Antivirus za USB Stick

poruka: 10
|
čitano: 13.910
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Antivirus za USB Stick

zanima me dali ima ikakav antivirus koji bi stajao na memory sticku i uključivao se kad god bi usb utikao na pc.

Fiksy
16 godina
offline
Antivirus za USB Stick

Zone Alarm ti učinkovito svaki put kad staviš USB stick u komp skenira za viruse i ako nađe odma ih stavlja u karantenu.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Gigabyte EP35-DS3 | Intel C2D E8200 @3.2 GHz | Gigabyte HD4850 | 2 GB Kingmax PC 6400 | Chieftec 550 W
16 godina
neaktivan
offline
Antivirus za USB Stick

ne krivo ste me shvatili. ja trazim antivirus koji bi bio instaliran na memory sticku te bi taj antivirus bio neovisan o računalu na kojem bi se meomry stick utikao jer meory stick korsitim u školi, kod prijatelja pa mi je vec par puta na njega usao virus i sve podatke unistio jer neka računala su bila zaražena virusima.

Fiksy
16 godina
neaktivan
offline
RE: Antivirus za USB Stick
Ne postoji ti antivirus za memory stick.
Ako misliš da taj antivirus služi samo za obranu sticka, a ne vuče memoriju iz sticka.
Viva La Vida
15 godina
offline
RE: Antivirus za USB Stick

Naravno da postoji i jos puno toga za USB http://portableapps.com/suite

15 godina
neaktivan
offline
Antivirus za USB Stick

Da li postoji skype za usb i gdje ga skinuti?

ASUS P5Q DELUXE INTEL CORE 2 DUO E8500 NVIDIA 9800 GX2 SEAGATE BARRACUDA 320GB CORSAIR TWIN2X2048-6400C4 CORSAIR HX 620W Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
15 godina
offline
RE: Antivirus za USB Stick
Razer_Copperhead kaže...

Da li postoji skype za usb i gdje ga skinuti?

15 godina
offline
RE: Antivirus za USB Stick

A da zaboravih napisat google cini cuda u tom pogledu :)

16 godina
offline
RE: Antivirus za USB Stick
Buhaha kaže...

Naravno da postoji i jos puno toga za USB http://portableapps.com/suite

 to nije ono sto covijek trazi, jedini nacin za zastitu sticka od upada virusa je program koji sprijecava pisanje na usb tipa penprotector ali nije free, nisam nasao na ni jedan takav besplatni program, pa ako netko je molim da da link
Poruka je uređivana zadnji put pet 31.10.2008 16:31 (igy).
16 godina
offline
RE: Antivirus za USB Stick
Razer_Copperhead kaže...

Da li postoji skype za usb i gdje ga skinuti?

 Ne trebaš skinuti, samo ako imaš skype na kompu, kopiraj folder i zalijepi u neki folder na USB-u
̿ ̿'\̵͇̿̿\з==(•̪●)==ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ Mess with the best, die like the rest!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice