištu gdje idu kablovi (pogled na sliku). Oblik i dimenzije mi nisu bitne jer ću te rupe ja na svom kućištu izrezati. 

I ja sam isto te gume trazio i jos uvijek trazim al ih nisam nasao kod nas ! Pogledaj ovaj tutorijal , mislim da cu i ja nesto takvo slozit !

 

Music As A Weapon !!
16 godina
neaktivan
offline
Re: Djelovi za moding računala
Haf932 kaže...
crazywarrior kaže...

Gdje ima kupiti gume za rupe na kućištu gdje idu kablovi (pogled na sliku). Oblik i dimenzije mi nisu bitne jer ću te rupe ja na svom kućištu izrezati. 

I ja sam isto te gume trazio i jos uvijek trazim al ih nisam nasao kod nas ! Pogledaj ovaj tutorijal , mislim da cu i ja nesto takvo slozit !

 

 

Pade mi na pamet da bi se lako mogao upotrijebit komad buvela za tu svrhu, samo uzmeš komad u bilo kojem servisu za bicikle, izrežeš na potrebnu veličinu i oblik nožem ili skalpelom, i onda zalipiš superljepkom i voila !

Ipak mislim da bi trebali prvo pogledati u gore spomenuti webshop, ne znam da li to imaju (i ne da mi se sad tražit) ali imaju praktično sve živo šta se može zamisliti za case modding i mnogo toga šta ja nisam mogao ni zamisliti da postoji.

Btw vi koji piturate, režete, i svašta pretjerano prčkate po kućištima iz moje perspektive parite malo freakovi {#}, ali ja sam liberalan pa kažem što god vas zabavlja neka, samo uživajte o svom trošku...

Što se mene tiče jedini case modding koji ima smisla je dodati više ventilatora ako imate slobodnih rešetki bez ventilatora na kućištu (jače hlađenje nikad ne škodi), eventualno dodat koji zgodan 5.25" dodatak na prednju masku (hlađenje, prekidači, LCD fan controller, USB hub, memory card reader itd.) i eventualno stavit bočnu stranicu sa prozorom i malo rasvjete unutra koga to veseli. Sve više je IMHO previše.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.4.2012 17:00 (Enkidu).
12 godina
neaktivan
offline
Djelovi za moding računala

dal netko zna kakvu gumicu-gumustaviti kada izrežem rupu na bocnoj stranici pa po rubovima

 

 

--kurjak--
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Djelovi za moding računala

Dal mislis rezat rupu za plexi prozor ili bocni ventilator ?

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Djelovi za moding računala

za pleksi izrezo sam rupu ali nije pravilna pa bi sada stavio tu gumu na rub da se ne vidi

 

--kurjak--
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Djelovi za moding računala

Pogledaj u OVOJ temi !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Djelovi za moding računala

u ovoj temi on nije nista stavio na rubove nego je samo zaljepio pleksi

--kurjak--
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Djelovi za moding računala
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice