Galaxy S6 - "Camera failed"

poruka: 2
|
čitano: 1.831
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
neaktivan
offline
Galaxy S6 - "Camera failed"

Pozz, imam problem s kamerom na uredaju Samsung Galaxy S6. Svaki puta kada otvorim kameru izbaci mi gresku "camera failed". Googlao sam, naravno, i mislim da sam probao sve sto sam mogao naci. Ponekad proradi, ali nakon 2 dana izbacuje mi ljubicaste linije kao sto mozete vidjeti na slikama i onda ne radi jako dugo vremena (izbacuje "camera failed"). Problem je poceo najednom (nije mi ispadao na pod, u vodu itd.). Instalirao sam vise aplikacija za kameru, bootao u safe mode, brisao cache partition, rootao ga i stavio custom rom no problem je ostao. Nosio sam ga u servis te su rekli da je problem vjerojatno u kameri pa su probali staviti novu kameru no rekli su da je i s novom kamerom opet isto pa su mi rekli da stavim nazad bas njegov rom, no ni to nije pomoglo. E sad je li moguce da je maticna ploca problem? No ne znam iz kojeg razloga bi maticna bila problem. Prije nego sto ga nosim opet u servis, htio sam ovdje pitati, je li imao netko slicnih problema?

 

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Galaxy S6 - "Camera failed"

Lako moguće da je na matičnoj problem.

Možda neka komponenta na sučelju na koje se spaja kamera ne valja, ili je konektor na koji se uštekava kamera neispravan, što sam vidio već par puta.

 

 

Kruha i igala...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice