Samsung Galaxy S8/S8+

poruka: 3.743
|
čitano: 877.212
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Was thinking the same .. until I've finally found it, go to Settings > Accessibility > Interaction and dexterity > Assistant menu > Enable it, then scroll down to "Single tap to swipe" and Enable it, after that you can scroll back up to the top and Disable the "Assistant menu", otherwise you will have that circle on your screen.. and you can notice the "Single tap to swipe" remains "On" even with the "Assistant menu" disabled. Enjoy! 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
dendo kaže...

Was thinking the same .. until I've finally found it, go to Settings > Accessibility > Interaction and dexterity > Assistant menu > Enable it, then scroll down to "Single tap to swipe" and Enable it, after that you can scroll back up to the top and Disable the "Assistant menu", otherwise you will have that circle on your screen.. and you can notice the "Single tap to swipe" remains "On" even with the "Assistant menu" disabled. Enjoy! 

It does not work on my cell phone.

It has already been set in the settings but still does not work.

Thanks anyway.

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Gdje je na android Pie nestala mogucnost rada dvije aplikacije na ekranu? Zar je moguce ds toga vise nema?
Moj Youtube kanal - Gameplay Croatia (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
I ja htio neki dan dvije app na zaslon staviti i nema više?!
Pa zašto su tako korisnu stvar maknuli?
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Nisu tu je (kada ides na tri crtice dolje desno, zatim kliknes na ikonu od app u pozadini te ti se pojavi ovo)
5 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

nisu maknuli, samo je sada ukljucujes na ovaj nacin, slike u prilogu

 

 ah, prestigao me post iznad 

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.3.2019 20:23 (Mitohondri).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Ali ja uopce nemam opciju open in split screen view? Mogu samo zatvoriti aplikacije,meni se ne pojavljuje ta mogucnost.Uopce ne kuzim
Moj Youtube kanal - Gameplay Croatia (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Skuzio sam upravo.Malo je cudno zbilja to napravljeno
Moj Youtube kanal - Gameplay Croatia (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Ovi u Tmobile-u počeli "poklanjati" neke modele mobitela. Do prije par dana je S8+ bio 160 kn/mj. a sada je 60 kn/mj. x 24 rate uz pretplatu 159 kn/mj. (u Magenti).

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
RobotTitan kaže...

Ovi u Tmobile-u počeli "poklanjati" neke modele mobitela. Do prije par dana je S8+ bio 160 kn/mj. a sada je 60 kn/mj. x 24 rate uz pretplatu 159 kn/mj. (u Magenti).

Treba se nekako rijesiti zaliha

10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Mamac je to i za nove ugovore i nove pretplatnike. A ni S9+ nije skup. 110 kn/mj pod istim uvjetima. Ja sam ih kupio 2 u tjedan dana. Za obje kćerke na ženin i svoj produžetak ugovora. Već je bilo vrijeme da promijene mobitele nakon 4-5 godina. Meni je moj S8+ i više nego dovoljan i dobar. Žena ima jadni A6 ali kaže da je "super". I svi zadovoljni. 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
RobotTitan kaže...
dendo kaže...

Was thinking the same .. until I've finally found it, go to Settings > Accessibility > Interaction and dexterity > Assistant menu > Enable it, then scroll down to "Single tap to swipe" and Enable it, after that you can scroll back up to the top and Disable the "Assistant menu", otherwise you will have that circle on your screen.. and you can notice the "Single tap to swipe" remains "On" even with the "Assistant menu" disabled. Enjoy! 

It does not work on my cell phone.

It has already been set in the settings but still does not work.

Thanks anyway.

I recently discovered that everything works great, but provided the Assistant Menu at the top is not turned off already on.

The circle remains, but I do not mind.

Thanks again!

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.3.2019 17:45 (RobotTitan).
16 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Stiglo azuriranje sustava.

 

Security patch March

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Momci, s8 obicni, kakva je baterija na piti?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Meni ista kao i na keksu.
Luc
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Baterija bez razlike
...potpis nije potreban...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Nabavio sam jednog dosta povoljno.

 

Stavio sam ovo:

- medium power saving

- gps off

- bt off

- nfc off

- 3G

- dark mode

- always on samo kad tapnem ekran

 

Nadam se da cu izvuc cca 3-4h SOT-a

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
thebatman kaže...

Nabavio sam jednog dosta povoljno.

 

Stavio sam ovo:

- medium power saving

- gps off

- bt off

- nfc off

- 3G

- dark mode

- always on samo kad tapnem ekran

 

Nadam se da cu izvuc cca 3-4h SOT-a

 Hoces, jer kod mene sa svime ukljucenim na 4G, prosjek je negdje oko 100%>0% 18h sa 3h SoT

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Malo sam okupao mobitel. Nakon toga mi stalno javlja vlagu u priključku USB. Sve je prije toga bilo normalno, i nije da je prvi puta okupan.
Ali sad stalno skače poruka za vlagu, pa je na miru par sati pa opet.. iritantno je. Kako to riješiti? Sigurno da nema vlage više, punim ga dok se poruka makne sama od sebe, ali se ponovo vrati. Ideje?
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Evo i moga. Tocno jedan dan nakon sto sam ga skinuo s punjaca. Update na pitu sam dobio 24.2. Reset napravio prosli tjedan cisto da vidim kako ce se ponasat. Zasad puno bolje nego Oreo
To ask why we fight, is to ask why the leaves fall. It is in their nature...
15 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

ja ne mogu vise od 3 sata sota izvuci is svoje 8ice  wifi,3g, sync i lokacije su uvijek ukljucene.. brightness je na auto... viber, face i insta najvise koristim klix, reddit i sl.. i pogledam po koji klip na youtube... imal neko neku preporuku kako vise izvuci? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Koliko sam skuzio da to dosta ovisi o data connection. Ako si u podrucju sa slabijim 4g ili 3g bateriju ti ubije konstantno pretrazivanje mreze i trazenje jaceg odasiljaca. Jesi resetirao na tcornicke nakon upgrade-a? GPS doslovno "zdere" bateriju na S8/+ (na Note 9 ni priblizno toliko). Inace kod mene je ukljucen wifi, 4g, sync, auto brightness.
To ask why we fight, is to ask why the leaves fall. It is in their nature...
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Nisam studiozno proučavao razliku već letimično i uopće ne zapažam razliku između S8+ i S9+. Obje kćerke imaju S9+ i malo sam usporedio kameru, brzinu, zaslon i.t.d. sa svojim S8+ i nikakvu razliku ne vidim. Ne kažem da nema razlike već da ju ja ne primjećujem ovako na prvu.

A i što se SOT-a tiče ja sam zadovoljan. Preko 4,5 sata uz 67% potrošnje baterije. WiFi, LTE, automatsko osvjetljenje, sinkronizacija stalno uključeni. Malo surfanja, WhatsApp, Viber, malo razgovora i bez igranja igrica. Sve u svemu jako sam zadovoljan sa mobitelom.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Ni ja nisam nesto preveliku razliku skuzio odmah u usporedbi S8 i S10, ovako u trgovini na brzinu sam isprobao samo da vidim razlike,no to se tako bas ne primjeti.
Kad su kamere sa svakim modelom samo sitnicu poboljsane,nista to nije pretjerano velika razlika.

P.S stigao novi update na S8 iz tcoma.
Moj Youtube kanal - Gameplay Croatia (Subscribe me for more videos)
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

I ja sam jutros instalirao novi update. Isto HTcom.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

jel ima neko problema sa viberom da poruke i pozivi ne stizu dok je telefon zakljucan cim ga otkljucam stignu mi notifikacije?! na oreu nisam imao taj problem

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
x360gamer kaže...
Malo sam okupao mobitel. Nakon toga mi stalno javlja vlagu u priključku USB. Sve je prije toga bilo normalno, i nije da je prvi puta okupan.
Ali sad stalno skače poruka za vlagu, pa je na miru par sati pa opet.. iritantno je. Kako to riješiti? Sigurno da nema vlage više, punim ga dok se poruka makne sama od sebe, ali se ponovo vrati. Ideje?

 Ja sam svoj nakon fotkanja pod vodom u bazenu čisto preventivno ispuhao sa zrakom na prvoj dostupnoj benzinskoj, nikakva poruka se ni prije toga nije pojavila, niti poslije.

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
DangerousB kaže...

jel ima neko problema sa viberom da poruke i pozivi ne stizu dok je telefon zakljucan cim ga otkljucam stignu mi notifikacije?! na oreu nisam imao taj problem

 Isti problem i kod mene nakon zadnjeg update :/ Sad sam iskljucio one opcije za optimizaciju baterije sto tjera aplikacije u mirovanje ...pa ce mo vidit. 

14 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

meni su na whatsapp kasnile,odnosno kad ukljucim ekran bi dosle...nakon reseta tvornickih postavki radi normalno..

...potpis nije potreban...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Dardevil kaže...
x360gamer kaže...
Malo sam okupao mobitel. Nakon toga mi stalno javlja vlagu u priključku USB. Sve je prije toga bilo normalno, i nije da je prvi puta okupan.
Ali sad stalno skače poruka za vlagu, pa je na miru par sati pa opet.. iritantno je. Kako to riješiti? Sigurno da nema vlage više, punim ga dok se poruka makne sama od sebe, ali se ponovo vrati. Ideje?

 Ja sam svoj nakon fotkanja pod vodom u bazenu čisto preventivno ispuhao sa zrakom na prvoj dostupnoj benzinskoj, nikakva poruka se ni prije toga nije pojavila, niti poslije.

 I taj zrak ima vlage u sebi, tako da mislim da se meni zbugirao sw.

Naime, okupao sam ga 2-3x u vodi prije 2 tjedna - ništa strašno, mlaz vode da malo očistim mobitel jer alkohol nije bio pri ruci.

Nakon toga stalno se javlja problem s vlagom. Držim mobitel kako i inače sam ga držao, jedan prst uvijek blizu 3.5mm / USBa i čim je tako par sekundi eto poruke da je otkrivena blaga.

Vrlo brzo se makne, medjutim iritantno je. Nisam prije imao s tim problema. 

Ne smeta za punjenje toliko jer kažem, makne se za 3-4-5 minuta. Ima tko riješene? Možda Brusjebr usb cache/memorije pod aplikacijama sustava?

 

Probao s alkoholom proći po utorima, vatom na čačkalicu isto, ali pomoći nema. Mogu nešto zeznut ako brišem forg navedeno? To sam našao na nekoj stranici. Glupo bi bilo da utor nije suh već 2 tjedna nakon 15+ punjenja.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice