Oštećeni šaraf

poruka: 7
|
čitano: 14.132
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Oštećeni šaraf

Pozdrav ekipa,

 

ima li tko iskustva sa odvratanjem oštećenih šarafa.

Oštetio sam "navoj" (ono gore na glavi) šarafa i sada ga ne mogu odvrnuti. Radi se o šarafu koji je u laptopu i nezgodno je što nije odmah na površini plastike nego je "uvučen" (nisam siguran kako bih vam objasnio, ali vjerujem da znate o čemu se radi)

 

Ovakav otprilike:

http://i.imgur.com/OR9AJ55.png

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Oštećeni šaraf

Da nije uvucen bi bilo puno nacina, ali ovako mislim da ti preostaje jedino da mu izbusis "glavu".. 

 
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Oštećeni šaraf

i da buši u prekidima tj. pauzama da se vijak hladi i temperatura ne prenosi na plastiku, da se ne desi da budeš u nepovrat zeznuo rupu u plastici.

http://www.youtube.com/glodalica
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Oštećeni šaraf

Malo epoksi smole zaljepiš za nekaj s čim budeš ga odšarafil.

Moj PC  
0 4 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Oštećeni šaraf

Hmmm .. kazes ostecen navoj ... e pa krivo ostecena je glava .... neznam kakvi je viljak ali imao sam slican problem koji sam rijesio tako da sam dremelom lagano napravio utor za ispravni odvijač i jednostavno odvidao ..a ako nemas dremel nemoj pokusavat s epoksi smolom ...lik ti kažže da je dovoljno jaka da nesto zaljepis  za viljak i odvrnes ..samo me zanima kako on misli kontrolirati to da ta smoal ne dođe u dodir s plastikom i sve skupa ljepo sljepi ... ostavi se ljepljenja ...

NA OVOM FORUMU SVAKI PUT KAD OTVORIM NOVU TEMU ILI NESTO PITAM MORAM DVA PUTA PITATI TJ PONOVITI DA BI MI NETKO ODGOVORIO...PA PITAM SE PITAM ZAŠTO :/
14 godina
neaktivan
offline
Oštećeni šaraf

odes u pem i kupis svinjski rep ako imaju tako mali

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Oštećeni šaraf

Lacko ..svinjski rep za to ne postoji ..... jer sam ja sve okrenuo naopako kadsam imao isti problem ..tako da mu je jedino dobro rijesenje ono sta san ja napisao ... sadsto oce...

NA OVOM FORUMU SVAKI PUT KAD OTVORIM NOVU TEMU ILI NESTO PITAM MORAM DVA PUTA PITATI TJ PONOVITI DA BI MI NETKO ODGOVORIO...PA PITAM SE PITAM ZAŠTO :/
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice