Avira premium problem

poruka: 55
|
čitano: 18.808
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Avira premium problem

Evo ovako, imam sad ja aviru security suite premium kad ukljucim komp, onaj kisobran dolje stoji zatvoren, i ja uđem u aviru, kad ono samo guard i firewall rade, a mailgurad i webguard nerade.

sto da radim da se ukljuce???

CoD4:MW modder; VK_MOD 217.163.30.22:28960
15 godina
neaktivan
offline
RE: Avira premium problem
bur3k kaže...

Evo ovako, imam sad ja aviru security suite premium kad ukljucim komp, onaj kisobran dolje stoji zatvoren, i ja uđem u aviru, kad ono samo guard i firewall rade, a mailgurad i webguard nerade.

sto da radim da se ukljuce???

 to bi po defaultu trebalo biti uključeno
pogledaj

(samo si ga povećaj) kako ju konfigurirati u expert modu

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.7.2010 14:14 (seneka).
16 godina
neaktivan
offline
Avira premium problem

- jeli to placena licenca?

- jeli iskljucen windows defender?

- kojim slucajem ima li jos kakva "treca" stara zastita?

- skini hijack this i ovdje pestaj njegov log od skena

 

edit:

dok je tako poluaktivna, obnovi rucno bazu i skeniraj sistem, vidi hoce li to napravit i dali dolazi do kraja.

neki malveri uspiju iskljucit webguard.

.

teško vrijeme za matore
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.7.2010 14:47 (torrente).
16 godina
neaktivan
offline
Avira premium problem

da opet ne editiram gornji post, biti cu ovako malo neuredan.

 

ako si legalan, regaj se na njihov forum podrske.

dobit ces brzo pomoc od modova,a mozda ti pomogne i netko od njemaca iz razvojnog tima (jako cest slucaj)

ako malo koristis trazilicu, ima jako slicnih rijesenih slucajeva.

 

http://forum.avira.com/wbb/index.php?langid=1

teško vrijeme za matore
15 godina
neaktivan
offline
RE: Avira premium problem
torrente kaže...

- jeli to placena licenca?

- jeli iskljucen windows defender?

- kojim slucajem ima li jos kakva "treca" stara zastita?

- skini hijack this i ovdje pestaj njegov log od skena

 


.

tim redom pretpostavljam,hijackthis log na kraju ako ništa ne uspije ili?

torrente kaže...

da opet ne editiram gornji post, biti cu ovako malo neuredan.

Smijehono pestaj si baš i mogao..
pozdrav stari

16 godina
neaktivan
offline
Avira premium problem

pozz stari Smijeh

 

znas one ljude sto im sine 30 recenica u glavi i hoce da to sve rafalno izgovore u 5 sekundi nekom, pa na kraju od svega dobijes kupus sa dvije ipo recenice...e to sam ja na forumu Smijeh

 

neka iskljuci windows defender

update avire i scan cijele mashine

ako ima malvera, nece mu dos scan do 100% i vjerojatno ce zablesit

zatim hijack this i njegov log se pejsta, tu vidimo pokrenute procese i u vecini slucajeva se vidi sto blokira webguard

a ako nista ne primjetimo ..pravac onaj forum.

 

uh...siroti pokretac teme, sto mu radim Nevinašce

teško vrijeme za matore
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.7.2010 15:05 (torrente).
13 godina
offline
RE: Avira premium problem
bur3k kaže...

Evo ovako, imam sad ja aviru security suite premium kad ukljucim komp, onaj kisobran dolje stoji zatvoren, i ja uđem u aviru, kad ono samo guard i firewall rade, a mailgurad i webguard nerade.

sto da radim da se ukljuce???

ja imam isti problem, stoji zatvoren, i samo mi online protection radi, scan nece ni pokrenut.

13 godina
offline
RE: Avira premium problem
win4crazzy kaže...
bur3k kaže...

Evo ovako, imam sad ja aviru security suite premium kad ukljucim komp, onaj kisobran dolje stoji zatvoren, i ja uđem u aviru, kad ono samo guard i firewall rade, a mailgurad i webguard nerade.

sto da radim da se ukljuce???

ja imam isti problem, stoji zatvoren, i samo mi online protection radi, scan nece ni pokrenut.

U servisima (Start -> Run -> upiši services.msc) pronađi te module i uključi ih.

the funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's too late to stop reading it
13 godina
offline
Avira premium problem

could not start the antivir mailguard service on local computer

error 1068: the dependency service or group failed to start

 

to mi se javlja za sve service koje ocu ukluciti

14 godina
offline
Avira premium problem

Reinstall Avire  :D 

dzix
13 godina
offline
RE: Avira premium problem

kako da je pravilno obrisem da ne ostane nijedan trag od nje pa da novu instaliram

 

eo log file mozda pomogne

Running processes:
C:\WINDOWS\System32\smss.exe
C:\WINDOWS\system32\winlogon.exe
C:\WINDOWS\system32\services.exe
C:\WINDOWS\system32\lsass.exe
C:\WINDOWS\system32\svchost.exe
C:\WINDOWS\System32\svchost.exe
C:\WINDOWS\system32\spoolsv.exe
D:\Program Files\Avira\AntiVir Desktop\sched.exe
C:\WINDOWS\system32\svchost.exe
C:\Program Files\Java\jre6\bin\jqs.exe
C:\WINDOWS\Explorer.EXE
C:\WINDOWS\System32\svchost.exe
C:\WINDOWS\System32\svchost.exe
C:\WINDOWS\system32\svchost.exe
C:\WINDOWS\system32\RunDll32.exe
C:\WINDOWS\system32\igfxtray.exe
C:\WINDOWS\system32\hkcmd.exe
C:\WINDOWS\system32\igfxpers.exe
C:\Program Files\Siemens\Adsl\dslstat.exe
C:\Program Files\Siemens\Adsl\dslagent.exe
D:\Program Files\Avira\AntiVir Desktop\avgnt.exe
C:\Program Files\Common Files\Java\Java Update\jusched.exe
C:\WINDOWS\system32\ctfmon.exe
C:\Program Files\Common Files\Ahead\Lib\NMBgMonitor.exe
C:\WINDOWS\system32\wuauclt.exe
C:\Program Files\Common Files\Ahead\Lib\NMIndexingService.exe
C:\Program Files\Common Files\Ahead\Lib\NMIndexStoreSvr.exe
C:\WINDOWS\system32\wscntfy.exe
D:\Program Files\HP\Digital Imaging\bin\hpqSTE08.exe
D:\Program Files\HP\Digital Imaging\bin\hpqbam08.exe
D:\Program Files\HP\Digital Imaging\bin\hpqgpc01.exe
C:\WINDOWS\gjdrive32.exe
C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe
C:\Program Files\Mozilla Firefox\plugin-container.exe
C:\WINDOWS\system32\umdmgr.exe
D:\Program Files\HijackThis\HijackThis.exe

R1 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Search Page = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=54896
R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = http://www.google.hr/
R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Page_URL = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=69157
R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Search_URL = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=54896
R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Search Page = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=54896
R0 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=69157
R0 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Search,SearchAssistant =
R0 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Search,CustomizeSearch =
O2 - BHO: HP Print Enhancer - {0347C33E-8762-4905-BF09-768834316C61} - D:\Program Files\HP\Digital Imaging\Smart Web Printing\hpswp_printenhancer.dll
O2 - BHO: AcroIEHelperStub - {18DF081C-E8AD-4283-A596-FA578C2EBDC3} - C:\Program Files\Common Files\Adobe\Acrobat\ActiveX\AcroIEHelperShim.dll
O2 - BHO: URLRedirectionBHO - {B4F3A835-0E21-4959-BA22-42B3008E02FF} - C:\PROGRA~1\MICROS~3\Office14\URLREDIR.DLL
O2 - BHO: Java(tm) Plug-In 2 SSV Helper - {DBC80044-A445-435b-BC74-9C25C1C588A9} - C:\Program Files\Java\jre6\bin\jp2ssv.dll
O2 - BHO: JQSIEStartDetectorImpl - {E7E6F031-17CE-4C07-BC86-EABFE594F69C} - C:\Program Files\Java\jre6\lib\deploy\jqs\ie\jqs_plugin.dll
O2 - BHO: HP Smart BHO Class - {FFFFFFFF-CF4E-4F2B-BDC2-0E72E116A856} - D:\Program Files\HP\Digital Imaging\Smart Web Printing\hpswp_BHO.dll
O4 - HKLM\..\Run: [Cmaudio] RunDll32 cmicnfg.cpl,CMICtrlWnd
O4 - HKLM\..\Run: [IgfxTray] C:\WINDOWS\system32\igfxtray.exe
O4 - HKLM\..\Run: [HotKeysCmds] C:\WINDOWS\system32\hkcmd.exe
O4 - HKLM\..\Run: [Persistence] C:\WINDOWS\system32\igfxpers.exe
O4 - HKLM\..\Run: [DSLSTATEXE] C:\Program Files\Siemens\Adsl\dslstat.exe icon
O4 - HKLM\..\Run: [DSLAGENTEXE] C:\Program Files\Siemens\Adsl\dslagent.exe
O4 - HKLM\..\Run: [avgnt] "D:\Program Files\Avira\AntiVir Desktop\avgnt.exe" /min
O4 - HKLM\..\Run: [hpqSRMon] D:\Program Files\HP\Digital Imaging\bin\hpqSRMon.exe
O4 - HKLM\..\Run: [SunJavaUpdateSched] "C:\Program Files\Common Files\Java\Java Update\jusched.exe"
O4 - HKLM\..\Run: [NeroFilterCheck] C:\Program Files\Common Files\Ahead\Lib\NeroCheck.exe
O4 - HKLM\..\Run: [Adobe Reader Speed Launcher] "C:\Program Files\Adobe\Reader 9.0\Reader\Reader_sl.exe"
O4 - HKLM\..\Run: [514] C:\WINDOWS\system32\umdmgr.exe
O4 - HKLM\..\Run: [689] C:\WINDOWS\system32\umdmgr.exe
O4 - HKLM\..\Run: [Microsoft Driver Setup] C:\WINDOWS\gjdrive32.exe
O4 - HKLM\..\Run: [437] C:\WINDOWS\system32\umdmgr.exe
O4 - HKCU\..\Run: [ctfmon.exe] C:\WINDOWS\system32\ctfmon.exe
O4 - HKCU\..\Run: [BgMonitor_{79662E04-7C6C-4d9f-84C7-88D8A56B10AA}] "C:\Program Files\Common Files\Ahead\Lib\NMBgMonitor.exe"
O4 - Global Startup: HP Digital Imaging Monitor.lnk = D:\Program Files\HP\Digital Imaging\bin\hpqtra08.exe
O8 - Extra context menu item: E&xport to Microsoft Excel - res://C:\PROGRA~1\MICROS~3\Office14\EXCEL.EXE/3000
O8 - Extra context menu item: Se&nd to OneNote - res://C:\PROGRA~1\MICROS~3\Office14\ONBttnIE.dll/105
O9 - Extra button: Send to OneNote - {2670000A-7350-4f3c-8081-5663EE0C6C49} - C:\Program Files\Microsoft Office\Office14\ONBttnIE.dll
O9 - Extra 'Tools' menuitem: Se&nd to OneNote - {2670000A-7350-4f3c-8081-5663EE0C6C49} - C:\Program Files\Microsoft Office\Office14\ONBttnIE.dll
O9 - Extra button: OneNote Lin&ked Notes - {789FE86F-6FC4-46A1-9849-EDE0DB0C95CA} - C:\Program Files\Microsoft Office\Office14\ONBttnIELinkedNotes.dll
O9 - Extra 'Tools' menuitem: OneNote Lin&ked Notes - {789FE86F-6FC4-46A1-9849-EDE0DB0C95CA} - C:\Program Files\Microsoft Office\Office14\ONBttnIELinkedNotes.dll
O9 - Extra button: HP Smart Select - {DDE87865-83C5-48c4-8357-2F5B1AA84522} - D:\Program Files\HP\Digital Imaging\Smart Web Printing\hpswp_BHO.dll
O9 - Extra button: (no name) - {e2e2dd38-d088-4134-82b7-f2ba38496583} - %windir%\Network Diagnostic\xpnetdiag.exe (file missing)
O9 - Extra 'Tools' menuitem: @xpsp3res.dll,-20001 - {e2e2dd38-d088-4134-82b7-f2ba38496583} - %windir%\Network Diagnostic\xpnetdiag.exe (file missing)
O9 - Extra button: Messenger - {FB5F1910-F110-11d2-BB9E-00C04F795683} - C:\Program Files\Messenger\msmsgs.exe
O9 - Extra 'Tools' menuitem: Windows Messenger - {FB5F1910-F110-11d2-BB9E-00C04F795683} - C:\Program Files\Messenger\msmsgs.exe
O10 - Unknown file in Winsock LSP: d:\program files\avira\antivir desktop\avsda.dll
O10 - Unknown file in Winsock LSP: d:\program files\avira\antivir desktop\avsda.dll
O10 - Unknown file in Winsock LSP: d:\program files\avira\antivir desktop\avsda.dll
O11 - Options group: [INTERNATIONAL] International*
O11 - Options group: [TABS] Tabbed Browsing
O13 - Gopher Prefix:
O17 - HKLM\System\CCS\Services\Tcpip\..\{8211A834-7C6D-4CBD-B9E3-9D92F2F85416}: NameServer = 195.29.166.116 195.29.149.196
O18 - Protocol: ms-help - {314111C7-A502-11D2-BBCA-00C04F8EC294} - C:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\Help\hxds.dll
O18 - Filter hijack: text/xml - {807573E5-5146-11D5-A672-00B0D022E945} - C:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\OFFICE14\MSOXMLMF.DLL
O20 - Winlogon Notify: dimsntfy - %SystemRoot%\System32\dimsntfy.dll (file missing)
O20 - Winlogon Notify: igfxcui - C:\WINDOWS\SYSTEM32\igfxdev.dll
O21 - SSODL: WPDShServiceObj - {AAA288BA-9A4C-45B0-95D7-94D524869DB5} - C:\WINDOWS\system32\WPDShServiceObj.dll
O23 - Service: Avira AntiVir MailGuard (AntiVirMailService) - Avira GmbH - D:\Program Files\Avira\AntiVir Desktop\avmailc.exe
O23 - Service: Avira AntiVir Scheduler (AntiVirSchedulerService) - Avira GmbH - D:\Program Files\Avira\AntiVir Desktop\sched.exe
O23 - Service: Avira AntiVir Guard (AntiVirService) - Avira GmbH - D:\Program Files\Avira\AntiVir Desktop\avguard.exe
O23 - Service: Avira AntiVir WebGuard (AntiVirWebService) - Avira GmbH - D:\Program Files\Avira\AntiVir Desktop\AVWEBGRD.EXE
O23 - Service: Futuremark SystemInfo Service - Futuremark Corporation - C:\Program Files\Common Files\Futuremark Shared\Futuremark SystemInfo\FMSISvc.exe
O23 - Service: Google Update Service (gupdate) (gupdate) - Unknown owner - C:\Program Files\Google\Update\GoogleUpdate.exe" /svc (file missing)
O23 - Service: Java Quick Starter (JavaQuickStarterService) - Unknown owner - C:\Program Files\Java\jre6\bin\jqs.exe" -service -config "C:\Program Files\Java\jre6\lib\deploy\jqs\jqs.conf (file missing)
O23 - Service: NBService - Nero AG - C:\Program Files\Nero\Nero 7\Nero BackItUp\NBService.exe
O23 - Service: NMIndexingService - Nero AG - C:\Program Files\Common Files\Ahead\Lib\NMIndexingService.exe
O23 - Service: StarWind AE Service (StarWindServiceAE) - Unknown owner - d:\Program Files\Alcohol Soft\Alcohol 120\StarWind\StarWindServiceAE.exe (file missing)


13 godina
offline
RE: Avira premium problem
win4crazzy kaže...

eo log file mozda pomogne

Sljedeće stavke označi u HJT-u i klikni na Fix checked:

 

C:\WINDOWS\gjdrive32.exe

C:\WINDOWS\system32\umdmgr.exe

O4 - HKLM\..\Run: [514] C:\WINDOWS\system32\umdmgr.exe

O4 - HKLM\..\Run: [689] C:\WINDOWS\system32\umdmgr.exe

O4 - HKLM\..\Run: [Microsoft Driver Setup] C:\WINDOWS\gjdrive32.exe

O4 - HKLM\..\Run: [437] C:\WINDOWS\system32\umdmgr.exe

 

Nakon toga skini MBAM i skeniraj njime, te kopiraj njegov log ovdje. Aviru možeš deinstalirati sa Revo Uninstallerom, ali to ostavi za kasnije. Prvo treba ukloniti ove viruse.

the funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's too late to stop reading it
15 godina
offline
RE: Avira premium problem

imaš jako ozbiljno inficirano računalo....trojan backdoor i worm...

 

skini ovaj program i spremi ga na desktop

-dvoklikom pokreni OTL i ovaj fix kopiraj u prazno polje unutar costum/fixes

-klik na runscan

-kad program završi, izbacit će dva loga, OTL.txt i extras.txt

-te logove kopiraj na speedyshare , a link na ovu temu

 

 edit:

@deadman, vidim da si prije mene postavio jedno od rješenja

da nebi ispalo da se namećem, ili nešto drugo, trojan backdoor se ne može očistiti na klasičan način, ni malwarebytes, ni kasperski ni bilo koji drugi program, osim ručno

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.1.2011 19:36 (total).
13 godina
neaktivan
offline
Avira premium problem

Ovaj problem sam ja imao dva puta ne znam zašto se dešava. Probaj ovo meni je pomoglo : Otiđi u Upravljačka ploča  zatim dodaj ili ukloni programe pa na avira zatim odaberi promjeni, poništi MailGuard i klikaj sljedeče do kraja i ponovo pokreni računalo. Sad obavi sve isto samo budi siguran da su svi moduli označeni (imaju kvačicu ) opet sljedeče do kraja i ponovo restartaj komp. I to bi trebalo biti to.

13 godina
neaktivan
offline
RE: Avira premium problem
kumba kaže...

Ovaj problem sam ja imao dva puta ne znam zašto se dešava. Probaj ovo meni je pomoglo : Otiđi u Upravljačka ploča  zatim dodaj ili ukloni programe pa na avira zatim odaberi promjeni, poništi MailGuard i klikaj sljedeče do kraja i ponovo pokreni računalo. Sad obavi sve isto samo budi siguran da su svi moduli označeni (imaju kvačicu ) opet sljedeče do kraja i ponovo restartaj komp. I to bi trebalo biti to.

Ovo je što se tiče mailguarda ...

15 godina
offline
Avira premium problem

@kumba

ništa od ovgo mu neće pomoć, jer je malware blokirao aviru na desetak načina, i ne samo aviru, nego i windowse...

13 godina
offline
RE: Avira premium problem
deadman kaže...
win4crazzy kaže...

eo log file mozda pomogne

Sljedeće stavke označi u HJT-u i klikni na Fix checked:

 

C:\WINDOWS\gjdrive32.exe

C:\WINDOWS\system32\umdmgr.exe

O4 - HKLM\..\Run: [514] C:\WINDOWS\system32\umdmgr.exe

O4 - HKLM\..\Run: [689] C:\WINDOWS\system32\umdmgr.exe

O4 - HKLM\..\Run: [Microsoft Driver Setup] C:\WINDOWS\gjdrive32.exe

O4 - HKLM\..\Run: [437] C:\WINDOWS\system32\umdmgr.exe

 

Nakon toga skini MBAM i skeniraj njime, te kopiraj njegov log ovdje. Aviru možeš deinstalirati sa Revo Uninstallerom, ali to ostavi za kasnije. Prvo treba ukloniti ove viruse.

Malwarebytes' Anti-Malware 1.50.1.1100
www.malwarebytes.org

Database version: 5363

Windows 5.1.2600 Service Pack 3
Internet Explorer 7.0.5730.13

2.1.2011 20:53:51
mbam-log-2011-01-02 (20-53-48).txt

Scan type: Quick scan
Objects scanned: 132482
Time elapsed: 3 minute(s), 13 second(s)

Memory Processes Infected: 0
Memory Modules Infected: 0
Registry Keys Infected: 0
Registry Values Infected: 2
Registry Data Items Infected: 1
Folders Infected: 0
Files Infected: 3

Memory Processes Infected:
(No malicious items detected)

Memory Modules Infected:
(No malicious items detected)

Registry Keys Infected:
(No malicious items detected)

Registry Values Infected:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon\Taskman (Trojan.Agent) -> Value: Taskman -> No action taken.
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Explorer\Run\Microsoft Driver Setup (Worm.Palevo) -> Value: Microsoft Driver Setup -> No action taken.

Registry Data Items Infected:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon\Taskman (Trojan.Lnkhyd) -> Bad: (C:\RECYCLER\S-1-5-21-0702664245-8549629029-627416368-1333\osversion.exe) Good: () -> No action taken.

Folders Infected:
(No malicious items detected)

Files Infected:
c:\RECYCLER\s-1-5-21-0702664245-8549629029-627416368-1333\osversion.exe (Trojan.Lnkhyd) -> No action taken.
c:\WINDOWS\system32\umdmgr.exe (Backdoor.IRCBot) -> No action taken.
c:\WINDOWS\gjdrive32.exe (Worm.Palevo) -> No action taken.

 

stisno sam quick scan i mislim da je ovo log, to mi je izbacilo kad se zavrsilo

14 godina
offline
RE: Avira premium problem

Da,to je log.Obriši sve što je našao.

Piracy lives forever!!!
13 godina
offline
RE: Avira premium problem
total kaže...

imaš jako ozbiljno inficirano računalo....trojan backdoor i worm...

 

skini ovaj program i spremi ga na desktop

-dvoklikom pokreni OTL i ovaj fix kopiraj u prazno polje unutar costum/fixes

-klik na runscan

-kad program završi, izbacit će dva loga, OTL.txt i extras.txt

-te logove kopiraj na speedyshare , a link na ovu temu

 

 edit:

@deadman, vidim da si prije mene postavio jedno od rješenja

da nebi ispalo da se namećem, ili nešto drugo, trojan backdoor se ne može očistiti na klasičan način, ni malwarebytes, ni kasperski ni bilo koji drugi program, osim ručno

http://www.speedyshare.com/files/26026159/Extras.Txt

http://www.speedyshare.com/files/26026160/OTL.Txt

 

i hvala

13 godina
offline
Avira premium problem

Registry Data Items Infected:
HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon\Shell (Hijack.Shell) -> Bad: (explorer.exe,C:\RECYCLER\S-1-5-21-0702664245-8549629029-627416368-1333\osversion.exe) Good: (Explorer.exe) -> No action taken.

 

 

ovo sam naso kad sam pokreno flash scan,

sad neznam cemu to sluzio i jel to treba obrisat.

Sta s ovim log-vima gore u onom postu

14 godina
offline
RE: Avira premium problem

Obriši slobodno ovo što je flash scan našao.

Piracy lives forever!!!
15 godina
offline
RE: Avira premium problem
win4crazzy kaže...
total kaže...

imaš jako ozbiljno inficirano računalo....trojan backdoor i worm...

 

skini ovaj program i spremi ga na desktop

-dvoklikom pokreni OTL i ovaj fix kopiraj u prazno polje unutar costum/fixes

-klik na runscan

-kad program završi, izbacit će dva loga, OTL.txt i extras.txt

-te logove kopiraj na speedyshare , a link na ovu temu

 

 edit:

@deadman, vidim da si prije mene postavio jedno od rješenja

da nebi ispalo da se namećem, ili nešto drugo, trojan backdoor se ne može očistiti na klasičan način, ni malwarebytes, ni kasperski ni bilo koji drugi program, osim ručno

http://www.speedyshare.com/files/26026159/Extras.Txt

http://www.speedyshare.com/files/26026160/OTL.Txt

 

i hvala

 skini ovaj fix i sadržaj kopiraj u prazno polje pod costum scans

-klik na run fix

log koji izađe kopiraj na forum

13 godina
offline
13 godina
neaktivan
offline
Avira premium problem

Kad očisti komp od zaraze neka proba ono s mailguardom i webguardom. Kad reinstalira Aviru možda mu se nebudu htjeli pokrenut. Kao što sam napisao meni se dva puta dogodilo da se mailguard sam isključio (a računalo nije bilo zaraženo) i nije se htio pokrenuti ni nakon reinstalacije avire. A to riješenje sam pronašao na njihovom forumu.

15 godina
offline
RE: Avira premium problem

 možeš li sad pokrenuti aviru ?

13 godina
offline
RE: Avira premium problem

nemogu, aj probat cu ja nju izbrisat pa ponovno instalirat pa ti javim za koju minutu

15 godina
offline
RE: Avira premium problem
win4crazzy kaže...

nemogu, aj probat cu ja nju izbrisat pa ponovno instalirat pa ti javim za koju minutu

izbriši aviru preko add/remove, nakon toga skini combofix i spremi na desktop

pokreni combofix i na sve što traži odgovori potvrdno, kad se pokrene combofix, ne diraj ništa dok ne završi

.kad combofix bude gotov izbacit će log kojeg ćeš isto tako kopirati na sapeedyshare

 

usb sitk ti je isto tako zaražen, pa ga nemoj priključivati u računalo dok ti ne kažem, stik ćemo kasnije očistit

13 godina
protjeran
offline
RE: Avira premium problem
Braco moja,ima opcija pri instalaciji gdje biras sto zelis instalirat,pa ako ne koristis outlook,izaberes da neces mail zastitu. Ono se moze ocistit sa kasperski ili avira cd-om za spasavanje. Skinete ga i zaprzite,te kod bootanja,deri. BRACO dobar ovaj m.bug.
13 godina
offline
RE: Avira premium problem

Aviru sam obriso preko revo unistaller,aj sad cu ovo obavit sto si reko.

 

13 godina
offline
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice