Avira je najbolji antivirus u 2008

poruka: 22
|
čitano: 8.662
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Avira je najbolji antivirus u 2008

Prema http://www.av-comparatives.org/index.html Avira je proglasena za najbolji AV ove godine

i time je preuzela titulu od proslogodisnjeg pobjednika NOD32 koji je zavrsio na drugom mjestu

Cestitke za Aviru!

Smatram da je jako dobro da na trzistu postoji vise dobrih produkata koji ce omoguciti

zdravu konkurenciju i stvaranje jos boljih antivirusnih rjesenja u narednom periodu

15 godina
online
Avira je najbolji antivirus u 2008

Korisitim ju več dugo i moram reči da je predobra.Čestitle ljudima iz Avire i sam tako nek nastave.

http://it.forumi.hr/ Moj forum.Registrirajte se.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Avira je najbolji antivirus u 2008
Ad4pt3r kaže...

Korisitim ju več dugo i moram reči da je predobra.Čestitle ljudima iz Avire i sam tako nek nastave.

 Također. A posebno mi se sviđa to da nije gladna memorije. Također trebam naglasiti da mi se nijedan USB virus nije uspio uvući odkad Aviru koristim što nije bio sličaj sa AVG-om i BitDefenderom.
FOXCONN P9657AA; INTEL CORE 2 DUO E4300 (1.8GHz) oc @ 2.5GHz; ASUS EN7300GT SILENT (400/800) oc @ 570/960; 2 GB DDR2 RAM TwinMOS 667MHz; HDD 160 GB WD; LENOVO L171 17";
15 godina
neaktivan
offline
Avira je najbolji antivirus u 2008

ako je tako dobra idem ja s bitdefendera.

s njim svaki dan novi problem.

napravit ću prvo full scan s avirom.

 

xp pro sp3
15 godina
neaktivan
offline
RE: Avira je najbolji antivirus u 2008

Ne bi bilo lose da malo posjetis Avirin forum pa da skontas kako da je podesis

Ima i ona nekih svojih fazona

15 godina
neaktivan
offline
Avira je najbolji antivirus u 2008

prvo mi je bilo problema(ilegalna verzija) pa krenuo instalirat kis ponovo,a kaže da je tu avira ostala a ziher sam je maknuo.

onda bd problema,al ne takvih...sad skidam nortona pa da vidimo.

 

xp pro sp3
15 godina
neaktivan
offline
Avira je najbolji antivirus u 2008

A da kupiš?

16 godina
neaktivan
offline
Avira je najbolji antivirus u 2008

Sa NOD-a na AVG, pa sa AVG-a na Aviru i mogu reci da sam tek sada zadovoljan. Koristim ju nekih 3-4 mjeseca i nemam nikakvih problema.

Nadajmo se da ce tako i ostati.

 

Justice Is Lost Justice Is Raped Justice Is Gone
16 godina
offline
Avira je najbolji antivirus u 2008

ja sam danas instalirao aviru nakon sto sam deinstal avg jer mi nije prepoznavao virus koji sam skinuo preko msn-a a to je bio onaj msn virus sto kliknes na link...znaci nije bio aktiviran samo downloadan i znao sam da je virus ali ga avg nije tumacio tako... avira ga je uredno prepoznala...cak mi je pronasla jos dva crva u skinutim torrentima...

hmmm...
16 godina
neaktivan
offline
Avira je najbolji antivirus u 2008

A kakva je Avira Free ?

16 godina
offline
Avira je najbolji antivirus u 2008

Avira Free je odlicna je je koristim vec dugo ova nova verzija je jos bolja kod mene nije propustila ni jedan virus svakako preporuka uz to je i vrlo lagana na kompu jednostavno se ne osjeti, to nije nikakvo cudo kaj Avira mora cistit za AVG-om jer on nije danas na razini Avire i to je cinjenica!!!Cool

Athlon 64 LE-1620 (3.0ghz) - Golden Orb 2 - Kingmax Mars 1GB ddr2 800 (960mhz) - Seagate Baracuda 160gb - Seasonic S12II 430w - Samsung SM 2232BW - Gigabyte MA790X - DS4 - Ati Crosfire HD 3650 x2
16 godina
neaktivan
offline
RE: Avira je najbolji antivirus u 2008
rambox kaže...

Avira Free je odlicna je je koristim vec dugo ova nova verzija je jos bolja kod mene nije propustila ni jedan virus svakako preporuka uz to je i vrlo lagana na kompu jednostavno se ne osjeti, to nije nikakvo cudo kaj Avira mora cistit za AVG-om jer on nije danas na razini Avire i to je cinjenica!!!Cool

 Slažem se evo baš sam je prije neki dan stavio, jer sam skužio da je avg zadnje smeće a, do tada sam imao avg i svega je bilo u kompu. Što avg nije prepoznao. Šikno sam ga kroz prozor zauvjekSmijeh, avira je sve fino pronašla i sa usb sticka što je špansko selo za avg...Stvarno dobar proizvod.Cool
15 godina
neaktivan
offline
RE: Avira je najbolji antivirus u 2008

Ja koristim NOD 32 već 2 godine pa mogu reći da i on nije loš naročito ova nova inačica tj.verzija 3.0Nevinašce

15 godina
protjeran
offline
Avira je najbolji antivirus u 2008

Ja stavio Nortona i oduševljen: nema što ne nadje, ako ništa onda barem cookie i Spyware doctor za uklanjanje svega ostalog osim virusa jer Norton koji imam samo detektira sve, uklanja viruse i wormseOsmijeh

Q6600 , EX38-DS4, OCZ DDR2 4GB 1000MHz, HD4870 1G
15 godina
neaktivan
offline
RE: Avira je najbolji antivirus u 2008

Nemojte mi tu na BUG-ovom forumu bureke valjati. Jawohl!

 

http://anti-virus-software-review.toptenreviews.com/

 

s.t.a.l.k.e.r. aka automaton aka yamijima
16 godina
offline
Avira je najbolji antivirus u 2008

Ovaj link koj si ti stavio ti je cista reklama od kud si to iscupao i jos WOT ovo oznacava zutom bojom, i nista ti nije cudno da tu upoce nema Avire pa kak je to moguce!!! Ono za najbolji antivirus 2008 godine se odnosi na Aviru Premium 8 a ne na Aviru Free a ovaj tvoj link je pucanj u prazno to nije relevantno niti testiranje niti nista osim ciste reklame zna se dobro kako stoji Avira Premium 8 na relevantnim stranicama za testiranje antivirusnih programa to svi znaju pa je sve jasno to ne treba komentirat!!!Cool

Athlon 64 LE-1620 (3.0ghz) - Golden Orb 2 - Kingmax Mars 1GB ddr2 800 (960mhz) - Seagate Baracuda 160gb - Seasonic S12II 430w - Samsung SM 2232BW - Gigabyte MA790X - DS4 - Ati Crosfire HD 3650 x2
15 godina
neaktivan
offline
RE: Avira je najbolji antivirus u 2008

Ja baren znam koji su najbolji antivirusni programi u zadnje tri-četri godine a to što avira nije među njima to je njen problem. Jawohl!

s.t.a.l.k.e.r. aka automaton aka yamijima
15 godina
neaktivan
offline
RE: Avira je najbolji antivirus u 2008
stalker kaže...

Ja baren znam koji su najbolji antivirusni programi u zadnje tri-četri godine a to što avira nije među njima to je njen problem. Jawohl!

  asu ,ta stranica nije nikakvo mjerlio ,to je cisto reklamiranje...
ja nemislin da je avira svemoguca ,ali za cijenu koju platis pruza daleko najvise (free) + pro(19€)
  sama cinjenica koliko je ljudi preslo na aviru   u zadnjih par mjeseci sve govori ...
 
15 godina
neaktivan
offline
Avira je najbolji antivirus u 2008

Smatram da je ovo testiranje donijelo nove rezultate nezavisno,onome tko koristi mozak u svom radu dat će neke nove i dragocjene podatke i smjernice , pa kome se sviđa dobro, kome ne, opet dobro. Iako sam zadrti NOD-ovac skidam kapu, priznajem pobjednika. Svaka čast. Pobjediti u jednoj tako jakoj konkurenciji nija mala stvar.

Uz potpis, Kalea.

16 godina
offline
RE: Avira je najbolji antivirus u 2008

antivir free + comodo firewall free moja su zastita, prepoznala mi trojance na racunalu koje kaspersky nije...  u glavnom i na bug testu antivirusnih je prosla odlicno uz kasperskog najvisa razina detekcije, definitivno moja preporuka

AMD Athlon X2 7750+ @3.1Ghz / ASUS M3N78-EM / Kingmax 3 Gb RAM 800 Mhz / Zotac GF8800 GT AMP 512 mb / Seagate-Maxtor 320 Gb / Fortron Blue Storm II 500W
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.2.2009 15:25 (igy).
15 godina
offline
Avira je najbolji antivirus u 2008

Svaka čast za Aviru, ja ipak ostajem pri NIS (norton internet security) i Spyware doctor. Tko zna, kad budem reinstalira sutav možda i probam novu Aviru (koristio sam neke prijašne verzije).

15 godina
neaktivan
offline
Avira je najbolji antivirus u 2008

Ja sam instaliro prvi puta nod32 najnoviji i vec ga koristim 2 god podesim postavke i ja  zaboravim da je on instaliran sve radi sam.ima i firewall ali ja koristim zonealarm.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.3.2009 16:20 (vedrann).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice