Antec 1200 modding

poruka: 294
|
čitano: 72.624
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Antec 1200 modding
timmyzg kaže...
dombak1608 kaže...

timmy, kad će neke nove slikice? Došo plexy? :)

slike mislim da neće doći više jer ga prodajem za 800kn, ili za 1000 sa dva vodena hlađenja... ak ga ne prodam za 4 dana onda će vjerovatno biti slike jer idem nabaviti stvari za modding cosmosa pa ću onda i ovaj dovršit :)

znaći bit će još jedna jako zanimljiva tema :D

Rest In Peace Steve Jobs, YOU CHANGED EVERYTHING
13 godina
neaktivan
offline
Re: Antec 1200 modding
dombak1608 kaže...
timmyzg kaže...
dombak1608 kaže...

timmy, kad će neke nove slikice? Došo plexy? :)

slike mislim da neće doći više jer ga prodajem za 800kn, ili za 1000 sa dva vodena hlađenja... ak ga ne prodam za 4 dana onda će vjerovatno biti slike jer idem nabaviti stvari za modding cosmosa pa ću onda i ovaj dovršit :)

znaći bit će još jedna jako zanimljiva tema :D

nadam se da će vam biti zanimljiva :D

Ako imate pitanje u vezi case moddinga slobodno pitajte. (sprejanje i rezanje itd.)
13 godina
offline
Antec 1200 modding

Ja jedva cekam , mozda pokupim od tebe neku novu ideju !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
4 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Antec 1200 modding
Haf932 kaže...

Ja jedva cekam , mozda pokupim od tebe neku novu ideju !

hvala hvala :D

Ako imate pitanje u vezi case moddinga slobodno pitajte. (sprejanje i rezanje itd.)
13 godina
neaktivan
offline
Re: Antec 1200 modding
timmyzg kaže...
Haf932 kaže...

Ja jedva cekam , mozda pokupim od tebe neku novu ideju !

hvala hvala :D

ja sam upravo modao svoje drugo kučište,HAF 932,,,izgleda opako moram samo prebacit slike,pa da vidite,,,

kučište nije farbano nego-plastificirano-u nježno zelenu boju,,,itd itd

13 godina
offline
Antec 1200 modding

Oho, jedva cekam slike jer sam ja i svojeg Hafa moddal !!

Music As A Weapon !!
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Antec 1200 modding
Enthusiastxx kaže...

ja sam upravo modao svoje drugo kučište,HAF 932,,,izgleda opako moram samo prebacit slike,pa da vidite,,,

kučište nije farbano nego-plastificirano-u nježno zelenu boju,,,itd itd

 Powder-coating?

SK crew
13 godina
neaktivan
offline
Antec 1200 modding

Evo kako sam i obećao slike, pa vas molim za komentare,,hvala...{#}

Moj PC  
11 0 hvala 3
12 godina
offline
Re: Antec 1200 modding
Enthusiastxx kaže...

Evo kako sam i obećao slike, pa vas molim za komentare,,hvala...{#}

Ispod nvidia imaš nešto crno ili mi se čini? brzo po nitro i čisti :D
Sve pohvale 

Rest In Peace Steve Jobs, YOU CHANGED EVERYTHING
15 godina
offline
Re: Antec 1200 modding
Enthusiastxx kaže...

Evo kako sam i obećao slike, pa vas molim za komentare,,hvala...{#}

Vrhunski, samo daj odi skini taj nvidia natpis i napravi ga malo bolje {#}

Inaće nisam vidio bolji rad na forumu kod nas {#}

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
13 godina
offline
Antec 1200 modding

Zanimljiv rad, svaka cast . Probaj nekako očistit tragove crne boje ispod  " nvidia " loga . Ja bi ostavio  one bočne otvore za zrak u crnom da bude u skladu s prednjom stranom. Nam objasnis kak si to plastificirao ? Bilo bi lijepo da si otvorio svoju Haf  temu da se ne miješa sa ovom , bilo bi preglednije. Sve u svemu svaka pohvala za rad{#}, sviđa mi se !!

Music As A Weapon !!
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Antec 1200 modding
dombak1608 kaže...
Enthusiastxx kaže...

Evo kako sam i obećao slike, pa vas molim za komentare,,hvala...{#}

Ispod nvidia imaš nešto crno ili mi se čini? brzo po nitro i čisti :D
Sve pohvale 

pretpostavljao sam da će te tako komentirati natpis za  n vidiu  ali tako sam upravo htio da ispadne ,  hebiga, tako mi je bas cool,

kao što sam rekao u postu prije,to je moje sekundarno kućište ali ono moje primarno je do jaja,moram ga još malo doradit pa postam slike,bbbookk.

13 godina
neaktivan
offline
Antec 1200 modding

evo kučište je na prodaju tu je tema

 

neda mi se još otvarati nova tema pa da vas odmah tu pitam koji od ovih paint jobova vam se najviše sviđa? 

svi govore da ne radim više ove crno-bijele kombinacije, a i mislim u cosmosa staviti 1x 360mm, 1x 240mm i 1x 120mm radijatore tak da znam koje boje da naručim cijevi :)

slobodno komenitrajte koji vam je zbog čega bolji  ili ako imate kakvu svoju ideju slobodno podijelite :D

pod broj jedan je moj favorit zato što sam već ofarbao unutrašnjost u mat crno, a kod broja dva je unutrašnjost crvena 

 

Jedan

Dva 

Tri

Četiri

3 Jedan
1 Dva
13 Tri
5 Četiri
Ako imate pitanje u vezi case moddinga slobodno pitajte. (sprejanje i rezanje itd.)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Antec 1200 modding

ako nađete nešta ljepše na netu slobodno dajte linkove, primam prijedloge do sutra ujutro onda ide u radionu na sprejanje :D

Ako imate pitanje u vezi case moddinga slobodno pitajte. (sprejanje i rezanje itd.)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Antec 1200 modding

Kolega je ti predlažem BIJELO-ZELENU kombinaciju {#} , stvarno je prehebeno tako, crveno-crno je već izašlo iz mode {#} ,bijelo-crno vjerujem da ti je već dosadilo kao i svima nama {#}

 

Svaka čast na želji za moddingom i PODRŽAVAM TE{#} !

 

 

13 Bijelo-Zeleno
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.1.2012 15:28 (Jughead).
 
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Antec 1200 modding
Jughead kaže...

Kolega je ti predlažem BIJELO-ZELENU kombinaciju {#} , stvarno je prehebeno tako, crveno-crno je već izašlo iz mode {#} ,bijelo-crno vjerujem da ti je već dosadilo kao i svima nama {#}

 

Svaka čast na želji za moddingom i PODRŽAVAM TE{#} !

 

 

evo u tijeku je rastavljanje kučišta, al onda moram razmislit što bi sve u bijelo a što u zeleno farbao {#}

a vidjet ću, hvala na prijedlogu :)

Ako imate pitanje u vezi case moddinga slobodno pitajte. (sprejanje i rezanje itd.)
13 godina
offline
Antec 1200 modding

Evo , meni se sviđa ova narančasto-crna kombinacija !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
6 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Antec 1200 modding

nisam ni počeo rastavljati i već sam naletio na problem, maknem jednu ručku, ima 4 šarafića koji se odvijaju sa križnim šarafcigerom s tim da je jedan zamjenjen pa sam morao sa kliještima odšarafit, a druga ručka je rastopljena/zaljepljena šta ja znam i sve je otišlo preko šarafa tako da ga nemrem odšarafit (za sad) {#}

Ako imate pitanje u vezi case moddinga slobodno pitajte. (sprejanje i rezanje itd.)
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Antec 1200 modding

šta vam se sviđa toliko na tom kučištu broj tri? 

iz unutra je sjajno crna, pa to izgleda kao da je masno ili prljavo :S

 

e da evo slike dole, neugodno sam se iznenadio kad sam vidio da je prijašnji user strgao ručke na mjestu gdje se spaja sa kučištem {#} i onda je pokušao to spojiti sa tekućim metalom

Ako imate pitanje u vezi case moddinga slobodno pitajte. (sprejanje i rezanje itd.)
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Antec 1200 modding

evo odlučio sam kako ću ga pofarbat, razmišljao sam i farbao u fotoshopu i neznam kak bi mogao posprejati cosmosa u zeleno-bijelo a da dobro izgleda, a nit mi se sviđa ono di je cijeli sjajno crne boje...

ovo mi se najviše dojmilo zato šta je jednostavno i lijepo :)

ako neko nađe još nešta bolje nek slobodno pošalje, ak ne tu onda može na pp 

Ako imate pitanje u vezi case moddinga slobodno pitajte. (sprejanje i rezanje itd.)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Antec 1200 modding
timmyzg kaže...

evo odlučio sam kako ću ga pofarbat, razmišljao sam i farbao u fotoshopu i neznam kak bi mogao posprejati cosmosa u zeleno-bijelo a da dobro izgleda, a nit mi se sviđa ono di je cijeli sjajno crne boje...

ovo mi se najviše dojmilo zato šta je jednostavno i lijepo :)

ako neko nađe još nešta bolje nek slobodno pošalje, ak ne tu onda može na pp 

Ja jedva čekam :D Otvaraj novu temu.
Hoćeš kupovati crveni sleeve? Sa eBay-a?

Rest In Peace Steve Jobs. Watercooled CPU.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Antec 1200 modding
dombak1608 kaže...
timmyzg kaže...

evo odlučio sam kako ću ga pofarbat, razmišljao sam i farbao u fotoshopu i neznam kak bi mogao posprejati cosmosa u zeleno-bijelo a da dobro izgleda, a nit mi se sviđa ono di je cijeli sjajno crne boje...

ovo mi se najviše dojmilo zato šta je jednostavno i lijepo :)

ako neko nađe još nešta bolje nek slobodno pošalje, ak ne tu onda može na pp 

Ja jedva čekam :D Otvaraj novu temu.
Hoćeš kupovati crveni sleeve? Sa eBay-a?

a šta ću, moram :) ovo ću vjerovatno kupiti 

samo moram prodat nekome svoje bijele :/  (možda se daju pofarbati idem pogledat xD)

Ako imate pitanje u vezi case moddinga slobodno pitajte. (sprejanje i rezanje itd.)
12 godina
offline
Re: Antec 1200 modding
timmyzg kaže...
dombak1608 kaže...
timmyzg kaže...

evo odlučio sam kako ću ga pofarbat, razmišljao sam i farbao u fotoshopu i neznam kak bi mogao posprejati cosmosa u zeleno-bijelo a da dobro izgleda, a nit mi se sviđa ono di je cijeli sjajno crne boje...

ovo mi se najviše dojmilo zato šta je jednostavno i lijepo :)

ako neko nađe još nešta bolje nek slobodno pošalje, ak ne tu onda može na pp 

Ja jedva čekam :D Otvaraj novu temu.
Hoćeš kupovati crveni sleeve? Sa eBay-a?

a šta ću, moram :) ovo ću vjerovatno kupiti 

samo moram prodat nekome svoje bijele :/  (možda se daju pofarbati idem pogledat xD)

Sviđa mi se {#}
Ja sam planirao kupiti OVO, ali sam na kraju uzeo samo OVO, a ATX konektor sam sam sleeve-ao sa OBIČNIM CRNIM.

Rest In Peace Steve Jobs. Watercooled CPU.
13 godina
neaktivan
offline
Antec 1200 modding

Evo zadnje slike prije nego što moj Antec ode drugom vlasniku {#}{#}{#}

veće slike imate ovdje, samo odite na direct link :)

 

sve slike će biti stavljene do 20:45 :) ima ih 44

 

e da ako ima koga da ne bit-tech.co.uk forumu nek ode na OVU stranicu :D {#}

i ak ste dobre volje pomognite mi i dajte 5 zvjezdica     {#}

Ako imate pitanje u vezi case moddinga slobodno pitajte. (sprejanje i rezanje itd.)
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.1.2012 20:45 (timmyzg).
Moj PC  
20 0 hvala 7
13 godina
offline
Antec 1200 modding

premoćno, ja ga nebi nikad prodo :D

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
Moj PC  
8 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Antec 1200 modding
win4crazzy kaže...

premoćno, ja ga nebi nikad prodo :D

a gle cosmosa sam poćeo moddat, nabavio sam sponzora (aquatuning.de) i daju mi 30% na bilo šta i još pregovaram sa još dva sponzora (nabavio ih na bit-tech forumu ;) )..

na aquatuningu ću si naručit vodeno za 300€ i to je 100% :) dao sam izraditi širok, visok i jako uzak rezervoar od plexigalsa da mi stane tamo di su oni gumbi za toolless i na vrhu ću spojiti cijev kroz koju će dolaziti crvena tekućina i ići će ovako 

kao ''vodopad'', i dole na cijev koja vodi do pumpe :D

uglavnom dosta sam se toga sjetio i sve ću napraviti sigurno do kraja 3 mjeseca, jer mi dida i baka dolaze iz njemačke početkom 3. pa će mi dofurat vodeno :D

Ako imate pitanje u vezi case moddinga slobodno pitajte. (sprejanje i rezanje itd.)
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.1.2012 23:47 (timmyzg).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Antec 1200 modding
timmyzg kaže...

a gle cosmosa sam poćeo moddat, nabavio sam sponzora (aquatuning.de) i daju mi 30% na bilo šta i još pregovaram sa još dva sponzora (nabavio ih na bit-tech forumu ;) )..

 

 Jesam ti rekao. {#}

SK crew
13 godina
neaktivan
offline
Re: Antec 1200 modding
Pranja kaže...
timmyzg kaže...

a gle cosmosa sam poćeo moddat, nabavio sam sponzora (aquatuning.de) i daju mi 30% na bilo šta i još pregovaram sa još dva sponzora (nabavio ih na bit-tech forumu ;) )..

 

 Jesam ti rekao. {#}

da ja još onak nakon šta smo se našli si razmišljam koju si stranicu reko i sjetim se odem, napravim temu i pitao par ljudi i oni rekli kaj da napravim i voila :D

poslao sam ti zahtjev za prijateljstvo na forumu nisi prihvatio, da nebude da nemam ni jednog frenda na forumu xD

Ako imate pitanje u vezi case moddinga slobodno pitajte. (sprejanje i rezanje itd.)
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.1.2012 23:55 (timmyzg).
12 godina
odjavljen
offline
Antec 1200 modding

Prihvatio sam prije pola sata. ;)

SK crew
Moj PC  
2 0 hvala 2
13 godina
offline
Antec 1200 modding

Ajde cekamo Cosmosa{#}

AMD u <3 Intel u C===3
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice