Samsung Galaxy S10/S10+

poruka: 2.250
|
čitano: 601.293
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Ekipa trebam pomoc

 

Dali je tko narucivao maske, zaštitnu foliju za prednju i stražnju stranu, zaštitu za kameru? Molim vas neke linkove ebay, aliexpres ako ste narucivali za S10+ da znam šta je dobro. 

 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Perodactyl kaže...
galinjo24 kaže...

Moj mob je tcom i stiglo je neki dan

 jesi ga kupio u tcom-u il je samo njihova kartica unutra?

 Kupljen u Tccom i njihova kartica unutra

8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
galinjo24 kaže...
Perodactyl kaže...
galinjo24 kaže...

Moj mob je tcom i stiglo je neki dan

 jesi ga kupio u tcom-u il je samo njihova kartica unutra?

 Kupljen u Tccom i njihova kartica unutra

 svašta, čini se da im je onda dio tih galaxya otključan, a dio od njemačkog t-coma

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.7.2019 17:45 (Perodactyl).
13 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Sto je sa notification lightom? Aplikacija je neophodna da to proradi kao svjetlo oko kamere?

Di2 & EPS FTW!
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.7.2019 23:58 (ivanoile).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
ivanoile kaže...

Sto je sa notification lightom? Aplikacija je neophodna da to proradi kao svjetlo oko kamere?

 Ja ju imam, holey light, ali pošto sam počeo koristiti AOD da mi je stalno upaljen, nema mi uopće smisla jer ovako vidim sve nove notifikacije, a ne primjetim preveliki odraz na bateriju. Tako da je po meni AOD rješenje tog problema 

Stoja
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Stoja kaže...
ivanoile kaže...

Sto je sa notification lightom? Aplikacija je neophodna da to proradi kao svjetlo oko kamere?

 Ja ju imam, holey light, ali pošto sam počeo koristiti AOD da mi je stalno upaljen, nema mi uopće smisla jer ovako vidim sve nove notifikacije, a ne primjetim preveliki odraz na bateriju. Tako da je po meni AOD rješenje tog problema 

 Zar nije Samsung trebao imat neki "oficijalni" update za to svjetlo?

Di2 & EPS FTW!
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
ivanoile kaže...

 Zar nije Samsung trebao imat neki "oficijalni" update za to svjetlo?

 Mislim da su samo neke glasine kružile, ništa konkretno od samsunga nije bilo potvrđeno...

Stoja
8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+

Ima na Galaxy store Goodlock, ali samo za Ameriku koliko sam vidio

 

 

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Pozdrav.
Mislim se prici sa Nota 9 na S10/S10+ ili eventualno na P30P? Sad jedna stvar koja me muči je baterija. Možete li mi rec otprilike koliko dobivate SOT? Jasno mi je da svi mi koristimo drugačije uređaje i da će to varirat, ali ono samo da imam ideju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Ima li tko problema sa gubljenjem wifi signala.Isprobao sve što savjetuju na stranim forumima i youtube.Nakon hard resseta situacija je malo bolja ali opet se zablesira i stoji poruka "Došlo je do greške kod provjere",nakon toga moram u postavke wifi i ručno ga spajat na wifi.Napravim hotspot na drugom mobitelu i sve radi ali Iskonov ruter ga stalno isključuje i nema šanse automatski se povezat.

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.7.2019 21:48 (helex).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Neo dD. kaže...
Pozdrav.
Mislim se prici sa Nota 9 na S10/S10+ ili eventualno na P30P? Sad jedna stvar koja me muči je baterija. Možete li mi rec otprilike koliko dobivate SOT? Jasno mi je da svi mi koristimo drugačije uređaje i da će to varirat, ali ono samo da imam ideju.

 Ja imam S10 i koristim

dual sim

mobilne podatke 4g

bluetooth uvijek ukljucen jer koristim i smartwatch

NFC i podatci i lokacija takodje ukljuceni.

od 8h ujutro koristim telefon i SOT mi je uvijek 4:30 do 5h,i na kraju dana kad legnem spavat oko 12 navece ostane mi jedno 15%

prezadovoljan sam vala,mada sam osoba koja je bila zadovoljna i sa baterijom od S8

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.7.2019 20:31 (mersimh).
14 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Znači 26.6. sam registrirao uređaj, tek je danas došao mail od samsunga da je odobreno i da kreće isporuka prema uvjetima iz promocije. Rok od 20 radnih dana, također su se iz mediapolisa udostojili odgovoriti nakon gotovo 8 radnih dana.

 

Zanima me kakve su vam slušalice, oni koji su si ih ostavili, čuo sam par mišljenja da nisu nekaj posebno, pa eto dali ih ostaviti ili šibnut dalje, pitanje je sada. :)

 

 

Ne vjeruj računalu kojeg ne možeš baciti kroz prozor!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
BOGDO kaže...

Znači 26.6. sam registrirao uređaj, tek je danas došao mail od samsunga da je odobreno i da kreće isporuka prema uvjetima iz promocije. Rok od 20 radnih dana, također su se iz mediapolisa udostojili odgovoriti nakon gotovo 8 radnih dana.

 

Zanima me kakve su vam slušalice, oni koji su si ih ostavili, čuo sam par mišljenja da nisu nekaj posebno, pa eto dali ih ostaviti ili šibnut dalje, pitanje je sada. :)

 

 

 Ja sam 19.6. registrirao uređaj. Još uvijek nisam dobio nikakvu potvrdu ni odgovor od mediapolisa...

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
SHELBY_09 kaže...
BOGDO kaže...

Znači 26.6. sam registrirao uređaj, tek je danas došao mail od samsunga da je odobreno i da kreće isporuka prema uvjetima iz promocije. Rok od 20 radnih dana, također su se iz mediapolisa udostojili odgovoriti nakon gotovo 8 radnih dana.

 

Zanima me kakve su vam slušalice, oni koji su si ih ostavili, čuo sam par mišljenja da nisu nekaj posebno, pa eto dali ih ostaviti ili šibnut dalje, pitanje je sada. :)

 

 

 Ja sam 19.6. registrirao uređaj. Još uvijek nisam dobio nikakvu potvrdu ni odgovor od mediapolisa...

 Mora ti doći prvo mail baš od samsunga, da je uređaj registriran. Onda valjda kreće isporuka. Mediapolisu sam ja zasebno posalo mail s upitom kad mogu očekivat sluške.

Ne vjeruj računalu kojeg ne možeš baciti kroz prozor!!
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+

Ja regao 14.06 i 1.7 dobio mail da je regano i da sluske krecu na isporuku,rok je kao 20 dana

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
BOGDO kaže...

 Ja sam 19.6. registrirao uređaj. Još uvijek nisam dobio nikakvu potvrdu ni odgovor od mediapolisa...

 Mora ti doći prvo mail baš od samsunga, da je uređaj registriran. Onda valjda kreće isporuka. Mediapolisu sam ja zasebno posalo mail s upitom kad mogu očekivat sluške.

Ovo je jedino što sam dobio (slika)...

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
SHELBY_09 kaže...
BOGDO kaže...

 Ja sam 19.6. registrirao uređaj. Još uvijek nisam dobio nikakvu potvrdu ni odgovor od mediapolisa...

 Mora ti doći prvo mail baš od samsunga, da je uređaj registriran. Onda valjda kreće isporuka. Mediapolisu sam ja zasebno posalo mail s upitom kad mogu očekivat sluške.

Ovo je jedino što sam dobio (slika)...

 I sad čekaš mail vaša registracija je odobrena od samsunga, kad to dobiješ počinje teći vrijeme isporuke od 20 radnih dana. Ako koristiš gmail, prvi mail dolazi u primarno tab, a recimo potvrda registracije mi je došla na tab promocije.

Ne vjeruj računalu kojeg ne možeš baciti kroz prozor!!
14 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Dobro ljudi jer ko dobio sluške da veli dojmove?

Ne vjeruj računalu kojeg ne možeš baciti kroz prozor!!
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
BOGDO kaže...

Dobro ljudi jer ko dobio sluške da veli dojmove?

 Imao od AKG-a slicne wireless slusalice(ista cijena), 1500kn ne vrijede, ali su poklon pa je okej. Bolje od in-ear modela, losije od over ear modela istog cjenovnog ranga. Za nekakva putovanja su okej, nisu previse ugodna (barem meni bila), ali tko god trazi visu kvalitetu muzike nece se usrecit kao sa over ear slusalicama od 1500kn. 

 

Steta da su wireless jer valjda jedino Samsung jos nudi 3,5mm prikljucak, pa sam izbor wireless slusalica je dosta tupav jer ne pokazuje jednu od "velikih" prednosti pred npr. Huawei modelima, steta.

 

 

Di2 & EPS FTW!
12 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Jbt kako popularan uređaj,80% poruka je vezano za nabavu slušalica a ne za telefon.

 

 

 

 

 
3 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Ima li tko problema sa igricom The Simpsons Tapped Out na S10 + ??

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
wenclino kaže...

Jbt kako popularan uređaj,80% poruka je vezano za nabavu slušalica a ne za telefon.

 

 

 

 

 Pa kad sam mobitel nije nista posebno, nista ne videno prije, nista vrijedno spomena skoro... All rounder visoke cijene.  

Di2 & EPS FTW!
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.7.2019 15:01 (ivanoile).
8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Ili mobitel radi kako treba. Ljudi su zadovoljni njime, pogotovo ako su ga po njihovom mišljenju , za dobru cijenu dobili.
Najčešće ce ljudi pisat ako imaju nekakve probleme ili su nezadovoljni mobitelom.
Tako da sam ja, za sad, jako zadovoljan i mislim da je najbolji mobitel na tržištu.
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
ivanoile kaže...
wenclino kaže...

Jbt kako popularan uređaj,80% poruka je vezano za nabavu slušalica a ne za telefon.

 

 

 

 

 Pa kad sam mobitel nije nista posebno, nista ne videno prije, nista vrijedno spomena skoro... All rounder visoke cijene.  

Kolega, a reci mi koji je? One plus 7 pro, pop up camera, 90Hz ekran big deal. Razer phone fura brži ekran na svojoj drugoj iteraciji. Huawei p30 pro bolja kamera, pogotovo night mode, a ram managment koji ubija aplikacije ako doslovno dvije rade u pozadini. Samy s10+ je najbolji all rounder kaj se tiče telefona, kaj se tiče funkcija i to nemre niko osporit. Da se ne prepiremo niti mi je to želja, poanta je ta da su svi flagship uređaji poprilično na isti kalup, sa nekim gimmick forama ako to tako možemo nazvati, jednostavno su svi tu negdje. Iskreno želio sam si jako One Plus 7 pro, al jednostavno ga nisam uzeo jer je preglomazan, ful težak i kamera je meh. Samsung nisam imao još od s6 gdje sam ih u jednom momentu čak zamrzio, koliko me nervirao uređaj. Vratio sam se na isti i nisam požalio. Night mode je njesra ali po danu pojede kaj god oš, i to je jedino kaj ja vidim kao minus na ovom uređaju, a taj mi dio kamere mi nije presudan. Možda je dosadan jer sve odrađuje kak se spada i još kad je uparen sa galaxy watchem ma milina. Prism Green je živi seks hehehe. :)

Ne vjeruj računalu kojeg ne možeš baciti kroz prozor!!
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.7.2019 19:35 (BOGDO).
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
wenclino kaže...

Jbt kako popularan uređaj,80% poruka je vezano za nabavu slušalica a ne za telefon.

 

 

 

 

 Pa kad je u ljudskoj prirodi da volimo poklone. Ljudska nestrpljivost. Potpuno normalno. To konzumerizam napravi od nas, hordu materijalista. ;)

Ne vjeruj računalu kojeg ne možeš baciti kroz prozor!!
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
BOGDO kaže...

minus na ovom uređaju, a taj mi dio kamere mi nije presudan. Možda je dosadan jer sve odrađuje kak se spada i još kad je uparen sa galaxy watchem ma milina. Prism Green je živi seks hehehe. :)

 Nisam se odnosio na industriju vec na S10 obitelj mobitela, nisu donjeli nista wow osim cijene. A i ova tema dokazuje to, da uglavnom sve se odnosi na stvari nevezane uz sam mobitel.

 

 

Inace S10 sam odabrao jedino jer je bio 700$, a i americki model je tako da mi je to bilo malo i draze, ali inace bi ostao na S8 jos pola godine sigurno.

Di2 & EPS FTW!
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+

Da se razumijemo i ja imam S10+,i baš zbog toga rantam

 

Šta tu možeš saznati osim kako i kada do sluški

 

 

11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

2 mjeseca koristim 10 i smece je zivo suoer je to ekran i kamera nista bolja nista gora meni laiku od konkurencije ali evo crka mi na punjacu nece da se pokrene... 

Imao sam dva samsunga do sad i nikad mi nije bilo jasno sto sam onog drugog kupova a bome nece samsung u moju butigu vise nikad... E i baterija je za poslovni telefon koma imam privatni china telefon i drzi bolje od smeca... 

Moj PC  
1 10 hvala 0
8 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Pozdrav. Imam Samsung Galaxy s10e i dogodilo mi se da na Whatsapp mi ne daje zvučno upozorenje za poruke. U postavkama je sve kako treba, a kad mi stigne poruka, slika ili video, mob samo zavibrira. Zna li netko u čem je problem?

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Ne vrijedi to tih novaca svi ovi androidi rade na istom pa neki od 200e radi kao i ovaj od 800 cak ovaj ima bolju bateriju sto je vaznije obzirom da ja nemam oko galeba da vidim pixel by pixel i kamera mi je vazna samo da okinem sliku svakih 20 dana... 

Vidim da ste mi nabacili hrpu td pa me cisto interesira zasto ja kao krajnji korisnik ne mogu bit nezadovoljan pokvarenim uredajem koji kosta ko bolja hrvatska placa...  Ili koja je to logika da iako sam nezadovoljan moram napisat da je mob ludilo da bi sveukupni svijet fanboysa dobio neku perspektivu...  Inace ide mob nakon servisa na bubanj i to odma po preuzecu... 

Moj PC  
0 5 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice