Dali je ovo dobro?

poruka: 10
|
čitano: 2.122
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Dali je ovo dobro?

Evo ovako da se i ja javin iman AVG 9.0 Free edition i takoder imam MbAM. Computer mi solidno radi bez greske u  tjedan dana 1 put sceniran s oba dva programa nekad nenađe nista a nekada nade Trojan.Dropper agent Tako nesto pa da pitan jel ovo dobar izbor?

15 godina
offline
Dali je ovo dobro?

Nije...Puno bolji izbor bio bi Avira 10, Avast 5 ili slični. AVG ima dosta lošu detekciju i prolazi mu dosta toga. MBAM ostavi, jako dobar program.

We are nothing but the stones to pave the way...
16 godina
offline
Dali je ovo dobro?

Navodno od kad je izdao verziju 5 avast ima najbolju detekciju, bar za sada. Ne tako davno je AVG po istim testovima bio najbolji među besplatnim antivirusima pa je to sve relativno.

There are 10 types of people in the world... those who understand binary and those who don't.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dali je ovo dobro?
Ad4pt3r kaže...

Nije...Puno bolji izbor bio bi Avira 10, Avast 5 ili slični. AVG ima dosta lošu detekciju i prolazi mu dosta toga. MBAM ostavi, jako dobar program.

+1

 

Ali treba ti još nešto osim AV.....layer protection (pretpostavljam da nemaš MBAM Pro).

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.4.2010 10:35 (siketa).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Dali je ovo dobro?
Jegulja kaže...

Evo ovako da se i ja javin iman AVG 9.0 Free edition i takoder imam MbAM. Computer mi solidno radi bez greske u  tjedan dana 1 put sceniran s oba dva programa nekad nenađe nista a nekada nade Trojan.Dropper agent Tako nesto pa da pitan jel ovo dobar izbor?

da kao što su već rekli avg trenutno nije nasretniji izbor,prednost aviri personal,jednom tjedno brza provjera s mbam,prije toga update(free verzija jasno..) i obavezno wot na browser da te bar obavijesti o potencijalno opasnim stranicama..

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.4.2010 14:49 (seneka).
14 godina
neaktivan
offline
Dali je ovo dobro?

Seneka zahvaljujem na wotu ali avast mi je glup jer mi upali previse procesa a meni cilj sto manje.Da ostavin avg kada ima problama odma se javi i sve pa da ga ostavin? Dokaza se korisnim

15 godina
neaktivan
offline
Dali je ovo dobro?

prijateljski savjet-stavi aviru personal,bićeš zadovoljan a ja ću ti tu postat kako da ju podesiš

14 godina
neaktivan
offline
Dali je ovo dobro?

Aj

15 godina
neaktivan
offline
Dali je ovo dobro?

...ma dovoljno ti je ovo kaj je seneka napisal, ja ne koristim niti wot...a niti jedan program ti ne daje potpunu

zaštitu pa samim time "čim manje (procesa) tim bolje"Smijeh...

seneka kaže...

prijateljski savjet-stavi aviru personal,bićeš zadovoljan a ja ću ti tu postat kako da ju podesiš

...možda bolje da napraviš tutorijal...Belji se

...kaos...
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.4.2010 15:46 (Jurra).
15 godina
neaktivan
offline
Dali je ovo dobro?

prvo deinstaliraš  avg..
aviru skineš/instaliraš s onog gore linka po defaultu(normal startup) i podesiš ju ovako:ramboxov post(možeš mu odma lupit hvala za trud)

njenu reklamu ako te smeta makneš ovako


podešavanje update:administration>scheduler>klik na prvu ikonu gore(sat s plusom)>insert new job>u drugom prozoru:update job>zatim u trećem daily(vrijeme kako hoćeš)>u četvrtom invisible>i finish
i za prvi put napraviš kompletno skeniranje( scan system now) u početnom prozoru

ako radiš povremeno  provjeru napraviš quick scan: slika dolje..desni klik na njega> start scan

jurra hvala na pomoćiCool

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.4.2010 18:03 (seneka).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice