Samsung Galaxy S10/S10+

poruka: 2.250
|
čitano: 601.820
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Jesu to oni namjerno maknuli potrošnju baterije od zadnjeg punjenja?

Nekako mi na to smrdi..

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Nije nista maknuto, nego se treba snaci u novoj grafici.
Mozes sada gledati SoT po satovima, a mozes i za cijeli dan.
Ja sam bio prezadovoljan s baterijom na S10, ali ovo je sada jos jedno koplje vise.
14h bez punjaca, 5h i 30 min tocno SoT.
Od toga je jedno 50etak posto bilo na IM, ostatak chrome i gluposti. U pozadini preko BT sluska 2h youtube premium svirao na mobilnim podatcima. Stvarno dosta solidan rezultat. + uredaj je star 9 mj.
Nisam fanboy niti jedne firme, ali trenutno, 10 mjeseci nakon izlaska, ja ne vidim bolji i kompletniji uredaj od S10.
Pouzdane kamere, solidna baterija, odlican dizajn, prekrasan ekran, "taman" (meni) pogodena velicina, UI, 3.5mm.
Osobno mi se ne svida sta ce na S11 izbaciti 3.5 i ici na vece dimenzije.
13 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

nigdje ne nalazim mogucnost iskljucenja prikaza punjenja baterije na 10-tki. jel netko nasao nacin kako to iskljuciti ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
U postavkama traži prikaz podataka
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
ROXX kaže...
U postavkama traži prikaz podataka

 imam mob na engleskom pa ne znam di je to..

 

8 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Bok ljudi, 

 

Imam s10e kupljen u SD, sve je okej, no imam problem s kamerom. Naime, kada nesto slikam, sve sto je udaljeno vise od pola metra nece izostrit, izostri tek kad stavi ultra wide, odnosno kada je na 0,9x izostri ali na 1,0 i dalje ne izostrava, pokusao sam sve, ali problem je i dalje tu, trebam savjet sta da radim.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+

Noćas ostavim mob na oko 20% prije spavanja. AOD ugašen od 23-8. Probudio se u pola 11, mobitel ugašen. Užasno sam razočaran s tim battery drainom kod Samsunga. Katastrofa. 

Every man dies, not every man really lives. William Wallace (1272 - 1305)
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Kakav drain, moj ima odlican stand by, oko 0.3% /h mi trosi po noci.
Bar sad ba Androidu10 mozes vidit zbog cega si imao drain.. napravis ss pa cemo ti dalje pomoci.
13 godina
online
Samsung Galaxy S10/S10+

Meni S10e troši prek noći (8h) 3% cca, sve off.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

koliko nepotrebne price o bateriji.

baterija dobra ko i kod svakog galaxy telefona sto sam imao, ne znam o cemu je fazon kod nekih.

imam i s8 i obicni s10 oba super.

brate mili ako nekad ne uspije cijeli dan jer igram previse igara il gledam previse filmova paa brate mali fast charging power bank od 20 eura i to je to

 

 

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
F1CHO96 kaže...

Bok ljudi, 

 

Imam s10e kupljen u SD, sve je okej, no imam problem s kamerom. Naime, kada nesto slikam, sve sto je udaljeno vise od pola metra nece izostrit, izostri tek kad stavi ultra wide, odnosno kada je na 0,9x izostri ali na 1,0 i dalje ne izostrava, pokusao sam sve, ali problem je i dalje tu, trebam savjet sta da radim.

 Nikom nista ne pada na pamet? U safe modu isti drek, focus tek ispod 1,0x. 

13 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+
Tap to focus isto ne pomaže? Stavi dlan ispred kamere, pa makni, trebao bi odmah fokusirati.
Ako ne, probaj reset uređaja, možda je softver kamere u pitanju. Ako ni to nije, onda je hardver i na servis
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+

Apsolutno nista ne pomaze tap to focus, pokusao sam i sa dlanom, al budimo realni, za te novce mi ne pada na pamet svaki put stavljat dlan ispred kamere haha. U biti radi normalno kada slikam unutar stana, ali izvan, nemoguca misija. 

13 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Zanima me, je li netko probao SoT mjerit dok je mobitel u High Performance modeu? Naime, na redditu par korisnika izvlaci bolji SoT na High Perf. nego na battery save modovima, pa me zanima ako je netko ovdje vec eksperimentirao.

Di2 & EPS FTW!
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+

ja ga sad koristim... S10

prije 2h ga skinuo s punjača

za sad 1:12h sot(malo youtube, facebook, messenger), i ošlo 18%, to nije normalno kolko draina.

Javim kolko ce bit pri kraju baterije

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.12.2019 11:03 (apowe).
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Na high performance trenutno 72% i 1:47h SoT
S10+
Bixby i facebook disableani
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

U finalu blind camera smartphone testa kojeg je napravio MKBHD, nasli su se Galaxy S10e i Galaxy Note 10+ 

Bravo samsunze

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.12.2019 18:26 (CrossDeath).
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Je li postoji neka mogućnost snimanja poziva, obje strane, bez rootanja uređaja? Galaxy S10, Android 10.

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.12.2019 23:32 (Mandak).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Mandak kaže...

Je li postoji neka mogućnost snimanja poziva, obje strane, bez rootanja uređaja? Galaxy S10, Android 10.

 imaš na storeu aplikacije tipa call recorder i slično, ja sam jedno vrijeme neku koristio bez roota, odlično je radila (uvijek je aktivna i sama pokrene i zaustavi snimanje prilikom poziva). E sad koliko vjeruješ tim aplikacijama da te ostalo vrijeme ne prisluškuju ili šalju te snimke nekome dalje....

Stoja
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Stoja kaže...
Mandak kaže...

Je li postoji neka mogućnost snimanja poziva, obje strane, bez rootanja uređaja? Galaxy S10, Android 10.

 imaš na storeu aplikacije tipa call recorder i slično, ja sam jedno vrijeme neku koristio bez roota, odlično je radila (uvijek je aktivna i sama pokrene i zaustavi snimanje prilikom poziva). E sad koliko vjeruješ tim aplikacijama da te ostalo vrijeme ne prisluškuju ili šalju te snimke nekome dalje....

 I ja sam koristio, ali na Android 9 i 10 se ne čuje sugovornik. 

5 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

S10e u Sancta Domenici vrlo povoljno

 

https://www.sancta-domenica.hr/mobitel-samsung-galaxy-s10e-intenzivno-zuti-128gb-dual-sim-sm-g970f.html

 

najbolji mobitel vjerojatno. mobiteli su sve veći i veći, gdje je granica.

Ovo je najbolje po meni na tržištu. Kad odbiješ PDV 380 eura nov zapakiran.

Može li bolje 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
mp3david kaže...
Nakon puno razmisljanja dali uzeti novi mob ili ne ipak sam uzeo S10e.

Gledao sam Oneplus 7pro ali je ogroman i skup, gledao sam novu xperiu 1, ali je na oglasu nema niti igdje na netu, a i skupa je,samo je tcom ima.
Novi galaxy a80 me fascinirao,iako ima velki ekran ali je drugaciji i fora je,ali ga ipak nisam uzeo.
LG G8 nikako da dodje u prodaju,a i dok dodje, nece mu cijena pasti tako brzo kako je pala S10 modelima.
Gledao sam Xiaomi Mi9t, i koliko god da je brutalan, steta da nije odma dosao pro model,mozda bih ga odma uzeo.

Imam S8 vec godinu i 9 mjeseci i razlika u brzini je nevjerojatna, a ipak ja svoj mob nisam nijednom vracao na tvornicke postavke,pa i to doprinosi tome.

Ekupi je imao 20 posto popusta na trenutno redovnu cijenu od 4399kn, izasao me 3519kn i jos sam iskoristio kupon od 300kn tako da me izasao 3219kn.
Sad cekam da mi dodje pa bumo vidli.
Znam da bi preko oglasa prosao jeftinije kasnije,ali sumnjam da bi ga bas nasao u zutoj boji,tako da mi i nije zao.

 

Stavi animacije na pol sekunde da vidiš šta je brzina. 😁

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
apowe kaže...

ja ga sad koristim... S10

prije 2h ga skinuo s punjača

za sad 1:12h sot(malo youtube, facebook, messenger), i ošlo 18%, to nije normalno kolko draina.

Javim kolko ce bit pri kraju baterije

 

ROXX kaže...
Na high performance trenutno 72% i 1:47h SoT
S10+
Bixby i facebook disableani

 Testirao sam na svom. Sa high performance 4h, optimizirano je cca 5h, a u saving mode je 6h.

 

Ocekivao sam neku manju razliku, ali uglavnom je ono sto i pise.

Di2 & EPS FTW!
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Danas mi tcom javi da nemam vise prometa. To mi se do sad nikad nije dogodilo. Pogledam tko/što je pojelo promet i vidim neke brojeve koji su pojeli podosta prometa. Jel i drugi imate te aplikacije/malware/stovec?

Nema ih na popisu aplikacija uopce.
Sig
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

je li netko zna jesu li odlične samsung BUDS bežiče slušalice  ?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Bass kaže...
Danas mi tcom javi da nemam vise prometa. To mi se do sad nikad nije dogodilo. Pogledam tko/što je pojelo promet i vidim neke brojeve koji su pojeli podosta prometa. Jel i drugi imate te aplikacije/malware/stovec?

Nema ih na popisu aplikacija uopce.

 Mogu ti odmah reći, skidao si crackane aplikacije jel?To sam vidio već kod puno ljudi, onda skinu onaj prvi fake apk koji servira reklame i ko zna šta radi u pozadini umjesto pravog.

 

Izbriši ih...(Stisni pokaži sistemske aplikacije ako se ne vide na popisu), ili to ili probaj neki AV skener kao Kaspersky ili resitiraj telefon najbolje.

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.12.2019 8:47 (ivicask).
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Skinuo sam youtube vanced pa moze biti da je to. To je jedino sideloadano na telefonu.
Sig
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Bass kaže...
Skinuo sam youtube vanced pa moze biti da je to. To je jedino sideloadano na telefonu.

 I ja ga imam, ovisi sa koje stranice si skinuo ga.. imaju službenu stranicu gdje nebi mogo pokupiti to...

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Pozz ekipo, vec mi se desilo dva tri puta da mi se kamera zblokira samo. Tj ne mogu izaci uopce iz kamere, samo hard reset pomaze
Svaki puta se desilo kada mi je scene optimiser bio ukljucen. Nisam jos iskljucio pa da provjerim bude li se i bez njega zblesirala kamera
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Pozdrav,

Imali netko problema sa opcijom Dynamic Lock Screen? U izborniku wallpapers pod Wallpaper services odaberemo opciju Dynamic Lock Screen ali ništa se ne dogodi..  imam andoid 10 i 2.0 One UI version na svojem s10.. Kod frenda na s10e sam vidio kako se podešava i nije ništa specijalno ali kod mene jednostavno ne radi.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice