Samsung Galaxy S10/S10+

poruka: 2.250
|
čitano: 601.431
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+

Kako mislis preko smart switch?

ulalalalla
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
BOGDO kaže...

Obzirom da se nemere skinut update za galaksičnog preko a1, upravo piknuo na smart switch i ponudio mi update.

 

G975FXXU3ASIG

 pa na A1 je dosao update, kakve veze smart switch ima sa tim ?

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
BOGDO kaže...

Obzirom da se nemere skinut update za galaksičnog preko a1, upravo piknuo na smart switch i ponudio mi update.

 

G975FXXU3ASIG

 Ista stvar i meni, 2 tjedna nemrem check update dal ima nes novo i samo vrti i vrti i nece se spojit na server. Na smart switchu odma naslo taj update od 5GB sto je cudno tak velik a bio samo security 1 Sep. Valjda je isti koji je trebo doc i prek OTA. To je za svicarsko trziste oznaka ja mislim...

 

..........

Baterija je ok za takav mali uredaj S10e. Ja nisam ni ocekivao da bude bolja od S7 koji je isti, samo kaje ovaj duplo jaci od S7. Taj uredaj se ne kupuje radi baterije nego dimenzija. Ko oce nek si uzme A70 pa nek pegla cijeli dan i noc. Ili nek uzme drugu marku...

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
MOgY kaže...

Kako mislis preko smart switch?

 Na smart switchu mozes namjestiti u postavkama da provjeri da li ima updatea za mob, onda bu ovaj provjeravao po serverima, cesce ga spojis na komp i ponuditi da skines update. Ovaj je imao 4.8 gb.

Ne vjeruj računalu kojeg ne možeš baciti kroz prozor!!
6 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

I meni na Note 9 preko A1 neta doma javlja grešku poslužitelja.. preko mobile data normalno provjeri ima li updatea.. sto se tu događa? 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
BOGDO kaže...
MOgY kaže...

Kako mislis preko smart switch?

 Na smart switchu mozes namjestiti u postavkama da provjeri da li ima updatea za mob, onda bu ovaj provjeravao po serverima, cesce ga spojis na komp i ponuditi da skines update. Ovaj je imao 4.8 gb.

 Nsznam jesam li lud ili sta....sta smart switch (aplikacija za prenos datoteka i sve ga s sfarpg na novi mob) ima veze s updatom...meni u postavkama u smart switch nista o tome nema 

ulalalalla
13 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Smart switch aplikacija na kompu.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Probao preko SS-a nije ponudio S10+.T-mobile...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
4mal kaže...

Probao preko SS-a nije ponudio S10+.T-mobile...

Odeš u smart switchu (Desktop app) na opciju More-Preferences-Software Update-kvačica na Latest Software Pre-Download - Ok. Probaš par puta tokom dan dva. S vremenom bude potegnuo softver, odnosno ponudio update.

Ne vjeruj računalu kojeg ne možeš baciti kroz prozor!!
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.10.2019 13:47 (BOGDO).
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Preko A1 također greška s poslužiteljem, i tako 10etak dana. Otišao u drugi stan na Iskon, skinulo odmah.
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
4mal kaže...

Probao preko SS-a nije ponudio S10+.T-mobile...

 zato jer ni nema update za tcom

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Ovo mi se desava od novog update-a, ne zelim da mi se uopce content hidden vidi nego samo ikonica dolke od aplikacije da mi je nekaj doslo
Niti ne znam koja je nova ikona desno od Whatsappa
Maknuo sam pop upove iz app i notifikacija ali jos uvijek se prikazuje
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+
Da nemaš uključen rubni zaslon?
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Settings - lock screen - notifications

I tu sad ukljucis "hide content".

Nego jel se meni cini ili su opcije za takve stvari neintuitivno zakopane u settingsima. Ocekivao bih da je ovako nesto pod privacy opcijama.
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Probao i na Settings - Lock Screen, -Notification nista
Probao na Settings - Apps - Whatsapp- Nitification, nista ne pomaze
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Edit: na kraju je Edge Screen kriv i nikako da napravim da mi se ne pokazuje pop-up gore osim da iskljucim
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Evo i ja postao vlasnik Samsunga S10 

Da li imate preporuku za neki wireless fast charger? Može i sa Ebaya ali da je netko već koristio i da je zadovoljan. 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Barem jos neko ko smatra one fotografije koje prave drugi mobiteli po noci tipa p30 pro debilnim, ja sam ga koristio 6 mjeseci uporedo sa s10+, ono veze s azivotom nema, to sto pravi dan od noci pa to je debilizam, doci cu po danu, i ko covjek slikati,
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Liverpool1892 kaže...

Evo i ja postao vlasnik Samsunga S10 

Da li imate preporuku za neki wireless fast charger? Može i sa Ebaya ali da je netko već koristio i da je zadovoljan. 

 ovaj za 15 eura bude stalno tu,sasvim je ok

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+

Ja imam Samsung Galaxy S10 i zadovoljan sam baterijom. Sve zavisi kako si postavio stvari. Treba isključiti obavijesti od aplikacija koje te ne zanimaju, treba isključiti jedan dobar broj aplikacija da ne rade u pozadini. Osvjetljenje sam namjestio na Automatski.

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.10.2019 11:42 (Mandak).
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Ima kakva dobra folija/kaljeno staklo?

Ovaj tjedan dobivam sluzbeni S10 i moram ga zastititi. Neku preporuku bih molio.
Narucil sam Spigen zastitnu navlaku a ne znam koje staklo/foliju.
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+

Za prvu ruku ti je dovoljna tvornicka folija na ekranu koja je naljepljena u startu..Imam je od prvog dana na svom i čisto solidno obavlja svoj posao (štiti od sitnih ogrebotina i sl sranja)...Naravno, od pravog pada ga jedino štiti polica osiguranja na zaslon :)

11 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Imam spigen tough armor antracit ako je ko zainteresiran..ostalo mi od moga s10 koristen mjesec dana i sandisk extrem 64 gb memory karticu onu zlatno crvenu..ako je ko zainteresiran moze pp

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.10.2019 12:33 (mariolla79).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
evo stigao mi oktobarski patch,inace uvijek medju prvima dobijem ovdje u njemačkoj ove updejte
BiH__Snowflake BF4,CS:GO
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+

Stigao i meni danas s10e tcom

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
stiglo na s10 plus, tcom
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Meni je glupo kaj OTA update ne radi na mobu već 3 tjedna cca. Jedino kako mogu update mob preko Smart Switcha app prek kompa. Nezz kad će se to riješit, al očito neće, probo sam i prek mobile data i prek wifi i prek drugog wifi, uvijek traži i traži spaja se na server i na kraju se nemre spojit i niš...Probo sam dosta tog jedino mi se ne vraća mob na tvorničke radi tog problema jer sve više manje radi dobro.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Već je i sljedeći izašao. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

kod mene nista S10+ tcom.

 

al ovo je samo security patch, ne update koji donosi poboljsanje kamere itd. ne kuzim..

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice